Skocz do zawartości

Protesty zbuntowanych


Jan III Wspaniały

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Lalkaa napisał:

Mi to wisi jak już mówiłam ale chętnie z ciekawości się dowiem. Wkleję może postulat:

– dostępu do bezpiecznego przerywania ciąży

Czyli w sterylnych, higienicznych warunkach

1 minutę temu, Lalkaa napisał:
  • Chcemy pełni praw kobiet, legalnej aborcji,(...)

Ale to w takim razie jakiejkolwiek czy tej chorej? Bo nie jest sprecyzowane. Ktoś może zna dokładne sprecyzowanie? Bo to jest ogólne dość. Tak z własnej ciekawości pytam. 

Tego to one same nie wiedzą. Żadna nie chce potworka. Ale nie wszystkie chcą by było możliwe abortowanie zdrowego płodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Hatmehit napisał:

Dokładnie tak. Ani nie musi zabiegać o względy matki czy innej kobiety, ani nie bawi się dobrze na protestach, ale zwyczajnie ma córkę, dla której chce jak najlepiej- również w tej sprawie. Jak wielu obecnych tam mężczyzn po 40-50.

 

Tak Panowie boli Was jak Panie pochopnie oceniają, ale sami lubicie trochę się szyderczo pośmiać z innych facetów. 

Ale przecież napisałęm, że:

Cytat

faktycznie przejmuje się losem swoich kobiet i dał się zwieść (nie tylko on) że w tych całych protestach chodzi o walkę o jakieś odbierane prawo.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Perun82 napisał:

Pewnie pije, pali po 18 roku życia. Żeś Dowalił z tą legalnością:)

Jestem tą ciut ponad 18 letnią córką:) Niepijącą, niepalącą, ale chcącą mieć wybór za 5-10-15 lat czy chcę urodzić poważnie chore dziecko.  Mój ojciec również wolałby, aby jego przyszły wnuk/wnuczka pożył i nie był podłączony do aparatury. Normalka chyba. Ja ani moja rodzina nie byliśmy na proteście, aby mazać kościoły, przeklinać czy domagać się partetów i darmowych hormonów. Zwykły sprzeciw do decyzji upolitecznionego TK w coraz mniej rządowo świeckim kraju. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mamy prawdziwą sensacje . Rząd postanowił całkowicie zamknąć cmentarze przez co nie odwiedzimy grobów zmarłych. Dla mnie jest to prawdziwa sensacja bo nie spodziewałem się, że mogą odwołać coś związanego z religią.  Jednak boją się całkowitego lockdownu a będą musieli go użyć jeśli służba zdrowia pod naporem zakażonych i chorych już zupełnie padnie a lockdown spowoduje z kolei wyjście na ulice przedsiębiorców, którym cierpliwość do tego wszystkiego się skończyła. 

Edytowane przez Everson
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Everson napisał:

No to mamy prawdziwą sensacje . Rząd postanowił całkowicie zamknąć cmentarze przez co nie odwiedzimy grobów zmarłych. Dla mnie jest to prawdziwa sensacja bo nie spodziewałem się, że mogą odwołać coś związanego z religią.  Jednak boją się całkowitego lockdownu a będą musieli go użyć jeśli służba zdrowia pod naporem zakażonych i chorych już zupełnie padnie a lockdown spowoduje z kolei wyjście na ulice przedsiębiorców, którym cierpliwość do tego wszystkiego się skończyła. 

Będą karteczki w szpitalach. Jak na wojnie. Tego pana bierzemy teraz, ta pani poczeka, ten pan jest stratą czasu bo ma 75 lat i chore serce. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Everson napisał:

No to mamy prawdziwą sensacje

To że to zrobią byłem akurat pewny. Ale to, ze to komunikują parę godzin wcześniej, jest kpiną dla każdego mającego chociaż promil pojęcia o komunikacji w zarządzaniu kryzysowym.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, spacemarine napisał:

Już nie wiem o co im chodzi, chyba chcą wkurzyć już wszystkich, dać informację o zamknięciu cmentarzy tak późno, masakra.

Bardzo słusznie, szybko zareaguje tylko niewielka część społeczeństwa, głównie ludzie młodzi.

 

Czyli nie będzie tłoku na cmentarzach dzisiaj, jakby ogłosili rano, byłby szturm seniorów na cmentarze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Claudianne napisał:
7 godzin temu, SzatanKrieger napisał:

kobiety chronią swojego interesu do mordowania niechcianej ciąży, bo uprawiały seks z nieodpowiednim samcem.

@SzatanKrieger mam dla Ciebie dobrą radę - zanim się wypowiesz na dany temat to się nieco w nim wyedukuj, gdyż właśnie zrobiłeś z siebie pośmiewisko (jak zawsze?). Aborcja na życzenie od niepamiętnych czasów jest w Polsce zakazana, a temat dotyczy zakazu aborcji w konkretnym przypadku. Zachowujesz się jak forumowy klaun, który wszędzie musi swoje trzy grosze zostawić bez krzty refleksji.

Bo jestem forumowym klaunem tak jak Ty jestes forumową noblistką, każdy ma swoją łatkę. To, że coś jest zakazane nie znaczy, że nie jest ro robione. Nie patrzę na te śmieszne prawo, bo i tak będą kobiety usuwać bodajże w Czechach swoje "nie chciane" potworki bez tułowia a tak naprawdę z tułowiem. Każdy facet wie o co chodzi i po co kobiety wychodzą tak samo jak Ci tam ordedujacy z kobietami na tych wybiegach (oni mają też swoje ukryte powody ? ).

Mnie te prawo nie dotyczy ani ewentualnej kobiety, bo takie rzeczy to się bierze w swoje ręce a ściślej mówiąc facet. Żaden Kaczyński ani ich setka mi nie będą mówić co i kogo kobieta ma rodzić i do czegos ją przymuszać. Dla mnie to śmieszne, dopóty kobiety popegają na wersji deml ubogiej mężczyzny (państwa) to będą mieć wieczne problemy. Każdy facet wie co ma robić a nie działać według śmiesznych praw.

 

Po to jest forum by zostawiać swoje trzy grosze. Jeżeli obrażają Twoją inteligencję moje wpisy to dodaj mnie na ignore, a jeśli jeszcze raz odezwiesz się do mnie bez szacunku to oddam ( też dobra rada ode mnie dla Ciebie)

 

5 godzin temu, Hatmehit napisał:

Z tego co mi wiadomo aborcja na życzenie nie jest głównym postulatem

I tu się myślisz (według mnie)

Edytowane przez SzatanKrieger
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Perun82 napisał:

Jeśli ma się takie systemowe wsparcie oraz medialne. Duży wyczyn naprawdę

Kurła w punkt. Przecież te wszystkie protesty są obecnie nielegalne. Czyli po trzykrotnym wezwaniu do rozejścia się. Powinna nastąpić salwa z broni gładkolufowej, wjazd armatek wodnych oraz kompani szturmowych. Czyli gaz i pała.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Claudianne napisał:

mam dla Ciebie dobrą radę - zanim się wypowiesz na dany temat to się nieco w nim wyedukuj, gdyż właśnie zrobiłeś

Dlaczego go obrażasz? 

W tym temacie też nie zabłysnęłaś ani inteligencją ani wiedzą. 

On ma prawo do wypowiadania się w tym temacie. Tak samo jak reszta towarzystwa. 

Pomijam już fakt, że na każdy mój komentarz dodajesz idiotyczną reakcje, zamiast powiedzieć coś sensownego, i odnieść się do moich słów. 

Znalazłaś sobie chłopca do bicia (szatana), bo brak Ci argumentów. Jakie to typowe... 

Jesteś obrzydliwa. 

  • Like 1
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Baca1980 napisał:

Przecież te wszystkie protesty są obecnie nielegalne.

Są świnki równe i równiejsze. Nie pójdziesz na cmentarz bo nie, ale na demonstracje serdecznie zapraszamy.

 

 

3 godziny temu, Hatmehit napisał:

Zwykły sprzeciw do decyzji upolitecznionego TK w coraz mniej rządowo świeckim kraju. 

Proszę sobie przypomnieć jakie środowisko brało udział przy tworzeniu i wprowadzeniu naszej konstytucji.  Jak pisano, mówiono, że nasza ustawa zasadnicza jest napisana ogólnikowo, dając pole do interpretacji to te osoby były wyśmiewane.  

Najpierw parę lat temu krzyczą"konstytucja" a później zdziwienie na jakiej podstawie jest ten wyrok. 

Edytowane przez Perun82
  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baca1980 napisał:

wstrętny patriarchat:).

Męską burżuazja wyzyskująca kobiecy proletariat. Samcze zaplute karły reakcji. 

 

3 minuty temu, Lalkaa napisał:

Na proteście wirus protestuje i nie zaraża a na cmentarzach już tak

https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/koronawirus-zamkniete-cmentarze-ludzie-ruszyli-na-groby-bliskich/gms7cv4,79cfc278

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Lalkaa napisał:

Na proteście wirus protestuje i nie zaraża a na cmentarzach już tak ?.

Przecież niedawno. Na pytanie dlaczego na wiosnę zamknięto lasy? Pewien jaśnie oświecony stwierdził " bo ludzie będą się zarażać w autobusach i na parkingach".

 

 "Latający Cyrk Monty Pythona" to nie satyra to dokument z dzisiejszych czasów.

Edytowane przez Baca1980
  • Like 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@JudgeMe

 

Ależ zaznaczyłam w tym temacie swoje stanowisko, które jest w kontraście do Twojego.  

 

Zupełnie nie rozumiem jak można się cieszyć z decyzji TK w sprawie aborcji. To, że czegoś zakazano nie oznacza, że to 'nie zginie'. Jaki będzie skutek? Horrendalnie zwiększona 'turystyka aborcyjna', a u osób, których na to nie stać - wszakże żyjemy w biednym kraju - pozostanie aborcja na własną rękę, która może, a raczej zapewne skończy się tragicznie, poza tym - pogłębiające się ubóstwo, depresje, wychowywanie niechcianych dzieci, przesycenie hospicjów, gdyż rodzice będą masowo pozbywać się piątego koła u wozu, jakim jest dziecko ze wrodzoną niepełnosprawnością, które by mogło się nie urodzić i nie cierpieć, dzięki aborcji na etapie embrionalnym, co jest powszechnie wykonywane i prawnie akceptowalne w krajach cywilizowanych. 

 

Ty, jako zwolenniczka pro-life powinnaś adoptować dzieci z wrodzoną niepełnosprawnością i się nimi opiekować, zamiast skazywać je na leżenie bez nadziei w hospicjach. 

 

Jesteś obrzydliwą hipokrytką, jeśli jeszcze nie adoptowałaś ani jednego dziecka z hospicjum. Okazjonalna pomoc to nie to samo i właściwie się nie liczy. Takie dzieci, a później dorośli potrzebują opieki 24/7. 

  • Like 1
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Perun82 Super artykuł, można się pośmiać ?. A ci na proteście to nie widzą się ze swoimi dziadkami czy rodzicami. Nie wtedy wirus wie, że nie tych tykać nie może bo to jest wirus z protestu. Ja sobie tu ironizuje. Ale to już śmieszne jest. Tak samo można przynieść wirusa z protestu do rodziny jak i z cmentarza do domu. A coś mi świta, że mówili, że na tym proteście to wszyscy idą: starsi dla wnuczów, rodzice, młodzi i dzieci. No tutaj to się starsi nie zarażają. Protest jest wolny od wirusów. Wirus protestuje razem z nimi. Czasami mam wrażenie iż nasz kraj to kraj absurdów. 

Edytowane przez Lalkaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.