Skocz do zawartości

Wirus z Wuhan


Kleofas

Rekomendowane odpowiedzi

Jak się czują przedmioty bo już nie ludzie... mRNA brzmi znajomo?

 

https://www.bitchute.com/video/Jv9RyHOWamEw/

 

Druga sprawa, już wspominałem również...

 

W rejestrze Amerykańskiej Komisji Papierów Wartościowych jako podmiot zarejestrowany przez polskie Ministerstwo Finansów figuruje POLAND REPUBLIC OF Nr 0000079312 Znajduje się w nim bowiem podmiot o nazwie: “POLAND REPUBLIC OF”, którego logo jest tożsame z godłem Polski. Ministerstwo Finansów zarejestrowało Polskę jako korporację (firmę).

 

756352991_PolskajakoFirma.png.85381ca8ca

 

https://www.sec.gov/Archives/edgar/data/79312/000095012718000035/a18-17_sb-a.htm

 

Te dwie rzeczy ładnie składają się w całość. Inna sprawa to że ten plan powstał przez wybuchem 1 światowej i na to są do dziś dokumenty!!!!!

Edytowane przez Piccardo
  • Like 1
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Eskel said:

Na Twitterze jest o tym mowa. Bosak i jeszcze których z polityków lewicy

Myślę, że nasze Nadwiślańskie Słoneczko i Wielki Ustawodawca w jednym, jest jak tłusta kaczka farszem, mocno naszprycowany psychotropami, bo pali mu się koło dupy cała stodoła razem z chałupą. Pomyślcie tylko w jakiej jest on wraz z całym PiSem sytuacji. Zasadniczo wszystko za co się zabrali im się pier$%&! Więc nie postawił bym zbyt wiele ani na to że wie co mówi ani tym bardziej co czyta, bo na 90% przemawia przez niego farmacja ;)

 

Wczoraj go oglądałem i słuchałem przez chwilę i żal mi się go zrobiło autentycznie, bo i widok i treści żałosne. Chociaż gdybym miał jeszcze chwilę słuchać, dostał bym od tego jego mlaskania jakiejś psychozy. Nawet ta pieprzona maska po same brwi nic nie wycisza. Akurat on, powinien mieć zamiast nakazu maski zamontowany tłumik od Syreny, skoro przez prawie wiek nie oduczył się tak wkurwiającego, prostackiego nawyku. Już nawet sobie wyobraziłem jak rozchlapuje wkoło przy obiedzie i szybko wyłączyłem, żeby nie brnąć dalej.

 

W każdym razie, zapowiadany przez niego "projekt" pewnie podchwycił od jakiegoś swojego doradcy-prawnika na szybko gdzieś w korytarzu i powtórzył głośno, bo jakoś należało jego zdaniem pogrozić a przy okazji zabłysnąć (na swój sposób). Doradca być może nawet miał inny kontekst w głowie. A projekty ustawodawcze Kaczyńskiego to buble szczerozłote na miarę "piątki dla zwierząt". Więc popcorn w ręce i czekamy, niczym na nowy odcinek Jasia Fasoli. 

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Patton kompletny idiotyzm.

 

Nie ma technicznej możliwości udowodnienia przed sądem, że ktoś się zaraził od danej osoby, bo mógł się zarazić gdziekolwiek. 

 

Więc skoro nie da się udowodnić, że Seba zaraził się od Janusza to każdy adwokat sobie z takim pozwem poradzi :D 

 

Zresztą analogicznie,  sanepidy składały zawiadomienia do prokuratury, próbowali już podobny myk robić, żeby dojechać klientów restauracji co przychodzili jak był lockdown. Z tego co pamiętam były dwie takie sprawy na wokandzie i prokuratura przewaliła z kretesem.

 

161 kk -  Kto, wiedząc, że jest dotknięty chorobą weneryczną lub zakaźną, ciężką chorobą nieuleczalną lub realnie zagrażającą życiu, naraża bezpośrednio inną osobę na zarażenie taką chorobą, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

 

 

No i mamy tutaj dwa problemy dodatkowe, po pierwsze choroby celebryckiej nie ma na liście chorób zakaźnych. 

 

Żaden prokurator nie udowodni w sądzie, że choroba celebrycka jest realnie zagrażającą życiu, każdy sprawny adwokat to twierdzenie rozniesie. 

 

 

  • Like 3
  • Dzięki 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Mosze Red napisał:

Nie ma technicznej możliwości udowodnienia przed sądem, że ktoś się zaraził od danej osoby, bo mógł się zarazić gdziekolwiek. 

Będzie jak z HIV - masz glejt o szczepieniu - masz RWD, nie masz i leżysz. 

 

A przymiarki są już od dawna:

 

https://serwisy.gazetaprawna.pl/orzeczenia/artykuly/8250430,narazenie-na-zakazenie-koronawirusem-kara-kodeks-karny.html

 

Cytat

Nieracjonalne i niesprawiedliwe jest surowsze karanie za narażenie na zakażenie wirusem HIV niż koronawirusem – mówi Marcin Warchoł, wiceminister w resorcie sprawiedliwości, komentując projekt zmian w kodeksie karnym

 

21 minut temu, Mosze Red napisał:

161 kk -  Kto, wiedząc, że jest dotknięty chorobą weneryczną lub zakaźną, ciężką chorobą nieuleczalną lub realnie zagrażającą życiu, naraża bezpośrednio inną osobę na zarażenie taką chorobą, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

 

Cytat

Przy okazji zmian w kodeksie karnym Ministerstwo Sprawiedliwości planuje m.in. nowelizację art. 161 k.k. Czy to ma być sposób na osoby, które lekceważą zagrożenia wynikające z pandemii?

 

Edytowane przez Perun82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Mosze Red napisał:

po pierwsze choroby celebryckiej nie ma na liście chorób zakaźnych. 

 

5 minut temu, Perun82 napisał:

planuje m.in. nowelizację art. 161 k.k.

Jeśli to takie proste dodać do listy to czemu do tej pory nie dodali?

Bo to nie takie proste.

To tym bardziej nawet jest niemożliwe.

Dlaczego niemożliwe?

Bo ta "choroba" fizycznie nie istnieje.

Dlaczego nie istnieje?

Bo nigdy nie wyizolowano tego wirusa.

Dlaczego nie wyizolowano wirusa?

Bo chorobotwórcze wirusy nie istnieją.

Co z innymi "wirusami które powodują choroby"? Patrz wyżej...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Perun82 a ja powtarzam, nie ma możliwości udowodnienia przy tak powszechnej chorobie od kogo się zarazili, to nie jest żółta febra czy inny egzotyk, że da się cały łańcuch ustalić. To nie jest weneryk, gdzie też da się ustalić łańcuch zakażeń.


I zwróć uwagę na najważniejszą rzecz "kto świadomie naraża" czyli w zasadzie to da się przyklepać tylko komuś, kto np. wyszedł z kwarantanny i poszedł do pracy.
 

Nie wiem co oni zrobią ale jestem skłonny się założyć, że to będzie nieegzekwowalny gniot prawny. 

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minutes ago, Mosze Red said:

Nie ma technicznej możliwości udowodnienia przed sądem, że ktoś się zaraził od danej osoby, bo mógł się zarazić gdziekolwiek

 

Dzięki. I to by było na tyle.

 

To jest kolejny straszak, na który mają się nabrać strachliwi.

 

To jeszcze nie wszystko. Wg art. 161kk trzeba wiedzieć, że jest się chorym, co w przypadku, gdy dobrze się czujesz jest oczywiście sprzeczne. Co więcej, nie mając objawów nie tylko nie wiesz, że jesteś chory, ale i wiesz że nie jesteś chory. A od zdrowego nie można się zarazić. W ten sposób dowodzisz, że nie jesteś wielbłądem.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mosze Red napisał:

nie ma możliwości udowodnienia przy tak powszechnej chorobie od kogo się zarazili, to nie jest żółta febra czy inny egzotyk, że da się cały łańcuch ustalić. To nie jest weneryk, gdzie też da się ustalić łańcuch zakażeń.

W naszym kraju to obywatel musi udowadniać, że nie jest wielbłądem. Zapomnieliście, żyjemy w państwie bezprawia. 

1 minutę temu, Mosze Red napisał:

Nie wiem co oni zrobią ale jestem skłonny się założyć, że to będzie nieegzekwowalny gniot prawny. 

Tutaj pomoże opozycja. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minute ago, Perun82 said:
3 minutes ago, wrotycz said:

Pomoże przegłosować ale egzekwować? To inna bajka.

Ja takim optymistą nie jestem

 

Nie rozumiem czego nie rozumiesz.

@Mosze Red opisał jak wygląda egzekucja. Tak właśnie wygląda.

 

To jest tylko po to żebyś się wystraszył i robił co ci każą. Ty już widzę się dałeś wystraszyć, teraz będziesz robił co ci każą.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyobraźcie sobie sytuacje, że macie udowodnić kto pierwszy przyszedł w jakieś duże skupisko ludzi np. z grypą i zaraził innych. 

 

Może to być miejsce pracy, może to być szkoła, koncert, cokolwiek. 

 

Jest to praktycznie niewykonalne, nie da się sprawdzić czy przyszła jedna osoba chora na grypę czy dwadzieścia, ani w jakiej kolejności się zarażali. 

 

No i teraz covid jest bardziej zakaźny od grypy, a każdy następny wariant jest coraz bardziej zakaźny, omikron ma transmisję  7 - 10. Nie da się udowodnić jeszcze bardziej :D 

 

Jeśli mamy do czynienia z człowiekiem, który np. uciekł z kwarantanny, miał pozytywny wynik i przyszedł do pracy (pod warunkiem, że ten wynik jest gdzieś odnotowany) wtedy można go co najwyżej ścigać z 161 kk, za świadome narażenie na niebezpieczeństwo zarażenia

 

Nie da się udowodnić przed sądem kto to przyniósł do miejsca pracy, co za tym idzie pracodawca nie pozwie skutecznie takiego gościa  w sądzie cywilnym za zarażenie innych pracowników  przy takiej powszechności wirusa, nie da się dowieść przed sądem zarażenia wirusem xd 

 

Nawet gościowi, który zwiał z kwarantanny nie da się tego udowodnić, bo adwokat będzie podnosił w cywilnym:

 

- test niewiarygodny 

 

- powszechność wirusa

 

- brak udokumentowanego łańcucha zakażeń

 

- niech wskaże chociaż jedną osobę, która dzień/ dwa/ trzy później wylądowała na kwarantannie już ma dowód, że w miejscu pracy były inne osoby zarażone niż jego klient, tyle że nieświadome i się zesrał cały pozew 

 

 

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, wrotycz napisał:

Ty już widzę się dałeś wystraszyć, teraz będziesz robił co ci każą.

 

Opisywałem mechanizm, ale jak zwykle musiałeś uderzyć personalnie bo nic ciekawego nie wniosłeś do tej dyskusji. Dlatego w przeciwieństwie do Ciebie inni interlokutorzy potrafią dokładnie przedstawić swoje racje bez osobistych wstawek. 

 

Tak wygląda cywilizowana wymiana argumentów. 

Edytowane przez Perun82
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze, to zamiast tworzyć całą ustawę można by zmienić nieznacznie dwie obowiązujące, żeby wprowadzić skutecznie to co oni chcą zrobić, z tym pozywaniem pracowników przez pracodawcę. 

 

Mam jednak na tyle przyzwoitości, żeby nie napisać co powinni zrobić :D 

 

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mosze Red napisał:

żeby nie napisać co powinni zrobić

Dokładnie i to za darmo :)

 

2 minuty temu, Mosze Red napisał:

żeby wprowadzić skutecznie to co oni chcą zrobić, z tym pozywaniem pracowników przez pracodawcę. 

Jutro co innego będą chcieli wprowadzić. Zabawa za obywatelski hajs. I najgorsze, że nikt ich za to nie rozliczy. 

Edytowane przez Perun82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minutes ago, Perun82 said:

Opisywałem mechanizm, ale jak zwykle musiałeś uderzyć personalnie

 

Ponieważ wywołałeś mnie do tablicy to zapytam - kiedy to "jak zwykle" wcześniej uderzyłem kogoś, w tym Ciebie, personalnie?

 

A tylko przypomnę, że piłem do tego

42 minutes ago, Perun82 said:

Ja takim optymistą nie jestem

 

45 minutes ago, Perun82 said:

Zapomnieliście, żyjemy w państwie bezprawia

 

56 minutes ago, Perun82 said:

Będzie jak z HIV - masz glejt o szczepieniu - masz RWD, nie masz i leżysz. 

 

3 hours ago, Perun82 said:

Ten scenariusz również przewidzieli

 

Itd.

 

 

Skoro tak wszystko przewidzieli to dlaczego sypie im się wszystko w łapach? Dosłownie.

Skoro takie bezprawie, to dlaczego można się przed nimi prawnie obronić?

 

Już @Mosze Redwwytłumaczył techniczne (w sensie prawne) aspekty tego i opisał przykłady ich porażek i niekompetencji a Ty dalej swoje. Sam też się odniosłem technicznie, czyli z jak najbardziej merytotycznie. To ja nie wiem co mogę jeszcze zrobić, żeby to było jaśniejsze. A sianie defetyzmu jest jeszcze słabsze niż te rzekome personalne przejażdżki.

 

Edytowane przez wrotycz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z artykułu:

Quote

My uważamy, że to za mało, że trzeba też paszporty covidowe wykorzystywać, a nie tylko o nich mówić. Będziemy składać swoje pomysły - mówił prezes PSL-u Władysław Kosiniak-Kamysz.

Nieważne kto u władzy, PSL zawsze w koalicji.

 

Quote

 

...możliwością karania lekarzy, którzy nie będą chcieli badać pacjentów covidowych...

...Szybka ścieżka kar administracyjnych miałaby być wymierzona zarówno w lekarzy, jak i w pacjentów...

 

Kończy się kasa na marchewki, to teraz zachętą będzie kijek. Albo nagrodą - brak marchewki w dupie.

 

Rewolucja zawsze zaczyna zjadać swych najbardziej fanatycznych apostołów... Test analny dla niepokornych legalny. Im więcej temperatury podłożone pod garnek, im silniej dociśnięta pokrywka, tym większe bum. Wszystko zgodnie z harmonogramem.

 

Ale chytrości godzina,

Młot swój na nas gotowała,

Ursula von der Leyen

Paszportami nas zalała...

Witaj maj, pierwszy maj, ...

 

1 hour ago, Mosze Red said:

Żaden prokurator nie udowodni w sądzie, że choroba celebrycka jest realnie zagrażającą życiu, każdy sprawny adwokat to twierdzenie rozniesie

Nie o to chodzi by ukarać, ale by zastraszyć przewlekłością postępowania. Przy okazji dobić sądy nowymi sprawami do rozpatrzenia.

Sprawny adwokat Kurskiego na jutro dostanie wyrok, a Kowalskiemu wpierw się skończy kwarantanna, zanim pierwsza rozprawa nastanie...

Kolejna uznaniowość zamiast jasnego prawa. Pole do PO-PiSu, żerowisko.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Mosze Red napisał:

"płaceniem pracodawcy". 

Płakałem?

Słuchałem radia(O zgrozo)....I jakiś typ się nie może doczekać aż im to prawo wprowadzą(sprawdzanie zaszczepienia pracownika).

Masz jakiś pomysł co by im to mogło dać?

Czy tylko zjebane EGO 'januszowania' do podbicia. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.