Skocz do zawartości

Straszna rzeź we Francji, kilkadziesiąt (póki co) trupów.


Rekomendowane odpowiedzi

No i tak jak się domyslałem, ale nie chciałem sie wypowiadać nie mając pewności.

Wszystko wskazuje, że na tym korzystają ruscy , jeszcze nie wiem dlaczego, może chcą osłabić Europę.

Wierzcie mi "Skalniaki" wiedza co mówią, tam nawet jak lejesz w Kiblu to wiedzą jakim moczem :D .

Mam kolesi w Tromso i też to przed chwilą potwierdzili :(

Ogólnie łapanka - tylko jeszcze nie wprowadzają "paniki" jak to w Norwegii. ;)

 

 

http://niezalezna.pl/73114-diabelska-gra-putina-rosja-eksportuje-islamskich-imigrantow-do-europy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to chyba zamieszkają w osiedlach podwójnie strzeżonych bo ich zwyczajnie zajebią.

cyganów nie zajebali to imigrantom tez chuja zrobią.cyganie nie lepszy hajs maja z zasiłków i wsio darmowe

tak wyglada Polskie podwórko.poogladajcie ile cyganie dostają.

a tak wyglada program finalizowany z funduszy Uniknesetu,tylko ze cos sie nie udał%-)hyhyhy

tańczmy z cyganami%-)

 

Edytowane przez Pikaczu
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji tego, że bieńkowska i ten cały brukselski chlew, chce zaostrzyć opcję posiadania broni palnej, w skrócie.

Oraz, pracują nad większymi uprawnieniami służb, aby zapobiegać terroryzmowi, też w skrócie...

Łapać to oni grypy nie potrafią, możnaby rzec:

 

I tak: Analiza przepływu informacji pomiędzy atakującymi, jest taka, że odbywała się przez SMS.

To chyba teraz, odbiorą ludziom komórki, używając tej lewackiej logiki.

Tu jest więcej:

 

 

Wbrew wcześniejszym sugestiom zamachowcy z Paryża nie używali szyfrowania…Wszystko wskazuje na to, że wbrew wcześniejszym insynuacjom, paryscy zamachowcy do wzajemnej komunikacji nie wykorzystywali żadnych zaawansowanych algorytmów szyfrujących.

Jak donosi The Intercept odnaleziono dowody (telefon zamachowców) świadczące o tym, że terroryści korzystali z najzwyklejszych wiadomości SMS, a ich urządzenia nie były nawet zaszyfrowane… odnaleziono m.in. wysłaną wiadomość o treści informującej o rozpoczęciu akcji:

Pomimo tego faktu służbom nie udało się zapobiec zamachom. Nie jest więc prawdą, że to szyfrowanie uniemożliwia agencjom efektywne działanie.

Co więcej, nie istnieją żadne dowody na to, że stosowanym od lat programom masowej inwigilacji udało się zapobiec jakiemukolwiek poważnemu zamachowi.

Problemem jest więc raczej przeprowadzenie skutecznej analizy i korelacji ogromnych ilości danych i metadanych zbieranych przez poszczególne służby.

http://sekurak.pl/wbrew-wczesniejszym-sugestiom-zamachowcy-z-paryza-nie-uzywali-szyfrowania/

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie warto szyfrować komunikacji przed i podczas akcji ponieważ ona zwraca uwagę służb. Można porozumiewać się umówionymi wcześniej zwrotami.

kup pomidory-zorganizuj amunicję

randka o 5- rozpoczynamy akcje o 4  itd.

Te sposoby były używane od wieków.

Ograniczenie dostępu do broni to największa głupota. Który terrorysta ma legalną broń?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Nie warto szyfrować komunikacji przed i podczas akcji ponieważ ona zwraca uwagę służb. Można porozumiewać się umówionymi wcześniej zwrotami.

Pewnie, że nie warto szyfrować, można tylko uzgodnić terminy podstawowych informacji - godzina rozpoczęcia akcji, siła i sposób uderzenia. Tak jak napisałeś Atras, jeżeli nie użyje się słów kluczowych to można zamachowca cmoknąć. Z tym ograniczeniem dostępu i zaostrzeniem przepisów o dostępie do broni, to działanie wobec mniejszości islamskich, wobec których siły porządkowe będą mogły użyć represji. Nakręca się spirala przemocy w państwach zachodnich.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Puław-a gdzie, do cholery, są miejscowe dresy i chuliganeria? Lecą w kulki zamiast coś z tym zrobić?

 

Kiedyś chyba czytałem, że na Białorusi mieli problem z jakąś mafią, Czeczenami czy innymi. Dowiedział się o tym Łukaszenka, minął dzień i po mafii ani śladu. Niech ujadają na niego, ale przynajmniej ma silną władzę, Białorusinom żyje się nawet lepiej niż wielu Polakom i mają porządek.

Edytowane przez AdrianoPeruggio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj jest ciekawy temat, punkt widzenia ze strony islamisty (i to z matki Polki): 

 

https://youtu.be/TFRHZMH6yts

Oglądalem to dzis, zaraz znowu obejrze...Oni sa NIE DO ZATRZYMANIA z jednego prostego powodu...Nie boją sie śmierci, tylko czlowiek w pełni uswiadomiony o swoim kresie jest gotowy na wszystko i jest nie do zatrzymania...

Sa gorsi od Hitlera, wysadzi sie zabije ze 100 osob i jak go ukarac? Nie ma goscia...

Z jednej strony podziwiam ich za głebokie oddanie sprawie, zobaczcie z jakim spokojem ten chłopak mówi...

Z drugiej strony wspólczuje podatnosci na pranie mózgu made in religion...

Teraz wezmy pod lupe spedalonych, wymuskanych zachodnich facecikow i dzihadystów przekonanych o nagrodzie za męczenska smierc i walke...Wynik jest oczywisty jak 2x2=4

Sa groźni...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Oni sa NIE DO ZATRZYMANIA z jednego prostego powodu...

 

Z takiego że ich się wpuszcza do Europy, gdyby zamknąć wszystkie granice i wywalić wszystkich którzy nie mają obywatelstwa lub nie pracują lub popełnili jakiekolwiek przestępstwa to terroryzm (na naszym kontynencie) stał by się zjawiskiem marginalnie marginalnym. I przestępczość by zmalała przy okazji.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Teraz wezmy pod lupe spedalonych, wymuskanych zachodnich facecikow i dzihadystów przekonanych o nagrodzie za męczenska smierc i walke..

Taka konfrontacja może przynieść tylko jeden wynik. Tacy desperaci, wyszkoleni w walce, którzy wierzą w zbawienie poprzez męczeńską śmierć w walce z niewiernymi może takich lalusiów z zachodu wyrzynać hurtem. Zachód poprzez swoją głupotę może zapłacić najwyższą cenę. Powinniśmy się tak z nimi solidaryzować, jak oni z nami we wrześniu 1939 roku.  :) W Azji w XIX wieku byli Gurkhowie, najbardziej odważni żołnierze, którzy swoją odwagę brali też ze swojej religii, też nie bali się śmierci. Mnie w tej rozmowie zastanawia stan umysłu tego islama, mówił jakby był zahipnotyzowany lub solidnie upalony. co też religia robi z człowieka. 

 

 

 

Powtarzam jeszcze raz, nie ma gorszego okrucieństwa, niż mordy w wykonaniu Ukraińskich Nacjonalistów.

Vince, masz rację z tym okrucieństwem, co według Ciebie powodowało, że Ukraińcy byli tacy okrutni? Są to przecież potomkowie Kozaków, a ci też Miśkami raczej nie byli. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vince, masz rację z tym okrucieństwem, co według Ciebie powodowało, że Ukraińcy byli tacy okrutni? Są to przecież potomkowie Kozaków, a ci też Miśkami raczej nie byli. 

 

Powtórzę:

 

1. Ogromna nienawiść do wszelkiego co Polskie, szczególnie do "Pańskiej" Polski narastająca latami, a wzmożona jeszcze intensywną akcją burzenia ukraińskich cerkwi na Kresach w drugiej połowie lat 30-tych przez polskie władze.

2. Okrutne tradycje hajdamacko-kozackie sięgające XVII wieku i wojen I RP z Bohdanem Chmielnickim.

3, Trwająca latami indoktrynacja ukraińskiej młodzieży w duchu nienawiści do wszelkich "cużajców" w tym też do Żydów, już na etapie szkolnictwa podstawowego.

4. Rasistowska, neopogańska, faszystowska ideologia integralnego ukraińskiego nacjonalizmu autorstwa Dmytra Doncowa (książka "Nacjonalizm" wydana w 1926 roku, która była dla OUN tym, czym Mein Kampf dla nazistów i członków NSDAP), zdaniem którego nacje są jak gatunki w przyrodzie - wygrywa tylko i wyłącznie silniejszy, dla słabszych nie ma żadnej litości ani miejsca na świecie. Doncow sam przyznaje się do fascynacji włoskim faszyzmem, nawoływał w swoich pracach do odrzucenia tradycyjnej moralności i propagowania kultu wszechobecnej siły

5. Skrajnie wypaczone Nietzscheańskie ideały kultu "nacji", "siły" i "niezłomności".

6. Dekalog ukraińskiego nacjonalisty (szczególnie punkt 7 jest istotny z perspektywy tego co wydarzyło się później na Kresach), który w krótkim czasie stał się biblią członków OUN i UPA

7. Zwyczajny brak bardziej zaawansowanego uzbrojenia, dlatego brano co tylko nawinęło się pod rękę - siekiery, widły, noże, piły itp., dopiero w 1944 roku UPA zdobyła nieco więcej broni.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj się skłóciłem ze swoją znajomą (nie przyjaciółką), zaszokowała mnie swoją jebaną tolerancją lewacką z tym słynnym stanowiskiem wobec ciapatych. Trochę mnie tym zaskoczyła, po niej się tego nie spodziewałem. :o 

Ale jak zacząłem drążyć temat, to okazało się, że cipa nie wie o co w tym wszystkich chodzi. Niewiele wie o Koranie, o dżihadzie, o sytuacji w Syrii, itt. 

Zakończyła temat, że jest samotna, nie ma faceta i chyba musi bardziej zainteresować się tym tematem. Czyli wykazała:

- głupotę,

- ignorancję,

- brak bolca, (ja się nie poświęcę)

- i typowy babski sposób myślenia.

Może te baby opanował jakiś wirus, albo to jakaś nowa broń chemiczna?  :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sporo osób swoją wiedzę o świecie bierze z oficjalnych źródeł telewizja, prasa i portale typu Onet, a tam takich dramatycznych przekazów nie ma.

 

A jeżeli chodzi o ludobójstwo, każde jest straszne.

Edytowane przez atras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Max to niech wpada do Polski i robi rewolucje, bo gadać to można różne rzeczy. Mowi to co ludzie chca usłyszec, niech da " owoc" przyjedzie i pokaże jak sie rozpierdala system...

Ja tez moge znalesc mały pokoj, postawic pare kamer i nadawać z Uk...

Fox Assasyn News...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://braciasamcy.pl/index.php/blog/8/entry-149-kobiety-to-czerwone-pająki-prawda-malwinko/

 

Jedne cierpią, nie mogąc dorównać mężczyźnie (i nigdy mu nie dorównają),

Vince, Twój wpis to strzał w dziesiątkę, nic dodać, nic ująć. Wcześniej już czytałem, lajkowałem i komentowałem. :) Takie moje spostrzeżenie: kobiety widząc tą przepaść między ich, a mężczyzn intelektem, zgodnie z pewnym odruchem obronnym, niszczą mężczyzn w związkach używając tych wszystkich ichniejszych forteli; od fochów, shittestów poprzez systematyczne pozbawianie mężczyzn ich wartości - deprecjonowanie. Po co?. Po to by zmniejszyć tą różnicę.

 

Ażeby uniknąć offtopa:

 

http://wiadomosci.onet.pl/swiat/dania-odmawia-przyjecia-uzgodnionej-kwoty-uchodzcow/gjlnj2

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.