Skocz do zawartości

Wirus z Wuhan


Kleofas

Rekomendowane odpowiedzi

@Martius777 to jest codzienna praktyka polskiej "ochrony zdrowia" od dwóch lat! Ile trzeba było czasu i przebijania się "szurstwa" przez cenzurę i propagandę, żeby publicznie o tym zaczynało być słychać. Ile nawet tutaj się gardłował pewien kolega, że ludzie nie umierają w karetkach?

Bardzo liczę na to, że również polskie marionetki (które oczywiście tylko wykonywały rozkazy) zostaną postawione przez oskarżycieli z Fuellmichem na czele przed międzynarodowym trybunałem obywatelskim za zbrodnie przeciwko ludzkości. 

14 minutes ago, Orybazy said:

To nie powód, żeby odbierać prawa wyborcze.

Tylko ograniczyć. Coś jak dla nas wejście do sklepów między 10-12 ;)

32 minutes ago, Piccardo said:

Kolejna dawka wyjaśnień jak to działa.

No i Fuellmich wskazuje palcami "Czterech Jeźdźców Apokalipsy" - Gates, Fauci, Tedros, Drosten ;)

 

  • Like 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minutes ago, Orybazy said:

To nie powód, żeby odbierać prawa wyborcze.

 

Niestety, legalnie, zgodnie z prawem stanowionym to jest prawda. Zgodnie z prawem.... Przez wieki niewolnictwo było legalne, a nikt mi, ani nikomu przy zdrowych zmysłach, nie wmówi że było słuszne. To samo z lobotomią, czy zrzucaniem homoseksualistów z budynków. To wszystko były lub są legalne rzeczy. Żadna z nich nie jest słuszna.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Just now, wrotycz said:

Niestety, legalnie, zgodnie z prawem stanowionym to jest prawda. Zgodnie z prawem.... Przez wieki niewolnictwo było legalne, a nikt mi, ani nikomu przy zdrowych zmysłach, nie wmówi że było słuszne. To samo z lobotomią, czy zrzucaniem homoseksualistów z budynków. To wszystko były lub są legalne rzeczy. Żadna z nich nie jest słuszna.

Możesz być stary i nie kontaktować albo być stary i ogarniać świat jak Trump czy JKM. Nie od wieku powinny zależeć prawa wyborcze. Nawet granica 18 lat jest jakimś kompromisem, większość ludzi w tym wieku nie rozumie polityki, gospodarki itd.

Osobiście podobał mi się system brytyjski. Masz prawo do nieruchomości, stanowisz głosując o przyszłości UK. Nie masz, nie głosujesz bo nie masz nic do stracenia. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minutes ago, Orybazy said:

Możesz być stary i nie kontaktować albo być stary i ogarniać świat jak Trump czy JKM. Nie od wieku powinny zależeć prawa wyborcze

 

Zgadzam się - nie (starczy) wiek a fakt pobierania emerytury powinien pozbawiać prawa wyborczego. Emeryt jest ultymatywnym konsumentem, jak urzędnik, na koszt producentów/podatników, nie powinien więc mieć nic do powiedzenia bo wiadomo, że przyzna sobie więcej, więcej niż producent/podatnik może wyprodukować. Tym bardziej, że zgodnie z nową moral, wróć, mentalnością "jemu/jej się należy".

 

Edytowane przez wrotycz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minutes ago, Mosze Red said:

Ja pierdolę. Bezobjawowe włosy stanęły mi dęba i Colt się sam przeładował w sejfie. Ci kapo powinni trafić na jakiegoś szaleńca z bronią. Sam bym chyba ich odstrzelił (choć zawsze w myślach obiecuję sobie mierzyć w jajca), bo boję się bandytów, zwłaszcza poprzebieranych za stróżów prawa. 

  • Like 2
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mosze Red no właśnie, nawet sami heroicznie ryzykują w ogóle zbliżając się do niezamaskowanej dziewczynki. Niedługo przedszkolaki będą dostawały od milicji taki wpierdol, że im kredki z tornistrów powypadają. 

 

W ogóle to jest atak dwóch pedofili, chcieli sobie dziewczynkę pomacać i na niej poleżeć. Na miejscu jej ojca serio, nie wiem czy nie wstąpił by we mnie "Mroczny Mściciel". Zajebał bym skurwieli. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 hours ago, wrotycz said:

To wrzuć linka

Pytania i odpowiedzi - Koronawirus: informacje i zalecenia - Portal Gov.pl (www.gov.pl)

 

Quote

W przypadku wyniku dodatniego kwarantanna zmieni się na izolację domową. Jeśli otrzymasz negatywny wynik testu, nie musisz przebywać już na kwarantannie, zostaje ona automatycznie anulowana po wpisaniu przez laboratorium wyniku do systemu EWP. Zachowaj jednak dotychczasowe środki ostrożności i higieny.

vs.

Quote

Jeśli twoja kwarantanna została nałożona ze względu na kontakt z osobą zarażoną bądź jest nałożona przez sanepid z innych powodów - nie jesteś zwolniony z odbywania kwarantanny, nawet mając negatywny wynik testu.

 

Po dłuższym namyśle, jakoś to idzie zrozumieć. Ale nie jest to jednoznaczne.

 

Wynik - negatywny (nadal mam ważne szczepienie, jakby co). Objawy nadal są - przeziębienie. Pomimo objawów - kwarantanna zniesiona. Po 30+ godzinach od pojawienia się decyzji na IKP, nadal aplikacja "kwarantannadomowa" każe robić selfie - i to jest teoria spisku, jak zgromadzić bazę danych zdjęć twarzy każdego dorosłego Polaka, po kilkanaście możliwych ujęć itd. I najpewniej o to chodzi, bo inaczej nie byłoby przesyłania zdjęć na serwer...

 

6 hours ago, Rnext said:

jako grupa zawodowa, wkrótce, jak to szambo się wyleje, będą w rankingu zaufania i popularności na dnie

Nauczyciele, lekarze, prawnicy. Top zaufania przed 100 laty. Jeszcze magistrzy (teraz każdy ma magistra).

Kiedy nie ma autorytetów, każdy może być autorytetem. Nawet polityk.

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minute ago, Rnext said:

Na miejscu jej ojca serio, nie wiem czy nie wstąpił by we mnie "Mroczny Mściciel". Zajebał bym skurwieli. 

 

Ktoś dokładnie na to liczy, wynikiem czego będzie ograniczenie praw rodzicielskich, albo ograniczenie w posiadaniu X, ogólnie, kolejne zaciskanie obroży, mnie to już dawno przestało dziwić. Wszystko jest już ustawione na 10 kroków do przodu. 

  • Like 2
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minutes ago, Rnext said:

Ofiara, gdziekolwiek nie ucieknie, wszędzie będzie ofiarą.

 

Tutaj w Europie tak, będę ofiarą, targetem do wydymania, ale inaczej może ułożyć się układ sił,w jakimś zapomnianym zakątku świata. Gdzieś na zadupiu, gdzie nie ma nic ważnego, globaliści się tym nie interesują, nie ma odpowiedniej wiedzy ani wystarczająco dojrzałej struktury administracyjnej aby ludność zchinolizować, jak to ujął ostatnio jakiś europoseł. Zarzucą nam manto tak ciasne, że nic się nie przeciśnie. W taki sposób że nie będzie "sąsiad, a znasz może X?", bo wszystko będzie online, na chmurze. Kilka kroków do przodu.

 

A jakaś walka, poświęcenie, rewolucja? Przecież to od setek lat puste słowa, kolejne narzędzie kontroli, sposób na zwodzenie ludu. "Pokojowe protesty", jezu, co za naiwność. Nikt do tego się nie garnie, bo ludzie wystarczająco inteligentni aby o tym pomyśleć, lub nawet coś zaplanować, dobrze wiedzą co się z takimi dzieje. Gaddafi, Kennedy. Państwa które chciały uwolnić się od smyczy dolarowo-żydowskiej, a skończyły zdemokratyzowane, wyzwolone.

 

"Rozwalanie mózgów małych dzieci. Aż do śmierci. Za mało czasu by wymienić. Wszystkie zarażone rzeczy. Niektórych kwestii już się nie wyleczy."

 

 

 

  • Like 3
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ptaszki ćwierkają, że ustawa Hoca pójdzie do kosza. Ale za to na spotkaniu u Morawieckiego dziadek Kaczyński powiedział, że jest za odpowiedzialnością karną dla niezaszczepionych. Możliwe że w miejsce ustawy Hoca przygotują coś jeszcze ciekawszego.

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, wrotycz said:

Zgadzam się - nie (starczy) wiek a fakt pobierania emerytury powinien pozbawiać prawa wyborczego. Emeryt jest ultymatywnym konsumentem, jak urzędnik, na koszt producentów/podatników,

Emerytura to oddawanie obywatelowi części zagrabionych wcześniej pieniędzy. Dlaczego ma być karany za odbieranie, co jego, odebraniem prawa wyborczego?

Edytowane przez Orybazy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minutes ago, Orybazy said:

Emerytura to oddawanie obywatelowi części zagrabionych wcześniej pieniędzy.

 

To by była prawda gdyby emerytura pochodziła ze składek a tak nie jest. Podatnicy dopłacają do emerytów 180 miliardów złotych polskich rocznie (103,7 + 84,9·90% [emeryci konsumują ponad 90% ochrony zdrowia]). To 37% budżetu.

 

Analiza-budzetu-panstwa-polskiego-na-202

 

W tym momencie państwo pod przymusem odbiera mi żeby dać dziadkowi i babci. To nie jest oddawanie należności, to jest haracz.

 

Edytowane przez wrotycz
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.