Skocz do zawartości

Wirus z Wuhan


Kleofas

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, $Szarak$ napisał:

@Piccardo Oh, no przecież to nie jedyny taki film, już nie jeden tak twierdził, jak on i co najlepsze byli młodzi. Pewien raper też miał wszystko w dupce, dopóki go nie złapało i oddychać nie mógł przez tydzień. 

Tak tak, witaminka D, najlepiej jakieś ogromne ilości bo jakiś szur - najczęściej wyrzucony z zawodu - polecił takie dawki a pelikany łykają. Ja z badań które widzę, czytam, że nie ma różnicy praktycznie mieć przyjmowaniem dawki 10 tysięcy jednostek a 30 tysięcy - przy czym 10 tysięcy jednostek to jest dawka maksymalna bo w drugą stronę też może zaszkodzić. 

 

Co się dzieje w tych szpitalach? W niektórych może być zamieszanie, ALE ja sam byłem w szpitalu i opieka była TAKA SAMA, jak przed wirusem. Jedyna różnica była taka, że karteki były zajęte - ale teraz każdy ma prawie samochód więc samochodem podjechałem. 

Zrobili mi testy na Covid - dostałem wyniki po godzinie. I co najlepsze teraz cię zdziwię - zanim dostałem testy na covid zostałem przebadany, dostałem zastrzyki na tą chorobę, kroplówki itd itd 

Mało tego, moja babcia była z astmą w szpitalu i opieka była bardzo dobra - może ktoś sobie dopisze, że chcieli ją wykończyć. Tak bardzo chcieli, że jak doktor ustalił, że to astma, sam powiedział, że wypisze ją szybciej by nie złapała wirusa. 

Zaskoczyłem cię? Czy może mnie opłacili? 

Nie, nie ma skuteczności szczepionki - masa badań, wielu źródeł, ale to nie przemawia...

 Jakikolwiek dowód na to, że właśnie od tego? Trzeba wziąć pod uwagę, że jest stary i sporo chorób już mógł mieć wcześniej. Co ja mogę na to odpowiedzieć? Jest sobie gość, nie ma nogi, twierdzi, że przez szczepionkę i co ja więcej wiem? Z mojego otoczenia nie ma ANI JEDNEJ osoby co by miała, aż takie powikłania po szczepieniu. U nas każdy się z każdym zna i o dziwo na Covid sam umarło kilka osób, kilka też ma powikłania, ale od szczepienia NIKT. 

 

Niektórzy sobie nie zdają sprawy, jak bardzo odlatują. Jeśli ktoś mi pisze o jakimś Mengele, obozach - tak samo, jak ta konfederacja nawiązuje do obozu, to JEST DLA MNIE CHORE. Dla was nie? Nawiązywanie do ludzi którzy ginęli tam w setkach tysięcy i sobie wycierać nimi mordę?  Podpalanie punktów szczepień, bicie lekarzy po twarzy itd itd...

 

Całe szczęście, że są jeszcze ludzie którzy nie odlecieli z tego świata. A ci antyszczepionkowcy to takie pieski - dużo c szczekają, ale są małe i jak ugryzą to nie boli. 

 

Jeśli daliby mi prawo, do bicia ich po tych pustych łbach, to będę pierwszy który weźmie pałkę do ręki. 

 

Skoro wam tu nie pasuje to dlaczego wy tu jeszcze siedzicie? Nie możecie sobie wyjechać do Afryki albo innego zadupia tylko tutaj płakać i narzekać? Ciągle widzę tutaj jakiś dziadków płaczących o wszystko - zamiast po prostu opuścić ten kraj i zamieszkać gdzie indziej.

 

Współczuje Ci, że jest tyle w Tobie nienawiści…

  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minutes ago, $Szarak$ said:

Skoro wam tu nie pasuje to dlaczego wy tu jeszcze siedzicie? Nie możecie sobie wyjechać do Afryki albo innego zadupia tylko tutaj płakać i narzekać?

Rozwiązaniem nie jest ucieczka od rządzących elit. Rozwiązaniem jest wzięcie ich przez suwerena za ryje, na smycz i w kaganiec. Zamiast, jak piszesz - płakać i narzekać. Zaskakujące że proponujesz rozwiązanie w postaci ucieczki. To coś w rodzaju apelu - "wynoście się i nam nie przeszkadzajcie w występku, ulegli mogą zostać".

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rnextraczej bym w broń binarna nie szedł. Faktycznie jest zauważalna znacznie mniejszą śmiertelności i hospitalizację przy omicron ie. Problem jest nie w tym, że jest dużo przypadków, bo większość siedzi w chalupie na dupie, tylko sprawa rozchodzi się o kwarantanny. To jest bezsens i to powoduje wyoutowanie dużej liczby ludzi z obiegu. Sam S-C-2 przybrał dużo lżejsza formę. Śmiertelność okolic grypy. Wg mnie powinno się już skończyć z tym wszystkim. Ewentualnie testować tylko ludzi z objawami. Znieść kwarantanny. Dziś w Polsce zmarły dwie osoby na omicrona. Jedna chyba 87 lat, druga to 95. To chyba wystarczy za komentarz. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Just now, Rnext said:

Rozwiązaniem nie jest ucieczka od rządzących elit. Rozwiązaniem jest wzięcie ich przez suwerena za ryje, na smycz i w kaganiec. Zamiast płakać i narzekać. Zaskakujące że proponujesz rozwiązanie w postaci ucieczki. 

 

Myślę że już za późno na uciekanie. Teraz nasze rządy nas oskubią do gołej nitki. Nie pozostanie nic poza dalszym oporem. Intencje są jasne. Utrudnić życie do tego stopnia żeby człowiek wziął szczepionkę. Móiwł o tym Macron i mówili o tym pracownicy Johnson&Jonson i Pfizer w rozmowach ujawnionych przez Projekt Veritas. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, $Szarak$ napisał:

 

Jeśli daliby mi prawo, do bicia ich po tych pustych łbach, to będę pierwszy który weźmie pałkę do ręki. 

Definicja Ormowca. 

 

 

17 minut temu, $Szarak$ napisał:

Ciągle widzę tutaj jakiś dziadków płaczących o wszystko - zamiast po prostu opuścić ten kraj i zamieszkać gdzie indziej.

 

Czemu nie wyjedziesz do "cywilizowanego" kraju, gdzie na każdym kroku będziesz się mógł chwalić paszportem covidowym w jednej ręce, drugą onanizować się z podniecenia.

 

20 minut temu, $Szarak$ napisał:

Podpalanie punktów szczepień, bicie lekarzy po twarzy itd itd..

Gdzie masz te podpalenia punktów? Zrobili jeden cyrk, prowokacje i cisza. Żaden konował po ryju nie dostał choć obrażał normalnych ludzi od najgorszych.

 

Takich jak Ty nikt nie chcę pałą po mordzie lać. Chcesz się szczepić, rób to co tydzień, chcesz się dusić w masce, nie ma sprawy, chcesz się pryskać tym środkiem z Orlenu, nawet się w nim wykąp. Przekonuj rodzinę i znajomych. Róbcie sobie seanse covidowe. Mamy to w dupie.

 

Dwa lata cyrk trwa. Prawa człowieka i wolność nie będzie reglamentowana przez jakiegoś dupka z Pfizera. Nie będzie reglamentowana bo Ty się zaszczepiłeś. Nie ma miejsca w Polsce i nie będzie na segregację i dyskryminację, Jak chcesz być obozowym kapo to Twoje nie doczekanie. Zamiast być wdzięczny, że antyszczepionkowcy finalizują Twoje dziabnięcia to napierdalsz po internecie,  że będziesz z pałką napierdalał w imię Boga Covida Jedynie Słusznego.

 

 

 

  • Like 9
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minutes ago, Trevor said:

Myślę że już za późno na uciekanie.

Nawet specjalnie nie ma dokąd. Architekci dbają o to, żeby stworzyć ze "świata zachodu", zunifikowany obóz koncentracyjny, gdzie wszędzie jest mniej więcej tak samo do dupy a odrębne kraje są tylko pozorowane na mapach, bo wszędzie jest ta sama agenda i "władza dba o ludzi".

Mniej więcej tak ;)

9955a9547937067b4cb14d3d7a8832ec.jpg

 

27 minutes ago, mpawel5 said:

raczej bym w broń binarna nie szedł.

Ja również, jednak każda hipoteza w obecnej sytuacji jest warta przynajmniej próby obalenia.

  • Like 2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Rnext napisał:

Co w sumie odbiera całkowicie sens "szczepieniom" jako elementowi "walki z pandemią", bo zaczyna być tak, jak gdyby walcząc z covid szczepili na pneumokoki, tylko po to, żeby na chama wcisnąć "paszporty" jako póki co obroża do cyfrowej smyczy.

Przesadzasz :) To dalej szczepionka na szczep SARS-Cov-2. Szkoda, że nie skuteczniejsza (jak teoretyzowano na początku po pierwszych badaniach), ale lepszego rozwiązania zapobiegającego i chroniącego nie ma wg. mojej wiedzy. Gdyby było (potwierdzone przez EBM), to bym je zastosował, zapewniam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Rnext napisał:

Rozwiązaniem nie jest ucieczka od rządzących elit. Rozwiązaniem jest wzięcie ich przez suwerena za ryje, na smycz i w kaganiec. Zamiast, jak piszesz - płakać i narzekać. Zaskakujące że proponujesz rozwiązanie w postaci ucieczki. To coś w rodzaju apelu - "wynoście się i nam nie przeszkadzajcie w występku, ulegli mogą zostać".

A w którym kraju, zwykły człowiek polityka za mordę złapał? Wyjść może na ulicę tysiące a i tak to gówno da. Ktoś tam się jarał Kazachami w innym wątku. Nie dość, że te protesty pewnie z zewnątrz wywołane, to jeszcze i tak mało co dały. 

Człowiek - którego chcieli się pozbyć, dalej sobie poczyna. 

 

Z resztą w tym przypadku uważam, że gdyby jakakolwiek inna partia w Polsce teraz rządziła, byłoby tak samo. Mocarstwa narzucają innym państwom, jak mają działać - kto się wyłamie, ten poniesie konsekwencje. Polska mogłaby się wyłamać, ale za dużo by na tym straciła. Pogorszenie stosunków z zachodem, Ch*jowe teraz też i ze wschodem... 

Gdybyśmy byli Chinami albo Usa to by nad nami nikogo nie było a takto jest, tak, jak nad innymi państwami.

 

Będą wybory więc można głosować. Tylko nie ma ŻADNEJ partii uczciwej, której by zależało na dobru obywateli. W tym też problem... 

23 minuty temu, Fury King napisał:

Definicja Ormowca

Jeśli by mi się to opłacało i nie miałbym wyjścia, to bym pewnie został. Mam kontakt ze starymi ormowcami i nie każdy tam poszedł tylko by pałować ludzi, ale też utrzymać rodziny...

 

25 minut temu, Fury King napisał:

Gdzie masz te podpalenia punktów? Zrobili jeden cyrk, prowokacje i cisza. Żaden konował po ryju nie dostał choć obrażał normalnych ludzi od najgorszych.

Oczywiście, że były takie sytuacje w Polsce, za granicą też. 

 

27 minut temu, Fury King napisał:

Jak chcesz być obozowym kapo to Twoje nie doczekanie

Kto wie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minutes ago, $Szarak$ said:

A w którym kraju, zwykły człowiek polityka za mordę złapał?

A choćby w Szwajcarii. To nawet niedaleko. 

 

12 minutes ago, $Szarak$ said:

Mam kontakt ze starymi ormowcami i nie każdy tam poszedł tylko by pałować ludzi, ale też utrzymać rodziny...

A szmalcownicy to niby dla sławy i chwały?

 

14 minutes ago, Obliteraror said:

To dalej szczepionka na szczep SARS-Cov-2

Nie tak do końca szczepionka i nie na SC2 tylko na białko kolca wariantu "alfa". Przynajmniej tak deklarował producent. Chyba że politycy rozszerzyli zakres ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Rnext napisał:

A choćby w Szwajcarii. To nawet niedaleko

Albo wydaję się, że złapali. :)

Nie wiadomo, jakie tego konsekwencje mogą być. Nam pozostaje zachód, patrząc co się dzieje na wschodzie - i będzie działo już niedługo według mnie.

 

 

Co do mRNA... 

 

Wolę takich osób posłuchać. 

Edytowane przez $Szarak$
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie ludzie przejrzą na oczy jak zaczną padać na ulicach. Niektóre osoby dostały szczepionkę w mięsień. Np ja mam powikłąnia po szczepieniu bo moneta nie trzyma się u mnie na ramieniu tylko bo już  poszło w krew. A u rodzeństwa trzyma się moneta na ramieniu. Teraz jest każdy już fabryką białka Spike. 

Zostaliśmy złożeni w ofierze Lucyfera.

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minutes ago, $Szarak$ said:

Co do mRNA... 

No tak, koleś w pierwszych słowach mówi, że gdyby go ktoś zapytał na ulicy czy powinien się zaszczepić to odpowie że powinien. A co z osobami z przeciwwskazaniami? Tak bez badania? Bez wywiadu? Bez przeczytania choćby ulotki Cominarty (przypomnę - pkt 2.)? No niezłe zaślepienie i skrajny brak odpowiedzialności. Jeśli jest lekarzem, to z punktu należy go zgłosić. 

A już jego sposób liczenia dawek, żeby nie było że "trzecia", to "pierwsza przypominająca" rozbawił mnie niemiłosiernie :D

I ta intonacja, jak by pouczał i mówił do dzieci... ech.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, xander99 napisał:

A u rodzeństwa trzyma się moneta na ramieniu.

Cholera, przy każdej z trzech dawek testowałem to swoim ramieniu, za cholerę się nie chce trzymać. I żonie też, ni chuja xDD.

Kocham te partyzanckie teorie z wyciętego lasu :)

 

3 minuty temu, Rnext napisał:

A co z osobami z przeciwwskazaniami? Tak bez badania? Bez wywiadu?

Słuszna uwaga. Może ktoś zaszczepiony by się wypowiedział, czy z nim dokładny wywiad medyczny robili przed zaszczepieniem, jeżeli zaznaczył jakieś choroby na tak, czy tylko ankietę, gdzie każde "nie" implikowało dalszy brak pytań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, $Szarak$ said:

Jakikolwiek dowód na to, że właśnie od tego? Trzeba wziąć pod uwagę, że jest stary i sporo chorób już mógł mieć wcześniej. Co ja mogę na to odpowiedzieć? Jest sobie gość, nie ma nogi, twierdzi, że przez szczepionkę i co ja więcej wiem?

To czemu sam wstawiasz filmik, gdzie człowiek mówi że miał covid. A może nie miał? Co ja mogę powiedzieć, jest sobie gość, który coś tam gada. Czyż nie? Czemu tam uwierzyłeś, a tu nie? Nie podpasowało, więc sobie wybierasz? No bardzo racjonalne myślenia, takie nieszurskie.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rnext Obejrzałeś początek i na tej podstawie wysunąłeś wnioski.. lol. Przecież to nie jest jego jedyny film na temat wirusa.  

 

Tu ma całą serię trwająca od początku wirusa i dokładnie wszystko wyjaśnia. 

 

Na samym kanale ma setki filmów na temat zdrowia. I nie, nie jest lekarzem - pracuje w diagnostyce laboratoryjnej. 

 

@manygguh Miał, bo znam go osobiście, jak i sporo osób tutaj u mnie. Wiem, jakie miał podejście i co mówił... 

A dlaczego znam? A może dlatego, że gość robi ocet jabłkowy - dlatego ma sady. A sady gdzie ma? Noooo dość niedaleko mnie. 🙂 Dlatego zawsze, gdy jest sezon przyjeżdża. 

Edytowane przez $Szarak$
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minutes ago, $Szarak$ said:

Obejrzałeś początek i na tej podstawie wysunąłeś wnioski.. lol.

Jeśli ktoś głosi i popularyzuje tak niebezpieczne tezy, jak ostrzykiwanie każdego bez opamiętania, czy sterowanie nowomową, to wystarczy początek. Ta wojna propagandowa polega na mieszaniu kłamstw z prawdą, by prawda była nośnikiem kłamstwa. Każdy kto stosuje takie techniki jest dla mnie spalony. Czas nie jest z gumy. Nie będę słuchał każdych manipulacyjnych bredni. Tylko niektóre :D

43 minutes ago, Obliteraror said:

Może ktoś zaszczepiony by się wypowiedział, czy z nim dokładny wywiad medyczny robili przed zaszczepieniem

Spośród ostrzykniętych w moim gronie, nie słyszałem od nich nawet o namiastce wywiadu :(

Tym sposobem ojciec @H jest właśnie w procesie leczenia kardio, bo wraz ze szczepką pojawiło mu się migotanie przedsionków i jak skończy rozrzedzać krew (obawa o zakrzep) za 2-3 tyg, to strzelą mu elektrowstrząsem żeby ustawić rytm. Póki co jest ledwie żywy i męczy go nawet pomachanie ręką.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minutes ago, $Szarak$ said:

Miał, bo znam go osobiście, jak i sporo osób tutaj u mnie. Wiem, jakie miał podejście i co mówił... 

A dlaczego znam? A może dlatego, że gość robi ocet jabłkowy - dlatego ma sady. A sady gdzie ma? Noooo dość niedaleko mnie. 🙂 Dlatego zawsze, gdy jest sezon przyjeżdża. 

Spoko, to jest w takim razie dobry dowód na to, że gość z amputowaną nogą kłamie i można mu nie wierzyć. Przecież go nie znasz. A skoro nie znasz i nie możesz tego zweryfikować, to pewnie nie ma racji. Dopuścić do siebie myśl, że jednak może? Nie, to już poziom szurii. Super logika.

 

  

1 hour ago, $Szarak$ said:

Z mojego otoczenia nie ma ANI JEDNEJ osoby co by miała, aż takie powikłania po szczepieniu. U nas każdy się z każdym zna i o dziwo na Covid sam umarło kilka osób, kilka też ma powikłania, ale od szczepienia NIKT. 

Dowód anegdotyczny nie jest argumentacją. Ja nie znam nikogo, kto zginął od uderzenia pioruna. Czyli od uderzenia pioruna nie można zginąć. Nie? Ale jak to nie, przecież w moim otoczeniu nie ma takich osób. 

 

co by miała, aż takie powikłania

Nie miała amputacji, czyli nie było AŻ tak źle. Uff.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, manygguh napisał:

Spoko, to jest w takim razie dobry dowód na to, że gość z amputowaną nogą kłamie i można mu nie wierzyć. Przecież go nie znasz. A skoro nie znasz i nie możesz tego zweryfikować, to pewnie nie ma racji. Dopuścić do siebie myśl, że jednak może? Nie, to już poziom szurii. Super logika

Ale manipulacja lol. Można mu wierzyć lub nie, bo nie wiadomo kim on jest w ogóle. Wrzucasz mi film jakiegoś gościa, którego nigdy na oczy nie widziałeś i sobie tym dupsko podcierasz. 

Ja też sobie mogę nagle wrzucać jakieś filmy z dupy i się spinać czy kłamie czy nie. LOL 

Ja mogę udowodnić, że znam tego gościa w REALU. Dlatego go tutaj wrzuciłem a nie jakiegoś totalnego randoma z neta. Nie mówię, że kłamie, ale nie wykluczam, że też trochę może. Czy to trudno zrozumieć?

Ja jestem do tego całkowicie neutralny. Nie wykluczam, że mówi prawdę, noi na odwrót. 

14 minut temu, manygguh napisał:

Nie miała amputacji, czyli nie było AŻ tak źle. Uff.

W zdecydowanej większości był to ból ręki. Xd

 

22 minuty temu, Rnext napisał:

czyli z filmu na film sobie przeczy, skoro nagle zapomina o przeciwwskazaniach

Gość nie nagrał filmu o wirusie pierwszy raz na swoim kanale. Nagrał już kilkadziesiąt wcześniej materiałów. Prowadzi serię od samego początku wirusa.  Na podstawie badań które umieścił pod linkami, stwierdził, że jakby się go random zapytał, czy zaszczepić czy nie, to by powiedział, żeby zaszczepić. Do takich wniosków doszedł sam i to jest jego opinia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minutes ago, $Szarak$ said:

stwierdził, że jakby się go random zapytał, czy zaszczepić czy nie, to by powiedział, żeby zaszczepić

Taki random o którym pisałem wcześniej, poleguje właśnie całymi dniami na kanapie, pozbawiony sił i czeka na zabieg, do którego przygotowanie trwa 3 tygodnie. I choć nasze stanowisko było "chcesz to szczep, nie to nie", teraz raczej będziemy go zniechęcać do trzeciej dawki. Pardon, do pierwszej przypominającej :D

 

@Obliteraror jeszcze zajrzałem na swoją stronę pacjenta(.gov.pl) i mam tam gotowe skierowanie na szczepkę. Tylko kliknąć i iść. Nikt mi żadnych badań nie będzie robił ani o nic nie pytał. Tak że tyle w temacie systemu przestrzegającego przeciwwskazań. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Rnext napisał:

jeszcze zajrzałem na swoją stronę pacjenta(.gov.pl) i mam tam gotowe skierowanie na szczepkę. Tylko kliknąć i iść. Nikt mi żadnych badań nie będzie robił ani o nic nie pytał

To wiadomo. Mnie chodziło bardziej o skrupulatny wywiad lekarski przed samym szczepieniem, omówienie tej cholernej ankiety. Zakładam, że byli w tej grupie ludzie, którzy zaznaczyli jakąkolwiek rubrykę na "tak", a chcieli się zaszczepić. Jak zostali potraktowani? Tego nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.