Skocz do zawartości

Protesty zbuntowanych


Jan III Wspaniały

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Krugerrand napisał:

Ku mojemu zdziwieniu wśród grupki kilkunastu osób więcej było płci wyglądającej na męską, gdyż teraz płeć to konstrukt społeczny a nie biologiczny, niż płci tzw. pięknej omyłkowo.

Ta sprawa dotyczy również i mężczyzn. Dziecko zazwyczaj ma dwójkę rodziców. Jeśli zapłodnisz kobietę i okaże się, że Wasze dziecko będzie niepełnosprawne umysłowo i fizycznie, to nie poruszy Cię to ani trochę? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Perun82 napisał:

Wiele, znacznie ważniejszych spraw dotyczy wszystkich i takiego poruszenia nie robi

To co, na każdą sprawę należy lać ciepłym moczem w związku z tym, bo skoro nie robi się poruszenia w innych sprawach (wg Ciebie ważniejszych, ale to zapewne kwestia priorytetów w życiu) to w innych też się nie powinno?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny temat, pobuntuję się z wami. 

 

Chciałbym by kobiety się też pobuntowały w interesie mężczyzn od czasu do czasu ale tych słabych rzecz jasna, że faceci szybciej umierają i umierają na skraju dostawania świadczeń ze zusu chociażby, któraś wchodzi w to? A nie czekaj, problemy facetów nie istnieją.

 

To jest jasne jak słońce, że kobiety chronią swojego interesu do mordowania niechcianej ciąży, bo uprawiały seks z nieodpowiednim samcem. Skutkiem wymiany energii, czy tam pobrania nasienia od kreatora, który porzuca swoją kreację jest opcja usunięcia nie niechcianej kreacji i o to tylko chodzi, potem daleko nic no i dopiero chodzi o problem z uszkodzonymi ciałami dzieci, bez tułowia, głowy czy czegoś tam. Warto dodać, że wiele tych uszkodzonych dzieci jest tworzonych po alkoholu. Bo tak jest fajnie, miło i romantycznie no ale również nie odpowiedzialnie. 

 

Kobiety się nie uczą, wybierają najgorszych z najgorszych notorycznie i potem cierpią najbardziej niewinne istotny na świecie czyli nienarodzone jeszcze ICH WŁASNE DZIECI. Ale, że płód to jak Snickers według lewaków i nie ma w sobie więcej życia jak pusta butelka po sprite, to cóż - delete.

 

Edytowane przez SzatanKrieger
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Claudianne napisał:

w innych sprawach (wg Ciebie ważniejszych,

Rozumiem, że "dupa" jest zawsze ważna:)  A męskie koleżanki muszą być, bo inaczej żony odmówią im pewnej sprawy he he:) Już na pewnym portalu pisali o tej formie protestu aby zmusić samca do posłusznego służenia pańci na demo.

Edytowane przez Perun82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Perun82 napisał:

Rozumiem, że "dupa" jest zawsze ważna:)  A męskie koleżanki muszą być, bo inaczej żony odmówią im pewnej sprawy he he:) Już na pewnym portalu pisali o tej formie protestu aby zmusić samca do posłusznego służenia pańci na demo.

To przykre widzieć jak niektórzy mają ograniczone horyzonty myślowe. Doprawdy uważasz, że meritum tego wszystkiego to owa 'dupa'? Bunt dotyczy tego, że została narzucona pewna ideologia, która nakazuje rodzić potwory, czyli - albo w takim przypadku poświęcenie swojego życia i zajmowanie się takimi dziećmi, a potem dorosłymi (natomiast właściwie co zrobią te stworzenia bez opiekunów?), albo oddanie do adopcji, a wątpię by ktoś chciał takie dzieci adoptować. Obydwa wybory są tragiczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Perun82 napisał:

Wtedy nie było by oburzenia, a nawet najmniejsze zgromadzenia byłyby pacyfikowane. To jest różnica.

Śmiem wątpić. By wyszła armia piwniczaków i inceli tak jak wyszła protestować przeciw Acta

Coraz częściej myślę ze kobiety mają większe jaja niż masa mężczyzn

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Claudianne napisał:

Ta sprawa dotyczy również i mężczyzn.

Na tyle na ile znam doniesienia medialne jest to sprawa tylko i wyłącznie kobiet. Zgodnie z hasłem: moja macica, moja sprawa, ręce precz od mojej macicy. Jakoś to hasło nie ma sobie pierwiastka męskiego. Teraz okazuje się, że to nie jest problem kobiet czy nawet mężczyzn, ale feministek. Cały ten ruch w naszym nieszczęśliwym kraju domaga się realizacji całości ich postulatów, a wyrok TK już się nie liczy. Był on widocznie zwykłym powodem do tego aby wyjść na ulicę.

 

Co wiecej w ramach tych protestów z piorunem w tle mozna na niektórych internetowych forach spotkać wpisy szkalujące mężczyzn, zwalające winę za obecną sytuację na nich, nazywające ten kraj matriarchatem na starą śpiewkę i nienawistne wobec nich oraz nawołujące do swoistego ich wybicia. Jakoś to chyba galopuje w innym kierunku niż Ci się wydaje.

Edytowane przez Krugerrand
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Libertyn napisał:

Coraz częściej myślę ze kobiety mają większe jaja niż masa mężczyzn

Jeśli ma się takie systemowe wsparcie oraz medialne. Duży wyczyn naprawdę. 

5 minut temu, Krugerrand napisał:

Co wiecej w ramach tych protestów z piorunem w tle mozna na niektórych internetowych forach spotkać wpisy szkalujące mężczyzn, zwalające winę za obecną sytuację na nich, nazywające ten kraj matriarchatem na starą śpiewkę i nienawistne wobec nich oraz nawołujące do swoistego ich wybicia. Jakoś to chyba galopuje w innym kierunku niż Ci się wydaje

Feministki wprost mówią, ze każdy facet to potencjalny gwałciciel . Mnóstwo epitetów idzie w naszą stronę - a męskie koleżanki nadal ich wspierają. To jest dramat.

Edytowane przez Perun82
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Hatmehit napisał:

Kurde czyli mój ojciec to jednak totalny kukold:( 

 

Beta provider liczył na zaruchanie, to był na proteście, niech się wstydzi:lol:

Nie można takiej możliwość wykluczyć. :) A może po prostu chłopina dla świętego spokoju poszedł, bo u Was panuje matriarchat, same kobiety w domu i ryją banie :). No i jest też opcja, że faktycznie przejmuje się losem swoich kobiet i dał się zwieść (nie tylko on) że w tych całych protestach chodzi o walkę o jakieś odbierane prawo.

Godzinę temu, Libertyn napisał:

Zamiast tej aborcji powinno być przegłosowanie bykowego. Ciekawe czy by tez się śmiano z protestów

Najlepiej wprowadzić refundacje na prostytutki. Seks prawem człowieka :)

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, SzatanKrieger napisał:

mordowania niechcianej ciąży, bo uprawiały seks z nieodpowiednim samcem.

Hę??? Na 99% nie zamordowałabym zdrowej ciąży z nieodpowiednim samcem i jest też spore prawdopodobieństwo, że jednak zrobiłabym z to z chorą, ale odpowiednim. Z tego co mi wiadomo aborcja na życzenie nie jest głównym postulatem. 

20 minut temu, Johnny_B napisał:

A może po prostu chłopina dla świętego spokoju poszedł

Nie, mnie wręcz zachęcał i się wkurwiał jak mi się nie chciało iść kolejny raz. U mnie w domu zdecydowanie rządzi ojciec, ale po prostu zależy mu na sprawie. 

Edytowane przez Hatmehit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Perun82 napisał:

I obowiązkowe testy na ojcostwo. Ale byłby kwik..wyobrażacie sobie taka demonstracje w tej sprawie, kobiety, a obok ich dumni samce..:)

To ja też swoje postulaty xD to ja „chcem” 500+ na wszystko: poproszę na przedsiębiorców, na studentów, na bezpłodne pary i się jeszcze pare innych potrzebujących wsparcia grup się znajdzie. Jak wszyscy wypisują tu swoje postulaty to ja tez się tutaj pobawię ?
 

Ooo 500+ na testy na ojcostwo dla biednych panów jako jednorazowe wsparcie ?

Edytowane przez Lalkaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Libertyn napisał:

Bo ma córke, którą chroni

Dokładnie tak. Ani nie musi zabiegać o względy matki czy innej kobiety, ani nie bawi się dobrze na protestach, ale zwyczajnie ma córkę, dla której chce jak najlepiej- również w tej sprawie. Jak wielu obecnych tam mężczyzn po 40-50.

 

Tak Panowie boli Was jak Panie pochopnie oceniają, ale sami lubicie trochę się szyderczo pośmiać z innych facetów. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Krugerrand dlaczego nie odpowiedziałeś na moje wcześniejsze pytanie? 

3 godziny temu, Claudianne napisał:

Jeśli zapłodnisz kobietę i okaże się, że Wasze dziecko będzie niepełnosprawne umysłowo i fizycznie, to nie poruszy Cię to ani trochę? 

 

2 godziny temu, SzatanKrieger napisał:

kobiety chronią swojego interesu do mordowania niechcianej ciąży, bo uprawiały seks z nieodpowiednim samcem.

@SzatanKrieger mam dla Ciebie dobrą radę - zanim się wypowiesz na dany temat to się nieco w nim wyedukuj, gdyż właśnie zrobiłeś z siebie pośmiewisko (jak zawsze?). Aborcja na życzenie od niepamiętnych czasów jest w Polsce zakazana, a temat dotyczy zakazu aborcji w konkretnym przypadku. Zachowujesz się jak forumowy klaun, który wszędzie musi swoje trzy grosze zostawić bez krzty refleksji.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Lalkaa napisał:

to ja „chcem” 500+ na wszystko:

No tak. Wystarczy jedno zdanie z męskiego punktu widzenia. Jeden postulat, który mógłby na tym łez padole ułatwić nam facetom funkcjonowanie i już włącza się typowe babskie pierdolamento połączone z wyśmiewaniem. A zdaje się od tego zaczał się ten wątek. Nasze problemy są w tym kraju i nie tylko wyśmiewane, a kobiece, nawet te wydumane, to już coś innego.

 

Jednocześnie owe panie kwiczą, że to problem również nas facetów i że powinniśmy je wspierać w proteście. Normalnie walne zaraz ze śmiechu. Mam wspierać istoty, których moje problemy na co dzień nie obchodzą i która w każdej chwili może mnie sprowadzić do roli niewolnika z jednym, jedynym zadaniem: placić jej hajs. Komedia normalnie:lol:

 

To wyśmiewanie ma również inny ukryty cel: otóż w przypadku wprowadzenia obowiązkowych testów na ojcostwo nie będzie można dawać dupki na lewo i prawo.

 

@Claudiannenie odpowiedziałem. ponieważ nie planuję się w swoim życiu rozmnożyć:)

Edytowane przez Krugerrand
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Hatmehit napisał:

Z tego co mi wiadomo aborcja na życzenie nie jest głównym postulatem. 

Mi to wisi jak już mówiłam ale chętnie z ciekawości się dowiem doprecyzowania. Wkleję może postulat:

– dostępu do bezpiecznego przerywania ciąży

 

  • Chcemy pełni praw kobiet, legalnej aborcji,(...)

Ale to w takim razie jakiejkolwiek czy tej chorej? Bo nie jest sprecyzowane. Ktoś może zna dokładne sprecyzowanie? Bo to jest ogólne dość. Tak z własnej ciekawości pytam. 

 

@Krugerrand zanim na kogoś najedziesz przeczytaj moje posty wcześniej. Nawet pisałam o tych postach pare dni temu ze śmiechem, że nawet są ugrupowania, że nawet was jako mężczyzn oskarżają. Weź czytaj poprzednie posty. Ponadto przeczytaj jaką ja mam postawę w tej sprawie zanim kogoś podsumujesz. Ja nie chodzę na protest - mi jest on objętny. Ja nie kwiczę i nie piszczę. Dla mnie może ktoś iść i nie iść jego wybór. Ponadto dla mnie każdy powinien dbać o siebie w stopniu finansowym. 
A wiesz jak tak bardzo chcesz walczyć o swoje prawa to tez możesz protestować. Mi to wisi kto sobie protestuje. Dla mnie możesz iść z transparentem jak kobiety walczyć. 

Edytowane przez Lalkaa
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.