Skocz do zawartości

Dlaczego mężczyźni obrażają kobiety rozwiązłe?


Rekomendowane odpowiedzi

O obrazku z pewnego tematu, z którym wielu użytkowników się zgodziło:

: facet rozwiązły musi się zmachać, by taki być, kobieta może być gruba, brzydka i rozwiązła. 

 

Idąc tym tropem, mężczyźni narzekają na mniejszy dostęp do seksu. Im bardziej kobieta rozwiązła, tym więcej mężczyzn z nią sypia, bo może, przez co zwiększa dostęp do seksu. Robi im przysługę (i zaspokaja swoje potrzeby o patologicznym podłożu) jednak oni ją obrażają. 

 

Tak wywnioskowałam z tego tematu

 

Mężczyzna: chcę seksu a baby nie chcą dać

*Kobieta uprawia z nim seks*

Mężczyzna: puszczalska baba, bo baby nie chcą dać, a ta łatwo dała

 

 

Na co jest to narzekanie? Czy po prostu lubicie "gonić króliczka", ale nie chcecie się przyznać? 

 

Edytowane przez Halinka
  • Zdziwiony 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, leto napisał:

Ja nie obrażam, więc temat do zamknięcia :P

Natomiast Ty to robisz, więc zadaj pytanie sobie.

Cześć użytkowników tak robi w zalinkowanym temacie, ale leto tak nie robi. Dzięki, królu forum, czas zamknąć! 

 

Uważam seks z obcymi (bez względu na płeć) za objaw (mniej lub bardziej wypieranych) problemów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minutes ago, Halinka said:

Uważam seks z obcymi (bez względu na płeć) za objaw (mniej lub bardziej wypieranych) problemów. 

Wiemy wiemy, jak inni obrażają - to obrażają, jak Ty obrażasz - to wyrażasz swoje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wierz mi, ale do kobiety będą uderzać faceci zawsze w celu seksu i to obojętnie, czy jest brzydka, czy ładna. Coś takiego powoduje, że kobieta może liczyć na seks zawsze i kiedy tylko zachce, a wystarczy do tego jedynie strona internetowa lub aplikacja. Zawsze się ktoś znajdzie, serio. Teraz weź mężczyzn pod uwagę i czy myślisz, że u facetów jest tak samo?comment_IblQAsdNM0EFK3O1PpJ5axhPNs5wWAqI

  • Like 2
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze chodzi o to ze w przeciwienstwie do cichodajek o ktorych zasady sa proste i akceptowane przez obie strony, kobieta rozwiazla stosuje eksploracje partnerow, utrzymujac ich w nieswiadomosci motywu i celu jej dzialan. Co wieej karmi sie ich uczuciami czesto swiadomie doporwadzajac do nieszczenia zwiazkow. Chodzi o motywy dzialabia takich kobiet ktore z reguky sa efektem zaburzen lub patologii.Czym innym jest kredyt a czym innym wyludzenie. Choc moze wyglada podobnie.

Nie lubie byc okradany. Nie lubie jak ktos mnie oklamuje. Nie lubie jak ktos mnie wykorzystuje.

Idac do divy zadne z tych zjawisk nie nastepuje.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Halinka napisał:

Robi im przysługę

aha... pańcia popuszcza szpary. Czyni cuda. Robi przysługę.

 

To tak jakby sobie rękę posmarować kremem po zjeździe na ręcznym.

Podziękować ręce za owocny rękoczyn.

 

Brednie. Prowokacja. Zamknąć temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobiety rozwiązłe nie są w stanie stworzyć głębszej relacji z mężczyzną.

Nie bez powodu istniał ten tysiącletni kult dziewictwa.

Ludzie czuli to podskórnie.

Dziwnym trafem kobiety rozwiązłe zawsze są niestabilne emocjonalnie i posiadają mniejsze opory do zdrad.

 

Świat został stworzony w pewien sposób.

Facet na tym świecie jest łowcą, zatem co się z tym wiąże?

Że im więcej upoluje tym ma większy respekt.

I dziwnym trafem ma także respekt u kobiet, choć one tego publicznie nie powiedzą.

Aczkolwiek tu też istnieje pułapka, że taki facet może mieć zrytą banie po którymś razie czy się wypalić.

Ja ogółem za rozwiązłością nie stoję, ale w przypadku facetów ma to dużo mniejszy wpływ na ich psychikę.

 

 

Kobieta w tym rozdaniu jest jakby "trofeum".

A cóż to za trofeum, które może mieć każdy?

To tak samo jakby byle kto dostawał order Rzeczypospolitej.

Jeden za uczestnictwo w wojnie, a drugi za ucieczkę z kraju.

 

Z doświadczenia wiem, że im szybciej laska idzie to łożka, tym większe prawdopodobieństwo, że sypia z kimś równolegle i szuka tylko zabawy albo co gorsza nie wie czego chce.

To są doświadczenia moje, ale też i ludzi wokół, także na forum.

Takie dziewczyny są dobre tylko do relacji bez zobowiązań jeśli ktoś lubi albo podobnie jest zepsuty.

 

Szukając czegoś na stałe to facet chce wrażliwą, empatyczną, delikatną kobietę z którą można budować więź.

Takie kobiety nigdy nie są rozwiązłe, co nie oznacza, że są zawsze dziewicami.

Tak to stworzyła natura.

 

Edytowane przez Ragnar1777
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Ragnar1777 napisał:

Dziwnym trafem kobiety rozwiązłe zawsze są niestabilne emocjonalnie i posiadają mniejsze opory do zdrad.

To proste. Jeśli mężczyzna miał dużo partnerek seksualnych to również ma mniejsze opory przed zdradą. Ogólnie im mniej partnerów tym lepiej dla relacji z obu stron.

3 minuty temu, Ragnar1777 napisał:

I dziwnym trafem ma także respekt u kobiet, choć one tego publicznie nie powiedzą.

U puszczalskich tak. U wartościowych nie. Jeśli kobieta mówi że chce zeby jej partner miał duże doswiadczenie tz ze sama też miała wielu partnerów. Dziewica nigdy nie powie że chce doświadczonego :) 

4 minuty temu, Ragnar1777 napisał:

Z doświadczenia wiem, że im szybciej laska idzie to łożka, tym większe prawdopodobieństwo, że sypia z kimś równolegle i szuka tylko zabawy albo co gorsza nie wie czego chce.

Jestem tego samego zdania. Jednak był tu temat o seksie na pierwszej randce. Wielu z was napisało że seks max do 3 randki bo potem nie spotykaja sie wiecej. Więc jednak chcecie takich które szybko idą do łóżka :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, AdamPik napisał:

Ta cała Halinka to chłop przecież. Lewe konto faceta. 

Przypuszczam, że sporo kont kobiet tutaj została założone w celu trollingu (zemsta, satysfakcja z poniżenia, prowokowanie itp). Który zawsze kiepsko im wychodził. 

1 godzinę temu, Androgeniczna napisał:

Ewolucyjnie lubią gonić ale się naczytali tego forum i próbują się programować że tak nie jest. Stąd taka frustracja.

Dowodu naukowe? Lubią gonić ci, którzy mają niską samoocenę. 

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Czegewara napisał:

Twoja wartość mieści się w cipie i stopniu jej zużycia?

Sami też tak wartościujecie więc nie wiem o co się czepiasz?

12 minut temu, Czegewara napisał:

Doświadczony mężczyzna wie lepiej jak się zająć kobietą

Tak sobie tłumacz :D:D:D

9 minut temu, bernevek napisał:

Lubią gonić ci, którzy mają niską samoocenę.

Męscy lubią gonić. Jeśli kobieta sama podrywa i narzuca się mężczyźnie to właśnie tylko Ci z niską samooceną się cieszą. Męscy wolą sami poderwać i lubią często kobiety lekko niedostępne poza ich zasięgiem. 

Nawet były kiedyś badania że u facetów częsty jest fetysz zakonnicy. Chcieliby zaciągnąć do łóżka zakonniece bo właśnie to taki zakazany owoc, niedostępna itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo rozwiązły to wygryw, który potajemnie rozmnaża geny, a przynajmniej mógł do XX wieku, a rozwiązła nie wie czy nie zostanie sama bo wyjdzie, że dziecko wygląda zupełnie inaczej niż jej facet. A że wszystkie przegrywy są niszczone no to faceci niszczą rozwiązłe, bo te mają duże szanse na przegranie. No i zmniejszają ich własne szanse na rozmnożenie się (w pewnym sensie, chociaż w sumie to się może wyrównuje... jeśli facet ma kobietę która go zdradza, ale już zdążył ją zdradzić z 5 razy to jest jakaś szansa że jednak się rozmnoży).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Androgeniczna napisał:

Męscy lubią gonić. Jeśli kobieta sama podrywa i narzuca się mężczyźnie to właśnie tylko Ci z niską samooceną się cieszą. Męscy wolą sami poderwać i lubią często kobiety lekko niedostępne poza ich zasięgiem. 

Nawet były kiedyś badania że u facetów częsty jest fetysz zakonnicy. Chcieliby zaciągnąć do łóżka zakonniece bo właśnie to taki zakazany owoc, niedostępna itp.

Niestety, to tylko twoja opinia oparta na domniemaniach. W każdej relacji z definicji człowiek szuka wytchnienia a nie "gonienia którliczka". A taki męski facet, który ma dużą firmę, duże zobowiązania finansowe co za tym idzie dużo stresu na pewno będzie szukał kobiecej kobiety, która będzie mu uległa (oczywiście co nie oznacza, że będzie pomijała swoje potrzeby). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.