Skocz do zawartości

Wirus z Wuhan


Kleofas

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Piccardo napisał:

To za mało aby stanowiło dowód to raz, dwa te serie śmiertelnych wedle dochodzenia Fulmicha są stosowane w odstępach czasowych i stosowane wedle producentów aby było to mniej podejrzane. Nie wyklucza to morderczych serii ale również nie daje dowodu że przy 5 strzale wszyscy poumierają, oczywiście mogło to być również ustawione aby wykazać 0 śmiertelność szczepień, lub miał mega farta, ty coś za bardzo stawiasz "pewne" tezy bez pewnych dowodów...

Moglby ktos dotrzeć do informacji na temat mojej serii bo ja mam teraz arytmie i bralem leki na zakrzepy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Piccardo napisał:

Sam powinieneś to zrobić, jak i zgłosić nop, zarządzać odszkodowania też.

 

Z tego co widzę, w PL ustawa o odszkodowaniach za NOPy jest tak napisana, żeby jak najwięcej osób się nie załapało na jakiekolwiek odszkodowanie, co nie jest zaskoczeniem:

https://www.prawo.pl/zdrowie/odszkodowania-za-powiklania-po-szczepieniach-w-tym-przeciw-covid,511999.html

 

Po szczepieniu musi wystąpić wstrząs anafilaktyczny lub 14 dniowa hospitalizacja.

Za zgon po szczepieniu w ogóle nie jest przewidziane odszkodowanie dla rodziny, wg tego, co jest napisane w tym artykule.

I oczywiście w ogóle nie biorą pod uwagę, że szczepienie może wywołać jakieś przewlekłe problemy w późniejszym czasie.

 

Chyba, że ktoś ma jakieś lepsze info na ten temat, bo tak na szybko zerknąłem.

Edytowane przez Dworzanin.Herzoga
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Dworzanin.Herzoga napisał:

Chyba, że ktoś ma jakieś lepsze info na ten temat, bo tak na szybko zerknąłem.

Już jest pozamiatane jeśli chodzi o $$$.

Kolega jest "za zdrowy" żeby pójść po oficjalnej drodze.

Nieoficjalnie na drodze cywilnej można pozwać wszystkie osoby które wprowadziły w błąd jeśli chodzi o "śmiertelny strzał".

Można nawet ministra wisielskiego ale on nie tutejszy...

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w szkole zaczynają szczepić dzieci w wieku 5-11 lat. Rodzice nie widzą żadnych przeciwskazań i chyba wierzą, że eliksir ochroni ich dzieci przed zarażeniem. 

Panuje trend "zawodów": kto się zaszczepi jest cool i nie traci twarzy. Potem wklejają zdjęcia na grupie i się chwalą jak są odważni. Masakra!

 

Pięciu innych nauczycieli poleciało po booster z uśmiechem na twarzy. 

Czekam na rozwój sytuacji.

Natomiast u mamy, której partner pracuje w więzieniu mówi, że wszyscy w więzieniu zakeczupowani i każdy chory jak diabli. Nie potrafią dojść do siebie.

Takie realia.

  • Like 1
  • Dzięki 1
  • Zdziwiony 1
  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas w kraju ważność certyfikatu od 1 lutego 9 miesięcy (poprzednio 12 miesięcy) 

https://www.pap.pl/aktualnosci/news%2C1050370%2Cod-1-lutego-waznosc-certyfikatow-covidowych-skrocona-do-9-miesiecy.html

 

Turcja znosi certyfikat:

https://www.reuters.com/world/middle-east/turkey-lifts-pcr-requirement-unvaccinated-some-areas-anadolu-2022-01-15/

Policja na monitoringu sprawdza czy ludzie mają ubrana maseczke:

https://tarnogorski.info/policjanci-na-sk/

Dania znosi certyfikat i noszenie masek(ostatnio w tym państwie podawali 45 tys zakażeń jednego dnia) 

https://www.rp.pl/ochrona-zdrowia/art19325811-dania-zniesie-wszystkie-obostrzenia-pomimo-duzej-liczby-zakazen

Certyfikat covid miałby być zmieniony przez komisje europejska na Cyfrowy identyfikator:

 

Edytowane przez nowy00
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedługo UE w ramach ujednolicenia tych różnych dokumentów typu dowód osobisty, paszport sanitarny zaproponuje tożsamość cyfrową z nośnikiem subdermalnym czyli stary dobry szurski chip wszczepiany pod skórę. Coraz więcej polityków mówi o tym. Za kilka miesięcy będzie chór.

 

I co widzę patrząc na swoje "szurskie" notatki?

 

Wielka Pustynna Wieża Mózgiem III Antychrysta,
Szatańska liczba 169 miejscem jego działania,
Nim zostanie zniszczona wielkim ogniem Atlantydów,
Wszyscy ludzie podlegli Bestii otrzymają jej znamię,
Oznaczeni będą piętnem na prawej ręce lub na czole,
Wszyscy inni władcy pójdą za jej haniebnym przykładem!

 

Największy tzw: " HIPERKOMPUTER" o nazwie "WIELKA BESTIA" jest już planowany do zamontowania w
 "Burdż Dubaj" w którym znajduje się 169 pięter użytkowych!
 

W TEJ CHWILI PLANUJĄ MONTAŻ!

 

Jestem pod wrażeniem Nostradamusa. Trafnie nazwał tę wieżę i podał piętro...

 

Kolejna układanka pasuje. Uprzykrzyli ludziom życie różnymi certyfikatami, aby wzięli jeden chip i mieli spokój do końca życia...

 

POLSKA

 

Nie masz smartfona? Czeka cię lockdown! Ekspert miażdży ważną reformę PiS....

https://www.fakt.pl/pieniadze/certyfikaty-covid-ekspert-miazdzy-reforme-pis-mowi-kogo-dotknie-lockdown/0yplb07

Edytowane przez Martius777
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie czujecie, że trochę przeholowali z tymi liczbami? Nie widzę takiej paniki i nienawiści w zamaskowanych osobach, jak w tych wcześniejszych "falach". Jakby informacje, że dziesiątki tysięcy zakażonych, a oni dalej nie widzą trupów na ulicach, w zakładach pracy itd. trochę dała im do myślenia. Ciekawe jak to dalej pójdzie.

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś "show" u Prezydenta! Oglądamy?

 

https://pulsmedycyny.pl/andrzej-duda-zaprasza-na-debate-z-ekspertami-przekonali-go-do-przyjecia-szczepionki-1139438

 

 

Cytat

Do przyjęcia szczepionki przekonał mnie głos ekspertów. (...) To skłoniło mnie do zorganizowania w Pałacu Prezydenckim spotkania 27 stycznia, podczas którego zaproszeni eksperci udzielą odpowiedzi na państwa pytania. Zapraszam do aktywnego udziału - powiedział prezydent Andrzej Duda.

 

No to już wiemy jak to będzie wyglądało ;)

Kogo obstawiacie na expertów? :P

 

64 apteki są w programie teścików :P Czyli jutro jeszcze nie bedzie zalewu pozytywnych hehe

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie nawet rodzina, która uwierzyła w propagandę  i się poszczepiła zaczyna widzieć na oczy. Już uważają, że ich oszukano, a szczepionki nic nie dają bo i tak po niej zachorowali. 

 

Mówią, że kolejnej dawki by już nie przyjęli gdyby nie zaplanowany i opłacony wyjazd. Na szczęście nie mają skutków poszczepiennych jak niektórzy. 

 

No cóż, lepiej późno przejrzeć na oczy niż wcale. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Szczery Człowiek napisał:

U mnie nawet rodzina, która uwierzyła w propagandę  i się poszczepiła zaczyna widzieć na oczy. Już uważają, że ich oszukano, a szczepionki nic nie dają bo i tak po niej zachorowali. 

 

Mówią, że kolejnej dawki by już nie przyjęli gdyby nie zaplanowany i opłacony wyjazd. Na szczęście nie mają skutków poszczepiennych jak niektórzy. 

Kolejnej dawki by już nie przyjęli ALE mają opłacony wyjazd więc przyjmą, śmieszy mnie to bydło naprawdę 😆

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minutes ago, Garrett said:

Dziś "show" u Prezydenta! Oglądamy?

Obstawiam, że to będzie propagandowa agitka o pozorach debaty, rodem z komuny. Eksperci będą tacy jak wszędzie, czyli jako podstawy naukowe swoich wypowiedzi uznają "bo mi się tak wydaje, jestem lekarzĘ", okraszą wielokrotnymi powtórzeniami "trzeba się szczepić" w ostateczności powołają się na jakiś kupiony artykuł w "Lancecie" czy nawet w "Gazecie Bydgoskiej" i nie padną żadne "trudne" pytania. 

 

"Jestem przekonany, że przyjęcie trzech dawek szczepionki przeciwko COVID-19 miało wpływ na łagodny przebieg zakażenia - powiedział prezydent w krótkim telewizyjnym wystąpieniu". I tak wyglądają dowody naukowe większości tez procovidiańskich. Równie dobrze można być przekonanym, że prezydent jest cyborgiem. Abstrahuję już od tego, że żaden "przywódca-promotor" ani się od covida nie przekręcił ani nie zaszczepkował. 

 

Gdyby tyle wsadzić w marketing zdrowego i racjonalnego odżywiania, ile w propagowanie plandemii, już mogłyby zamykać się nawet McDonaldy. I to by było na tyle jeśli chodzi o troskę o zdrowie jedwabnika ze strony rządów. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Szczery Człowiek to tak samo jak z palaczami też wierzą że palenie nie szkodzi. Jak dana choroba jest oddalona w czasie no to nie szkodzi. Jak rozmawiam z palaczkami to ciężko przekonać je że w ciągu roku ponad 60tys osób umiera z powodu chorób związanych z paleniem. To mi mówią że znają osoby co mają ponad 80lat i palą ponad 50lat. No tak jest palą i raka się nie boją a tu "covid" i mówią mi że szczeka zapobiega no i jaka to logika? 

Noo ja wiem ze mogą być ludzie że wilków się boją bo są blisko a lwów już nie, bo są daleko. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy pomysł PiS: nie zrobisz testu, a inny pracownik sie zarazi: kara do 12 tyś

W nocy grzebali w ustawie Hoca i dzis chcą procedować w sejmie: Jeśli ktoś w pobliżu złapie koronę, grzywna ok 12 tys.! Jeżeli ktoś testu nie wykona, a w zakładzie pracy ktoś zarazi się, to niestety pracodawca i jego pracownicy będą ponosić konsekwencje tego, że inny pracownik się zaraził

 

https://twitter.com/pikus_pol/status/1486618190541209604

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, Szczery Człowiek said:

Mówią, że kolejnej dawki by już nie przyjęli gdyby nie zaplanowany i opłacony wyjazd.

 

Czyli jednak przyjmują. Jeszcze się nie wręczyli, jeszcze im brakuje.

To też pokazuje motywacje ich, czyli nieznanej z liczby części "społeczeństwa" - szczypią się żeby wyjechać do Grecji...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minutes ago, Martius777 said:

W nocy grzebali w ustawie Hoca i dzis chcą procedować w sejmie: Jeśli ktoś w pobliżu złapie koronę, grzywna ok 12 tys.!

Nie przyjmujmy ich nomenklatury, maskującej to czym ta ustawa jest. Zwłaszcza, że ani Hoc ani nikt inny z nich, nie byłby w stanie napisać żadnej ustawy samodzielnie. Szeczególnie, żeby mieć moralne prawo sygnować ją nazwiskiem (wyjątek - pewnie ustawa Wilczka, bo krótka i prosta). Pamiętajmy do tego to co mówi jej popychlach, jedna z osób najlepiej zorientowanych w podskórnym życiu plandemii - dr. Fuellmich - "they are dumb as hell". 

O tej ustawie powinno się mówić - albo wprowadzająca apartheid albo segregacyjna.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Martius777 napisał:
Cytat

Ekspert wskazał uwagę na jeszcze jeden absurd związany z ustawą. Skaner do sczytywania certyfikatów dostępny jest tylko na smartfonach z systemem Android i Apple, co oznacza, że przedsiębiorcy mający np. telefony Huawei (na których wyłączone są usługi Google, do którego należy system Android) z nich już nie skorzystają. Problemem może być sytuacja, kiedy przedsiębiorca nie ma smartfona lub nie potrafi z niego korzystać. – Wtedy nie może spełnić ustawowych wymogów i podpada pod lockdown. To przejaw wykluczenia cyfrowego i ekonomicznego – mówił prof. Piotrowski.

Pisałem o tym dwa lata temu (w marcu/kwietniu), ale zostałem wyśmiany przez kilku tutejszych mędrków. Oczywiście obecnie zaistniały absurd jest wynikiem typowego polnische wirtschaft, ale myślę, że próby wymuszenia przejścia na "cyfrowe id" będą coraz bardziej nachalne - okoliczności sprzyjają tendencjom totalitarnym, o czym piszemy tu od początku pandemii.

Edytowane przez zychu
  • Like 2
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Just now, zychu said:

próby wymuszenia przejścia na "cyfrowe id" będą coraz bardziej nachalne

Mając "obowiązek" zainstalowania aplikacji do kwarantanny, dostaje się informację, że w przypadku braku telefonu lub urządzenia umożliwiającego instalację - należy wypełnić odpowiedni wniosek na podany adres bodajże ministerstwa cyfryzacji. Wypełnić i poświadczyć brak telefonu, pod groźbą sankcji karnych/grzywny.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.