Skocz do zawartości

Straszna rzeź we Francji, kilkadziesiąt (póki co) trupów.


Rekomendowane odpowiedzi

 Mam wrażenie że te zatrzymania są na pokaz (pokazanie jak służby kontrolują sytuację) a broń jest podrzucona.  

W zamachach były użyte karabiny kałasznikowa. Przecież łatwiej ukryć HK MP5. To jest szyte grubymi nićmi.

Edytowane przez atras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściwie to sprzęt ze zdjęcia wart jest 10-12k euro. Szału nie ma z jednej strony, z drugiej natomiast jeśli to nie jest fake służb, a terroryści na terenie EU mają takie arsenały to nie jest wesoło.

 

Polak natomiast nie może mieć śrutówki do ochrony obejścia i broni krótkiej do ochrony osobistej. Bandyta czy terrorysta zawsze znajdzie sposób by nabyć broń i prawem nie będzie się przejmował. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ja pier.......e SZOK. :o

 

U nas jak już będą to najpierw niech tak zrobią z komuchami :angry: , później będzie nam łatwiej się bronić. !!!!!

A zrobią z lewakami zrobią i to w pierwszej kolejności. !!!!!!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Obecnie szacuje się, że na terenie Unii znajduje się co najmniej 500 tysięcy zagubionych sztuk broni, tzn. takiej, która została legalnie kupiona i zarejestrowana, jednak z czasem jej właściciel ją utracił. Przez ostatnie dwie dekady Unię zalało uzbrojenie pochodzące z Bałkanów i byłego bloku wschodniego, trafiając do zorganizowanych grup przestępczych Europy Zachodniej.

W samej tylko Francji znajduje się 10 mln sztuk nielegalnej broni, czyli takiej, która trafiła do kraju bez wiedzy władz. Jak donosi Bloomberg, wykorzystane w czasie zamachów we Francji popularne AK-47 są dostępne na europejskim rynku już w cenie 400 dolarów. We Francji za taki karabin trzeba zapłacić między 1100 a 1800 dolarów. Kałasznikow jest dla światowego terroryzmu bronią symboliczną. Jak długo jest produkowana, tak długo znajduje się w rękach grup terrorystycznych. Przez lata była dostarczana przez kraje byłego Układu Warszawskiego, w tym Polskę. Broń użyta przez zamachowców w Paryżu w styczniu 2015 r. zdaniem francuskich mediów mogła pochodzić z Bułgarii.

http://www.defence24.pl/272782,zamachy-w-paryzu-bruksela-centrum-islamskiego-terroryzmu-w-europie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

U nas jak już będą to najpierw niech tak zrobią z komuchami :angry: , później będzie nam łatwiej się bronić. !!!!!

A zrobią z lewakami zrobią i to w pierwszej kolejności. !!!!!!

 

Te cioty z Mumii powinny wreszcie zrozumieć, że muslimy to realne niebezpieczeństwo. To bomba z opóźnionym zapłonem. A oni podobnie jak to całe lewactwo próbują udowodnić swoje racje niezależnie od grożących konsekwencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TPakal1-

oni to doskonale rozumieją i wiedza ,niewierze ze nie jest to celowe swiadome działanie,z tego co robia może być tylko  wojna,zydki znow zarobią na sprzedaży broni

zywnosci,lekow,później na odbudowie,i "pomocy".

przy okazji pozbeda się wielu rdzennych europejczykow,jak i arabow,reszte sami dobija i zostawia sobie tylko niewolnikow.

przesledz ilu krypto zydow było,jest w europejskich rzadach,jakie wpływy maja,......teoria spiskowa?......nie moi drodzy,to się dzieje od dekad,      a i nic nie pilem żeby nie bylo

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kryss, zgadzam się z Tobą, po tym co się dzieje na świecie i w Europie, to tylko tępi ludzie mogą myśleć, że są to teorie spiskowe. To się staje coraz bardziej realne. A czy właśnie nie im (pejsy) najbardziej odpowiada wplątanie Arabów w wojnę w Europie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TPakal1-

oni to doskonale rozumieją i wiedza ,niewierze ze nie jest to celowe swiadome działanie,z tego co robia może być tylko  wojna,zydki znow zarobią na sprzedaży broni

zywnosci,lekow,później na odbudowie,i "pomocy".

przy okazji pozbeda się wielu rdzennych europejczykow,jak i arabow,reszte sami dobija i zostawia sobie tylko niewolnikow.

przesledz ilu krypto zydow było,jest w europejskich rzadach,jakie wpływy maja,......teoria spiskowa?......nie moi drodzy,to się dzieje od dekad,      a i nic nie pilem żeby nie bylo

 

Aha. Ruskie i amerykańce robią im klar w okolicy, w Europie napływ "emigrantów" + rozwałka+ ograniczanie wolności pod pretekstem dowolnym a i zarobić się da na tym bajzlu.

A z boku samiusieńkiego chinole, którym nikt nie podskoczy.

 

Ciekawe czasy, ojć ciekawe.

 

Red + Subiektywny i reszto szmalcownych kolesi. Ja cię zobowiązuję do należytego zachowania rozumianego przez wyekspediowanie całej naszej uroczej gromadki gdzieś w pizdu do dżungli.

Mogę się poświęcić i zostać kacykiem :rolleyes:

Edytowane przez wroński
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Red + Subiektywny i reszto szmalcownych kolesi. Ja cię zobowiązuję do należytego zachowania rozumianego przez wyekspediowanie całej naszej uroczej gromadki gdzieś w pizdu do dżungli.

Mogę się poświęcić i zostać kacykiem :rolleyes:

 

Mały problem, bez samic byście wymarli :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ja pierdolę, zobaczcie kto ma mocne nerwy jak to wygląda:

http://www.mpolska24.pl/post/6737/holokaust-chrzescijan

 

Ostrzegam, że zdjęcia są bardzo drastyczne, czegoś takiego jeszcze chyba nie widziałem  :(

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz sobie ofiary Ukraińskiego Nacjonalizmu. ISIS pod względem brutalności, okrucieństwa nie ma startu do poczynań Ukraińskiej Powstańczej Armii i Organizacji Ukraińskich Nacjonalistów-B.

 

ISIS nie zaszywa żywego kota w brzuchu ciężarnej kobiety i nie nabija noworodków na sztachety płotów i nie przybija ich za jelito z rozprutych brzuchów do stołów.

 

Poszukaj w necie, zdjęcia polskiej dziewczyny na żywca przerżniętej piłą na pół przez UPA.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj widziałem gdzieś zdjęcia dzieci przybitych do drzewa, czyli tzw. wianuszki. Znam też 135 sposobów mordowania przez UPA:

http://www.prawy.pl/historia/3467-lista-135-sposobow-mordowania-przez-upa

 

Masz Vincent rację, od barbarzyńców z UPA i OUN gorszych skurwieli już chyba świat nie widział. Dzięki za przypomnienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdolę, zobaczcie kto ma mocne nerwy jak to wygląda:

http://www.mpolska24.pl/post/6737/holokaust-chrzescijan

 

Ostrzegam, że zdjęcia są bardzo drastyczne, czegoś takiego jeszcze chyba nie widziałem  :(

Widziałem już wcześniej, łudzę się, że europa zareaguje i nie będzie tak na zachodzie. Dobrze, że w Polsce tego cholerstwa nie ma za dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz sobie ofiary Ukraińskiego Nacjonalizmu. ISIS pod względem brutalności, okrucieństwa nie ma startu do poczynań Ukraińskiej Powstańczej Armii i Organizacji Ukraińskich Nacjonalistów-B.

 

ISIS nie zaszywa żywego kota w brzuchu ciężarnej kobiety i nie nabija noworodków na sztachety płotów i nie przybija ich za jelito z rozprutych brzuchów do stołów.

 

Poszukaj w necie, zdjęcia polskiej dziewczyny na żywca przerżniętej piłą na pół przez UPA.

Vincent, polecam poczytać i poogladac poczynania " czekistów" badz ustaszy z Chorwacji...

Ale oczywiscie nie kwestionuje mordow tych jebanych nacjonalistów z UPA...

Teorie spiskowe? Jakie teorie? Plan który dokladnie opisany jest w Protokołach, realizuje sie. Oczywiscie sa przeszkody;

Rosja

Chiny

Dlatego podejrzewam ze w Waszyngtonie jest praca nad planem który sprawi iz Ruscy z Chinolami wezma sie za łeb...

Oczywiscie to ze Chiny uderza na Rosje, jest pewne...Ale USA dorzuci do tego cegiełke. Amerykanie maja poteżne długi, mase innych problemow, zydki posuna sie do najgorszego aby zarobic...

Dlatego Islam to pretekst do ograniczenia wolnosci obywateli, stad wszędzie groźba zamachow, islam to i islam tamto...

Oczywiscie wiadomo ze fanatyce islamscy to psychole, ale ten fakt jest idealnie wykorzystywany...

Jest jeszcze mozliwosc napuszczenia na siebie Arabów i Europejczyków, kiedy oboje złapia sie za łby, bedzie idealny pretekst aby uderzyc na BliskinWschod w celu pobrania zapłaty za idealne eksploatowanie tamtejszych złóż ropy...

Tak to widze...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Assasyn

W Waszyngtonie to teraz pracują nad tym co się dzieje na zachodnim Pacyfiku. Tu masz pierwsze lepsze informacje z brzegu:
https://en.wikipedia.org/wiki/AirSea_Battle

http://www.salon.com/2011/08/13/sino_us_stephen_glain/

 

W interesie Hegemona jest wyłącznie zachowanie równowagi między krajami Rimlandu i Heartlandu przy jednoczesnym niedopuszczeniu do powstania centralnej siły która mogłaby przejąć ten kontynent i w konsekwencji zagrozić USA jako pierwszemu mocarstwu na świecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.