Skocz do zawartości

Wirus z Wuhan


Kleofas

Rekomendowane odpowiedzi

A to jest ciekawe.

Ojciec dyrektor zaprasza Bodnara, Martykę, Basiukiewicza czy Pospieszalskiego. Jak będzie transmisja w mediach Rydzykowych albo choć relacja to foliarskie treści trafią do dużego audytorium. 

https://www.radiomaryja.pl/informacje/l-bernacinski-podczas-sympozjum-oblicza-pandemii-porusze-temat-ograniczen-praw-i-wolnosci-zwiazanych-z-covid-19-w-aspekcie-konstytucyjnym-wskazujac-ze-prawo-konstytucyjne-powinno/

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, wrotycz napisał:

 

Jak oni do niego (Rydzyka) dotarli? Przecież on żyje z PiSu. O co teraz będzie im robił sabotaż?

 

 

Tajemnicą nie jest, że Kaczor z Rydzykiem nie pałają do siebie miłością. Delikatnie mówiąc.

Jeśli w sprawie tego covidowego cyrku Rydzyk będzie rzucał pisiorom kłody pod nogi, to będę mu kibicował. W myśl zasady że wróg mojego wroga jest moim przyjacielem.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, wrotycz napisał:

 

Jak oni do niego (Rydzyka) dotarli? Przecież on żyje z PiSu. O co teraz będzie im robił sabotaż?

 

 

Widoczne ojciec spisał już PiS na straty. Partie się zmieniają jak w kalejdoskopie, a imperium Rydzyka nomen omen trwa już 3 dekadę.

 

Ktoś jeszcze pamięta straszenie Deltacronem? Okazało się że go nigdy nie było.

 

lGtQwP.md.jpg

 

 

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ramach przeglądu frontu walki z jedwabnikiem plandemią, pod lupę wziąłem również TVTrwam, zwłaszcza z uwagi na agenturalną działalność TW "Franciszka". Ze zdziwieniem stwierdziłem, że tak otwartej krytyki PiSu a raczej jego nowej odsłony - jak ich przezywa Gadowski "Podatki i Szczepionki" - to tam się nie spodziewałem. Słyszałem i o uwalaniu rolnictwa i o covidoschizie. Tak że wygląda iż Rydzyk zarówno w lekkiej kontrze do globalniaków laickich jak kościelnych. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjątkowo widziałem dzisiaj fragment "Pytania na śniadanie" i był dr Sutkowski. 

Redaktorzy po rozmowie z nim wyartykułowali jasną konkluzję, że trzeba się szczepić, chcąc dać przykład swoją postawą, że są po stronie nauki.

W następnym segmencie programu był omawiany temat otyłości, w pewnym momencie ekspert podała wzór jak obliczyć swoje BMI i prowadzący program 

próbowali je wyliczyć na kalkulatorze, ale polegli i po kilku próbach się poddali...powiem, że czułem się jakbym oglądał jakiś czeski film.

Groteska.☺️

  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minutes ago, Dworzanin.Herzoga said:

ekspert podała wzór jak obliczyć swoje BMI i prowadzący program 

próbowali je wyliczyć na kalkulatorze, ale polegli

 

To jest wyższa matematyka, żeby to obliczyć trzeba wyższą szkołę skończyć, ale czekaj..., czy aby ci prowadzący nie byli po studiach?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minutes ago, Martius777 said:

47 badań potwierdza nieskuteczność masek na COVID, a kolejne 32 potwierdzają ich negatywny wpływ na zdrowie

Pisałem o tym już na początku plandemii, linkując badania z PubMedu (dot. różnych wirusów, głównie grypy, ale co za różnica), to różni koledzy i nawet tutejsze doktory udowadniali że to nieprawda, skoro oni nie wierzą a są wręcz przekonani o skuteczności. Ale oczywiście wszyscy wierzą w naukę! Po czym dajesz dowody naukowe i dupa. Wierzących w naukę do nauki i jej metod nie przekonasz. Dzisiejsza nauka to dla mas łykanie haseł reklamowych korporacyjnych departamentów marketingu. 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minutes ago, Martius777 said:

47 badań potwierdza nieskuteczność masek na COVID, a kolejne 32 potwierdzają ich negatywny wpływ na zdrowie

 

Dawno temu znalazłem meta badania z, o ile dobrze pamiętam, 2017 roku, a  więc z 2BC, (2  roku przed covidem), gdzie było tych badań około 20, i żadne nie wykazało skuteczności a kilka skuteczność w większym zarażaniu.

Potem gdzieś zgubiłem" to badanie, bo nie zapisałem w swoich zakładkach no i od tego czasu mocno nad tym ubolewam, bo to było dobre badanie sprzed naszej ery.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konferencja senatora Rona Johnsona odnośnie preparatów- zbrodnia na wojskowych!

Dane z wojskowej bazy: problemy neurologiczne – wzrost o 1000%, zatorowość płucna – wzrost o 471%, nowotwory – wzrost o 300%, zapalenie mięśnia sercowego – wzrost o 296%, niepłodność u kobiet – wzrost o 471%, defekty porodowe – wzrost o 156%,poronienia – wzrost o 300%. 

 

 

1,5 mln to potężna grupa badawcza składająca się w głównej mierze ze zdrowych relatywnie młodych ludzi.

Wniosek jest jeden.

Nie dość, że nie działa to jeszcze szkodzi.

  • Like 8
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Kapitan Horyzont said:

Cokolwiek by o Rydzyku nie sądzić, to jest on dość niezależny

Gdyby był niezależny, skończyłby jak Kluska, a "Radyjo" prowadziłby dziś ktoś inny...

11 minutes ago, Martius777 said:

składająca się w głównej mierze ze zdrowych relatywnie młodych ludzi

Wojsko to specyficzna grupa, ale uwzględnia też kontaktorów, obsługę, panie z kancelarii... Bez dokładnych danych o rozkładzie, ciężko wyrokować.

Z drugiej strony, w czasie hiszpanki chyba też wojsko zostało zaszczepione najpierw, a jak wojacy wrócili do domu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mocno mnie zastanawiają 2 rzeczy, 1 powoli zaczyna się przebąkiwać o końcu plandemii, 2 coraz więcej samolotów lata zostawiając ślad na długo, nawet mam zdjęcie w jaki nietypowy sposób to robią i dzieje się to na całym świecie no i w sumie dodam 3 słowa ku... Gates'a że tak to koniec ale musimy zacieśnić stosunki z władzami itd na to co nadchodzi... Teraz dopiero się zacznie, jestem przekonany chwila spokoju i mocny but.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Najdonośniejszym osiągnięciem tego nieszczęsnego rządu jest wkurzenie dosłownie wszystkich Polaków i spartolenie wszystkiego, co można było spartolić..."

 

https://www.facebook.com/slawomirmentzen/posts/514673870024466

 

 podsumowanie:  "I to jest nasza prawdziwa tragedia. Jest fatalnie, a może być tylko gorzej."

 

i to jest nasza tragedia :(

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Zatarra napisał:

Najdonośniejszym osiągnięciem tego nieszczęsnego rządu jest wkurzenie dosłownie wszystkich Polaków i spartolenie wszystkiego, co można było spartolić..."

 

https://www.sejm.gov.pl/sejm9.nsf/InterpelacjaTresc.xsp?key=CB3CH4

 

Krótko mówiąc. 

Urzędnicy Ministerstwa Finansów pomylili przychód z dochodem.Efekt nawet 18000 zł składki zdrowotnej dla małego sklepikarza przy 3000 dochodu.Wystarczy ,że sprzeda nawet bez zysku towar z ubiegłego roku.

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszedłem dziś do pewnego banku w celu założenia konta. Na wejściu naskoczyła na mnie kapo-covidianka "zakładamy maskę". Odpowiedziałem że nie mam, na co tamta "mamy pandemię, proszę zobaczyć na kartkę na drzwiach o obowiązku noszenia maski". Powiedziałem że z tego co wiem, kartka papieru nie ma żadnej mocy prawnej i nie ma takiego obowiązku. Babsko było nieugięte i nie chciało mi się z nią użerać, poszedłem kawałek dalej do innego banku i tam nie było żadnego problemu.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.