Skocz do zawartości

Współczesne związki


Rekomendowane odpowiedzi

Ja wiem jaki jest ten ciąg. To już nie ma znaczenia w tej chwili.

 

Im wcześniej ludzie się zjednoczą i podejmą zdecydowane działania oporowe - tym większe mają szansę, by ten syf nie rozlał się po całym świecie. Jeszcze jest to do opanowania. Jeszcze nie wszystko jest przegrane.

 

System jest naszym wrogiem, a wśród psów też są takie tchórze chowane pod kloszem, o niskiej energii i mocy umysłu.

 

Na każdego jednego, którego będą bili - trzech nas musi stanąć w jego obronie, a na 3 radiowozy, które dojadą, 30 kolejnych wyjść na odsiecz. Nie atakować - stanąć w obronie. Kobiety, jak zobaczą, że dajecie radę - staną po waszej stronie. I tak odzyskacie swoje twarze. To początek.

 

NIE MA INNEJ RADY NA TĘ CHWILĘ.

Edytowane przez absolutarianin
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie, że czekasz już na jakaś zadyme, żeby sprawdzić siebie, jak sobie poradzisz... Widzę tu silną potrzebę pokazania wyższosci nad innymi, mając nadzieje, że samice z tego tytułu pójdą za Tobą sznurem i będą wpatrzone w Ciebie jak w obrazek... Te małżeństwa nieźle Ci namieszały w głowie... Finalnie, co chcesz w ten sposób zyskać lub osiągnać?

Wygląda jak gdybyś chciał sobie zorganizować jakaś prywatną sektę. Jaki profit będziesz miał z tego, że chłopaki będą łykali Twoje ideały?

Edytowane przez prod1gybmx
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minutes ago, prod1gybmx said:

Mam wrażenie, że czekasz już na jakaś zadyme, żeby sprawdzić siebie, jak sobie poradzisz... Widzę tu silną potrzebę pokazania wyższosci nad innymi, mając nadzieje, że samice z tego tytułu pójdą za Tobą sznurem i będą wpatrzone w Ciebie jak w obrazek... Te małżeństwa nieźle Ci namieszały w głowie... Finalnie, co chcesz w ten sposób zyskać lub osiągnać?

Wygląda jak gdybyś chciał sobie zorganizować jakaś prywatną sektę. Jaki profit będziesz miał z tego, że chłopaki będą łykali Twoje ideały?

Człowieku! Ani mi w głowie tam dymić, dlatego mnie tam nie ma. Wczoraj brytyjski airbus z Royal Air Force przywiózł na okęcie kilkuset brytyjskich żołnierzy. Przejmują was elegancko, bez jednego wystrzału. Wam po prostu już dupska płoną, tylko lustra nie macie. To pierwsza faza, po której wielu obudzi się z ręką głęboko w nocniku.

 

Ja piszę do jednostek inteligentnych, z ostrzeżeniem, nie do pajaców, które nic nie widzą. Gówno z tego mam. Wszystkie czerwone lampki się już świecą. Bo za te kilka tygodni będziecie już w wielkim totalitaryźnie, kompletnie nieprzygotowany jeden z drugim. Nawet dojścia do lasu już wam odcięli. Kraje Europy Zach. też nie będą miały lekko, ale tu są trochę inne metody, mnie to tam mało obchodzi, mnie tu i tak formalnie nie ma. Ale wy tam formalnie jesteście, na wszystkich listach!!!

 

U mnie jest inna sytuacja, ale wam radzę ćwiczyć sobie odruchy, na naprawdę ciężkie czasy, bo tego nawet gdybyś się zesrał, nie nauczysz się w tydzień. Minie parę ładnych dobrych latek, zanim znowu będziecie mieli komu rękę do majtek włożyć, bo w jednostce będą tylko kumpla, (a resztę wydupczy amerykański żołnierz) czy tam dyskutować o nieschodzacych obrotach w swoim audi. 

Edytowane przez absolutarianin
  • Like 1
  • Haha 2
  • Zdziwiony 3
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@absolutarianin Szczerze powiedziawszy mam gdzieś jak poradzą sobie inni, widzę jak to wszystko wygląda i jakie mogą być tego efekty... Jak byś się nie zapierał i buntował to jak wjedzie jakieś NWO, to się zesrasz nawet w zabitej deskami szopie na jakimś zadupiu.Dojadą Cię wszędzie i twoich wojowników o wolność. Jeśli konsekwencją tego koronaswirusa ma być jeszcze większa kontrola i inwigilacja, to tak będzie, bez względu na to ile osób się zbuntuje.  Walczysz z wiatrakami. 

Zobacz co się dzieje w Chinach. Nawet jakiś system punktacji społeczeństwa wprowadzili... Bez jednego wystrzału... Zdecydowana większość społeczeństwa to skończeni kretyni z prostymi potrzebami. Chcą żyć wygodnie- jak tamagochi. Jedynym wyjściem jest zadbanie o własną dupę i zaadaptować się do tego co nas czeka... Nie zmienisz mentalności większości społeczeństwa, to jest niemożliwe. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minutes ago, prod1gybmx said:

Wygląda jak gdybyś chciał sobie zorganizować jakaś prywatną sektę. Jaki profit będziesz miał z tego, że chłopaki będą łykali Twoje ideały?

Brat za młodu przedawkował mikkizm wiem bo oglądałem jego pierwsze filmiki na YouTube a teraz żyje w jakieś mieszance wschodniej duchowości pomieszanej ze starym testamentem tak to się dzieje jak się wykreśla Jezusika to już nie jest zabawne i ociera się o terroryzm.

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wczytywałem się mocno bo nie chcę dostać raka mózgu, ciężko obecnie o szybie zabookowanie wizyty u onkologa, ale czy dobrze zrozumiałem, iż:

 

Jakiś random, co go dwie baby w dupę kopnęły naucza, jaki powinien być mężczyzna w związku? Który to wywód oparty jest na tym, że on wie bo mu dziadek co walczył w Afganie opowiedział, no a poza tym on jest liderem i mieszka sam w domku ? Beka.

 

I oczywiście jaki by to temat nie był, to i tak zszedł na to co zwykle czyli wkrótce zginiecie uciekajcie ratujcie się mnie to nie dotyczy bo na jestem uratowany ale wy nie uciekajcie ratujcie się bo koniec jest bliski a kiedyś było inaczej mnie to nie dotyczy ale już po was uważajcie koniec jest bliski już po was idą ale po mnie nie. I pamiętajcie - nadszedł początek końca ale ja juz jestem bezpieczny wy macie przejebane. 

 

Aha - ponieważ jest wolonomyślicielem otwartym na wiedzę, oczywiście stosuje najtańsze, najpowszechniejsze i najbardziej podręcznikowe techniki manipulacji w rodzaju "ja mówię do tych inteligentnych a nie głupich co nie widzą" co oczywiście ma oznaczać z automatu, że kto się zgadza ten inteligentny i widzi  a kto nie, ten głupi. Jeśli ktoś się nabiera na te chwyty to raczej inteligencją nie grzeszy. 

 

Kurwa, co tu się odpierdala to wszelkie pojęcie przechodzi. Zastanawialiście się bracia, dlaczego ktoś taki zadomowił się na forum i tu właśnie kieruje swoje kazania? Polecam, bo ja się zastanowiłem i wnioski nie są budujące. 

  • Like 9
  • Dzięki 5
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, absolutarianin said:

Wczoraj brytyjski airbus z Royal Air Force przywiózł na okęcie kilkuset brytyjskich żołnierzy. Przejmują was elegancko, bez jednego wystrzału.

images?q=tbn:ANd9GcR2CQGf3BLnFHXIV8_rTRC

1 hour ago, prod1gybmx said:

Walczysz z wiatrakami.

Ja myślę że oni będą jak Rejtan, ach, co ja piszę, jak ten typ z placu Tiananmen, na czołgi pójdą z okrzykiem "give me liberty or give me death" :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, prod1gybmx napisał:

Mam wrażenie, że czekasz już na jakaś zadyme, żeby sprawdzić siebie, jak sobie poradzisz... Widzę tu silną potrzebę pokazania wyższosci nad innymi, mając nadzieje, że samice z tego tytułu pójdą za Tobą sznurem i będą wpatrzone w Ciebie jak w obrazek... Te małżeństwa nieźle Ci namieszały w głowie... Finalnie, co chcesz w ten sposób zyskać lub osiągnać?

Wygląda jak gdybyś chciał sobie zorganizować jakaś prywatną sektę. Jaki profit będziesz miał z tego, że chłopaki będą łykali Twoje ideały?

A ja dodatkowo odnoszę jakieś dziwne wrażenie, że dodatkowo chce nam w mocno zawoalowany sposób przemycić opinię, że jedynym rozwiązaniem na wszechobecne zepsucie i kurestwo jest Влади́мир Влади́мирович ? Który przyjedzie na białym koniu i szablą rozgoni przebrzydłych judeoimperialiSStycznych popleczników NWO. Prawda?? Te wstawki o teściu - pilocie śmigłowca, o pochwale ruskiego firewalla, o "wiernych i porządnych" Rosjankach, podziw dla "chłopaków z Hamasu" etc.

Ja za to sobie ten obecny "system" bardzo chwalę, na pewno bardziej niż życie w sekcie kierowanej przez kolejnego samozwańczego "wiedzącego lepiej".

Lubię też zadawać się z właśnie nowoczesnymi i samodzielnymi kobietami, przynajmniej mnie nie nudzą. Nie rajcuje mnie za to trzymanie w domu wpatrzonego we mnie gadającego mebla, jak widzę u paru osób, które zapewne potrzebują mieć pod ręką przynajmniej jedną osobę, od której mogą czuć się lepsze.

Zawsze tak jest, wszyscy jesteście jak spod sztancy, każdy, który "poznał jedyną, ukrytą prawdę" gada i pisze na jedno kopyto - krytyka Izraela, NATO, Zachodu, wolności słowa i sączenie pozytywnych przekazów nt Rosji, tęsknota za powrotem kobiet w kierat.

Ciekawe, kiedy ktoś go podkabluje do SISDE, chyba jeszcze nie ten etap i nie te możliwości działania, żeby budził zainteresowanie służb, ale chętnie bym poznał źródła inspiracji do głoszenia takich poglądów :-)))

 

P.S. Uwielbiam Izrael, mam tam dwójkę znajomych, byłem raz na wakacjach, bardzo miło wspominam. Podziwiam ich i życzę temu państwu jak najlepiej (wirus ich również nie oszczędza), brylantowi w morzu islamskiego g...na ?

  • Like 6
  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, absolutarianin napisał:

Wam po prostu już dupska płoną

Owszem, gdy moja paprykę zrobi. Ale polecę wszystkim. Paprykę, nie palenie... :) 

 

1 godzinę temu, absolutarianin napisał:

wam radzę ćwiczyć sobie odruchy

No przecież mówię, mam odruch i wymiot. Czasem.

 

1 godzinę temu, absolutarianin napisał:

nawet gdybyś się zesrał

No ba! Regularnie.

 

1 godzinę temu, absolutarianin napisał:

będziecie mieli komu rękę do majtek włożyć

E... moja wyszła z barchanów i teraz na święta dostanie nowe, bo miła bywa...

 

1 godzinę temu, absolutarianin napisał:

resztę wydupczy amerykański żołnierz

Ja za stary. Takich militarni nie dupcom

 

1 godzinę temu, absolutarianin napisał:

dyskutować o nieschodzacych obrotach w swoim audi

Mój Matiz ma pobożne obroty, w wolne dni...

  • Like 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, No Gods No Masters napisał:

A ja dodatkowo odnoszę jakieś dziwne wrażenie, że dodatkowo chce nam w mocno zawoalowany sposób przemycić opinię, że jedynym rozwiązaniem na wszechobecne zepsucie i kurestwo jest Влади́мир Влади́мирович ? Który przyjedzie na białym koniu i szablą rozgoni przebrzydłych judeoimperialiSStycznych popleczników NWO.

Też na to zwróciłem uwagę. Niezły prowokator, prawda? :)  Taki mix Mietka Moczara z Albinem Siwakiem. No i ci bohaterscy chłopcy z Hesbollahu i Hamasu, mordujący cywilów w autobusach w Tel - Awiwie. Cudowni bojownicy o wolność. A jak już podjadą Merkavy z chłopcami i dziewczynami z IDF-u, to luzują zwieracze : )

 

Prowokacja i sztuka manipulacji tłumem polega właśnie na tym, że prezentuje się zarówno fakty, jak i propagandę. To stare tak jak historia świata. Zbyt jednoznaczna, prostacka propaganda zraża ludzi. Dlatego każdy prowokator nie będący pożytecznym idiotą, bezkrytycznie powtarzającym propagandowy przekaz wie, co należy podkreślić i zaakcentować. Mieszając prawdę z propagandowymi treściami, sączy się to, co chce się "przesączyć".

Edytowane przez Obliteraror
  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, orkest napisał:

Jakie wnioski zatem?

Spójrzmy prawdzie w oczy - ten profetyczny bełkot jest bardzo ciężkostrawny, grubymi nićmi szyty i jest tak naprawdę zlepkiem stereotypów podlanych anty-(tu wstaw liczne grupy) sosem, jak słusznie zauważa @Obliterarorwymieszanych gdzieniegdzie z prawdziwymi informacjami. Do tego jest to przekaz okraszony BARDZO prymitywnymi sztuczkami manipulacyjnymi, przykład wskazałem powyżej. Ale tak bardzo, bardzo prymitywnymi, prostackimi technikami wpływu. 

 

Wniosek jest prosty - niezależnie od tego, czy jest to jakiś ruski troll, czy po prostu pomyleniec najwidoczniej uznał, że właśnie to forum jest bardzo podatnym gruntem na tego typu grubymi nićmi szyte gadki i manipulacje. Co przekonuje mnie tym bardziej, że forum zamiast nieść kaganek oświaty mężczyznom zagubionym w relacjach z kobietami i służyć za rozgłośnię tego, jak sytuacja na tym polu wygląda naprawdę, czego dowodem są bez mała setki opowieści wielu braci, niektórymi tematami i postami niektórych użytkowników pracuje wytrwale na opinię miejsca skupiającego fanów teorii spiskowych, inceli, dziwaków, nieudaczników i rarogów, którzy znaleźli sobie skrawek sieci do snucia teorii. To, co jest rdzeniem contentu na forum niknie w oczach potencjalnych użytkowników i potencjalnych nowych braci pod całą resztą stuffu o NWO, 5G, WTC, antyszczepionkowców i innych takich - w ironiczny sposób nieświadomie odpowiadając temu modelowi:

 

Godzinę temu, Obliteraror napisał:

Mieszając prawdę z propagandowymi treściami, sączy się to, co chce się "przesączyć".

 

Korelacja jest oczywista - na forum trąbiącym o tym, że mężczyźni są obecnie w relacjach z kobietami na straconej pozycji, że sądy rodzinne są skrajnie stronnicze, że obecna nierównowaga między płciami jest na dłuższą metę szkodliwa jednocześnie z nie mniejszym zapałem trąbi się o szkodliwości szczepionek, 5G, żydowskich wpływach, NWO, masonach, inwigilacji w szczepionkach, Wielkiej Lechii i innych takich. Co powoduje, że prawdziwe informacje łatwo wrzucić między te inne bajki (w tym miejscu nie chcę rozpoczynać dyskusji na ile to są bajki, bo toczyłem ją już w innych tematach). Automatycznie zamyka to absolutnie możliwość szerzenia cennej wiedzy znajdującej się na tym forum. 

 

Ja wiem, że niektórzy są przyzwyczajeni do tego, że te wszystkie teorie omawiają sobie w gronie wtajemniczonych a reszta to nieświadome owce czy tam lemingi, hihi, ale dla mnie naprawdę od początku to forum jest czymś ważniejszym i nie chciałbym, żeby było je tak łatwo ośmieszać i dyskredytować, jak jest to obecnie możliwe. Kolejny pomyleniec/ruski troll do kompletu bardzo mocno akcentuje moje obawy.

  • Like 9
  • Dzięki 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pyskówki z kretynami wdawał się nie będę, ale do inteligentnych napiszę, bo oni naprawdę zdarzają się w masie ogłupionych polaczków, którzy całymi stadami mają w zwyczaju skakać sobie do gardeł, cytując Hłaskę:

 

...jeden z drugim tam, zanim zdąży innemu podstawić nogę, albo samemu wpaść pyskiem w błoto uważa się za skrzywdzonego przez Boga i historię?

Czy wie Pani, że jest taki kraj, który ma w herbie orła, a powinien mieć rozwścieczonego indyka z tubą wazeliny w szponach na tle dwu nahajek i bielonego klozetu z serduszkiem? 

 

Ja mam znajomą, starszą już kobitę, ona jest ofiarą mafii komorniczo-sędziowskiej, operującą biegle językiem włoskim, wydawała mi się trochę pomyloną, ale słuchałem jej przez grzeczność (ja mam dużo takich znajomych, bo nie wyśmiewam ludzi za to, co mówią, przy których sam wyglądam jak taki hybrydowy leming i dzięki temu rzeczywistość mnie nie zaskakuje in minus) i cóż się okazało? Dwa tygodnie po tym jak zaczęła wrzeszczeć, zamknięto wszystkie granice i nie otworzono do tej pory, co to się wydawało lemingom klasycznym, które miały już wycieczki pół roku do przodu powykupywane, że to przecież już jest NIEMOŻLIWE w zjednoczonej EUROPIE! Jak ktoś teraz wrzeszczy, to go po dwakroć uważniej niż kiedyś słucham i starannie analizuję to, co ma do powiedzenia.

 

Pozdrawiam inteligentnych i przede wszystkim myślących, bo to nie technika manipulacji, oni naprawdę istnieją!

 

Reszta może sobie tu pyszczyć. W jednostce wojskowej, pudle z ukraińskim klawiszem, po tym, jak ich zdejmą z majówki, czy grzybobrania, albo w chińskiej fabryce im może wyjaśnią, gdzie popełnili błąd w życiowym biznesplanie.

 

https://kresy.pl/wydarzenia/policja-kupuje-armatki-wodne-za-20-mln-zlotych/

Edytowane przez absolutarianin
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, orkest napisał:

Jakie wnioski zatem?

Wnioski są takie, że dyskusje jak ta, oraz te związane z obecną epidemią pokazały, że (niestety) część facetów nie bez powodu jest singlami. To  nie jest tak, że złe kobiety się "uwzięły" na jednego czy drugiego i "mszczą" się na nich w ramach feminizmu czy innych założeń. Po prostu część piszących odstrasza intelektualnie i to najlepiej wychodzi w dyskusjach o teoriach spiskowych, rozmowach o związkach itp.

 

  • Like 5
  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zdzichu_Wawa I tu kolego, doszedłeś do sedna sprawy, przynajmniej jak na misję tego forum.

 

Kobiet NIE INTERESUJE, czy ciebie będzie napierdalał ukrainiec, chińczyk, amerykanin, czy rodzimy pies armatką wodną za wejście do lasu, bo TY MASZ PRZYNIEŚĆ PIENIĄDZE I KONIEC. Tak samo jak kobiet nie interesuje stan gospodarki, czy aktualny indeks wolności osobistych, w twoim rodzimym grajdole. Możesz oczywiście sobie drwić, że tamci faceci sobie coś uroili z tym indeksem, są nieudacznikami, szurami i zamiast wziąć się do pracy i napierdalać ten gnój jak wszyscy mówią, że coś tam zostało złamane, czy oszukane.

 

Dlatego faceci, którzy nie lubią jak się robi z nich tarcze, odbiera swobody, czy wręcz gwałci prawa człowieka, będą w te ciężkie czasy siedzieć samotnie  na uboczu, jak wilcy w lesie, albo będą napierdalać, albo będą gdzieś za granicą, a ci, którzy chcą mieć kobiety za cenę własnej godności - będą sobie wyrywać ostatni ochłap z pyska ku rozrywce okupanta.  

 

O lepsze jutro w wolnym kraju walczą zawsze SAMOTNI mężczyźni, bo tylko samotny mężczyzna nie będzie się bał o utratę różowego status quo i to do nich na koniec tej walki przychodzą kobiety, a odchodzą od tamtych lamerów, którzy ochraniali im po białorycersku dupy, licząc, że jakoś to będzie... Motyw spopularyzowany w setkach filmów z wszystkich epok i krajów. Nawet tutaj już wątki na ten temat były.

Edytowane przez absolutarianin
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, absolutarianin napisał:

Kobiet NIE INTERESUJE, czy ciebie będzie napierdalał ukrainiec, chińczyk, amerykanin, czy rodzimy pies armatką wodną za wejście do lasu, bo TY MASZ PRZYNIEŚĆ PIENIĄDZE I KONIEC. Tak samo jak kobiet nie interesuje stan gospodarki, czy aktualny indeks wolności osobistych, w twoim rodzimym grajdole.

100% racji!

11 minut temu, absolutarianin napisał:

O lepsze jutro w wolnym kraju walczą zawsze SAMOTNI mężczyźni, bo tylko samotny mężczyzna nie będzie się bał o utratę różowego status quo i to do nich na koniec tej walki przychodzą kobiety,

Pod warunkiem, że ci samotni przeżyją i zwyciężą.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, absolutarianin napisał:

polaczków

Ty też jesteś "polaczkiem", nie wiem czy masz świadomość.

 

Dla wszystkich nie lubiących czytać zbyt dużej ilości tekstu przygotowałem krótkie, uniwersalne streszczenie wszystkich przeszłych i przyszłych postów samozwańczego proroka, zachęcam do korzystania:

14 godzin temu, tytuschrypus napisał:

wkrótce zginiecie uciekajcie ratujcie się mnie to nie dotyczy bo na jestem uratowany ale wy nie uciekajcie ratujcie się bo koniec jest bliski a kiedyś było inaczej mnie to nie dotyczy ale już po was uważajcie koniec jest bliski już po was idą ale po mnie nie. I pamiętajcie - nadszedł początek końca ale ja już jestem bezpieczny wy macie przejebane chyba że jesteście mądrzy to mnie posłuchacie a jak nie posłuchacie to jesteście gupi. 

Voila.

---

 

36 minut temu, Zdzichu_Wawa napisał:

Wnioski są takie, że dyskusje jak ta, oraz te związane z obecną epidemią pokazały, że (niestety) część facetów nie bez powodu jest singlami.

Ano właśnie, pełna zgoda. Obecna sytuacja ujawniła tylko, jak duża jest tego skala - do tej pory oczywiście że wiedziałem iż tacy się tu udzielają, ale teraz wychodzi na jaw ogrom. Tego. I wraca pytanie, które już kilka razy w wątkach zadałem adwersarzom, zawsze bez odpowiedzi: na ile ich obecność na tym forum związana jest z meritum, czyli tym że rzeczywiście diagnozują i doświadczają sytuacji związanej z relacjami z kobietami, a na ile po prostu wizja matrixa jest którąś kolejną teorią spiskową, która dobrze im pasuje do reszty ich światopoglądu? Innymi słowy, sytuacja o jakiej piszemy każe zastanowić się i zakwestionować, na ile rzeczywiście obecność niektórych użytkowników forum jest związana ze ŚWIADOMOŚCIĄ istnienia pewnych procesów, a na ile jest obecnością niejako z rozpędu.

  • Like 4
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, absolutarianin napisał:

W pyskówki z kretynami wdawał się nie będę, ale do inteligentnych napiszę, bo oni naprawdę zdarzają się w masie ogłupionych polaczków

Kurza twarz. Też chciałbym być enteligentem ale ani pochodzenia nie mam takowego, ani wyglądem nie przypominam.

No cóż. Chyba jestem polaczkiem. Trudno..

49 minut temu, absolutarianin napisał:

O lepsze jutro w wolnym kraju walczą

E. Siły aż tyle nie mam aby walczyć. Nawet zwalczać. Może zwalić sobie czeba czasem zamiast.

 

Godzinę temu, absolutarianin napisał:

Reszta może sobie tu pyszczyć.

No i znowu nie wiem. Bo ani inteligent ze mnie, ani kretyn. No to chyba resztą jestem. Ale nie popyszczę bo jeszcze opryszczę się.

 

24 minuty temu, tytuschrypus napisał:

część facetów nie bez powodu jest singlami

To ja z angielskiego pamiętam gdy uczyłem się na przemian z rosyjskim. "a single ticket to London". Nawet jeśli nie jestem singlem.

Albo jestem. Takim przechodzonym trochę tam.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy z nas takiego polaczka w sobie ma i uświadomienie sobie tego, to jest pierwszy krok do zwalczenia tej postawy, dlatego wyjątkowo zgodzę się z tobą. Z wykorzystaniem tej postawy jesteście właśnie rozgrywani przez wrogie siły, które sobie Polskę zawłaszczyły, zresztą nie pierwszy raz. Zamiast się zjednoczyć i napierdalać wspólnego wroga, będziecie się nawzajem sypać i kolaborowąć za dłuższy łańcuch, czy darowanie win w instytucji, którą oni sami wam narzucili. To jest oczywiście negatywny scenariusz, chyba że się obudzicie jeden z drugim i staniecie zgodnie jedną flanką.

 

Wy będziecie żebrać o odroczenie zusu, czy ratki, dostaniecie oczywiście wszyscy decyzje odmowne, a oni i tak sobie kupią za to nowe armatki wodne, którymi będą was napierdalać! No curva, nie widzicie jakie to żałosne?

 

Nie płacić NIC!!!!! 

 

Nikt z nas nie jest bezpieczny, a jednocześnie - nikomu włos z głowy nie spada. To jest paradoks duchowy, ale nie będę go tu rozwijał, macie na moim ostatnim filmie na yt.

 

Ja po prostu utorowałem wam drogę ewakuacyjną, rozciągnąłem wojska, by was tam nie rozegrano jak dzieci w piaskownicy, bo tam jest już sytuacja, jak mówiłem, 5 posunięć od mata, no i tak wygląda na to, że to tak się właśnie potoczy. Ale na szczęście życie realne to nie do końca partia szachów i są  zawsze jeszcze inne siły, które mogą pomieszać w planach. Zawsze jest jakaś nadzieja, nikła, bo nikła, ale jest. Przynajmniej dla niszowej grupy dysydentów.

 

Ja nie zmarnowałem ostatnich 4 lat, straciłem na tym mocno finansowo, ale dzięki temu macie przynajmniej dokąd się wycofać, ci którzy nie chcą patrzyć na żenujące sceny, które będą miały miejsce w wielkich miastach, jak na tym filmie z Hiszpanii. Ci, którzy chcą mieć możliwość walczyć w lesie, a nie w kopcu termitów z agresywnym plemieniem innych mrówek.

 

To nie są czasy końca, tylko końca świata jaki znamy (i może i dobrze), tylko że zanim ujrzymy ten nowy, lepszy, to miną przynajmniej 3 lata. 3 lata to szmat czasu, by schylać się w trakcie jego trwania non stop po mydło, przynajmniej ja nie miałem zamiaru. Negatywne szacunki mówią o 7 latach.

 

Zresztą, jak napisałem powyżej jaki jest zysk w rozpaczliwym utrzymywaniu status quo, tego przegniłego na wskroś próchna, przy tych roszczeniowych kobietach? Skoro większość z was straci i tak wszystko? Nie lepiej przestać się łudzić i zawalczyć w samotności o świat lepszy, taki jaki chcemy mieć, a kobiety dostać w gratisie, stare i nowe?

 

Zresztą od kobiety można oddzielić jej funkcję biologiczną i czyni to menopauza. Są kobiety i młode nawet, które też palą się, by zatańczyć na truchle tego kłamstwa, upadku i wyzysku, tylko ... nie mają z kim. One są trochę jak dr Jekyll i mr Hide, ciężko jest takiej dotrzymać kroku, ale nie jest też tak chyba beznadziejnie, jak napisałem powyżej. Przynajmniej, póki nie mają dziecka. 

 

Już pisałem raz: zamiast dać się wepchnąć do dołu z wapnem i tam wpaść po szyję lepiej niezdarnie przeskoczyć i zamoczyć sobie stopy po kostki, czyż nie?

 

Każdy walczy tak, jak umie i gdzie umie. Jeden siedzi w back-office, inny kręci śrubkami, a trzeci idzie na frontman'a. Ja tylko staram się usilnie wytłumaczyć, że kolaborowanie z wrogiem jest nie tylko niegodne mężczyzny (z czego kobiety was potem rozliczą jak im libido spadnie, a wam dzieci dorosną i nie będziecie im mieli co wpoić, żadnych postaw męskich - vide rozważania kolegi z krzyżem w ręce, curva nie potrafię wymówić tego nicka) ale jest po prostu głupie, by nie wykorzystać takiej dziejowej szansy, która się nadarza!

 

 

Edytowane przez absolutarianin
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę bardzo bracia, łapcie streszczenie. 

 

57 minut temu, tytuschrypus napisał:

wkrótce zginiecie uciekajcie ratujcie się mnie to nie dotyczy bo na jestem uratowany ale wy nie uciekajcie ratujcie się bo koniec jest bliski a kiedyś było inaczej mnie to nie dotyczy ale już po was uważajcie koniec jest bliski już po was idą ale po mnie nie. I pamiętajcie - nadszedł początek końca ale ja już jestem bezpieczny wy macie przejebane chyba że jesteście mądrzy to mnie posłuchacie a jak nie posłuchacie to jesteście gupi. 

 

Uprzedzam, nie czytałem posta, który streszczam, ale i tak założę się, że dobrze.

  • Like 4
  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, tytuschrypus napisał:

Ano właśnie, pełna zgoda. Obecna sytuacja ujawniła tylko, jak duża jest tego skala - do tej pory oczywiście że wiedziałem iż tacy się tu udzielają, ale teraz wychodzi na jaw ogrom. Tego. I wraca pytanie, które już kilka razy w wątkach zadałem adwersarzom, zawsze bez odpowiedzi: na ile ich obecność na tym forum związana jest z meritum, czyli tym że rzeczywiście diagnozują i doświadczają sytuacji związanej z relacjami z kobietami, a na ile po prostu wizja matrixa jest którąś kolejną teorią spiskową, która dobrze im pasuje do reszty ich światopoglądu? Innymi słowy, sytuacja o jakiej piszemy każe zastanowić się i zakwestionować, na ile rzeczywiście obecność niektórych użytkowników forum jest związana ze ŚWIADOMOŚCIĄ istnienia pewnych procesów, a na ile jest obecnością niejako z rozpędu.

W jakimś stopniu może to być prawda, jak i to, co napisałeś kilka poprzednich postów temu to faktyczny problem, m.in nierówna pozycja płci przed polskimi sądami. I wkurwia mnie to, bo ogrom wartościowych treści, tez i analizy stanu faktycznego jest mieszany z teoriami szurów. I faktycznie, jeżeli ktoś jest paranoikiem i wszędzie widzi wrogów, a nie widzi potrzeby dokonania własnej zmiany i rozwoju, to sukcesu nie wróżę. Zawsze łatwiej zwalić na mitycznych "innych", by wytłumaczyć w ten sposób swoją indolencję, głupotę czy nieróbstwo. Każdy jest przeciw mnie! Wróg nadciąga! Niemcy, Żydzi, wielki kapitał! Okupacja! Kurwa. Tu już bardziej psychiatra, niż dyskutant jest potrzebny. I jeszcze się powtórzę - używanie takich słów, jak okupacja na realia PL A.D. 2020, to po obraza milionów polskich ofiar realiów faktycznej niemieckiej okupacji.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.