Skocz do zawartości

Straszna rzeź we Francji, kilkadziesiąt (póki co) trupów.


Rekomendowane odpowiedzi

Spodziewalem sie innej koncowki :D

Jako ze juz ponad pol zycia przebywam daleko od Polszy to mialem bardzo bliski kontakt z muslimami, chociazby w szkolach i pamietam, ze czesto mowili mi (raz nawet w pracy), ze powinienem poczytac koran bo bylbym dobrym muzulmaninem. Ciekawe co dokladnie mieli z tylu glowy mowiac mi to.

Duzo mialem spin z nimi, bilem sie nie raz,noz przy ciele mialem raz, uciekalem od bydla gdy obrazilem glosno mohamed... a ogolnie bardzo spokojny i opanowany. Moze wyczuwali material na zamachowca.

 

Ja spin nie zaliczyłem, bo starałem się dyplomatycznie lawirować, zresztą aż tak dużego kontaktu z nimi nie miałem, w zasadzie poza tym od ping ponga, to sporadycznie, ale pamiętam jak chcieli mnie na siłę arabskiego uczyć, jakby im było mało, że komunikowałem się z nimi bez problemu po francusku.

 

Do dzisiaj nic nie pamiętam z tego języka, a kiedyś umiałem się nawet przedstawić i powiedzieć skąd jestem. Choć nie przeczę - bardzo ciekawy język, egzotyczny  ;)

 

TPakalu - u nich czarne-białe. Albo jesteś swój, czyli muzułmanin, albo wróg, zwierze, podczłowiek, czyli niewierny - ateista, chrześcijanin albo Żyd.

Przy czym najbardziej nienawidzą lewactwa, pomimo, że to ono ich sprowadza do Europy, daje socjal i dach nad głową i za to mają u mnie plusa. Dlatego zawsze powtarzam, wszystkie LGBT, feministki, socjaliści, postępowcy, maoiści, goszyści, kulturowi marksiści idą pod nóż pierwsi. Potem ateiści. Na końcu Żydostwo z Chrześcijaninami.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety nasz kochany kraj jest najbardziej rozbrojonym w europie

nawet na kusze potrzeba zezwolenia,i nie wiem czy jest możliwe aby je uzyskac,bo niby w jakim celu...

a to piekna i bardzo skuteczna zabawka.

 

co do zamachu to przecież było wiadomo ze tak będzie,i będzie wiecej

tylko nie wiadomo kto i naprawdę co chciał tym osiagnac,pewnie za jakiś czas się dowiemy

 

przypomniały mi się wysadzone bloki w rosji......oczywiście przez terorystow

WTC oczywiscie

i może starszy ale rownie dobry przykład,a może nawet najlepszy.... Pearl Harbor....

wszystkie były po to aby osiagnac porzadane poparcie społeczne dla jakichś niepopularnych decycji czy planow rzadow

ale to nic nowego,zobaczymy tym razem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety nasz kochany kraj jest najbardziej rozbrojonym w europie

nawet na kusze potrzeba zezwolenia,i nie wiem czy jest możliwe aby je uzyskac,bo niby w jakim celu...

a to piekna i bardzo skuteczna zabawka.

 

Kup sobie kuszę do łowiectwa podwodnego, 200 zł w decathlonie. Zasięg ok 10 metrów na powierzchni chyba, chociaż nie wiem dokładnie, ale przebije człowieka na wylot. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arox- jak i wszystkim którzy nie mieli do czynienia z bronia,polecam na początek odwiedzić strzelnice

niby nic trudnego,ale warto by ktoś doświadczony przekazal podstawowa wiedze,co by kuku później nie było,no i trening

ja swego czasu z zona bywalem,i coz zdarzalo się ze była lepsza,ale tylko z krotkiej

 

radeq-wiem,ale kusza refleksyjna do 400m

 taka z decathlona tez jakas alternatywa,

pozatym stary poczciwy luk we wprawnych rekach to tez skuteczna zabawka,tylko trzeba cwiczyc

Edytowane przez kryss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Co do broni-mi się podoba magnum, z uwagi na zajebisty film z Eastwoodem i piękną scenę-złodziej spierdala przez ulicę-w innych filmach byłyby ostrzeżenia, strzały w górę, bieganina, a kochany Clint od razu jeb z magnuma i łajza pada na ziemię :)

 

2. Myśląc o walce z rosnącą potęgą islamu, przypomina się Walking Dead-ta sama sytuacja-zalew hordy  truposzy muslimów, zwykli ludzie biorą sprawy w swoje ręce, gnaty i do boju:) Powinni zrobić taki serial-Walking Islam.

Edytowane przez AdrianoPeruggio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arox- jak i wszystkim którzy nie mieli do czynienia z bronia,polecam na początek odwiedzić strzelnice

niby nic trudnego,ale warto by ktoś doświadczony przekazal podstawowa wiedze,co by kuku później nie było,no i trening

ja swego czasu z zona bywalem,i coz zdarzalo się ze była lepsza,ale tylko z krotkiej

 

radeq-wiem,ale kusza refleksyjna do 400m

 taka z decathlona tez jakas alternatywa,

pozatym stary poczciwy luk we wprawnych rekach to tez skuteczna zabawka,tylko trzeba cwiczyc

 

Przyznaję Ci pełną rację. To jak z V8, dopóki znajomy nie pokazał mi co można ze zwykłego poloneza wykrzesać, to wiesz... V8? Co to jest... A tu okazuje się, że w dużym ciężkim aucie to prosta droga do nieba dla nie wprawionego.

 

Tak samo z bronią palną. Dopóki jakiś instruktor nie pokaże co i jak to nawet zwykłego pistoletu nie wezmę do ręki. Za duża odpowiedzialność za siebie i innych. Bardziej ciekawi mnie, jak to Pikacz chce obejść obowiązujące prawo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wsio na legalu pieknie ładnie wystarczy byc nie karanym i miec zdrowo pod kopułka.

czyli papier nie karalnosci z czerwonym paskiem%-)i kwitek od parapsyhopatologa%-)

dzieki temu

mozemy sie ubiegać o

broń historyczną<- uzasadnienie nie może byc bo pikaczu powiedział no i sa specjalne warunki gdzie moze byc uzywana oraz przechowywana
broń kolekcjonerską<- uzasadnienie nie moze byc ze pikaczu powiedział tylko trzeba nalezec do odpowiedniego stowarzyszenia.specjalne warunku uzytkowania i przechowywania

albo starac sie o to i owo na sportowo


mozna zrobic kwalifikowanego ciecia.
mozna zrobic instruktora
jeden myk pomine.
kółko mysliwskołowieckie czy jak to tam sie zwie

mozna porobic jakies tam koncesje(albo kursy na rusznikarza i inne tam rzadowe kwitki)

mozna komendantowi w burdelu karnet wynajac albo dymac jego siostre.wtedy dostaniecie pozwolenie na kleme do samoobrony

kwestia czarnoprochowców,ustawodawca chyba jest pierdolniety na zicher ze czarnoprochowce sa dostepne bez ograniczeń(chyba wiekowe tylko sa)na kazda broń powinien byc kwit od lekarza ze wszystko z kopuła u takiego zawodnika jest git
 

Edytowane przez Pikaczu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He he... Myślałem, że jakaś czary-mary abrakadabra...

 

A tutaj nic nowego nie powiedziałeś... Może Cię zaskoczę, ale wiedziałem o tym wszystkim już wcześniej. Na koło łowieckie możesz posiadać nawet M16, to nie problem. Ba, nawet karabin snajperski- kwestia kasy i innych pierdół typu skrzynka na przechowanie itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muslimy nie rozumieją, że możemy ich za to nienawidzić. Oni powiedzą, że my powinniśmy ich za to szanować, przecież oni chcą naszego dobra, chcą nawrócić nas na prawdziwą wiarę, na kontakt z prawdziwym i jedynym Bogiem. To jest chory świat, świat Islamu, religii agresywnej i okrutnej. Bezwzględnej. Tam nie ma podziału na lepszy - gorszy, oni zawsze w imię swojej religii mogliby zabić, każdy z nich. Przecież mają to wpajane od tylu setek lat.

 

Gdzieś na liveleak widziałem film, jak koleżka zabija własnego brata z kałacha, żeby udowodnić swoje oddanie dla alkajdy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak samo z bronią palną. Dopóki jakiś instruktor nie pokaże co i jak to nawet zwykłego pistoletu nie wezmę do ręki. Za duża odpowiedzialność za siebie i innych.

Pamiętam swój pierwszy kontakt ze "scalakami" lata temu. Zaczęliśmy z instruktorem od CeZetki .22 boczny zapłon. Bardzo duży nacisk położył na to, żebym oddawał "strzał kontrolny" do tarczy po wyjęciu magazynka bo może być nabój w komorze. I kurde, dobrze. Mógł być niezły pasztet, gdybym raz zapomniał o tym detalu. Różne kruczki są. @Arox, 1000% BDB podejście.

 

Z CP też lepiej jakiegoś doświadczonego pasjonata weźcie, zanim gun do ręki. Trafiłem raz na takiego "świeżaka", który jak mu nie odpaliła jedna z komór, to zaglądał w lufę (o matko!) wywijając rewolwerem na wszystkie strony. Trzeba wiedzieć co w takich sytuacjach się robi zamiast być zdziwionym.

 

Bodaj @Subiektywny wspomniał o możliwości przeskoku iskry do sąsiednich komór w rewolwerach. Więc albo lekko nadkalibrowe kule (przy wciskaniu się zetnie pierścień i się przyzwoicie uszczelni, albo zalepianie czołowe woskiem pszczelim. Knyfy są panowie. Trzeba je poznać. Nic na żywioł. To bardzo niebezpieczny, poważny i śmiercionośny sprzęt a nie zabawki-pukawki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie, ale czy nie lepiej dowiedzieć się jak broń funkcjonuje, przestudiować zasadę działania i w razie potrzeby po prostu sobie taką broń wytworzyć? Fakt, może nie będzie tak zaawansowana technicznie jak nabyta legalnie lecz na pewno równie skuteczna. Nikt nie powstrzyma się od strzału bo przeciwnik jest nieuzbrojony. Zresztą z tymi pozwoleniami nie jest tak łatwo. Ojciec znajomego- były policjant starał się kilkukrotnie o pozwolenie po zakończeniu służby. Mimo że używał jej 15 lat, ma w domu szafę pancerną i papiery też ok, pozwolenia nie otrzymał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłać lewaków, którzy tak kochają obcość, na żer muslimom, tam ich nauczą, skąd wyrastają cieniutkie nóżki. O dziwo walczą z nietolerancją, a czy islam jest tolerancyjny? A politykierom zachłyśniętym ''uchodźcami'' przypominać, że w prawie istnieje procedura sprowadzenia do własnego domu uchodźcy, niech partyjne pasożyty sprowadzają niepartyjnych pasożytów pod własny dach.

 

Lewacy przypominają nawiedzonego doktorka, specjalizującego się w rekinach, który jest tak zafascynowany nimi, że wkłada łapsko pod wodę, myśląć, że rekin powie ''dziękuję''.

 

No to kiedy polskie lewactwo uciskane przez Kościół i agresję na ulicach zatęskni za katolicyzmem i skinheadami? Oby nie musieli tego robić. Wysłać zniewieściałych mądralińskich palących Biblię, atakujących chrześcijaństwo-przy Ahmedzie dopiero dupy się zatrzęsą ze strachu. W demokracji dokazywali, robiąc z siebie męczenników wyimaginowanego zagrożenia, gdy przyjdzie czas na rzeczywiste, wysłać ich jako mięso armatnie.

 

Istnieje pojęcie ''pożyteczni idioci''-wszelkiej maści dziennikarze i yntelygenci zachodni wychwalali komunizm, negując gułagi, niektórzy nawet po wizycie w sojuzie czynili to nadal, obecnie ta sama banda jełopów broni islamu i multi-kulti, niech ktoś ich ukamienuje, pierdolnie kamieniem w łeb jak robią to w niektórych państwach islamskich, może zmądrzeją. To taki ciekawy gatunek bydła-spluń mu w twarz, a on powie, że deszcz pada, tym chętniej przymknie oko na gwałty i mordy pobratymców, im więcej kasy wpływa na jego konto od dobrodziejów.

Edytowane przez AdrianoPeruggio
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.