Skocz do zawartości

Straszna rzeź we Francji, kilkadziesiąt (póki co) trupów.


Rekomendowane odpowiedzi

Panowie nawet nie wiecie ile jest sposobów na to zeby posiadać kopyto NA LEGALU.w zwiazku z przyszłym wykonywanym zawodem wybrałem jedna z tych dróg.kolejnoscia kolejnosci beda inne pozwolenia.np na maszynową%-)ajak zrobie kolejne kwitki to teoretycznie mój arsenał bedzie ograniczała tylko i wyłacznie zasobnosc mojego portfela oraz ograniczenie umysłowe co jest fajniejsze%-)

Ps.trzeba mieć zdrowa kopułke(z tym bedzie problem.przynajmniej umnie)i byc nie karanym%-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Przewaga rewolweru CP nad pistoletem jednostrzałowym to owe kilka komór - co za tym idzie - możliwość oddania 5-6 strzałów w krótkim czasie.

Minusy to mniejsza celność oraz przy nieumiejętnym ładowaniu - 'odpalenie' komór przy pierwszym strzale na skutek przeskoczenia iskry, nic miłego. Można palce i dłoń poharatać.

 

Kolega ma replikę karabinu Springfielda z czasów wojny secesyjnej. Strzela z niej na 100 i 200 metrów. Bez problemu trafia w tarczę sylwetkową.

 

@ Pikaczu

 

Przy badaniu lekarskim wyrwie Ci się przypadkiem żeś półbóg i z pozwolenia nici ;) Więc wiesz, kontroluj się :D

 

S.

Edytowane przez Subiektywny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A znacie takiego ciekawego człowieka jak Bosch Fawstin?, znany też jako "zdrowiejący muzułmanin", urodził się w USA w albańskiej, muzułmańskiej rodzinie. Jednak kiedy stał się już dużym chłopcem odrzucił "religię pokoju" i dziś jest randystą, tak zwolennikiem filozofii Ayn Rand, którą tu i ówdzie propagowałem na forum  :) . Gość prowadzi stronę na której w formie komiksowej jedzie po całej współczesnej polityce, w tym również po islamie. Tu jego stronka: 

http://fawstin.blogspot.com/

 

Fawstin zasłynął z wygrania konkursu na stworzenia karykatury Mahometa, zorganizowanym przez Pamelę Geller, kolejną antyislamską randystkę.

 

My%2BMedia%2BAppearances%2Bon%2BGarland%

 

Oczywiście z tego względu dostaje całą masę pogróżek od islamistów i przeżył zamach na swoje życie. Stworzył również komiks o nazwie Pigman, o odzianym w świńską skórę pogromcy islamu. 

 

The%2BInfidel%2Bseries%2Bcover%2Bfor%2Bb

 

Gość ma jaja nie ma co, tu wywiad z tym Panem:

http://www.euroislam.pl/index.php/2013/07/mam-na-imie-bosch-i-jestem-zdrowiejacym-muzulmaninem/

 

Jeśli idzie o wspomnianą Pamelę Geller tu jest stronka na temat wojującego islamu:

http://pamelageller.com/

Wcześniej miała bloga Atlas Shrugs (od "Atlas Shrugged", jednej z najbardziej znanych książek Ayn Rand) ale został zhackowany przez islamskich hakerów. Nie pytajcie jakim cudem ta Pani jeszcze żyje, bo sam chciałbym wiedzieć. W każdym razie po konkursie z karykaturami Mahometa dostaje dużo maili, od przedstawicieli "religii pokoju" co sądzą na jego temat  ;)

Edytowane przez EnemyOfTheState
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Francuzów nic nie uratuje już....

http://prostozmostu.net/swiat/francuscy-narodowcy-zaatakowani-przez-swoich-rodakow-podczas-demonstracji-antyimigranckiejwideo

Ja też kminię nad czarnoprochowcem i chyba zamiast pakować hajs w modelarstwo uzbieram na jakiś milusi rewolwer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktos cos kiedys słyszał o talibach islamie turbanach itd przed wtc?nie?to fajnie bo wczesniej byli przyjacielami a teraz sa wrogami%-)

Protokoły medrców syjonu

 

Czy ja wiem. Mi ostatnio matka sprzedała taki wierszyk:

"Allahu, Allahu, zejdź z dachu,

Zrzuć bombę, I zabij tę trąbę"

 

Był już znany kiedy chodziła do podstawówki, czyli jakoś końcówka lat 60-tych maks 1970 r.  ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w szkole jezykowej na Malcie, dyr. Zarzadzadzil o 12pm, min. ciszy . Jedna niemka malo sie nie obsrala ze szczescia ze "laczymy"

Sie w bolu.

Rzygac sie chce. Francuzow I Niemcow. Juz nie mà!

Tylko ja I Siergiej bylismy z degustowani.

Edytowane przez Adolf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takową zabawkę nabyłem za cztery lata temu

 

1L.326.jpg

 

Ślicznie wykonana, aż miło trzymać w ręku. Kaliber 0,36 czyli nasze swojskie 9mm. Strzelam sobie

od czasu do czasu na strzelnicy, oczywiście pistolet czarnoprochowy. Na 15m trafia bez problemu

w cel wielkości małego talerza, na 25m spokojnie w tarczę sylwetkową.

S.

Kiedyś kupiłem coś podobnego

1054_1.jpg

Mnie bardziej odpowiadają wyższe kalibry w CP. Ten jest z regulowaną szczerbinką i przyspiesznikiem spustu (dlatego są dwa gdyby ktoś pytał - to nie jest "dwururka"). Cudo, wystarczy muśnięcie spustu żeby odpalić (precyzja strzału). Na 15m mam skupienie w serii 10 strzałów w prostokącie 10x12 cm. 

Na strzelnicy nazywają go "Janosik". Na początku wszyscy przestawali strzelać i przychodzili popatrzeć na jęzor ognia i dymu a do tego ten specyficzny huk wystrzału!

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nakreciliscie mnie tymi CP... jako, zem na obczyznie, poszperalem troche w internete i bez wiekszego trudu, jak sie okazalo, moglbym taka bron nabyc. Dalem znac kilku kumplom, jeden sie mocno zainteresowal. Fajnie by bylo miec takie ciekawe, nowe hobby i w grupce postrzelac :) Pozniej rozbierac, czyscic, pucowac  :P  :lol:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rnext,

Przyspiesznik typu niemieckiego - dobra rzecz a kaliber wyglada mi na 0,45

S.

Dokładnie, to czterdziestkapiątka. Kobietom niemal z ręki wypada przy odpowiedniej "walentynkowej" naważce ;) Uwielbiam to pierdol#!@cie ;)

Jeśli ktoś ma ochotę podymić (nie ma tu literówki) to spoko, na bardzo fajnej strzelnicy możemy puścić co nieco przez lufę (brak metafory).

12038254_1043965378968796_28034911203383

10556334_800042686694401_731310951309251

 

 

a tak wyglądał 8 marca ;)

54a368d292ff2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pracując we Francji miałem takiego znajomego muzułmanina z jednej dzielnicy, imię jego Hafizullah, znałem go głównie z zażartych meczy w tenisa stołowego. Napierdalaliśmy do upadłego, nieraz do późna w nocy. Przyznaje - był diabelnie dobry, kończyliśmy sety gdzie dochodziło do wyniku na przykład 176:174, bo przez tak długi czas, żaden z nas nie był w stanie wypracować dwupunktowej przewagi i nie mogliśmy stać na nogach z wyczerpania. Do dzisiaj nie wiem gdzie on się nauczył tak grać.

 

Wtedy nie miałem większego pojęcia o Islamie. Kiedyś mi powiedział - Vinc, z Ciebie równy chłop, ale pamiętaj jeśli moja religia nakaże mi Ciebie zabić, uczynię to bez wahania, bo jesteś niewiernym.

 

Aż mi się lodowato zrobiło, a w gardle miałem wielką kulę... nie byłem w stanie nic odpowiedzieć. Zaraz potem zerwałem z nim wszelkie kontakty. A za jakiś czas, zacząłem czytać o Islamie i się nim mocniej interesować.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spodziewalem sie innej koncowki :D

Jako ze juz ponad pol zycia przebywam daleko od Polszy to mialem bardzo bliski kontakt z muslimami, chociazby w szkolach i pamietam, ze czesto mowili mi (raz nawet w pracy), ze powinienem poczytac koran bo bylbym dobrym muzulmaninem. Ciekawe co dokladnie mieli z tylu glowy mowiac mi to.

Duzo mialem spin z nimi, bilem sie nie raz,noz przy ciele mialem raz, uciekalem od bydla gdy obrazilem glosno mohamed... a ogolnie bardzo spokojny i opanowany. Moze wyczuwali material na zamachowca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Prawda, już dawno przecież mogłem gryźć piach z obciętym łbem.

Muslimy nie rozumieją, że możemy ich za to nienawidzić. Oni powiedzą, że my powinniśmy ich za to szanować, przecież oni chcą naszego dobra, chcą nawrócić nas na prawdziwą wiarę, na kontakt z prawdziwym i jedynym Bogiem. To jest chory świat, świat Islamu, religii agresywnej i okrutnej. Bezwzględnej. Tam nie ma podziału na lepszy - gorszy, oni zawsze w imię swojej religii mogliby zabić, każdy z nich. Przecież mają to wpajane od tylu setek lat.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.