Skocz do zawartości

Mamy nowego fana


ZortlayPL

Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, ZortlayPL napisał:

zrobił z Nas pedofili co na 15latki polują,

Z pietnastką można :)

 

Swoją drogą to ciekawa kwestia.

Jakby tak trzynastolatek ryćkał się z czternastolatką to by oboje skończyli w poprawczaku czy jak?

Bo wiadomo, w takim domu poprawczym też bywa wesoło.

Kto oglądał jedynkę Psów wie o co mi chodzi.

 

No, ale koniec offtopu.

Miało być o tym wesołku, więc może Obrońca Prawdziwej Męskości mi słuchawki kupi żebym nie był zmuszony do patologicznych aktów.

Takie mogą być

https://www.empik.com/sluchawki-fiio-f9-fiio,p1169518450,elektronika-p?gclid=EAIaIQobChMIw7rs7aHy5gIVB6WaCh1ZpgN2EAYYAiABEgIrsfD_BwE&gclsrc=aw.ds

Jak będzie?

 

Edytowane przez wroński
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, azagoth napisał:

PS. Nie jedźcie po nim - to jeden z Braci w końcu. Nie jego wina, że wciąż zbrojny i w matrixie. Wróci tutaj.

 Słusznie. 

3 minuty temu, Still napisał:

 na fioletowej kanapie

"To była nasza wspólna decyzja"

  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Taboo napisał:

Brakuje tutaj @zuckerfrei

 

Beka z typa!

W komentach na YT wystąpili:

"beka z typa"

"Janusz S..." 

i inni.

Czytał Radosław Pomponikowski

Edytowane przez Egregor Zeta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Nowicki75 napisał:

Sam tu nie przylazłem.

???

CZY  ktoś konkretny przystawiał lufę do skroni?

Spłacałeś dług odkupienia?

 

LaNsOwAłEs Bobrowniki Śląskie?

 

.....wiem....wytapiałeś łój na....do obrony..... 

 

ZATEM analizując SUBIEKTYWNIE  ktoś nacisnął na czuły punkt bo się mu Twoja sztuka Filmowonarracyjna nie spodobała?!

 

Moje pytanie:

gdzie obecnie jest ta 'TWaRDOŚĆ'  promowana przez Waszmościa?

 

....niestety po poście(przeczytaniu)czuje zanik mocy.....

 

POZDRAWIAM..... ciut mały format kadru. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja włączyłem tylko kawałek, doszedłem do momentu w którym usłyszałem, że każdy z nas jest nieudacznikiem życiowym, bo nie umiał utworzyć/utrzymać związku.

 

WTF1 - Ale chwilę, czy wcześniej przypadkiem nie usłyszałem, że nagrywający rozstał się z kobietą, yyy jak to, czyżby on nie umiał utrzymać związku? ;)

WTF2 - Czyżby nie było na forum Braci, którzy są w długoletnich, bądź krótszych stażem szczęśliwych związkach, do czego się sami przyznają ;)

 

No i wyłączyłem.

 

Gdyby ktoś chciał jeszcze nagrać jakiś film szkalujący forum, podaję przepis:

 

- wyszukać kilka kontrowersyjnych tematów.

- napisać, że wszystkie w sumie są takie, i reprezentują nas, jako ludzi. Wszystkich.

 

Wystarczy, 'sukces' murowany.

 

Cóż mogę dodać, odnośnie formy w której egzystujemy. Otwartość i brak cenzury powoduje wysyp bardzo różnych tematów. Taka jest cena wolności, i swobodnego przepływu myśli.

Edytowane przez Baelish
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z drugiej strony to w sumie dobrze, ze o Nas mówią, źle bo źle ale mówią, dzięki temu ktoś tu zawsze wpadnie ze zwykłej ciekawości, poczyta i być może zmieni to jego życie na lepsze, niech koleś sobie pierdoli, każdy może Tu wpaść i samemu oceni!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Nowicki75Podobnie jak niektórzy nie przypominam sobie abym Cię tutaj zapraszał. Właśnie w tym momencie dowiedziałem się o istnieniu takiego forumowicza. Chłopaki już tu wiele napisali. Od siebie tylko dodam, że parsknąłem i to nieźle śmiechem w momencie kiedy mówisz, zaraz gdzieś na początku filmu, o tym, że Marek - właściciel tego forum, został bardzo dobrze podsumowany przez młodych "jutuberów" typu Awięc:lol:

 

Ignorancja tego młodego gościa została już na forum w kilku miejscach dość ostro opisana oraz podsumowana, a chyba najbardziej w wątku poniżej:

 

 

Sam możesz również na przykładzie tego tematu zobaczyć, że są tutaj ludzie z bardzo szeroką wiedzą, co raczej pokazuje, iż nie są przegrywami oraz, że treści, o których w swoim filmie wspominasz nie mają tu miejsca.

 

Zresztą mógłbym zapytać o konkretne przykłady wypowiedzi propagujących nienawiść, przemoc lub niszczenie kobiet, ale obawiam się, że wyciągniesz jakieś przykłady, po lekturze których jeszcze bardziej parsknąłbym śmiechem pokazujące kompletne niezrozumienie treści oraz przesłania tego miejsca. Niestety to aż bije po oczach z tego filmu.

 

Co do przemocy lub nienawiści wobec kobiet, gdy tylko tego typu wpisy się pojawiają od razu są zgłaszane Moderatorom. Ja sam kiedyś zgłosiłem wpis nawołujący do stosowania przemocy wobec kobiet i tego gościa już tutaj nie ma.

 

Mam takie osobiste pytanie nasuwające mi się po obejrzeniu tego filmu: ile razy jeszcze trzeba zostać pozbawionym majątku i kopniętym w dupę przez kobietę, aby coś się w głowie zaczęło rozjaśniać i abyś zaczął nie tylko szukać odpowiedzi, ale także taką wiedzę jak np. ta tutaj, bardzo niewygodną i zmieniającą całkowicie patrzenie na świat? 

 

Tak się składa, że męskość to nie jest łysy kark, fura mięśni i kilka tatuaży. Można się pewnie Ciebie w bramie przestraszyć, ale Twoja była myszka, inna niż wszystkie i wyjątkowa, zapewne przy swoich 160 cm wzrostu w kapeluszu (tak domniemywam) miała nad Tobą całkowitą władzę i rozegrała Cię przy pomocy sądu rodzinnego jak chciała. Jej niewielki wzrost oraz budowa ciała pozbawiony Twojej muskulatury zupełnie na Ciebie wystarczyła. Ona miała też coś innego: silny i bezwzględny charakter nie biorący ze sobą jeńców.

Masz pewność, że obecna pani Cię nie zostawi i jak poprzednia nie pozbawi wszystkiego?

 

 

 

Edytowane przez Krugerrand
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale aż lepiej się żyje, jak człowiek wie, że tylu nieudaczników jak ja, jest w tym kraju i nie jestem osamotniony w nieudacznictwie, razem z całą armią nieudaczników, możemy dojść do perfekcji w tym fachu, może jakoś rekord Guinnessa w tej dziedzinie? 

Chłop przyszedł, wysrał się w salonie i wmawia, że to gówno które zrobił, tak naprawdę nie śmierdzi, beka. 

  • Like 4
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi przyszło do głowy.

Biorąc pod uwagę język jakim posługuje się @Nowicki75 + mowa ciała w tym wideo (reszty nie oglądałem) to wydaje mi się, iż otrzymuje niezły oklep od życia (albo od drugiej myszki). Spokojny i szczęśliwy człowiek tak nie mówi i nie pisze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za inba. Dopiero zobaczyłem o co chodzi. W komentarzach u gościa oczywiście sie te dziwadła od Kanistrowa zleciały, ten od gwałtów na mamie Marka, ten od szczania, całe uniwersum :D Bawi mnie za każdym razem jak część hejterów udaje że robią poważne analizy i tak krytykują nas ze "chamstwo" a potem przychodzi Włosimierz, zacznają się chuje, kurwy, gówna na penisach, zwidy że każda osoba to Marek, i już elokwentna i kulturalna śmietanka w stylu tych 2 kobiet które tam przesiadują zanika, albo tego Odlotego (dopiero teraz ogarnąłem że był na tym forum) który też udaje konstruktywnego krytyka, a akceptuke posty Włosimierza Fejmuchowskiego na merytorycznym poziomie szczyn zmieszanych z gównem z delikatną nutką taniej podróbki Testovirona. 

 

Filmu tego już ex-brata nie chce mi się komentować. Nie powinniśmy robić sobie wrogów bo zaraz robi się gnój pod kuraterą hejterów Marka. 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koleś sam zaczyna, a potem mówi, że wiadro pomyj na niego się wylewa. Potem ktoś wielce oburzony, że na chamstwo odpowiada się w szorstki sposób. Kto sieje wiatr, ten zbiera burzę.

Nie wierzę w przypadki, że ktoś przypadkowy poprosił o film na temat forum. W komentarzach pod filmami znowu osoby, które mają awersję na forum i przelewają ją jeszcze na innych i to jest niby męskie zachowanie, trwanie w takiej zawziętości? Twórca dał się wciągnąć w nagranie filmu, a potem łaskawie zrobił research, aby zyskać efekt potwierdzenia i jeszcze jest z tego dumny, bo on się czuje lepszy, a to wyklucza możliwość zrozumienia drugiej strony jak ją postrzegasz za gorszą. Sarkazm bije po uszach, zero odniesień do treści, dalszy ciąg generalizowania poprzez próbę infantylizacji. Pan najwyraźniej chciał przeczytać, to co chciał i zrozumiał w taki sposób, aby swoje przekonania zakonserwować niczym w formalinie, niby to trwałe, ale wiadomo, że truchło.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Retoryka ogólnikowa i sekciarska:

"Zebranie całego riserczu" (w sensie zrobieniu własnych badań)

"Po przeczytaniu forum od deski do deski" (jak to możliwe?)

"Życiorys waszego guru" (sugestia sekty/wielbicieli jednego człowieka)

"Zagłębienie się na 100%" (jal to możliwe, w 24 godziny przejrzeć 100 tysięcy postów?)

"Wiadro pomyj żeście na mnie wylali drogie samce"

 

Pan próbuje być satyryczny, znowu podając zero faktów i argumentow.

 

@Nowicki75 chłopie, o co Ci chodzi? Miałem Ciebie za konkretnego gościa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale panowie naprawdę mnie lata i powiewa to, że zrzeszacie się w tym forum. Opowiedziałem tylko o problemie, który zobaczyłem tu u was i już. Przecież wolny kraj chcecie się zrzeszać to się zrzeszajcie. Ale jak powtarzam kolejny raz. Napisał do mnie jeden z was bym się ustosunkował bo forum fajne i super atmosfera i w ogóle. To wszedłem i zacząłem czytać no i wyszło jak wyszło. Po cholerę bawicie się w analizę  behawioralną mojej osobowości, mowę ciała, teksty. Pytajcie mnie bezpośrednio ja zawsze na każde pytanie odpowiem.

I jeszcze raz panowie ja nie jestem waszym wrogiem idę w tę samą stronę tylko inna droga i mam inne zasady.

Na przykłąd by jeszcze raz dać szanse kobiecie, ale teraz według moich zasad i bezwzględnie przestrzegać własnych regół. I od 5 lat działa. A co do ograbienia mnie z kasy i płaczu na ten temat. To właśnie kopiliśmy dom 400 metrów od domu tamtej baby i alienowanych dzieci, by nie użerać się już w sądach, tylko by dzieciaki mogły do mnie po szkole wpadać jak chcą. No i najfajniej jest zaczynać od początku by zobaczyć jak będzie następnym razem, a nie znienawidzić kobiety za jakąś jedna pomyłkę i już. Tak głoszę w mich filmach. Między nami jedna różnica.

Nie umiem znienawidzić wszystkich bab za kilka potknięć życiowych.

Wybaczyłem EX i już, ale za to co zrobiła przy rozwodzie i w sposób jak traktuje dzieci w relacji ze mną nie chce mieć z nią nic wspólnego.

Dałem szanse następnej i już 5 lat idzie jak trzeba.

I jeżeli by nam nie wyszło tym razem to pewnie bym dał szanse następnej.

I już.

Chcecie ze mną pogadać macie pod filmami fejsa i tam się pytać.

Pozdrawiam.

( A drugi film to od początku do końca satyra. Więcej luzu panie porucznik) )

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówisz, że wszystkich kobiet nienawidzimy, bo ty tak to widzisz i argumentujesz próbując nas zaszufladkować. Tutaj są ludzie w związkach, nawet żonaci, więc taki uproszczenia mijają się z rzeczywistością. Po prostu uważamy na takie osoby jak twoja Ex. Ex prosiła o wybaczenie? Nie sądzę.  Wiesz, może ty wybaczyłeś ex, ale zrobiłeś dla siebie, aby nie żyć z tymi negatywnymi emocjami. Tutaj przychodzą czasami ludzie, proszą o radę, jednak co najwyżej mówimy, aby zerwał ktoś znajomość z tą konkretną osobą z konkretnych powodów (nie obrażał się na wszystkie kobiety), aby w następnych relacjach nie popełniał błędów i był bardziej uważny z kim się wiąże. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.