Skocz do zawartości

Wirus z Wuhan


Kleofas

Rekomendowane odpowiedzi

Kolega @RealLife w wątku wojennym chciał, aby każdy się określił - czy jest 'swój', czy też trzyma z onucami. A teraz ja bym chciał, aby reallife i @KolegiKolega określili się jasno - to szczepić tych Ukraińców czy nie? I czy szykanować Ukraińców nieszczepionych, czy im odpuścić? I wreszcie - jebać ich tym prądem, czy nie?

 

A jeżeli nie, to dlaczego?

  • Like 11
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minutes ago, zychu said:

Kolega @RealLife w wątku wojennym chciał, aby każdy się określił - czy jest 'swój', czy też trzyma z onucami. A teraz ja bym chciał, aby reallife i @KolegiKolega określili się jasno - to szczepić tych Ukraińców czy nie? I czy szykanować Ukraińców nieszczepionych, czy im odpuścić? I wreszcie - jebać ich tym prądem, czy nie?

 

A jeżeli nie, to dlaczego?

 

Ukraińców należy objąć dobrowolnym programem szczepień na Covid. Tak samo jak Polaków. 

 

Nie należy szykanować niezaszczepionych Ukraińców tak samo jak niezaszczepionych Polaków.

 

Nie należy jebać ich prądem. Prąd należy oszczędzać aby jebać nim onuce które popierają ruskich. 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, mpawel5 napisał:

Mieli w co wierzyć, mieli cel w życiu.

 

Spokojna twoja rozczochrana. Kiedyś anty pandemiczne szury teraz ruskie onucy. A w przyszłości kto wie. Może właściciele prywatnych pojazdów spalinowych. Bo przecież zbiorkom taki smaczny i zdrowy. Jakiś wróg się zawsze znajdzie. Wszystko zależy od obowiązującego przekazu.

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, RealLife napisał:

Ukraińców należy objąć dobrowolnym programem szczepień na Covid. Tak samo jak Polaków. 

Rzygać mi się chce jak Ciebie czytam :)

 

Program odmowy pomocy medycznej też był dobrowolny? No tak, wystarczyło nauczyć się prawa i ciągać każdego konowała po sądach by dostać skierowanie na diagnostykę nowotworową. Może Karynkę z żabki mam po sądach ciągać bo hot doga nie chce mi wydać?

 

Sam jesteś onuca i do tego tępa, przez takich jak Ty mój sąsiad ma wykrytego raka jelita w zaawansowanym stadium. Idź się utop w tym płynie do dezynfekcji foliarzu medialny. Zdechnij w tej bańce-bajce jak reszta Tobie podobnych.

 

Ludzi rozumnych jest może 5% przy wariancie optymistycznym, ale przez 95% reszty nie mają nic do gadania. Nie wiem po co Was edukować, tylko powielacie syf.

 

Chcesz to się syp do moderacji, ale póki żyje to tylko prawdę będę mówił.

Edytowane przez Imiennik
  • Like 10
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Imiennik napisał:

@xander99 ponadprogramowa krzepliwość?

szczerze podejrzewam że nic w badaniach nie wyjdzie. DDimerów nie robiłem bo to można tylko prywatnie. Miałem już dwa razy wyniki po szczepionce i nic nie wychodziło. Widocznie jest to bardzo przebiegłe zrobione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, xander99 napisał:

Robilem dzis badania krwi to krew nie dość że gesta to i prawie czarna.

 

King cobra venom? ;)

Ja zauważyłem, że mój pot pachnie jak ta "włóczka" ,którą się z rur wyciągało. Bardzo metaliczny zapach. Moja znajoma mi dziś mówiła, że po chemioterapii naście lat temu taki miała zapach potu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, TruthInPlainSight napisał:

 

King cobra venom? ;)

Ja zauważyłem, że mój pot pachnie jak ta "włóczka" ,którą się z rur wyciągało. Bardzo metaliczny zapach. Moja znajoma mi dziś mówiła, że po chemioterapii naście lat temu taki miała zapach potu. 

podejrzewam że niedługo umrę bo teraz coś nie tak z nerką a wcześniej arytmia. Już mam powoli tego dość.

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 hours ago, Imiennik said:

Rzygać mi się chce jak Ciebie czytam :)

 

Program odmowy pomocy medycznej też był dobrowolny? No tak, wystarczyło nauczyć się prawa i ciągać każdego konowała po sądach by dostać skierowanie na diagnostykę nowotworową. Może Karynkę z żabki mam po sądach ciągać bo hot doga nie chce mi wydać?

 

Sam jesteś onuca i do tego tępa, przez takich jak Ty mój sąsiad ma wykrytego raka jelita w zaawansowanym stadium. Idź się utop w tym płynie do dezynfekcji foliarzu medialny. Zdechnij w tej bańce-bajce jak reszta Tobie podobnych.

 

Ludzi rozumnych jest może 5% przy wariancie optymistycznym, ale przez 95% reszty nie mają nic do gadania. Nie wiem po co Was edukować, tylko powielacie syf.

 

Chcesz to się syp do moderacji, ale póki żyje to tylko prawdę będę mówił.

 

Naturalnie, że zgłosiłem do moderacji.

 

Zupelnie nie potrzebny wybuch agresji w moją stronę. 

  • Like 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, RealLife napisał:

Naturalnie, że zgłosiłem do moderacji.

Kurde zwykle lewactwo nawet jak podpala kościół czy inne budynki to twierdzi że wyraża opinię ale jak lewactwu się nawtyka to zaraz obraza majestatu i biegnie na skargę gdzie się da... W sumie łatwo zauważyć że twoje wypowiedzi wśród braci poparcia nie mają i sam ten fakt tobie nie innym powinien dać do myślenia ( tak wiem masz z tym ogromne problemy, sam nie raz wspomniałeś ale może?)

  • Like 3
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minutes ago, Piccardo said:

Kurde zwykle lewactwo nawet jak podpala kościół czy inne budynki to twierdzi że wyraża opinię ale jak lewactwu się nawtyka to zaraz obraza majestatu i biegnie na skargę gdzie się da... W sumie łatwo zauważyć że twoje wypowiedzi wśród braci poparcia nie mają i sam ten fakt tobie nie innym powinien dać do myślenia ( tak wiem masz z tym ogromne problemy, sam nie raz wspomniałeś ale może?)

 

O czym ty majaczysz z rana? 

 

Jaki kościół, jakie budynki no i jakie lewactwo. I nie na skargę gdzie się da, bo to sugeruje desperackie próby, zaangażowanie i wysiłek, tylko kliknąłem trzy kropki i dałem Raportuj. Czy to jest twoim zdaniem "gdzie tylko się da"? 

 

Moje wypowiedzi mają poparcie wśród osób ktore coś osiągnęły w życiu, mają stabilizację np. rodzinę, ogólnie trochę więcej lat. 

 

To forum skupia różnych desperatów, anarchistów, szurów, ludzi z pretensjami do całego świata za swoją gówno pracę i brak kobiety.  Faktycznie w takich kręgach (szurogenne)nie będę miał poparcia. Wątki jak ten o pandemii lub wojnie przyciąga powyższe indywidua. 

 

Nie mieć poparcia wśród szurów to dla mnie komplement. 

 

 

  • Like 1
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, RealLife napisał:

Naturalnie, że zgłosiłem do moderacji.

O "bosze", jaki ty jesteś męski.

 

Normalnie nie wiem jak to skomentować.

 

Może tak: nie ma to jak stosować babskie zagrywki wobec tych co z jakiś tam względów nie chcą walczyć i jednocześnie siedzieć wygodnie w fotelu w domku i rzucać kalumnie wobec takich gości zamiast samemu ruszyć dupę na Ukrainę do oddziału dla zagranicznych.

 

Tudzież zmieniać zdanie w zależności od tego jak aktualnie zawieje wiatr.

 

9 minut temu, RealLife napisał:

Moje wypowiedzi mają poparcie wśród osób ktore coś osiągnęły w życiu, mają stabilizację np. rodzinę, ogólnie trochę więcej lat.

 

Ja jestem taką osobą i u mnie poparcia nie masz. Za to moja baza ignorowanych została zaktualizowana.

 

Jakby posiadanie rodziny było wyznacznikiem stabilizacji, jasne:D Może jeszcze ogarnięcia życiowego...

 

Wesołych świąt.

Edytowane przez Krugerrand
  • Like 4
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, RealLife napisał:

 

O czym ty majaczysz z rana? 

 

Jaki kościół, jakie budynki no i jakie lewactwo. I nie na skargę gdzie się da, bo to sugeruje desperackie próby, zaangażowanie i wysiłek, tylko kliknąłem trzy kropki i dałem Raportuj. Czy to jest twoim zdaniem "gdzie tylko się da"? 

 

Moje wypowiedzi mają poparcie wśród osób ktore coś osiągnęły w życiu, mają stabilizację np. rodzinę, ogólnie trochę więcej lat. 

 

To forum skupia różnych desperatów, anarchistów, szurów, ludzi z pretensjami do całego świata za swoją gówno pracę i brak kobiety.  Faktycznie w takich kręgach (szurogenne)nie będę miał poparcia. Wątki jak ten o pandemii lub wojnie przyciąga powyższe indywidua. 

 

Nie mieć poparcia wśród szurów to dla mnie komplement. 

 

 

 

Kolejny narcyz, który zarejestrował się na forum aby udowodnić swoją wyższość światu, bo ten świat jego nie docenił, a nie wie że odrzucił jego ego. Przeczysz swoim postępowaniem i wypowiedziami ideałom, którymi się zasłaniasz.

 

 

A jak robi się chociaż trochę gorąco i nie możesz RealLife znieś że ktoś z tobą się nie zgadza to jak dziewczynka biegniesz do moderacji. To ważna instytucja tego forum, która trzeba używać, ALE NIE gdy NIE MA SIĘ ARGUMENTÓW w dyskusji.

 

Nie znam Ciebie w real life, ale ja paru narcyzów spotkałem i to źle się dla nich kończy , bo przeświadczeni o swojej nieomylności i zajbistości na pewnym etapie zaczynają popełniać podstawowe błędy. Jasne na początku ma się premię narcyza, bo słabsze sztuki wierzą w jego mitomanię, ale im bardziej taka osoba brnie w swoją chorobę to upadek jest z wyższej wysokości. Najlepsze są takie sztuki w środowiskach korporacyjnych, zwykle wysiadują pozycję by awansować, a później mają pretensje że mało zarabiają, bo mają wyższe stanowisko, a ich podwładny potrafi więcej zarabiać od nich , bo zmieniał robotę i nie bał się zmiany. Takie to samce alfa, bojące się zmiany bojące się świata w praktyce a jak coś zaburzy ten wyimaginowany porządek to mają pretensje do posłańca mówiącego o tym, a nie do tych co ten świat wprawiają w ruch. Niestety w pakiecie często jest prostactwo i pozerstwo, ale to wątek na inny odcinek.

 

Podsumowując RealLife nie idź tą drogą, specjalnie zarysowałem czym to się skończy, mierzenie innych swoją miarą, gdy myślisz że cały świat się kręci wokół ciebie na pewnym etapie mocno się zemści. Sorry że musiałem to wyłożyć jak dziecku, ale jest moment w życiu że trzeba wyjść z klosza rodziców i zaakceptować, że świat jest w ciągłym ruchu i się zmienia. Rozumiemy że można mieć syndrom wyparcia, ale dorosłość RelaLife polega na tym że zaakceptujesz ten fakt i nie będziesz miał do nikogo o to pretensji. Jak widzisz dużo dobrego wyszło że zarejestrowałeś się na tym forum, masz szansę wreszcie dorosnąć i wypełnić braki, które dobrze podświadomie wiesz że masz. Ten krzyk bezradności wyraziłeś w tym wątku i nie ma co się wstydzić swojej dziecinnej naiwności. Lepiej na forum niż aby w Real Life ludzie zobaczyli dziecko w skórze dorosłego, które w prostej dyskusji na fakty, argumenty, badania reaguje jak mała dziewczynka, gdy jej bezpieczny świat lęgł w gruzy.

Edytowane przez spacemarine
  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minutes ago, spacemarine said:

Podsumowując RealLife nie idź tą drogą, specjalnie zarysowałem czym to się skończy, mierzenie innych swoją miarą,

 

Nawet wyczuwam w twoim poście pewną szczerość z twojej strony czy też autentyczność więc OK, natomiast nie róbmy tutaj dramy jak baby. Zgłosiłem jednego forumowicza do moderacji za użycie słowa "abyś zdechł" w stosunku do mnie. Po co to całe halo? 

 

Ja nigdy szurem i onucą nie zostanę i moje wypowiedzi będę w kontraście do tutejszej narracji spiskowej, co jakaś część użytkowników może denerwować.  

 

Raz jeszcze - nie róbcie tu mi psychoanalizy osobowości albo dramy.

 

Jeszcze nie raz posprzeczamy się w tym czy innym wątku. 

 

 

 

Edytowane przez RealLife
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minutes ago, RealLife said:

Zgłosiłem jednego forumowicza do moderacji za użycie słowa "abyś zdechł" w stosunku do mnie. Po co to całe halo? 

 

3 minutes ago, RealLife said:

Jeszcze nie raz posprzeczamy się w tym czy innym wątku. 

 

Coś tu niekonsekwencją śmierdzi. To co jak się z kims posprzeczasz, i mięsem rzuci, to będziesz go też zgłaszał? Kompletny bezsens.  

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Piccardo napisał:

W sumie łatwo zauważyć że twoje wypowiedzi wśród braci poparcia nie mają 

No tak, vox populi, vox Dei. :)

Rozważyłbym, czy powyższy cytowany wniosek nie jest oparty na błędnych przesłankach. W tym wątku udzielają się przede wszystkim użytkownicy o mocno jednokierunkowych i radykalnych poglądach na daną kwestię, więc nie dziwota, że w tej konkretnej grupie badawczej i w tym wątku wpowiedzi kolegi @RealLife nie znajdują poklasku. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.