Skocz do zawartości

Wirus z Wuhan


Kleofas

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Casus Secundus napisał:

W tym wątku udzielają się przede wszystkim użytkownicy o mocno jednokierunkowych i radykalnych poglądach na daną kwestię,

W małej części racja, a to tylko dlatego że te osoby mają zbliżony pogląd na tę sprawę w wyniku zebrania po prostu samych faktów, to nie świadczy o żadnym radykalizmie...? Kierunek poglądu wyłonił się w skutek dyskusji i zebranych informacji, czyli w jak najbardziej odpowiednim i rozsądnym z sposobów. Wydaje mi się że pojęcia ci się pomyliły. Problem drugiej strony polega na tym zaś że opiera swoje poglądy i rację na wydaje mi się, co jest domeną lewactwa jak i negowanie rzeczywistości itd.

  • Like 1
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, $Szarak$ napisał:

@xander99 No, ale jak się czujesz? Lepiej, niż wcześniej czy gorzej?

Zaczalem troche suplementowac witamin ale brzuch pobolewa wtedy widze ze ten zoladek to jak z gumy teraz po tym nimesilu. Może trochę lepiej ale jednak psychika zryta.

Edytowane przez xander99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 hours ago, Piccardo said:

W małej części racja, a to tylko dlatego że te osoby mają zbliżony pogląd na tę sprawę w wyniku zebrania po prostu samych faktów, to nie świadczy o żadnym radykalizmie...? Kierunek poglądu wyłonił się w skutek dyskusji i zebranych informacji, czyli w jak najbardziej odpowiednim i rozsądnym z sposobów. Wydaje mi się że pojęcia ci się pomyliły. Problem drugiej strony polega na tym zaś że opiera swoje poglądy i rację na wydaje mi się, co jest domeną lewactwa jak i negowanie rzeczywistości itd.

 

Nie prawda. To co napisałeś to fantasmagorie.

 

Kierunek poglądów nikomu się nie wylonil w trakcie dyskusji. Kto zmienił niby poglądy w tym wątku? 

 

W tym wątku od razu był podział, na wejściu. Antyszczepionkowncy zrodzili się z fanów teorii spiskowych. Sam bredziłeś o chmurach chemicznych. Inaczej mówiąc, wy szury już żeście tu przyszli ze swoimi teoriami spiskowymi i przenieśli swoje paranoje na świat szczepionek. 

 

Przy okazji okazało się, że antyszczepionkowncy są antypolcy (liczne wasze negatywne komentarze o Polsce) jak i wasze mniejsze lub większe sympatie prorosyjskie. Lubicie ten zapach onucy. 

 

Przypadek? Nie sądzę.

 

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Just now, zychu said:

Ja. I wciąż je koryguję.

 

 

W sensie byłeś pro szczepionkowy a stałeś się anty? 

 

Obserwuje taką zmianę u ciebie w wątku o wojnie. Na początku byłeś antyruski i widziałeś gdzie są dobrzy a gdzie źli. Teraz mam wątpliwości jak czytam twoje posty. 

 

Niech ciemna strona mocy cię nie pochłonie ;)

 

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, RealLife napisał:

W sensie byłeś pro szczepionkowy a stałeś się anty?

Nigdy nie byłem proszczepionkowy, i nigdy nie byłem anty. Natomiast miałem mnóstwo wątpliwości i zastrzeżeń dotyczących polityki epidemicznej, a także histerii, która towarzyszyła nam przez dwa lata, a w lutym z dnia na dzień wyparowała (bo zastąpiła ją inna histeria).

 

Cytat

Obserwuje taką zmianę u ciebie w wątku o wojnie.

Mój stosunek do ruskich i ich polityki nie uległ zmianie. Nie zamierzam w każdej wypowiedzi podkreślać swojej niechęci do azjatyckiej/sowieckiej/stepowej dziczy, i bezkrytycznie przyjmować każdego antyrosyjskiego głosu.

Cytat

Na początku byłeś antyruski i widziałeś gdzie są dobrzy a gdzie źli.

Dobrze, że to napisałeś, bo tu właśnie widać, jaki jest z tobą problem - każdą opinię, która nie mieści się w kategoriach wojennego swój-wróg, traktujesz jako prorosyjskość. Ty już jesteś sformatowany na myślenie plemienne. I abym nie był narażony na twoje podejrzenia, musiałbym za każdym razem przypominać, że "potępiam stanowczo i bezwzględnie". A ja sram na twoje oczekiwania. Zdarza mi się plusować twoje wypowiedzi, gdy się z nimi zgadzam. Jeżeli to dla ciebie zbyt mało, aby mnie upozycjonować po jakiejś stronie barykady, to twoje zmartwienie.

Ja jestem po swojej stronie - a próby wymuszania na mnie określenia się jako "swój" lub "obcy" nie przyniosą żadnych rezultatów.

Cytat

niech ciemna strona mocy cię nie pochłonie

będę się bronił. ;)

Edytowane przez zychu
  • Like 9
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry za offtop ale szkoda zakładać nowy temat dla jednego posta.

 

https://www.facebook.com/neomitchorobnieuleczalnych/posts/964084187597448

"Czy to możliwe, że Will Smith uderzył prowadzącego galę rozdania Oscarów Chrisa Rocka za pieniądze?
Co ważniejsze, spróbujmy odkryć, czy można skutecznie wyleczyć łysienie plackowate i co to ma wspólnego z rozdaniem Oscarów?
Prawdopodobnie słyszałeś o tym, że Will Smith uderzył Chrisa Rocka w twarz. Podobno poczuł się urażony komentarzem o łysieniu jego żony. Tutaj można obejrzeć i ocenić to zdarzenie:
Tymczasem za kulisami, ale finansowymi...
Żona Willa - Jada Pinkett Smith cierpi na łysienie plackowate, które uważa się za chorobę autoimmunologiczną.
Czyż to nie zdumiewające, że Pfizer, główny sponsor tegorocznych Oscarów, pracuje nad lekiem na łysienie? Ogłosili niedawno pozytywne wyniki z badania klinicznego fazy 2b/3 (swoją drogą wiemy już jak te badania przeprowadzają, ponieważ FDA została zmuszona do ujawnienia tego w przypadku sz...e.ionek)
Kolejny „przypadek” jest taki, że koncerny farmaceutyczne Novartis, Eli Lilly, Incyte i Exact Sciences, które również sponsorowały Oscary w tym roku, również mają „leki” na łysienie prawie gotowe do dopuszczenia do obrotu:
To oczywiście „zbiegi okoliczności”, bo przecież nie sprytnie zakamuflowany chwyt reklamowy, dotyczący wkrótce wprowadzonych na rynek leków...
Uczestnicy zajścia to świetni aktorzy, ale to chyba nie... reklama podprogowa?
Ktoś powie, że przecież Akademia Filmowa podjęła działania dyscyplinarne wobec Willa Smitha i postanowiono, że nie będzie mógł uczestniczyć w żadnych wydarzeniach lub programach Akademii, w tym w ceremonii wręczenia Oscarów przez 10 lat. Cóż... marketing kosztuje, a teatr musi być wiarygodny, a do tego potrzebni są świetni aktorzy..."
 
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, RealLife napisał:

Nie prawda. To co napisałeś to fantasmagorie.

Zawsze możesz udowodnić, argumentami, faktami i danymi, tyle że ich nigdy nie podajesz więc to ty masz jedynie teorie.

 

8 godzin temu, RealLife napisał:

chmurach chemicznych.

Niestety to są fakty, mogę to spokojnie poprzeć tak owymi, nawet zdjęciami i filmami, jedyna różnica polega na tym że chemiczna zostaje na długo, potrafi nawet stworzyć się tęcza, zawartość metali ciężkich dziwnie wzrasta... Po takich przelotach, kondensacyjna jedyna słuszna która powinna mieć miejsce, ma jedną wyróżniającą oczywistą różnicę, znika...

 

8 godzin temu, RealLife napisał:

Lubicie ten zapach onucy.

Jesteś dzieckiem, strasznie nie dojrzałym... Puste epitety dla postulstwa umysłowego, chyba że jesteś po prostu mega głupi, w to też jestem w stanie uwierzyć, z uwagi na twoje wypowiedzi w których przeczysz sam sobie, udzielasz odpowiedzi nie mających nic wspólnego z postawionym pytaniem, czy nawet sam się przyzjasesz że czytanie ze zrozumieniem, czy w ogóle rozumienie tego co czytasz to nie lada wyczyn. Więc o czym mam dyskutować, są dwie opcje dorisnij, dojrzej, a przede wszystkim naucz się rozumieć tekst który czytasz...

 

P.S masz pecha nie trafiłeś na biednego dzieciaka ni umysłowo czy finansowo, nie trafiłeś w ogóle na dzieciaka, czasy kiedy byłem dzieciakiem glupim jak but minęły. Rodzina to też nie jest mi obce pojęcie. Kiedyś nawet uwierzyłem Tuskowi 😉, każdy ma możliwość pójść po rozum do głowy.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minutes ago, Piccardo said:

Jesteś dzieckiem, strasznie nie dojrzałym

 

W takim razie twoje wydoroślenie polega na wierze w teorie spiskowe. Kto nie wierzy w te bzdury to według ciebie dziecko. Słabe to. 

 

35 minutes ago, Piccardo said:

każdy ma możliwość pójść po rozum do głowy.

 

No właśnie. Przestań pleść bzdury o światowym spisku, trujących chmurach i nieskuteczności szczepień ogólnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, RealLife napisał:

 

W takim razie twoje wydoroślenie polega na wierze w teorie spiskowe. Kto nie wierzy w te bzdury to według ciebie dziecko. Słabe to. 

 

 

No właśnie. Przestań pleść bzdury o światowym spisku, trujących chmurach i nieskuteczności szczepień ogólnie. 

Po prostu doriśnij, udowodnij że to teorie i już, to takie proste, tak robią właśnie dojrzałe jednostki, u ciebie tylko puste zdania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, RealLife napisał:

Nie prawda. To co napisałeś to fantasmagorie.

200k nadmiarowych zgonów to fantasmagorie?

 

Ja tu dostaję bana na dzień za to że powiedziałem co każdy ma na myśli, a typ popierający ludobójstwo sobie śmiga na forum.

 

Haha.

 

Znudziło mi się głaskanie po dupci i walenie grochem o ścianę, ale to co tu się odwala to jest przykre, po tylu stronach dowodów..

 

Kto tu jest szurem?

Edytowane przez Imiennik
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@RealLife

Ale co ja Ci się będę powtarzał? Mam w kółko to samo Ci tłuc żeby dotarło? Cofnij się w stronach wątku i tyle. W przedszkolu nie jesteś. Wyparcie level expert.

 

Ehh te sześdziesiony.

 

 

 

Sobie ten regulamin poprawcie, zobaczycie na reakcje i co ludzie po mnie napisali. Wlepiacie te warny jak mandaty za przejście na czerwonym na pustej ulicy :D

 

Kultura kulturą, mięsem nie rzucałem, a zgony są faktyczne. Bliska mi osoba dostała ostatnio migotania przedsionków, oczywiście zaszczepiona, całe życie wszystko było w porządku. 

 

Komu za to dacie bana? Czy zaśpiewacie w kółku wzajemnej adoracji "polacy nic się nie stało"?

 

Edytowane przez Imiennik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minutes ago, Imiennik said:

@RealLife

Ale co ja Ci się będę powtarzał? Mam w kółko to samo Ci tłuc żeby dotarło? Cofnij się w stronach wątku i tyle. W przedszkolu nie jesteś. Wyparcie level expert.

 

Ehh te sześdziesiony.

 

 

 

Sobie ten regulamin poprawcie, zobaczycie na reakcje i co ludzie po mnie napisali. Wlepiacie te warny jak mandaty za przejście na czerwonym na pustej ulicy :D

 

Kultura kulturą, mięsem nie rzucałem, a zgony są faktyczne. Bliska mi osoba dostała ostatnio migotania przedsionków, oczywiście zaszczepiona, całe życie wszystko było w porządku. 

 

Komu za to dacie bana? Czy zaśpiewacie w kółku wzajemnej adoracji "polacy nic się nie stało"?

 

 

Nie wiem co tu napisałeś. 

 

Pytałem się o 200k zgonów i pawody tych zgonów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, brat mniejszy napisał:

Sorry za offtop ale szkoda zakładać nowy temat dla jednego posta.

na łysienie plackowate …

 

Domyslalem sie tego od poczatku 😂 Wyglada ze wieszosc tego co nam media podrzucaja to sa takie ustawki aby wywolywac okreslone reakcje .Politycy to tacy sami aktorzy udajacy rzadzacych  .Obecni lekarze udaja ze lecza , xieza udaja ze maja kontakt z Bogiem z wyszszej polki a nie z dolnej  teatr panie na wszystkich plaszczyznach egzystencji .

Edytowane przez thyr
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minutes ago, slusa said:

 

Typie, chyba to jeszcze do ciebie nie dotarło, JUŻ NIKT NIE TRAKTUJE CIE POWAŻNIE XDDDD

 

Szurze, to jest wasze szurskie zaklinanie rzeczywistości. Na poważnie to waszej paranoi nie można brać. 

 

Poklepujecie się wzajemnie po plecach, jeden przed drugim wymyślając coraz to nowe światowe spiski i absurdy. 

Edytowane przez RealLife
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, RealLife napisał:

Pytałem się o 200k zgonów i pawody tych zgonów. 

😂😂😂😂😂😂😂

 

Przecież ci odp. Nawet nakierował gdzie jest odp. Która padła przez wielu tu nie raz 😂😂😂. Kolejny raz 0 szacunek dla braci którzy w tym wątku się udzielają, kolejny raz czytasz i nie masz pojęcia co przeczytałeś 😂😂😂, jak myślisz o czym to świadczy 😂😂😂😂...

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.