Skocz do zawartości

Niedługo 8 marca


Rekomendowane odpowiedzi

Zebrało mi się na wspominki: 

 

 

Aktualny kurs 1 CHF Franka 06:00 18.03.2017 - Szwajcaria 4,0122 zł -0,49% -0,0198 zł.
Franek nie jest zadowolony z takiego obrotu sprawy ale hazard to hazard i trzeba się z tym pogodzić...
Film z niezależnym komentarzem normalnych chłopaków z Rawicza.

pozdrowienia dla zaKODowanych

Podziękowania:
- Ahmed
- siostraGOHA
- GoTH`sling
- Pałała
- KINGA
- Sophie
- znajomi z FB

Materiały wykorzystane na potrzeby filmu:
- 5 najgłupszych wypowiedzi Kazimiery Szczuki
- Allahu Akbar Compilation - Try Not To Laugh Challenge #6 - 2016
- Goats Yelling Like Humans - Super Cut Compilation
- noooo VADER feminist
- Samozaoranie Kazimiery Szczuki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, rejdi napisał:

Najgorszy dzień w roku dla mnie bo trzeba przedstawić szopkę w pracy a niestety będę musiał pośrednio brać w tym udział. Już zrzutka na jakieś tulipany.

Może mały eksperyment i postaw się? Nie namawiam do niszczenia sobie kariery wiem, że różnie bywa, ja od zeszłego roku odmówiłem i jakoś żyję.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dobra, 10.03 jest "dzień mężczyzny", 30.09 "dzień chłopaka" - mam obok siebie dwie samice które regularnie co roku pamiętają o tych obu świętach. Jest to moja mama i siostra. 

Dlatego ja będę pamiętał o dniu kobiet 8.03. Jeśli ktoś pamięta o was wy pamiętajcie o nim. 

 

A co do zrzutek w firmach/korpo itd.

Aż tak bardzo nadszarpnie to wasze kieszenie? Po co wychylać się ze swoimi poglądami? +10 do e-penisów? 

Lepiej chyba zrobić swoje nie okazując żadnych emocji i tym oto sposobem pokazać, że ma się wyjebane. 

 

Temat będzie powstawał z roku na rok. Jak tradycja to tradycja :) 

 

edit:

Można też rzucić pomysł, że w ramach wdzięczności i podziękowań za pamięć kobitki odstawiają robotę za panów, a panowie idą na piwo. Wtedy wyjdzie jakie naprawdę są wdzięczne i zadowolone :D 

Edytowane przez Rapke
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Jaśnie Wielmożny napisał:

ty szowinistyczna świnio" jeszcze nikomu nie zaszkodziło.

Zgadzam się z tobą.

 

6 minut temu, Still napisał:

Całe szczęście pracuje z samymi facetami

Czasem to szczęście, a czasem przekleństwo.

 

11 minut temu, Rapke napisał:

Jeśli ktoś pamięta o was wy pamiętajcie o nim.

Też tak uważam. A że już coraz mniej osób o mnie pamięta, to taki mały szczegół ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie się dowiedziałem, że moje korpo organizuje szereg róznych rzeczy z okazji święta kobiet, które w tym roku wypada w niedziele, 10 marca, czyli w dzień mężczyzny:D

Beka z typiar;)

 

Tym samym nie muszę się na nic składać, a i przy okazji po raz kolejny dowiedziałem się, że jako facet jestem w swoim miejscu pracy dyskryminowany, gdyż z okazji mojego świeta nic nie ma, przynajmniej oficjalnie.

Edytowane przez Krugerrand
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Rapke napisał:

A co do zrzutek w firmach/korpo itd.

Aż tak bardzo nadszarpnie to wasze kieszenie? Po co wychylać się ze swoimi poglądami? +10 do e-penisów? 

Po co się w ogóle wychylać przecież zmiany robią się same, no jasne.

 

Skąd pomysł, o wartościowaniu i e-penisach. Chodzi oto co czujesz sam ze sobą.  Jeśli postawisz się napastnikowi, czujesz się dobrze bo wybrałeś konfrontacje przez wzgląd na poczucie niesprawiedliwości. Podobnie z obroną swoich wartości to są rzeczy, które zostają w Tobie. Nie czuję potrzeby celebrowania płci, kupowanie kwiatów z wymuszonej okazji wzmaga tylko ogólne poczucie wyższej wartości i atencji. Kwiat czy inny prezent mogę i kupuje gdy chcę kogoś docenić nawet za to, że jest. Albo się w coś wierzy konsekwentnie albo koniunkturalnie wybór osobisty. Nie namawiam do stawania na stołku pośrodku biura ale do zaznaczania swoich osobistych granic na każdym polu, to są małe bitewki które w efekcie końcowym sprawiają, że mamy kontrolę a nie jesteśmy bezwiednie wodzeni za nos. Poza tym w Polsce to święto ma korzenie tak głęboko osadzone w wartościach promowanych przez komunizm, że bierze mnie na wymioty. Nic nie zrobię, nic nie kupię, nie będę się afiszował ale zapytany odpowiem. Bo mogę, bo jestem dorosły i nic nie muszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rejdi Przecież to w niedzielę :). U mnie 8 marca też jest 6go. Urlop już zarezerwowany. Nie muszę brać udziału w szopce i patrzeć z zażenowaniem na kolegów latającymi z kwiatkami.

Z uwagi na wirusa jest zabronione witanie się itp. więc przynajmniej żadnych ślimaków nie będzie. 

1 hour ago, m4t said:

Przecież to w Niedziele wypada to jakie szopki w pracy ?

Prawdziwi białorycerze świętują już 6go .... .

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, Rapke said:

Aż tak bardzo nadszarpnie to wasze kieszenie? Po co wychylać się ze swoimi poglądami? +10 do e-penisów? 

To jest praca u podstaw. Uświadamianie białorycerstwa, że są też inne, alternatywne postawy niż usłużność wobec kobiet i poczucie że kobiety są ważniejsze od mężczyzn.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doprawdy pokazywanie jak to się ma wywalone na 8 marca to u niektórych główny punkt roku. Widać, że nie wiecie ile możecie sobie załatwić przysług jednym prostym zdaniem czy czekoladką dla kobiety w ten dzień. Zwłaszcza w biurze. Janusze red-pilla... 

Edytowane przez Tomko
  • Like 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Tomko napisał:

Zwłaszcza w biurze. Janusze red-pilla... 

Jak się ma błysk w oku i odrobinę fantazji to nie trzeba kupować sobie atencji i przysług, tylko się je BIERZE. Poza tym jak napisał @Orybazy praca u podstaw, a nie wyginanie się jak chorągiewa, po co się od Januszy wyzywać, powinno być miło i sympatycznie.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobiety nie mam, więc nie muszę wydawać na prezent - profit. 
 

8 marca wypada w niedziele, więc najebany po północy zacznę składać swoim koleżankom najszczersze życzenia, a gdy skończy się noc, to na kacu będę jechał zjeść z ziomkiem pizzę (W celu uzupełnienia ewentualnego niedoboru wartości odżywczych)  jak co niedziele, pozdrawiam. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tamtym roku zostałem zlany ciepłym moczem jeśli chodzi o partnerkę, a ja jestem pamiętliwy. Jej już nie ma więc większy spokój :)

O tych, które pamiętają i doceniają - ja też pamiętam i doceniam starania. Z mojej strony w tym roku - bez nadskakiwania, ale też z godnością.

Mieć klasę... to klasa.

 

Za to dzień faceta zamierzam "świętować" bez względu na innych, na swój sposób (bo przecież nadal to święto stworzone na potrzeby marketingowego pochłaniania dóbr).

Zresztą... Wszystko przyćmi wirus z Wuhan, bo już media wszystkich maści trąbią o przypadku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.