Skocz do zawartości

Wstawianie francuskich flag na pejsbuka w związku z zamachami we Francji


Rekomendowane odpowiedzi

To jest masowa epidemia głupoty.

Wiedziałem, że nie przejdzie to Twojej uwadze. Od samego rana tylko widzę jak wszyscy niczym stadko do strzyżenia wklejają te flagi!

 

Kurwa, poległem... Nawet jednej zwróciłem dosyć merytorycznie uwagę... Skończyło się na napisaniu "Weź się człowieku i spierdalaj!".

 

Gdyby nie było to tragiczne, to byłoby śmieszne :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba popełnię artykuł o darwiniźmie zarówno w świecie zwierząt, jak i w świecie ludzkim, czyli społecznym i o tym, że słabe, nadmiernie współczujące i dryfujące w stronę "tolerancji" jednostki natura eliminuje i eliminować zawsze powinna, bo wygrywają tylko silni, co widzimy teraz na przykładzie Islamu. W dupie mam oskarżenia o rzekomy faszyzm. Nie obejdzie się (a jakże) bez nawiązania do F. Nietzsche, a nawet Dmytra Doncowa (żeby nie było, nienawidzę Ukraińskiego Nacjonalizmu, ale w pewnych punktach się z tym teoretykiem zgadzam).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem to zdjecie Brzytwa, nie pamietam co to byla za strona, najlepszy byl gosciu który skomentował to zdjecie tak

"Tu nie chodzi o aquafresh kretynie, to jest dzień Francji dzis, czy coś takiego"

Jak robia wszyscy taki i ja, bez zastanowienia...

Do rzeczy;

Nie wstawilem flagi z kilku powodów

1. Francja poprzez zbrojna agresja na Syrie i Libie sama jest sobie winna, trzeba liczyc sie z odwetem

2.Francuski rząd o skrajnie lewicowych pogladach popiera zwiazki homoseksualne

3. Podczas ll WŚ mimo sojuszu z Polską nie kiwnela palcem w naszej obronie, ba, nawet prowadzili kolaboracje z Niemcami

4. Lewacka ideologia, niszczenie Chszescijaństwa, przykrywanie gwałtów na dzieciach i kobietach pod płaszczykiem tolerancji i poprawnosci politycznej

Reasumujac, szkoda mi tych ludzi aczkolwiek z w/w powodow nie móglbym wstawic flagi państwa pod ktorym dzieja sie takie a nie inne rzeczy...

Kiedy w Polsce mordowali ludzi Francuzi mieli w dupie pomoc sojusznikom...

Idea multi- kulti gorsza chyba niz w Szwecji...Do tego tchórzostwo, sprzedajny charakter państwa i tak dalej...

Ale i tak nic nie przebije niektorych ludzi, mimo moich argumentow na NIE to rozsadek nakazuje aby nie umieszczac flagi na tle imprezowego, usmiechnietego zdjecia z dyskoteki czy innej meliny...

Ciekawe jak bedzie akcja " Wszyscy jemy gówno, mam i ja" czy zjedza?

Edytowane przez Assasyn
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3. Podczas ll WŚ mimo sojuszu z Polską nie kiwnela palcem w naszej obronie, ba, nawet prowadzili kolaboracje z Niemcami

 

3999916d347107ba.jpg

 

I wszystko w temacie. Najlepsza książka o kolaboracji Francji z III Rzeszą. Majstersztyk i ogólnie jedną z najlepszych książek historycznych jakie czytałem.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martwi mnie to, bo bardzo duzo potrafie zauważyc i dostrzec, dlatego wstawienie flagi to okazja do bycia cool, nowoczesna/ym...

Sami wybrali taki rząd, w mediach francuskich dalej swoje, to nie muzulmanie, to zwykli bandyci...

Coś podobnego robia Niemcy...To nie Niemcy, to nazisci...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie forumowicze co o tym sądzicie?

 

Mam wyjebane na cały ten zamach, a na flagi z fejsa to już w ogóle.

Gdyby nie temat założony przez Marka na forum, to nawet nie wiedziałbym że był jakiś zamach. Serio! Kompletnie nie śledzę newsów ze świata. W tej kwestii niewiedza jest błogosławieństwem jak dla mnie.

 

Co do zachowań ludzi z FB, to szczerze dziwi mnie to, że marnujesz na to czas i się tym przejmujesz. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem to zdjecie Brzytwa, nie pamietam co to byla za strona, najlepszy byl gosciu który skomentował to zdjecie tak

"Tu nie chodzi o aquafresh kretynie, to jest dzień Francji dzis, czy coś takiego"

 

Dokładnie ten inteligent odpowiedział tak: "Debilu to nie aquafresh tylko francja debilu bo dzisiaj jest hyba dzien francji"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masa i stado bezmyślnych baranów...

"w zwiazku z wstawianiem flagi na fejsbukowe profile, państwo islamskie wycofuje sie z Europy"

Taki suchar z ostatniej chwili :)

Grizzly, oni nie wiedza gdzie leży taki kraj jak Polska...Moze dlatego tak cięzko bylo z ich pomoca w 39'

Edytowane przez Assasyn
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do rzeczy;

Nie wstawilem flagi z kilku powodów...

 

 

Assasyn, proszę Cię...

 

Nie pij więcej albo się dopij :D

 

Miałem okazję Cię poznać osobiście i odbieram ten wpis jako chwilę słabości :D:D

 

 

Ale pomijając te dwie linijki Twojego dotyczące niewstawienia flagi, to z  całą resztą zgadzam się i wg mnie masz rację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam Red... Kogo??! :D

 

Kalifat upadnie, ale chyba ze śmiechu :D

 

 

 

 

Ciekawe czy Malwincia Pe już sobie wstawiła flagę? Chyba jeszcze nie. Oj, czuję się zawiedziony, czas nadrobić zaległości.

 

https://pl-pl.facebook.com/malvina.pe.blog/

 

Zasmucę Cię- jeszcze nie wstawiła.... Ostatni wpis to "Czy da się przyjaźnić z ex?"

 

Wierzę w Ciebie, że wsadzisz kijek w to mrowisko! :D

Edytowane przez Arox
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyobraźcie sobie teraz tych wszystkich terrorystów, obsesyjnie marzących tylko o tym żeby zgładzić jak najwięcej niewiernych.

 

Odpalają nastepnego dnia TV - a tam marsze, jakieś zebrania w intencji zabitych, tłumaczenia, że to nie wina uchodźców, aresztowania "francuskich nacjonalistów" których jeszcze własny naród wyzywa od ksenofobów, rasistówi faszystów... wchodzą do neta, a tam wszędzie flagi Francji powywalane na główne zdjęcia profilowe.

 

Ja na ich miejscu pokładałbym się ze śmiechu.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arox, tak chwila slabosci spowodowana alkohokem i bardzo ważna dobra wiadomoscia która dzis prywatnie otrzymalem...:)

Obiecuje poprawe...:)

A teraz ide sie wykąpac przed modlitwa :)

Vincent Oni śmieja sie lewactwu w twarz, ja sie dziwie czemu tylko do tego stopnia sie posuneli, biorac pod uwage przyzwolenie na wszystko nie takie rzeczy powinny sie dziac...

Edytowane przez Assasyn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tragikomedia.

 

Jakiś czas temu poświęciłem chwilę na przesiew znajomków na ryjksiążce. Część usunąłem, a blisko połowę z pozostałych przestałem obserwować (nie widzę co dodają). I co? W ciągu dwóch dni ok. 1/4 ludu dodała ten jakże solidaryzujący ich z ofiarami filtr... 

 

Ale jest jeden plus. Ta akcja pomogła mi zdiagnozować objawy dysmózgii u kolejnej porcji dzięciołów do odstrzału z fejsa.  :D 

No, i można się było z nich pośmiać przy okazji. O, to już dwa plusy.  :lol:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arox - polecam.  :P Choć ja i tak używam wyłącznie do korespondencji oraz fanpejdży. 

 

Jako ciekawostkę w temacie dodam, że jeden "geniusz" dodał filtr z flagą Francji, a pod nim zdjęcie nie swoje, a... Adolfa Hitlera.  :rolleyes: Także ten... 

 

Edit: A najlepszą pseudo-ripostą na skrytykowanie ustawienia flagi było "Tak piszesz bo pewnie sam nie umiesz ustawić!".  :lol:

Edytowane przez 7even
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety najgorzej boli fakt że osoby u których podejrzewałem zalążki samodzielnego myślenia zawiedli mnie kompletnie, malo tego, jako osoba o wzorowej pamieci, pamietam tez co mowili na różne tematy...

Wniosek jest taki że nic z tym co mowia a robia nie łaczy sie w jednolita prawidlowa całość...Oszukiwanie na każdym kroku, działanie dla lansu( lajkow) wszech i wobec, ogolne zakamanie...

Jeden obrazek z różancem a dalej obrazek z flaga państwa o laickim usposobieniu i legalnych zwiazkach pedalków i innych zboczeńcow, wszystko zakrapione grami tupu " Wygralem milion, dołacz i Ty"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ostatniej chwili.

Jak donoszą "wolne" media islamscy bojownicy masowo porzucają broń i chcą się ochrzcić. Widzą, że ich walka jest bezcelowa ponieważ zostali przytłoczeni ogromną ilością francuskich flag zamieszczonych przez dzielnych internautów.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.