Skocz do zawartości

Apel do mężczyzn


Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, FraterPerdurabo napisał:

Rozumiem, że było ich aż tyle, że nawet kilkadziesiąt postów o nie ruszaniu mężatek i nie rozbijaniu rodzin, które zdążyłem przeczytać smrodu nie zatuszuje nawet trochę.

Z drugiej strony słowa @deomi można potraktować jako cenny feedback na temat tego, jak postrzegane jest forum. Niestety, to właśnie przegięcia pały i incele robią nam PR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, mirek_handlarz_ludzmi napisał:

Z drugiej strony słowa @deomi można potraktować jako cenny feedback na temat tego, jak postrzegane jest forum. Niestety, to właśnie przegięcia pały i incele robią nam PR.

Owszem. Dlatego trzeba się pilnować i tępić takie zachowanie.

 

Inna sprawa, że podobnego kalibru występki kobiet nie są w sieci aż tak rozdmuchiwane.

Edytowane przez FraterPerdurabo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, FraterPerdurabo napisał:

Inna sprawa, że podobnego kalibru występki kobiet nie są w sieci aż tak rozdmuchiwane.

Dlatego jesteśmy oazą dla zranionych facetów i otrzeźwieniem dla białych rycerzy a dla kobiet sektą. I dobrze. Lubię być w tej sekcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@FraterPerdurabo Takich okropnie skrajnych postów, na granicy konfliktu wręcz z prawem, obiektywnie kilka procent. Pewnie coś koło 2% - 1% albo i mniej.

Jednak postów twierdzących że kobiety, nie potrafią kochać, są gorsze, bardziej wybrakowane, i wszystko jest ich winą to będzie z 90%.

 

Niektórzy użytkownicy wchodzą tutaj dzień w dzień, i w dzień dzień po kilka lat, czytają tylko jeden temat za drugim, kobieta okropna, zdradziła, porzuciła, zostawiła.

I tworzy się w głowie takiej osoby obraz takiego świata i takich kobiet.

W perspektywie całej polski (świata?) są to przypadki powiedzmy pojedyńcze (no może nie, ale iluś tam procentowe) w perspektywie forum zaczyna się mieć wrażenie że to wszystko się dzieje w każdym związku i że każda kobieta taka jest. ( Tym bardziej że rzadko piszecie o pozytywnych aspektach, każdy chce się wyżalić, doradzić i skupia się na negatywach).

 

30 minut temu, Adams napisał:

 Może jednak znajdziesz czas, by po krótce opowiedzieć nam, co wprawiło Cię w stan przekonania, że ogarniasz rzeczywistość lepiej od nas?

Mogę odbić pałeczkę, co wprawiło Ciebie ( czy Was) w stan przekonania że ogarniasz(acie) rzeczywistość lepiej ode mnie?

 

Ale spoko, ja odpowiem: może chociażby to że ja nie stawiam tez zero- jedynkowych opartych na emocjonalnych wpisach Braci czy Sióstr - jakiś randomowych osób. Jeśli na tym miałaby polegać nauka bo jakaś tam ciotka czy wujek powiedział- to ja podziękuje za taką naukę....

 

Wiele razy pisałam i podkreślałam, że ludzie są różni, niezależnie od płci. Tak i jakby choćby Wy, tutaj, nie dzielę Was na okropnych meżczyzn i na świetne kobiety, tylko na ludzi/ niki.

Ale, że często zwracam się (nie imiennie tylko opisowo- słownie)  do tych z którymi się nie zgadzam to nie świadczy o tym że nie zauważam tych z którymi się zgadzam- bo często to robię w postaci lajków. 

 

Ogólnie na żadnym innym forum nie ma takiej tendencji do stronniczości wobec drugiej płci. Jak na tym, Szczerze. Na żadnym kobiecym forum meżczyzni nie są w ten sposób traktowani jak kobiety tutaj. I na żadnym kobiecym forum nie ma takiego nie obiektywizumu wobec męskiego czy damskiego postępowania jak tu. Nawet na wykopie.
Naprawdę.

11 minut temu, mirek_handlarz_ludzmi napisał:

 Lubię być w tej sekcie.

Niestety jest to bardzo trafne słowo ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, mirek_handlarz_ludzmi napisał:

Niestety, to właśnie przegięcia pały i incele robią nam PR.

Incele nie chcą kobiet, więc o co chodzi kobietom jak incele nie chcą mieć z nimi do czynienia albo chcą, ale im nie wychodzi? Póki to nie są jakieś skrajności wchodzące w rzeczywistość naruszające wolność innych osób, a tylko pisanie w necie to nie widzę jakiś powodów, aby stygmatyzować.

Przegięcia pały każdy interpretuje subiektywnie,

10 minut temu, FraterPerdurabo napisał:

Owszem. Dlatego trzeba się pilnować i tępić takie zachowanie.

Pilnować może tak, ale jakoś na tępienie się nie piszę. Zresztą to rola moderatorów i Marka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@deomi

Zobacz jaki festiwal wykręcania kota ogonem i prostytuowania logiki uczyniłaś wespół z autorką tematu.

Nie jest to wyjątkowa sytuacja w kontakcie z kobietą. Rzekłbym standard - tak na oko 80% żeńskiej części populacji tak działa. Piszę o własnej obserwacji.

 

A ilu takich mężczyzn znasz? Ja jednego - na kilka tysięcy poznanych osób.

 

Ale to w zasadzie nie o to chodzi. 

Wiesz co jest Twoim (i nie tylko zresztą) problemem? 

To, że nie zgadzamy się z wizerunkiem kobiet stworzonym i wciskanym nam do głów przez nie same.

Edytowane przez azagoth
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, deomi napisał:

 

Ogólnie na żadnym innym forum nie ma takiej tendencji do stronniczości wobec drugiej płci. Jak na tym, Szczerze. Na żadnym kobiecym forum meżczyzni nie są w ten sposób traktowani jak kobiety tutaj. I na żadnym kobiecym forum nie ma takiego nie obiektywizumu wobec męskiego czy damskiego postępowania jak tu. Nawet na wykopie.
Naprawdę.

 

Na wielu forach jest taka stronnicza tendencja. Szczerze. Naprawdę.

 

Rozumiem, że do swojego generalizowania się w tym stuleciu nie odniesiesz. Spoko, jakoś się z tym uporam.

 

Nawet jeśli to forum jest tak złe jak piszesz to ma za mało członków żeby realnie wpłynąć na Twoje życie. Nie musisz się zatem aż tak martwić. Możesz spać spokojnie, a my będziemy sobie dalej odsądzać kobiety od czci i honoru. Przecież tylko to tu robimy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, azagoth napisał:

Zobacz jaki festiwal wykręcania kota ogonem i prostytuowania logiki uczyniłaś wespół z autorką tematu.

I tutaj mamy odmienne zdania. Wszystko co napisałam jest zgodne z logiką. Nielogiczne są twierdzenia, że WSZYSCY i  NAPEWNO.

 

Mam wrażenie, że nie patrzysz pod kątem logiki tylko pod kątem tego z czym Ty się prywatnie zgadzasz lub nie zgadzasz.

 

Mnóstwo Panów się tutaj ze soba nie zgadza. Choćby w kwesti ru*ania mężatek. Czy to też świadczy o braku logiki jednej z grup o odmiennych poglądach?

 

@FraterPerdurabo Na których?

Czyli uważasz że piszę nieprawdę? I że Panowie tutaj w każdym temacie, nie piszą że kobiety są zdradzieckie vel ich winą są zdrady zarówno ich jak i ich partnerów vel że tylko Panowie potrafią kochać bezwarunkowo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, deomi napisał:
33 minuty temu, mirek_handlarz_ludzmi napisał:

 Lubię być w tej sekcie.

Niestety jest to bardzo trafne słowo ? 

@mirek_handlarz_ludzmi i się doczepiła, bo złego słowa użyłeś. O PR zapomniałeś, nawet inceli i przegięć pały nie trzeba.

 

3 minuty temu, deomi napisał:

Wszystko co napisałam jest zgodne z logiką. Nielogiczne są twierdzenia, że WSZYSCY i  NAPEWNO. 

Czyli nie wszystko...

Edytowane przez LionGrrr
dodanie treści i literówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, deomi napisał:

Niestety jest to bardzo trafne słowo ? 

Jest to totalnie chybione słowo,  trafne jedynie wtedy, gdy użyje się je z przekąsem. Przede wszystkim nie ma tu jednomyślności, akceptowane są postawy i poglądy zupełnie odmienne od siebie bądź ze sobą sprzeczne. Nie ma obowiązku wyznawania jedynie słusznej linii światopoglądowej. Więcej,  niektóre tematy silnie polaryzują forum, jak choćby słynny wątek o ruchaniu mężatek. 

 

26 minut temu, deomi napisał:

Niektórzy użytkownicy wchodzą tutaj dzień w dzień, i w dzień dzień po kilka lat, czytają tylko jeden temat za drugim, kobieta okropna, zdradziła, porzuciła, zostawiła.

I tworzy się w głowie takiej osoby obraz takiego świata i takich kobiet.

Cóż,  wątki (albo i wątale) tworzy życie. Ktoś tu naprawdę został zdradzony, inny porzucony albo zostawiony. Nie będę się wypowiadał za chłopaków, ale zapewniam, że kiedy pisałem jak policja zawinęła mnie z wlasnego mieszkania w kajdankach z rękami z tyłu z powodu fałszywego oskarżenia o handel ludźmi przez moją ex małżonkę, to pisałem prawdę. Zrobił to konkretny człowiek i ten konkretny człowiek został też opisany przeze mnie w Swieżakowni. Teraz wyobraź sobie, jak codziennie inny taki podobny do mnie Mirek opisuje swoją krzywdę i stojącą za nią konkretną kobietę, to zrozumiesz, że Swieżakownia to nie publiczny pręgierz kobiecości tylko kronika skurwysyństw, popełnionych przez konkretnych ludzi.

 

Dziękuję za inne spojrzenie i ciekawą dyskusję. 

18 minut temu, LionGrrr napisał:

Incele nie chcą kobiet, więc o co chodzi kobietom jak incele nie chcą mieć z nimi do czynienia albo chcą, ale im nie wychodzi?

To raczej chodzi o poziom agresji, jaki prezentują. To budzi uzasadnione obawy przed forum.

6 minut temu, deomi napisał:

Mnóstwo Panów się tutaj ze soba nie zgadza. Choćby w kwesti ru*ania mężatek. Czy to też świadczy o braku logiki jednej z grup o odmiennych poglądach?

O właśnie :)

5 minut temu, LionGrrr napisał:

mirek_handlarz_ludzmi i się doczepiła, bo złego słowa użyłeś. O PR zapomniałeś, nawet inceli i przegięć pały nie trzeba.

Sekta to takie ładne słowo,  które znaczy wszystko i nic, ale ma pożądany pejoratywny wydźwięk. Można więc je użyć przeciwko komuś lub czemuś,  np. przeciwko nam, jako społeczności. 

 

Chyba, że nie ogarniamy powodów.  @deomi, czemu to słowo pasuje?

Edytowane przez mirek_handlarz_ludzmi
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, deomi napisał:

 

@FraterPerdurabo Na których?

Czyli uważasz że piszę nieprawdę? I że Panowie tutaj w każdym temacie, nie piszą że kobiety są zdradzieckie vel ich winą są zdrady zarówno ich jak i ich partnerów vel że tylko Panowie potrafią kochać bezwarunkowo?

 

Nie ma czasu teraz żeby szukać. Jak znajdę czas to coś tam podeślę. Będzie tego z 1 może 2% ale takich wpisów, że mężczyzn są źli bo za mało zarabiają i na nową sukienkę dać nie chcą to z 90%. (Zauważ, że zagrałaś dokładnie tak samo).

 

Jest kilka wątków np. o wędkarstwie, czy modelarstwie. Tam nie ma słowa o kobietach. Więc tak, nie w każdym temacie panowie piszą takie rzeczy. Sam kilka chwil temu dałem gościowi radę, która mogłaby wysadzić Cię z siodła. Tak, tutaj na forum w kwestii damsko - męskiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mirek_handlarz_ludzmi Jeśli wejdziesz na forum operatora telekomunikacyjnego to też masz wrażenie, że internet tak jakby nigdy i nigdzie nie działa i Ci operatorzy to skończeni złodzieje?

 

A mi internet chodzi całkiem znośnie przez 364 dni w  roku...  ?

 

DO WSZYSTKICH:

I tak można w nieskonczonść... odbijać się na argumenty.

 

Nie chce mi się... 

 

Kończę klasycznym...

A róbta co chceta. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, NimfaWodna napisał:

Hahahaha :) szatan rzucił kobietę między facetów :)

Albo się pozabijają między sobą o jedna szparę. Albo rozszarpią ją na strzępy :D

Serio? Bo mnie zwyczajnie ciekawi odmienność poglądów koleżanki @deomi i nikogo rozszarpywać nie zamierzam. Bardzo przyjemnie mi się rozmawia, mimo różnicy poglądów. 

2 minuty temu, deomi napisał:

Jeśli wejdziesz na forum operatora telekomunikacyjnego to też masz wrażenie, że internet tak jakby nigdy i nigdzie nie działa i Ci operatorzy to ogólnie złodzieje?

Raczej wyciągam z niego to, czego szukam zakładając, że wypowiadają się na nim ci,  którzy mają problem z operatorem. 

 

Twój przykład właściwie broni BS jako forum.

4 minuty temu, deomi napisał:

Nie chce mi się... 

 

Kończę klasycznym...

A róbta co chceta. 

Dobranoc.

Edytowane przez mirek_handlarz_ludzmi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, mirek_handlarz_ludzmi napisał:

Serio? Bo mnie zwyczajnie ciekawi odmienność poglądów koleżanki @deomi i nikogo rozszarpywać nie zamierzam. Bardzo przyjemnie mi się rozmawia, mimo różnicy poglądów. 

Nie no ja tam nie mam nic do Waszych miłych konwersacji :D To był raczej wpis o całosci tego tematu, że jak baba walnie tematem to poruszenie jak po trzesieniu ziemi.

A słowa byly w nawiązaniu do mojej prozy której tu nie umieściłam, choć mi się to nasuwało po przeczytaniu 5 stron i 9 :) pewnie coś mnie omineło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Jjjno miło że się tak rozpisałaś, ale no olałem pod koniec 3ego punktu. Nic ciekawego.

@Androgeniczna... Zgłosiłem Cię do warna. Jak dostaniesz to wiedz, że to ja Cię zakapowałem.

10 godzin temu, Baca1980 napisał:
10 godzin temu, Jjj napisał:

każda z tych kobiet wnosi coś do Twojego życia, nawet jeśli tego nie dostrzegasz.

A ile potrafią wynieść:).

Leże i nie mogę się podnieść ???

9 godzin temu, Androgeniczna napisał:

Wiesz ilu mężczyzn zapewnia kobiety o miłości tylko żeby mieć seks

A gdzie ta wasza słynna kobieca intuicja w tamtym momencie? Na spacer ją wypuszczacie?

9 godzin temu, leto napisał:

Ale jak masz taką zajebistą cechę, którą jest szczerość i umiejętność zaangażowania się, to nie myśl o niej w kategorii słabości. Zdziwiłbyś się, ile kobiet tęskni za czymś takim. Zdziwiłbyś się.

leto czy Ty coś piłeś? Zbroje odkurzyłeś widzę.

9 godzin temu, Quo Vadis? napisał:

odsyłam do Ewolucji pożądania D.Bussa

Ja odsyłam również do Rollo Tomassi "Racjonalny Mężczyzna". Jest tam pięknie opisane wszelkie hipokryzje kobiet mające pod płaszczykiem szczytnych intencji dbać o ich egoistyczne interesy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Wielokropek napisał:
8 godzin temu, FraterPerdurabo napisał:

kobieta umie wybierać tego, który zapewni najlepsze życie jej potomstwu.

To prawda.

O tak, dobitnie świadczy o tym armia samotnych matek i kalekich emocjonalnie półsierot. Kobiety mają nosa do wynajdywania mężczyzn którzy zapewnią dobre życie swoim dzieciom. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wielokropek

Te "najlepsze geny" to w ciągu 30 lat nie było by cywilizacji. Rzesze samotnych matek, dzieciaki rozbite nerowo chore, brak ojca - godnego wzoru do naśladowania tylko melanż i kopulacja - skrótem to co dzisiejsza kobieta postrzega jako najlepsze geny, jeszcze 150 lat temu by nas cofnęło i uwsteczniło cywilizację a gdyby przenieść to co robią dzisiaj kobiety na jeszcze 500 lat wstecz to ludzkość by wymarła lub wrócilibyśmy do kanibalizmu. 

Kobiety wybierające na swoich partnerów podniecający element, działający na ich prymitywne instynkty to kobiety, które stopują rozwój ludzkości. Gdyby ode mnie zależało to bym wysłał wszystkie te samotne matki, co maja dziecko z bad boyem do niego, i niech sobie żyją a on na nie płaci bez pomocy państwa. Już widzę jak cywilizacja i ludzkie by kwitli gdyby nie to, że inni się łożą na to by system nie upadł.

Kobiece wybory szczególnie pierwszego partnera to jest jakaś abberacja. Gdyby kobiety zachowywały się tak jak teraz jeszcze 400 lat temu to by zginęły albo mega marnie skończyły razem z dzieckiem bad boya, bo przecież taki koleś nie będzie łożył na kobietę, z którą miał przyjemną noc. Mamy system wspierający negatywne zachowania kobiet więc cywilizacja klęka co widać na wykresach. 

Umieramy między innymi przez to, że kobiety są w dzisiejszych czasach we większości degeneratkami. Gdyby nie wsparcie to kiedyś takie kobiety ginęły lub były wyganianie z wiosek. Wspieranie zachowań patologicznych kończy się wymarciem rasy co już nie raz miało miejsce.

 

Pozdrawiam.

 

 

13 minut temu, Wielokropek napisał:

o najlepsze geny chodziło :) 

 

A jeśli kobiety uprawiają seks z alfą a potem wciskają kity, że kochają tzw betę to też jest wykorzystywanie, niech idą do tego ruchacza on się taką zaopiekuje i "dobre geny" przetrwają :)

Ale ja już jestem wypisany z tego interesu więc niech to wszystko jebnie już mi obojętnie.

Przestało mi zależeć.

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Wielokropek napisał:

 o najlepsze geny chodziło

Tutaj też bym nie przesadzał, bo to stawia kobiety w roli jakiejś wyroczni odnośnie czyje geny są warte przekazania a przecież w każdej chwili byle beta gdzieś w Afryce może zgwałcić kobietę i jego geny zistaną przeniesione bez pytania " tejże wyroczni" o zdatność jego genów. Zresztą wystarczy taki sztuczny konstrut jak patriarchat nizsza pozycja spoleczna kobiet i nagle okazuje sie ze kazdy mezczyzna moze mieć rodzinę  i cywilizacja oraz spoleczenstwo się rozwijały. Wiec skoro sie rozwijały to czy mozna powiedziec ze ktores geny byly lepsze a ktores gorsze? No chyba nie skoro był sukces. Ja tez dochodze do wniosku ze ograniczanie kobiet przez stulecia nie było przypadkowe. Zobaczcie co sie dzieje z cywilizacją po spuszczeniu ich ze smyczy.

11 minut temu, SzatanKrieger napisał:

@Wielokropek

Te "najlepsze geny" to w ciągu 30 lat nie było by cywilizacji. Rzesze samotnych matek, dzieciaki rozbite nerowo chore, brak ojca - godnego wzoru do naśladowania tylko melanż i kopulacja - skrótem to co dzisiejsza kobieta postrzega jako najlepsze geny, jeszcze 150 lat temu by nas cofnęło i uwsteczniło cywilizację a gdyby przenieść to co robią dzisiaj kobiety na jeszcze 500 lat wstecz to ludzkość by wymarła lub wrócilibyśmy do kanibalizmu. 

Kobiety wybierające na swoich partnerów podniecający element, działający na ich prymitywne instynkty to kobiety, które stopują rozwój ludzkości. Gdyby ode mnie zależało to bym wysłał wszystkie te samotne matki, co maja dziecko z bad boyem do niego, i niech sobie żyją a on na nie płaci bez pomocy państwa. Już widzę jak cywilizacja i ludzkie by kwitli gdyby nie to, że inni się łożą na to by system nie upadł.

Kobiece wybory szczególnie pierwszego partnera to jest jakaś abberacja. Gdyby kobiety zachowywały się tak jak teraz jeszcze 400 lat temu to by zginęły albo mega marnie skończyły razem z dzieckiem bad boya, bo przecież taki koleś nie będzie łożył na kobietę, z którą miał przyjemną noc. Mamy system wspierający negatywne zachowania kobiet więc cywilizacja klęka co widać na wykresach. 

Umieramy między innymi przez to, że kobiety są w dzisiejszych czasach we większości degeneratkami. Gdyby nie wsparcie to kiedyś takie kobiety ginęły lub były wyganianie z wiosek. Wspieranie zachowań patologicznych kończy się wymarciem rasy co już nie raz miało miejsce.

Gdybym mógł dałbym pucharek, ale skończyła mi się mana?

Edytowane przez ZortlayPL
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.