Skocz do zawartości

Protesty zbuntowanych


Jan III Wspaniały

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Libertyn napisał:

Ma cholernie wielkie znaczenie. Oczywiście. Są tacy co gadają że cierpienie uszlachetnia. Ale sami go unikają. Czemu nie wyjdziesz za incela? Za gościa przykutego do łóżka? Czemu mu nie pomożesz?

Rozmawiam już o tym w jednym wątku. To proste. Świadomie nikt nie pragnie cierpienia. Ale człowiek jako jedyny byt jest w stanie nadać sens własnemu cierpieniu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minutes ago, Yolo said:

Kto to ma ustalać? Ty?

Od jakiego momentu uznajemy jakość życia wystarczającą, a od jakiego skrobiemy? 

A własnoręcznie potrafiłbyś zabić? Bo do tego to się ostatecznie sprowadza.

Oczywiście że jakoś życia ma znaczenie. Moja matka wyskrobała mojego brata czy siostre i ja nie mam z tym najmniejszego problemu. W ogóle mnie to nie rusza. A niechcianych piesków nie topiłeś nigdy?

  • Like 1
  • Zdziwiony 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, House napisał:

A od tego już bliska droga do eutanazji, a potem do eutanazji przymusowej. Od zawsze jestem zdania, że w pewnych kwestiach nie wolno czynić żadnych wyjątków, bo każdy wyjątek sprawia, że następna liberalizacja jest łatwiejsza. W niektórych krajach ludzie tatuują sobie oświadczenia, że nie wyrażają zgody na eutanazję. Tam też "postęp" nie dokonał się od razu. Oczywiście zarówno aborcja jak i eutanazja promowane są jako narzędzia służące minimalizacji cierpienia. Szkoda tylko, że prawdziwe intencje są zupełnie inne i Libertyn wprost o nich napisał - chodzi o dbanie o swój interes i własną wygodę. 

Najsmutniejsze w tym wszystkim jest to, że właśnie w tym "sporze" o aborcję, ani jednej ani drugiej stronie nie chodzi o istotę problemu. 

Pisałem o tym ostatnio. W niektórych krajach na zachodzie, dyskutuje się juz na poważnie na temat uśmiercania noworodków z jakąś wadą. To pokazuje, że liberalizacja aborcji, jeszcze bardziej przesuwa granice kogo i kiedy można uśmiercić. Początkowo linia argumentacji jest mniej radykalna, że aborcja do któregoś tyg ciąży, bo to jeszcze nie człowiek. Że aborcja tylko przy zagrożeniu życia, ciężkich wadach itp. Jak ludzie to zaakceptowali, to można dalej kwestie radykalizować - aborcja na życzenie, aborcja do końca ciąży - to już nie jest zlepek komórek). Jak to ludzie przyjmą, (a współczesne kobiety pokazują, że chcą tej radykalizacji) to będzie już omawiana w środowisku lekarskim, eutanazja noworodków z wadami. Okno Overtona - kolejne poziomy radykalizacji, z uśmiercania noworodków z wadami, przyjdzie czas na uśmiercanie zdrowych, ale niechcianych. A później to już jazda bez trzymanki. To samo dzieje się z eutanazja. Początkowo ta sama linia obrony, że to dla czyjegoś dobra, żeby ciężko chorzy nie cierpieli w męczarniach. A teraz? Bodajże w Belgii był słynny przypadek młodej dziewczyny, cierpiącej na depresję. Poddała się eutanazji przy aprobacie rodziców i lekarzy. Nie chcę takiego świata, w którym ludzkie życie jest warte tyle, co zabieg w szpitalu, gdzie Twoim dzieciom będą wmawiać, że lepiej się zabić, niż być smutnym, a problemy społeczne rozwiązuje się zastrzykiem śmierci. Dlatego uważam, że trzeba na ten temat mocno dyskutować.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Johnny_B napisał:

W niektórych krajach na zachodzie, dyskutuje się juz na poważnie na temat uśmiercania noworodków z jakąś wadą.

A napisałbyś coś konkretniej? W jakich krajach? Kto dyskutuje? Co konkretnie dyskutuje? O jakie wady chodzi?

 

Bo wiesz, są takie kraje na zachodzie, gdzie uśmierca się dorosłych, całkowicie zdrowych ludzi. Nazywają to kara śmierci. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, JudgeMe napisał:

Rozmawiam już o tym w jednym wątku. To proste. Świadomie nikt nie pragnie cierpienia. Ale człowiek jako jedyny byt jest w stanie nadać sens własnemu cierpieniu. 

Ale najchętniej nadaje ten sens cierpieniu innych usypiając własne sumienie. 

"Zapewne wielu z Was zginie, ale jest to ofiara na którą jestem gotów"

 

Ewentualnie jak cierpi to niejako nadawanie sensu jest eskapizmem. 

Swoją drogą jutro możesz zostać brutalnie zgwałcona. Uznasz się wtedy za ofiarę która nie powinna cierpieć czy nadasz temu sens w stylu "Cieszę się że mnie zgwałcili bo przynajmniej inna dziewczyna jest nietknięta, niech to robią codziennie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Adams napisał:

A napisałbyś coś konkretniej? W jakich krajach? Kto dyskutuje? Co konkretnie dyskutuje? O jakie wady chodzi?

 

Bo wiesz, są takie kraje na zachodzie, gdzie uśmierca się dorosłych, całkowicie zdrowych ludzi. Nazywają to kara śmierci. 

Belgia, albo Holandia - nie chciałem wprowadzać w błąd, bo nie pamiętam. Czytałem też, że jakiś lekarz/lekarze z Włoch, też są za uśmiercaniem noworodków z wadami. Jak wejdę na kompa, to poszukam info. 

 

Nie chodzi o to jakie to są wady. To pokazuje, że argumenty "aborcja tak, bo zlepek komórek" przestają być aktualne. Tu nie chodzi o żadne zlepki komórek, dylematy czy zabijamy człowieka czy nie. Chodzi i zawsze chodziło o pozbycie się problemu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Libertyn napisał:

Ale najchętniej nadaje ten sens cierpieniu innych usypiając własne sumienie. 

Dlaczego usypiając. 

Dla kobiety też jest to trudny zapewne okres. 

4 minuty temu, Libertyn napisał:

jutro możesz zostać brutalnie zgwałcona. Uznasz się wtedy za ofiarę która nie powinna cierpieć czy nadasz temu sens w stylu "Cieszę się że mnie zgwałcili bo przynajmniej inna dziewczyna jest nietknięta, niech to robią

Trywialny przykład, i zupełnie nie obrazuje, co mam na myśli. 

Odsyłam do Frankla. 

I kończę tę rozmowę, albowiem nudzi mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i co protesty,protesty i po protestach :)

Dzisiaj dopiero pierwszy wieczór mobilizacji a i to skromnej a lewactwo zostało przegonione z pod kosciolow w poznaniu,na wildzie,w ostrowie,w warszawie i w kilku jeszcze innych miastach,jest sporo filmików jak czerwoni uciekają przed kibicami albo dostają wpierdol.

Licze że nasze kochane lewicujące panie ze swoimi beciakami nie odpuszczą i widzimy się pojutrze na kolejnym proteście.

https://streamable.com/m74ga3

jak to szło drogie panie ,,to jest wojna''?

 

Edytowane przez Revolt
  • Like 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, JudgeMe napisał:

Dlaczego usypiając. 

Dla kobiety też jest to trudny zapewne okres. 

Ale nie dla Ciebie. A ona może sobie cierpieć i nadawać temu sens. W końcu Ty już to za nią zrobiłaś. 

2 minuty temu, JudgeMe napisał:

Trywialny przykład, i zupełnie nie obrazuje, co mam na myśli. 

Odsyłam do Frankla. 

Odsyłam do Akwinaty twierdzącego że Aborcja jest ok i nie jest zabójstwem ani morderstwem

2 minuty temu, JudgeMe napisał:

I kończę tę rozmowę, albowiem nudzi mnie.

Znowu chowasz głowę w piasek. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Libertyn napisał:

Ojej. Nie podzielam Twoich poglądów. Straszne. 

Proponuję pomieszkać jakiś czas w kraju, gdzie Twoje poglądy mają się dobrze. 

Cudowna nowoczesność, komfort i wygoda. Pod spodem rak. 

Twoja narracja to lanie wody, słowotok który zasłania pustkę i mało logiczne argumenty. 

Nie chce mi się tego rozbijać po kawałku, mam lepsze rzeczy do roboty. A patrząc na Twoje zachowanie, będziesz tak lał i lał.

 

Internetowi mocarze, którzy potrafią się odgrażać co zrobiliby innym. Nawet w to nie wątpię, że by zrobili. Gdyby mocniejsi od nich złapali im tych ludzi i przywiązali.

 

@House

Tak to wygląda, metoda kropli wody. Stopniowe odczłowieczanie społeczeństwa, podcinanie korzeni. Ustawianie ludzi przeciwko sobie, przekreślanie podstawowych wartości.

Tworzenie nowego człowieka. Bez ambicji, bez polotu, bez więzi z innymi. Całkowicie sterowalnego za pomocą kolorowych aplikacji, bez problemu pozwalającemu sobie wmówić wszystko, byle zachować komfort niepodejmowania trudnych decyzji.

 

Był spokój z tematem, nikt tego gówna w kolorowym papierku nie tykał. Być może sprawa się rozejdzie po kościach, najprawdopodobniej tak. 

Ale jeśli nie, przy zmianie u steru następnym będzie o wiele łatwiej przy tym majstrować w drugą stronę.

 

@Colemanka

Z całym szacunkiem, chyba Cię pojebało.

Nie.

 

 

 

 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Revolt napisał:

No i co protesty,protesty i po protestach :)

Dzisiaj dopiero pierwszy wieczór mobilizacji a i to skromnej a lewactwo zostało przegonione z pod kosciolow w poznaniu,na wildzie,w ostrowie,w warszawie i w kilku jeszcze innych miastach,jest sporo filmików jak czerwoni uciekają przed kibicami albo dostają wpierdol.

Licze że nasze kochane lewicujące panie ze swoimi beciakami nie odpuszczą i widzimy się pojutrze na kolejnym proteście.

https://streamable.com/m74ga3

jak to szło drogie panie ,,to jest wojna''?

 

Proponuję żebyś zobaczył co dzisiaj powiedział Michał Kołodziejczak z Agrounii. Zapowiedział w  najbliższych dniach najazd na Warszawę i wyśmiał typa który na jego streamie  mówił, że "na feministki trzeba muzułmanów" .
Fajnie, że narodowcy dają się dymać przez PiS w imię chuj wie czego! Przed wojną taki Henryk Rossman czy z drugiej strony barykady  Aaron Skrobek równo brali w dupę od idoli Kaczora w Berezie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Personal Best napisał:

Proponuję żebyś zobaczył co dzisiaj powiedział Michał Kołodziejczak z Agrounii. Zapowiedział w  najbliższych dniach najazd na Warszawę i wyśmiał typa który na jego streamie  mówił, że "na feministki trzeba muzułmanów" .
Fajnie, że narodowcy dają się dymać przez PiS w imię chuj wie czego! Przed wojną taki Henryk Rossman czy z drugiej strony barykady  Aaron Skrobek równo brali w dupę od idoli Kaczora w Berezie.

Agrounia mi raczej lokalnego kościoła nie będzie ani demolować ani zamazywać sprejem więc nie mam problemu z tym żeby sobie demonstrowali.Zresztą agrounia jest bardzo w porzadku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy wpisać w googlach "Eutanazja noworodków w Holandii" - sporo artykułów, głównie prawackich jak Fronda (więc pewnie dla wielu nie będzie to źródło rzetelnej informacji) Ale znalazłem też artykuł (co prawda ma ładnych kilka lat) w wyborczej: "Dziecięca eutanazja legalna w Belgii"   - No jeśli ktoś mi powie, że proliferzy są bardziej pojebani od społeczeństwa, które popiera eutanazje dzieci, (dzieci, nie zlepka komórek czy cyklopów bez mózgu) To poddaje się.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Libertyn napisał:

Albo dbania o swój interes. I interes swoich potencjalnych partnerów. Bo jakbym musiał z partnerką czekać na poród a potem patrzeć jak potworek umiera . To osobom za to odpowiedzialnym chętnie zrobiłbym takie rzeczy że pobyt na Szucha w 44  byłby niczym Spa

122703243_3805765999474633_3578086392252

 

123087363_3062813190489344_5594171459163

 

122888664_1113650835719702_8088343895177

 

122913915_3185480854913748_5295925401675

 

122320048_3378746592172471_3764340308973

 

122721250_458725985110117_23394693420476

 

Lewica jak i całe to środowisko #piekłokobiet posiadają nieskończony potencjał do samozaorania się.

Dzisiaj słyszałem jak jedna polityk z lewicy usprawiedliwiała wszystkie zachowania "EMOCJAMI".

Ich filozofia jest prosta - bronimy Trybunału i konstytucji a jak orzeka nie po myśli to... "je***" konstytucje" i kościół.

Serio myślisz, że poprzez wandalizm, wulgaryzmy i nawiązanie symboliczne do nazistów (nie ważne czy przypadkowo) ci wszyscy strajkujący coś osiągną?

 

W zasadzie to sami bata na siebie ukręcili i ośmieszyli ideę sprzeciwu wobec ustawy.

Nikt normalny nie będzie teraz brał bandy młodych degeneratów (jak siebie przedstawili) na poważnie.

 

Jak widzę powstał nawet mem przeróbka pewnej specyficznej maści.

123047958_3385089714900073_4363513028464

 

 

Jako wisienkę na torcie pozwoliłem sobie zapożyczyć komentarz z pewnej grupki:

"Obecnie mierzwą służąca do rewolucji czyli materiałem ludzkim najbardziej tępym, miernym intelektualnie są dwie grupy baby w młodym i średnim wieku oraz generalnie ludzie młodzi ze szczególnym uwzględnieniem studentów. Dobrze to widać na przykładzie państw zmajdanizowanych Serbii, upadliny i Białorusi. Choć ta ostatnia dzięki Bogu i wspaniałemu przywództwu odpiera ataki których narzędziem są właśnie młode pojeby"

 

 

Cytat

W zasadzie to nikogo z płci przeciwnej nie obchodzi. Ty i tak masz małe pole do popisu z racji na własne wymagania. 

Wiadomo, że nie obchodzi bo jak pokazują te wydarzenia idą ślepo za modą i nie są w dobrej kondycji emocjonalnej, chyba nawet trochę współczuje ich kukoldom. 

Zwróciłem jedynie uwagę na to o czym nieraz wspominał @absolutarianin - jedynie 0,5% kobiet w kraju nadwiślańskim, nadaje się do czegoś poważnego.

Zdaję sobie sprawę, że być może trzeba będzie szukać za granicą, ale taki sam los czeka wszystkich, którzy nie trafią na ten niecały procent a szukają zdrowych relacji.

 

W ostateczności znajdą się też takie głosy, bardziej MGTOW.

3 godziny temu, Staś napisał:

Lepiej  nie poznawać

 

 

Edytowane przez Ksanti
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Adams napisał:

No właśnie o to chodzi. Co jest bardziej moralne - patrzeć na umierającego w męczarniach, czy go zabić?

Rozumiem ten argument, ale ja chciałęm zwrócić uwagę na pewną prawidłowość, której zwolennicy pro-choice (którzy tylko mówią o skrajnych przypadkach) chyba nie zauważają, mianowicie pod naszymi nosami na przestrzeni lat, przechodzi się z "aborcja zlepka komórek" po zabijanie dzieci już urodzonymi (z wadami) kończąc na Belgii, gdzie można wykonać eutanazję dziecka w sumie zdrowego. Co prawda w w/w artykule wyborczej, jest napisane, że takiej eutanazji nie można przeprowadzić w przypadku chorób psychicznych, a jedynie w zaawansowanych stadiach np raka, ale przykład uśmierconej nastolatki cierpiącej na depresję, pokazuje że JUŻ jest inaczej. Martwi mnie to, co dalej - jakie kryteria? łapanki, oficjalna depopulacja? Na pewno nie jeden liberał by się ucieszył, bo przecież Planeta odżyje.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Egregor Zeta napisał:

z20732647Q,-Czarny-Protest-.jpg

Dlaczego nie zacytujesz reszty tego co napisałam? Rozumiem, że wyrazem mądrości jest naśmiewanie się z problemów psychicznych innych użytkowników? 

Tokofobia powoduje nadmierny, paniczny, irracjonalny lęk. Może być on głupi, ale to nie usprawiedliwia śmiania się z cudzej krzywdy.

@House Tobie również gratuluję bezmyślności.

 

 

 

Edytowane przez melody
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Colemanka napisał:

W ogóle mnie to nie rusza. A niechcianych piesków nie topiłeś nigdy?

Haha, właśnie sobie wyobraziłem jak po tym wpisie animal komando (jednostka specjalna obrońców praw zwierząt) wbijają Ci przez okno na chatę, spuszczajac się na linie z helikoptera, wyważając drzwi bombą C4 i dobierając się do Twojego tyłka z karabinami w rękach :d 

 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Everson napisał:

W tym uczestniczą nawet siksy młode po 17 lat  Wiem bo mam na facebooku jedną 17 latkę w znajomych i wstawia zdjęcia i filmiki ze swojego udziału w tych protestach.

Zauważyłem w ogóle, że większość tych ludzi to dziewczyny w wieku 16-23 lat.

Bo oni nie pracują, nie maja rodzin, nie maja obowiązków bo mamusia pod nos podstawi, nie są chorzy wiec nie musza chodzić do lekarzy do szpitali więc maja prawo nie przepuszczać karetek i ludzi po pracy do domu. Bo jak oni gówno w życiu robi to nikt przecież nic nie robi. W sumie utrzymujący ich rodzice też nie musza pracować, im pieniądze spływają z nieba. Po prostu bezmyślność. 

Edytowane przez Lalkaa
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Ksanti napisał:

122703243_3805765999474633_3578086392252

 

123087363_3062813190489344_5594171459163

 

122888664_1113650835719702_8088343895177

 

122913915_3185480854913748_5295925401675

 

122320048_3378746592172471_3764340308973

 

122721250_458725985110117_23394693420476

 

A coś poza debilnymi memami?

4 minuty temu, Ksanti napisał:

Lewica jak i całe to środowisko #piekłokobiet posiadają nieskończony potencjał do samozaorania się.

W oczach prawaczków

4 minuty temu, Ksanti napisał:

Dzisiaj słyszałem jak jedna polityk z lewicy usprawiedliwiała wszystkie zachowania "EMOCJAMI".

Bo to jest dobre wytłumaczenie. Emocje. Emocje trzymane w środku nagle znalazły ujście. 

4 minuty temu, Ksanti napisał:

Ich filozofia jest prosta - bronimy Trybunału i konstytucji a jak orzeka nie po myśli to... "je***" konstytucje" i kościół.

A wiesz że Trybunał według obrońców Konstytucji jest obecnie obsadzony niezgodnie z prawem? 

4 minuty temu, Ksanti napisał:

Serio myślisz, że poprzez wandalizm, wulgaryzmy i nawiązanie symboliczne do nazistów (nie ważne czy przypadkowo) ci wszyscy strajkujący coś osiągną?

To jest takie symboliczne nawiązanie do nazizmu że można zgnić ze śmiechu. Kolorystyka taka jak na plakacie Do Broni z 1939. Błyskawica zaś to pierwsze darmowa grafika wektorowa na Google

4 minuty temu, Ksanti napisał:

W zasadzie to sami bata na siebie ukręcili i ośmieszyli ideę sprzeciwu wobec ustawy.

Nikt normalny nie będzie teraz brał bandy młodych degeneratów (jak siebie przedstawili) na poważnie.

Degeneraci? Bo są wkurzeni bo realnie ktoś chce im majstrować w życiu? 

Rozumiem jak wprowadzą bykowe to pójdziesz do skarbówki i grzecznie zapłacisz? 

4 minuty temu, Ksanti napisał:

Jak widzę powstał nawet mem przeróbka pewnej specyficznej maści.

123047958_3385089714900073_4363513028464

Skorzystaj. 

4 minuty temu, Ksanti napisał:

 

Jako wisienkę na torcie pozwoliłem sobie zapożyczyć komentarz z pewnej grupki:

"Obecnie mierzwą służąca do rewolucji czyli materiałem ludzkim najbardziej tępym, miernym intelektualnie są dwie grupy baby w młodym i średnim wieku oraz generalnie ludzie młodzi ze szczególnym uwzględnieniem studentów. Dobrze to widać na przykładzie państw zmajdanizowanych Serbii, upadliny i Białorusi. Choć ta ostatnia dzięki Bogu i wspaniałemu przywództwu odpiera ataki których narzędziem są właśnie młode pojeby"

Ohh. Tak. I jeszcze pewnie należy wypolerować przyrodzenie najbardziej męskiego z mężczyzn świata Władimira Władimirowicza. 

4 minuty temu, Ksanti napisał:

 

Wiadomo, że nie obchodzi bo jak pokazują te wydarzenia idą ślepo za modą i nie są w dobrej kondycji emocjonalnej, chyba nawet trochę współczuje ich kukoldom. 

Ja współczuję każdej lasce która natrafi na niekukolda bez Empatii

4 minuty temu, Ksanti napisał:

Zwróciłem jedynie uwagę na to o czym nieraz wspominał @absolutarianin - jedynie 0,5% kobiet w kraju nadwiślańskim, nadaje się do czegoś poważnego.

Ciekawe jaki procent facetów się nadaje. 

4 minuty temu, Ksanti napisał:

Zdaję sobie sprawę, że być może trzeba będzie szukać za granicą, ale taki sam los czeka wszystkich, którzy nie trafią na ten niecały procent a szukają zdrowych relacji.

Najlepiej w Azji. Bo ktoś coś powiedział że są tam uległe. Może i są, ale czy napewno? Czy skończy się na hecy ala TajskiWojownik? 

4 minuty temu, Ksanti napisał:

W ostateczności znajdą się też takie głosy, bardziej MGTOW.

MSTOW raczej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Johnny_B napisał:

eutanazję dziecka w sumie zdrowego. ...przykład uśmierconej nastolatki cierpiącej na depresję, pokazuje że JUŻ jest inaczej.

Wiesz, to nie do końca tak jest, że jak się ma depresję, to jest się 'w sumie zdrowym'. Jak dla mnie palnąć komuś w łeb z powodu zwykłej depresji to lekka przesada, ale może warto, żeby się jakiś psychiatra wypowiedział. O ile wiem, to depresja bywa nie do ogarnięcia.

BTW - widział ktoś pacjenta w ciężkiej depresji? To nie jest smutny człek, tylko srające pod siebie, brudne, bezwładne ciało, z którym nie ma kontaktu, nawet jak zacznie się kręcić po pokoju. Ja widziałem - naprawdę chujowy widok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Lalkaa napisał:

Bo oni nie pracują, nie maja rodzin, nie maja obowiązków bo mamusia pod nos podstawi, nie są chorzy wiec nie musza chodzić do lekarzy do szpitali więc maja prawo nie przepuszczać karetek i ludzi po pracy do domu. Bo jak oni gówno w życiu robi to nikt przecież nic nie robi. W sumie utrzymujący ich rodzice też nie musza pracować, im pieniądze spływają z nieba. Po prostu bezmyślność. 

W sumie. Poza nieprzepuszczaniem karetek to nie ma w tym nic złego. Zresztą gdyby grzecznie siedziały w domu to by nie miały opcji wywarcia presji. Teraz znów wszystkie partie się zgadzają że aborcja nieuleczalnie chorych czy wadliwych płodów jest ko. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.