Skocz do zawartości

Wirus z Wuhan


Kleofas

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, spacemarine napisał:

Dziaki do 2029 r , to się nie skończy

 

Dziabki do 2029, bo w 2030 wchodzi oficjalnie The Great Reset :)

 

 

 

 

ivYQ1mOJzBn857pOBPuVWQqrD4qoL5KI_i8fjXII

https://medium.com/society4/the-great-reset-3a7d10a34f94 (już na początku covidianizmu wiedzieli ile to potrwa)

 

“The next five to seven years are going to be the most extraordinary time in the history of the planet. Literally. The question becomes, of course, how do you deal with that and where is it going?” — John L. Petersen, President and Founder of The Arlington Institute, March 2020

 

  • Like 3
  • Dzięki 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wirus wciąż na topie.

 

Na oczach Zełenskiego nie zgodzili się w Bundestagu na debatę o Ukrainie

Niemieccy posłowie nie chcieli debaty o Ukrainie. Woleli dyskutować o szczepionkach przeciwko Covid-19.

 

https://www.salon24.pl/newsroom/1214134,na-oczach-zelenskiego-nie-zgodzili-sie-w-bundestagu-na-debate-o-ukrainie

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Iceman84PL napisał:

Panowie chyba ten cały cyrk covidowy dobiega końca.

Ministrze Niedzielski, czy to na pewno pan?!

„Zarekomendowałem premierowi, żeby od początku kwietnia znieść rozwiązania dotyczące noszenia maseczek, nakładania kwarantanny i izolowania”

Ministrze Niedzielski, czy to na pewno pan?! „Zarekomendowałem premierowi, żeby od początku kwietnia znieść rozwiązania dotyczące noszenia maseczek, nakładania kwarantanny i izolowania” | NCZAS.COM

 

To tylko przestawienie wajchy na narrację wojenną. Nie ma mowy o powrocie do normalności. Nadto, nie jest powiedziane, że rezygnacja z ograniczeń ma charakter permanentny. Nie bez powodu wdraża się centralne zarządzanie plandemijami wszelakimi, z pominięciem ustawodawstw poszczególnych państw.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak tam Bracia. Miały być odtajnione dokumenty pfizera.

Było w nich coś ciekawego? Słyszałem ze parę stron nopów. Jakoś nie śledziłem specjalnie tego tematu.

 

Poza tym jak już było wspomniane:

 

 

W międzyczasie w Bundestagu obradują sobie powszechny obowiązek szczepień na jesień tego roku.

Po prostu brak słów.

Terapia genowa jak sama nazwa wskazuje zakłada szereg zabiegów dla uzyskania jakiegoś efektu.

Pytanie pojawia się co ma być tym efektem? Bo chyba nie wyleczenie wirusa XD

Już podaje się pacjentom czwartą dawkę. Kolejne są zamówione. Rubryki w paszportach czekają na wypełnienie.

Ciekawi mnie bardzo co stałoby się z człowiekiem po dojściu do 10. dawki? Ile zostanie w nim człowieczeństwa i wolnej woli?

 

Jakoś też nie do końca chce mi sie wierzyć, że to taka typowa depopulacja. Jeśli miałoby tak być to pierwsza w kolejce byłaby do wyszczepienia Polska biorąc pod uwagę nasz cudowny (nie)rząd i jego stosunek do narodu. Ameryka, Niemcy i Izrael nie poświęciłyby swoich obywateli. 

Jeśli miałaby być to akcja depopulacyjna, to kto miałby ostatecznie pracować i utrzymywać elity?

 

To co wtedy? Może jednak czwarta rewolucja przemysłowa, zacieranie się granicy człowiek- maszyna, wstęp do transhumanizmu?

Teorie o likwidacji gotówki, QRkodyzacji społeczeństw też są spoko. Tylko po co na siłe wciska się ludziom pod skórę produkty inżynierii genetycznej?

 

A tu jeszcze link do poczytania co na ten temat ma do powiedzenia wujek Schwab. Proszę przed kliknięciem założyć foliową czapkę.

https://www.odkrywamyzakryte.com/wielki-reset-prowadzi-do-transhumanizmu/

 

Quote

„Wielki reset”, do którego wzywał założyciel i prezes wykonawczy Światowego Forum Ekonomicznego (WEF), Klaus Schwab, ma swój jeden cel. Globalista przyznał, że transhumanizm jest integralną częścią „wielkiego resetowania”, kiedy oświadczył, że czwarta rewolucja przemysłowa „doprowadzi do połączenia naszej fizycznej, cyfrowej i biologicznej tożsamości”.

 

A to że nie wszyscy przeżyją? To tylko skutek uboczny ingerencji w ludzki organizm.

Edytowane przez Indywidualista
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten transhumanim czyli upgrady ciała to według mnie stworzenie człowieka idealnego dla korporacji, ciągle naćpany dragami, pracujący na 120% i po 10 latach tak zniszczony, że naturalnie zejdzie z ego padołu. Żadnego zusu itd, a to jakaś naglica, a to zakrzep  w wieku 20 czy 30 lat, normalna sprawa.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odebrałem wezwanie. Okazało się nie być wezwaniem a postanowieniem. Niezaskarżalnym.

 

Sąd odmówił komendantowi powiatowemu w Mińsku Mazowieckim wszczęcia postępowania przeciwko Wrotyczowi.

 

W omawianym stanie faktycznym i prawnym zachowanie polegające na naruszeniu zakazu nakazu zakrywania ust i nosa w miejscu ogólnodostępnym nie wypełnia znamion wykroczenia opisanego w art. 116 ust. 1a KW.

 

Wrzucę kiedyś całość do wątku jak się bronić tylko muszę to zrobić OCR-em. Jest tu ciekawe sformułowanie, którego wcześniej nie słyszałem a które może się przydać w razie gdyby ktoś kiedyś musiał się jeszcze bronić przed tymi śmisznymi mandatami.

 

  • Like 12
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, wrotycz napisał:

jak się bronić

O ile kojarzę kluczem tutaj jest fakt że srowid nie jest na liście chorób zakaźnych i w zasadzie dlatego to nie działa, ponieważ podpunkt jak pamiętam na który psy się powołują tyczy się właśnie chorób zakaźnych bo taki wyraz jest zawarty a srowid taką chorobą w świetle prawa nie jest.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, wrotycz napisał:

Odebrałem wezwanie. Okazało się nie być wezwaniem a postanowieniem. Niezaskarżalnym.

 

Sąd odmówił komendantowi powiatowemu w Mińsku Mazowieckim wszczęcia postępowania przeciwko Wrotyczowi.

 

W omawianym stanie faktycznym i prawnym zachowanie polegające na naruszeniu zakazu nakazu zakrywania ust i nosa w miejscu ogólnodostępnym nie wypełnia znamion wykroczenia opisanego w art. 116 ust. 1a KW.

 

Wrzucę kiedyś całość do wątku jak się bronić tylko muszę to zrobić OCR-em. Jest tu ciekawe sformułowanie, którego wcześniej nie słyszałem a które może się przydać w razie gdyby ktoś kiedyś musiał się jeszcze bronić przed tymi śmisznymi mandatami.

 

Jak przejdzie prawo ponadnarodowe WHO to pewnie i tak będzie po ptakach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 3/16/2022 at 9:55 PM, wrotycz said:

Zresztą, teraz, po roku, jakie ja mam wyjaśnienia składać? Oni mnie nawet nie wzywali. Dopiero dostałem wezwanie do sądu. Od policji nie dostałem nic. Więc nie miałem czego wyjaśniać.

Właśnie dostałem wyrok nakazowy na 150+100 kosztów, będę się odwoływał. Jak u ciebie to szło? Używałeś jakichś wzorów pisma?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem pisać, że nasi kowido-celebryci siedzą nadal w szoku, że o nich zapomniano, ale nieeee....

 

Dzis jaskinię opuścił dr Grzesiowski. Był w Tłok FM, oczywiście krytykuje pomysł władzy o koncu masek i kwarantann.

Znalazłem go tez na portalach

 

https://gospodarka.dziennik.pl/news/artykuly/8382347,dr-pawel-grzesiowski-adam-niedzielski-covid-19.html

 

https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2022-03-18/dr-pawel-grzesiowski-nie-mozna-mowic-o-koncu-piatej-fali-za-wczesnie-na-znoszenie-obostrzen/

 

Cytat

Nie można mówić o końcu piątej fali, lecz raczej o korekcie zachorowalności, wynikającej z ferii i powrotu dzieci oraz skutków migracji. Do Polski przybyło bowiem wiele osób, które nie były szczepione. Na Ukrainie zaszczepiło się zaledwie 35 proc. społeczeństwa, a do tego przebywają w dużych skupiskach, są niedożywione i wychłodzone. To idealna sytuacja dla wirusa - zaznaczył ekspert.

Tak więc chyba od jesieni znów jazda z tematem???

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Indywidualista napisał:

No jak tam Bracia. Miały być odtajnione dokumenty pfizera.

Było w nich coś ciekawego? Słyszałem ze parę stron nopów. Jakoś nie śledziłem specjalnie tego tematu.

 

Poza tym jak już było wspomniane:

 

 

W międzyczasie w Bundestagu obradują sobie powszechny obowiązek szczepień na jesień tego roku.

Po prostu brak słów.

Terapia genowa jak sama nazwa wskazuje zakłada szereg zabiegów dla uzyskania jakiegoś efektu.

Pytanie pojawia się co ma być tym efektem? Bo chyba nie wyleczenie wirusa XD

Już podaje się pacjentom czwartą dawkę. Kolejne są zamówione. Rubryki w paszportach czekają na wypełnienie.

Ciekawi mnie bardzo co stałoby się z człowiekiem po dojściu do 10. dawki? Ile zostanie w nim człowieczeństwa i wolnej woli?

 

Jakoś też nie do końca chce mi sie wierzyć, że to taka typowa depopulacja. Jeśli miałoby tak być to pierwsza w kolejce byłaby do wyszczepienia Polska biorąc pod uwagę nasz cudowny (nie)rząd i jego stosunek do narodu. Ameryka, Niemcy i Izrael nie poświęciłyby swoich obywateli. 

Jeśli miałaby być to akcja depopulacyjna, to kto miałby ostatecznie pracować i utrzymywać elity?

 

To co wtedy? Może jednak czwarta rewolucja przemysłowa, zacieranie się granicy człowiek- maszyna, wstęp do transhumanizmu?

Teorie o likwidacji gotówki, QRkodyzacji społeczeństw też są spoko. Tylko po co na siłe wciska się ludziom pod skórę produkty inżynierii genetycznej?

 

A tu jeszcze link do poczytania co na ten temat ma do powiedzenia wujek Schwab. Proszę przed kliknięciem założyć foliową czapkę.

https://www.odkrywamyzakryte.com/wielki-reset-prowadzi-do-transhumanizmu/

 

 

A to że nie wszyscy przeżyją? To tylko skutek uboczny ingerencji w ludzki organizm.

Widziales mame depopulacji na 2025 w Niemczech ma być aby 28 mln ludzi a jest 80.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 hours ago, Piccardo said:
16 hours ago, wrotycz said:

 

O ile kojarzę kluczem tutaj jest fakt że srowid nie jest na liście chorób zakaźnych i w zasadzie dlatego to nie działa

 

To jest jeden z aspektów ale tu akurat nie. Chodzi dokładnie o to co napisał sąd:

 

W omawianym stanie faktycznym i prawnym (...) nie wypełnia znamion wykroczenia opisanego w art. 116 ust. 1a KW.

 

Tych kruczków dyskwalifikujących covidowe rozporządzenia jest wiele, a to jest kolejny z nich. To tylko pokazuje styl w jakim sprawuje władzę socjalistyczny zarząd PiS

 

--

5 hours ago, Orybazy said:

Właśnie dostałem wyrok nakazowy na 150+100 kosztów, będę się odwoływał. Jak u ciebie to szło? Używałeś jakichś wzorów pisma?

 

Tylko przysłali mi wspomniane "umorzenie".

 

Ja że swej strony byłem przygotowany na batalię i miałem coś pościągane.

 

Jest nawet temat na forum, jak się bronić.

 

--

8 hours ago, spacemarine said:

Jak przejdzie prawo ponadnarodowe WHO to pewnie i tak będzie po ptakach.

 

Mówi się "po ptokach". Tak powiedział profesor Jan Miodek.

 

Edytowane przez wrotycz
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Dworzanin.Herzoga napisał:

 

Dla niektórych i tak to będzie paradoks zajszczepienia. ☺️

 

 

Swoją drogą syndrom wyparcia, usprawiedliwianie nieskuteczności szczepionek jest u covidian bardzo interesujący.

 

Teraz najpopularniejsze wymówki brzmią: "przecież nikt nie mówił że będą działać w 100%" i "większość ludzi się zaszczepiła, dlatego stanowią większość w statystykach zakażeń. Prosta matematyka".

 

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minutes ago, cst9191 said:

Teraz najpopularniejsze wymówki brzmią: "przecież nikt nie mówił że będą działać w 100%" i "większość ludzi się zaszczepiła, dlatego stanowią większość w statystykach zakażeń. Prosta matematyka".

 

Ci ludzie nie są w stanie dojść do wniosków że moga sie mylić dlatego łykną każdą brednię. Inaczej zaburzyłoby to ich postrzeganie samych siebie. "Ja miałbym się mylić?" To dla nich nie do pomyślenia. 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minutes ago, cst9191 said:

Czemu ci po trzech dawkach tak licznie się zakażają? Bo nie wzięli jeszcze czwartej dawki.

A idźcie wszyscy z tymi szczepkami w peezdu. Dziś @H gada tel. z ojcem i ten znów zachrypnięty i zakatarzony. Odkąd jej rodzice wzięli szczepkę (rodzinny namawiał, wciskał i w końcu namówił, mimo że @H mówiła, że maja ostrożnie podejść i ona z czystym sumieniem nikomu nie zarekomenduje), to ciągle coś facet łapie. Już w ogóle przed wigilią, to leżał na kanapie i ruszyć się mu było ciężko a  po przejściu paru kroków występowały siódme poty. Się okazało że jakąś arytmię przedsionków wtedy miał. Trochę się podlecza i znów łapie infekcję i tak w kółko. Żonie nic.

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minutes ago, $Szarak$ said:

Starszy już pewnie jest, więc nic dziwnego, że choruje.

Dobrze że nie jest młodym piłkarzem, jeszcze by fiknął na serce na boisku.

 

Tym niemniej, "urzekająca" koincydencja. Człowiek wsi i pracy, w poprzednich epokach nie było problemu żeby taki sam zakładał na szyję chomąto, bo szkoda konia wyprowadzać jak tylko kawałek do zaorania a tu se zrobi wkłucie nowoczesną technologią i natychmiast się zestarzeje i z trudem samodzielnie leży. 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.