Skocz do zawartości

Protesty zbuntowanych


Jan III Wspaniały

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, Red exPUA napisał:

Jak patrzę na te dziewczęta to przecież jak ja byłem w ich wieku to tak nosiła się, ubierała, największa patologia i narkomani, a teraz to wielkomiejska młodzież. Szok

Stojący radiowóz w pierwszych sekundach. Czy państwo jeszcze działa?

28 minut temu, melody napisał:

o tylko rozporządzenie. Najważniejszą moc ma Konstytucja, która pozwala na zgromadzeni

@Mosze RedRatuj. Rozporządzenie, ustawa czy tak im się pierdło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SzatanKrieger, dlatego nie warto nikomu pomagać. Pilnuj swojego nosa, a resztę pierdol; niech zdychają w swoich męczarniach z powodu własnej głupoty. :) 

 

A z kobietami już tak jest: poczują kilka chujów w dupie i im samoocenka rośnie z tego powodu.

 

Nihil novi sub sole.

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Ważniak napisał:

@SzatanKrieger, dlatego nie warto nikomu pomagać. Pilnuj swojego nosa, a resztę pierdol; niech zdychają w swoich męczarniach z powodu własnej głupoty. :) 

 

A z kobietami już tak jest: poczują kilka chujów w dupie i im samoocenka rośnie z tego powodu.

 

Nihil novi sub sole.

Co mówi kobieta jak wszystko jest dobrze? JA JA JA 
Co mówi kobieta jak jest źle? No zrób coś!

  • Like 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, SzatanKrieger napisał:

Jestem dumny wiesz, bo 15 marca byłem nazwany lizusem w stosunku do Ciebie - cieszyłem się, że jest z Tobą lepiej i się wykaraskasz ale nie sądziłem, że dokładnie 7 miesiecy później zostanę nazwany przez Ciebie błaznem.

Tyle czasu na forum, tyle postów i nadal jak dziecko we mgle. Nadal nie wiesz jak one funkcjonują i nadal ogrom w Tobie Mr. Nice Guy. Proszę Cię, abyś sie wreszcie ogarnął.

Głowa do góry:)

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Baca1980 napisał:
57 minut temu, melody napisał:

o tylko rozporządzenie. Najważniejszą moc ma Konstytucja, która pozwala na zgromadzeni

@Mosze RedRatuj. Rozporządzenie, ustawa czy tak im się pierdło?

Co mnie bawi tutaj to pewna sprzeczność. Na zgromadzenia pozwala konstytucja. Więc na nią się wszyscy powołują. Ale jak już TK orzekł sprzeczność tej ustawy o aborcji z konstytucją, (która tu - niestety nie zacytuje, nie pamietam - chroni życie od poczęcia czy jakoś tak) to już konstytucja jest be. Tak to jest super a tak to jest be ?. A w razie czego to może mnie ktoś poprawić. 
Proponuje zmienić konstytucję. 

Edytowane przez Lalkaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Krugerrand napisał:

Tyle czasu na forum, tyle postów i nadal jak dziecko we mgle. Nadal nie wiesz jak one funkcjonują i nadal ogrom w Tobie Mr. Nice Guy. Proszę Cię, abyś sie wreszcie ogarnął.

Głowa do góry:)

Klasyczny błąd popełniany przez mężczyzn - ona jest wyjątkowa, bo ona akceptuje moje hobby, moje forum, moje nietypowe. coś... ona jest jedna z nas... taaa taaaaaa taaaaaaaaaa do czasu dopóki jest to zgodne z jej interesem. To mniej więcej coś podobnego jak kobieta mówi Ci "Mi możesz wszystko powiedzieć, powiedz mi co czujesz" ...to ona naprawdę mówi - Powiedz mi jak bardzo Ci na mnie zależy i ile dla mnie zrobisz. Ona nie chce słuchać o Twoich problemach.... a gdy przestanisz być pożytecznym idiotą to poznasz jej prawdziwą twarz.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, SzatanKrieger napisał:

Ten, którego nazwałaś klaunem pamiętaj, że jako jeden z pierwszych podał Ci rękę 

Po pierwsze, primo. Jeśli random z netu wywołuje w Tobie tyle emocji, nie jest dobrze. 

 

Po drugie, secundo. Jak Ci przejdzie to przeczytaj sobie spokojnie co napisałeś i przypomnij rozmowę o pasywnej agresji, stawianiu się w roli ofiary. Wiedz, że coś się dzieje.

 

Tertio. Dziewczyna miała szansę poczuć Twojego czarnego, szatańskiego kutasa w ustach, gdyby to dobrze rozegrała.

Spaliła, jej strata.

 

I tego się trzymaj! 

  • Haha 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Claudianne napisał:

To, że czegoś zakazano nie oznacza, że to 'nie zginie'. Jaki będzie skutek? Horrendalnie zwiększona 'turystyka aborcyjna', a u osób, których na to nie stać - wszakże żyjemy w biednym kraju - pozostanie aborcja na własną rękę, która może, a raczej zapewne skończy się tragicznie, poza tym - pogłębiające się ubóstwo, depresje, wychowywanie niechcianych dzieci, przesycenie hospicjów, gdyż rodzice będą masowo pozbywać się piątego koła u wozu, jakim jest dziecko ze wrodzoną niepełnosprawnością, które by mogło się nie urodzić i nie cierpieć, dzięki aborcji na etapie embrionalnym, co jest powszechnie wykonywane i prawnie akceptowalne w krajach cywilizowanych. 

 

Ty, jako zwolenniczka pro-life powinnaś adoptować dzieci z wrodzoną niepełnosprawnością i się nimi opiekować, zamiast skazywać je na leżenie bez nadziei w hospicjach. 

 

Jesteś obrzydliwą hipokrytką, jeśli jeszcze nie adoptowałaś ani jednego dziecka z hospicjum. Okazjonalna pomoc to nie to samo i właściwie się nie liczy. Takie dzieci, a później dorośli potrzebują opieki 24/7. 

 

 

Nie wiesz jak potoczy się historia, i jak pojedynczy los każdego dzieciaczka. 

Po drugie, są normy moralne regulujące postępowania człowieka. Ich główną cechą jest kategoryczność, niezmienność oraz bezwzględność. Ty wymieniasz na razie normy pozamoralne (ekomomiczno-produkcyjne). 

Na przestrzeni wieków formułowano różne normy moralności, wśród najpopularniejszych można wymienić personalizm, który np. uznaję ja, i mam ku temu pewne przesłanki, które poniżej wymienię. Wśród popularnych norm jest również utylitaryzm (Benthama), który w skrócie wyraża się w sformułowaniu: maksimum przyjemności, dla maksymalnej liczby ludzi. Ocena moralna czynu uzależniona jest w tym przypadku od tego korzyści/przyjemności. 

Przy tym oczywiste wydaje się, że taka korzyść czy przyjemność, jest wartością subiektywną, nie da się obiektywnie stwierdzić, co korzyść przyniesie, a co da przyjemność konkretnej osobie. 

Jak można wywnioskować z powyższego, pojęcia te posiadają "ciasną" treść, stąd nie mogą one uchodzić za kryterium obiektywnego dobra czy zła dla osoby. 

A co więcej dokładniejsza ich analiza, prowadzi do wniosku, że są to pojęcia treściowo puste, stąd używane są nadmiernie przez współczesne ideologie, ruchy typu właśnie ruch za aborcją i eugeniką. W rzeczywistości nie można więc nawet nazwać tej normy etyczną, a raczej pragmatyczną, bo służy ona tylko realizowaniu idei eliminacji jednostek słabszych celem realizowania szeroko pojętego "dobra" ludzkości. 

 

Natomiast, w codziennym doświadczeniu jawi nam się życie, które PRAGNIE żyć. Wszystko, co nas otacza pragnie tego "wzmocnienia". Dlatego dobrem zawsze będzie utrzymywanie życia, pomnażanie, wspomaganie go. Afirmowanie. 

Śmierć, niszczenie, jest przeciwko życiu. 

Dlatego tylko to pierwsze może stanowić ostateczną instancję, rozstrzygającą, co jest dobre, a co jest złe. 

 

Widzisz, nie muszę adoptować tych dzieci, nie mam takiego moralnego obowiązku. 

Natomiast z pewnością taki moralny obowiązek mają kobiety, gdyż noszą pod swym sercem niewinne życie, niczym jeszcze nieskalane. 

 

 

 

Edytowane przez JudgeMe
  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Red exPUA napisał:

Grubo 

Jak patrzę na te dziewczęta to przecież jak ja byłem w ich wieku to tak nosiła się, ubierała, największa patologia i narkomani, a teraz to wielkomiejska młodzież. Szok. 

Hołota. To jest ten typ ludzkiego ścierwa, jaki szedł na Bastylię. Miejska swołocz, tumany, głąby, chamy i ciemniaki.

 

Gdzie byli, gdy rozmontowywano gospodarkę? Za kilka lat te ich święte cipki będą się rozwierały przed czarnymi kutasami, bo pracy nie będzie i papu nie będzie.

A co takie kurewki potrafią? Nic, co najwyżej zadu nadstawić.

To są wściekłe samice, które spuszczono z łańcucha. Nic więcej. Histeria, wulgaryzmy, ogłupienie. Patrzcie, młodzi - to są wasze kochane Julki. Zastanówcie się, czy na pewno chcecie żyć z kimś, kto w rozwoju zatrzymał się na poziomie małpy.

Edytowane przez zychu
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Trevor napisał:

Większość ludzi za pomoc da ci kopa w dupę

Na tym forum, zostałem kopnięty w dupę już kilka dobrych razy i nie tylko od użytkowników.

19 minut temu, Ważniak napisał:

@SzatanKrieger, dlatego nie warto nikomu pomagać. Pilnuj swojego nosa, a resztę pierdol; niech zdychają w swoich męczarniach z powodu własnej głupoty. :) 

 

Ja mogę pomóc ale gdy tylko widzę w relacji brak szacunku to już jest absolutny koniec dla mnie. Całe życie byłem nauczony pogardy do siebie przez społeczeństwo bo urodziłem się facetem na rodzinie skończywszy gdzie byłem wytrenowany czuć się nie wystarczającym, nie godnym, nie zbyt dobrym itd. Dlatego, gdy słyszę od osoby, dla której byłem, gdy nikogo nie było lub prawie nikogo nie było (Ale umówmy się jeśli chodzi o Claudinę, to raptem kilka wiadomości ale ten przykład jest dobry, więc to żadna właściwie pomoc) to mimo wszystko jestem nie tyle zły, wkurzony tylko smutny dla samego siebie i samemu sobie współczuję, że powinienem być brutalniejszy i takie jednostki z pychą na ustach utrzeć w lodowatym śniegu na obudzenie i im przypomnieć - bo po obrośnięciu w piórka dzik zapomniał jak czymś tam był. 

 

Nie chcę demonizować Claudinne, bo nie o to chodzi, nie chcę również nagród za chęci pomocy bo nie robiłem tego by coś otrzymać tylko chodzi o sam fakt, że czasem naprawdę można się zdziwić i za całą moją chęć pomocy kobietom na forum usłyszeć, że jest się klaunem - najlepsze jest to, że paradoksalnie mają rację i chyba ten fakt jest najbardziej nie przyjemny, bo prawdziwy a prawda często potrafi zaboleć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  

1 minutę temu, zychu napisał:

Hołota. To jest ten typ ludzkiego ścierwa, jaki szedł na Bastylię. Miejska swołocz, tumany, głąby, chamy i ciemniaki.

 

Gdzie byli, gdy rozmontowywano gospodarkę? Za kilka lat te ich święte cipki będą się rozwierały przed czarnymi kutasami, bo pracy nie będzie i papu nie będzie.

A co takie kurewki potrafią? Nic, co najwyżej zadu nadstawić.

Parafrazując: a co potrafią stulejarze? Nic, tylko płakać na forum i płacić za "kurewki"

 

Chciałbym wyrazić swoją opinię, że KK w polsce jest w większości fanatyczny, zaściankowy, panuje kolesiostwo, tuszowanie pedofilii, mieszają się w politykę. A jak ktoś wchodzi na ich podwórko to od razu lament. Nie wszyscy polacy są wierzący, uważam że Polska powinna być krajem świeckim. Także o ile nie popieram niszczenia mienia czy to tramwajów, murów kościołów czy czegokolwiek, to jednak ludziom PiS i kościół już się ulał zasłużenie, a przez swoją pychę KK rozpada się w oczach na drobny mak. Wcale mi ich nie szkoda.

 

A bez rewolucji francuskiej byś kopał ziemniaki na polu u swojego właściciela zamiast pisać takie debilizmy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, SzatanKrieger napisał:

usłyszeć, że jest się klaunem - najlepsze jest to, że paradoksalnie mają rację i chyba ten fakt jest najbardziej nie przyjemny, bo prawdziwy a prawda często potrafi zaboleć. 

Nie rozumiem skąd takie przypuszczenie. 

Nie rozumiem zupełnie tego zarzutu i całego komentarza w stronę Twojej osoby, naprawdę poczułam się ja osobiście tym wszystkim zażenowana, gdyż nie napisałeś nic, co nie byłoby zgodne z prawdą oraz co wskazywałoby na Twoją niewiedzę. 

Jest to coś w rodzaju mowy nienawiści, żeby dać upust swoim negatywnym emocjom.

Padło na Ciebie, gdyż jesteś zbyt wrażliwą osobą i dobrą, żeby też ją obrazić. 

Dlatego napisałam, że było to z jej strony zagraniem obrzydliwym. 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Lalkaa napisał:

Co mnie bawi tutaj to pewna sprzeczność. Na zgromadzenia pozwala konstytucja. Więc na nią się wszyscy powołują. Ale jak już TK orzekł sprzeczność tej ustawy o aborcji z konstytucją, (która tu niestety nie zacytuje nie pamietam chroni życie od poczęcia czy jakoś tak) to już jest konstytucja be. Tak to jest super a tak to jest be ?.
Proponuje zmienić konstytucję. 

Zacznijmy od tego, że same zmiany jakie zaszły w Trybunale Konstytucyjnym w ostatnich latach nie były zgodne z Konstytucją. Jest to po prostu burdel PiSu, który ma mało wspólnego z Trybunałem Konstytucyjnym.

 

Natomiast jeżeli prawo zawarte w Konstytucji przedkłada się nad rozporządzenia to dlaczego ludzie nie mają z tego korzystać? 

 

Ponadto posłowie, którzy skierowali wniosek do Trybunału powołali się na artykuły które nie mówią o ochronie życia od poczęcia, czy o ochronie płodu. W tych artykułach jest mowa o człowieku. Zgodnie z nazewnictwem medycznym w trakcie ciąży wyróżniamy zygotę, zarodek, a następnie płód.

W Trybunale Konstytucyjnym nie mamy teraz niezawisłych i apolitycznych sędziów. Więc powód takiego, a nie innego wyroku nasuwa się sam.

Edytowane przez melody
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, SzatanKrieger napisał:

Wiesz trochę to przykre bo widocznie zapomniałaś gdy tu przyszłaś kto do Ciebie wyciągnął jako jeden z kilku' albo jako nawet pierwszy rękę, kto poświęcił czas, kto bezwarunkowo zaoferował swoją pomoc - (tak jak te forum miało pomagać osobom w potrzebie?).

Ojej. Czyli jesteś interesowny. 

Cytat

Teraz jesteś kolejną osobą, która sobie mną mordę wyciera i moim czasem Tobie poświęconym.

 

Po @Mroczek @Yolo teraz zapewnie moi

Cytat

 

 

Jeżeli jestem pośmiewiskiem jak zawsze to czemu wcześniej mi o tym nie wspomniałaś, czemu na priv mi nie napisałaś że jestem pośmiewiskiem i się ze mnie chichracie po kątach,

Nikt się z Ciebie nie chichra po kątach. Ale fakt faktem czasem wypisujesz bzdury. I te bzdury są warte wyśmiania. 

Cytat

tylko jak zwykle dostaję publicznie w twarz od osób dla, których byłem

Powinny udawać że nie widzą? Wdawać się może w długą polemikę na priv? Która by się skończyła  Twoim emocjonalnym podejściem 

Cytat

Wskazujesz na mnie palcem, że jestem obiektem do pośmiewiska i to mi jako osobie, która Ci życzyła dobrze, która była WTEDY GDY OTUCHY POTRZEBOWAŁAŚ i jest mi po prostu po ludzku przykro.

Wskazała na to że gadasz bzdury. Kolejny raz. Mi tu to niektórzy nagminnie wskazują. Ale personalnie tego nie odbieram. Nikomu nie wypominam też moich własnych decyzji

Cytat

Jak łatwo przychodzi nam jako ludziom kogoś pocisnąć, bo nasze wątłe ego zostało urażone. 

Czy krytyka tego co kto mówi jest atakiem personalnym

Cytat

W jakim konkretnym przypadku? Uważasz, że co ludzie tego nie będą obchodzić tak jak aborcji się nie obchodzi? 

Aborcje da się zrobić na lewo. Ale to albo drogie, albo bardzo niebezpieczne

Cytat

Daj spokój, 50% tych lasek poszło na marsze bo myślały, że mogą już usuwać na życzenie a jest im to odbieranie, a o facetach którzy tam łażą na te marsze to mam złe zdanie bo oni mają również swoje niecne interesy.

Niecne interesy czyli? Laskom odebrano to co było. Część teraz chce pójść za ciosem i wywalczyć więcej

Cytat

Jestem dumny wiesz, bo 15 marca byłem nazwany lizusem w stosunku do Ciebie - cieszyłem się, że jest z Tobą lepiej i się wykaraskasz ale nie sądziłem, że dokładnie 7 miesiecy później zostanę nazwany przez Ciebie błaznem.

A zostałeś? Czy tylko stwierdzono że robisz z siebie pośmiewisko?  Że zachowujesz się jak klaun bezrefleksyjnie wrzucający 3 grosze i powodujący małe wtf? u odbiorcy

Cytat

Ten, którego nazwałaś klaunem pamiętaj, że jako jeden z pierwszych podał Ci rękę na tym portalu i ten sam, który wtedy by Ci pomógł i tak samo teraz gdybyś tego potrzebowała ale nie tylko Tobie 'bo zawsze na privy odpisuję. Po wyśmiewajmy sobie wszyscy bez wyjątku tego chuja @SzatanKrieger bo ma inne zdanie (jak zawsze?)

Bo może nie wie ale się wypowie? Może warto by czasem się zastanowił? 

Cytat

Szkoda, że ten "forumowy klaun" poświęcił Tobie prywatnie czas oraz wielu osobom nie związanym z tym tematem i większość tych osób, teraz gdy już jestem nie potrzebny wyrzuca mnie do kosza,

Czyli kto. I czego Ty oczekujesz od nich?  Poklepywania po plecach? Prowadzenia za rączke? 

Cytat

ale dziękuje za tą lekcję bo to pokazuje kim Wy jesteście.

Z dwojga złego wolę być pośmiewiskiem forumowym niż być umniejszaczem i wycieraniem sobie ryja kimś kto mi pomógł,

Krytyka czasem jest najlepszą pomocą. A najlepszą reakcją jest autorefleksja

Cytat

 

gdy nikogo nie było i trzeba było szukać rady wśród anonimów. Mi by było po prostu cholernie wstyd, tak komuś napisać jak Ty to zrobiłaś, bo nawet jak się mylę/ myliłem to moim zdaniem to nie powód, żeby tak mnie określać.

Czyli jak? Że zachowujesz się jak klaun (ergo nim nie jesteś) 

Cytat

Przykro mi ale Twoje zdobycze intelektualne, dyplomy przesłonione zostały słomą z butów. 

 

Cytat

Następnym razem a propos refleksji i braku kszty - 4 miesiące temu była trzeba wykazać się moralnością gdy jedna z forumowiczek prosiła o radę z nieodpowiednim dla niej mężczyzną - odpowiedziałaś bardzo lakonicznie, intelektualnie, z pychą i wyniosłością a nie dodałaś najważniejszego, nie pokazałaś siebie jako przykładu, by ją przestrzec przed złym wyborem pierwszego samca. I o to jesteś na mnie zła, bo o tym Ci przypomniałem swoim poprzednim wpisem czyż nie? 

Ty sobie gdzieś to notujesz?  To nie świadczy dobrze. Masz bazę danych z każdym komentarzem czy reakcją użytkowniczek

Cytat

"Zaprosiłam go do siebie, upiekłam pizzę, było wino, rano zrobiłam quiche lorraine. Spędziliśmy ze sobą prawie całe dwa dni, drugiego dnia był seks (to był mój 1 raz, popłakałam się z bólu..."

... "zaś frasunek wypełnia każdą komórkę w moim ciele, choć wcześniej promieniowałam radością (czyżbym była w dołku życiowej sinusoidy?)...."

 

Następnym razem jak będziesz szukała pomocy bo będziesz w "dołku życiowej sinusoidy" to spróbuj przestrzec na przyszłość, że pogardzisz tą osobą. Bo wystarczyło Ci 7 miesięcy by to zrobić ;) 

 

Bez odbioru.

Może warto samemu pisać że oczekujesz braku krytyki i zbierasz haki? 

 

Smutne musi być Twoje życie że anonka z neta tyle emocji wzbudza. 

  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Yolo napisał:

Po pierwsze, primo. Jeśli random z netu wywołuje w Tobie tyle emocji, nie jest dobrze. 

 

Nie wywołuje.

4 minuty temu, Yolo napisał:

Po drugie, secundo. Jak Ci przejdzie to przeczytaj sobie spokojnie co napisałeś i przypomnij rozmowę o pasywnej agresji, stawianiu się w roli ofiary. Wiedz, że coś się dzieje.

 

Nadal Cię to gryzie? 

Jeżeli koleżanka mnie nazywa forumowym klaunem to wybacz ale jeśli nie jestem w tym wypadku "ofiarą" pomówienia i chamstwa, to nie wiem czym jestem. Będę się bronił i atakował jeśli ktoś mnie atakuje i jest dla mnie nie w porządku, tym bardziej jak ja dla takiej osoby byłem.

Możesz robić to jak teraz i projektować na mnie, to co opisałem w jednym z wątków o narcyzmie ale musisz znaleźć inny zapas bo ja nie będę zasilał Ciebie, bo to na mnie nie działa i nie zadziała już nigdy w tej egzystencji. Wyrosłem ze zadowalania osób z cechami narcystycznymi oraz prowokacje nie robią już na mnie wrażenia. 

Jeżeli babka nazywa mnie klaunem zareaguję, jeżeli Ty będziesz dalej próbował we mnie wzbudzić emocje i podejdziesz za blisko i będziesz chamski również zareaguję nawet kosztem usunięcia konta.

6 minut temu, Yolo napisał:

Tertio. Dziewczyna miała szansę poczuć Twojego czarnego, szatańskiego kutasa w ustach, gdyby to dobrze rozegrała.

Spaliła, jej strata.

A więc forum nie działa i należy zamknąć te miejsce, jeżeli za ciepłe słowo wsparcia musimy się licytować na "kutasy i cipki".

Ani ja ani ona nic nie chcieliśmy. 

@Yolo empata ma to do siebie, że czuję kogoś ból jak swój własny, na pewno coś o tym wiesz wszak jesteś również jednym jeżeli się nie mylę.

8 minut temu, Yolo napisał:

Spaliła, jej strata.

 

Nie ma zysków nie ma strat, jest doświadczenie. Znalazła swoją miłość i się cieszę dla niej, tak jak przewidywałem. 

 

Kończę temat, nic do niej nie mam - jest mi tylko przykro, że tak się zachowała i tyle.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Nieprzysiadalny napisał:

  

Parafrazując: a co potrafią stulejarze? Nic, tylko płakać na forum i płacić za "kurewki"

 

Chciałbym wyrazić swoją opinię, że KK w polsce jest w większości fanatyczny, zaściankowy, panuje kolesiostwo, tuszowanie pedofilii, mieszają się w politykę. A jak ktoś wchodzi na ich podwórko to od razu lament. Nie wszyscy polacy są wierzący, uważam że Polska powinna być krajem świeckim. Także o ile nie popieram niszczenia mienia czy to tramwajów, murów kościołów czy czegokolwiek, to jednak ludziom PiS i kościół już się ulał zasłużenie, a przez swoją pychę KK rozpada się w oczach na drobny mak. Wcale mi ich nie szkoda.

 

A bez rewolucji francuskiej byś kopał ziemniaki na polu u swojego właściciela zamiast pisać takie debilizmy.

Oho, odezwał się wielki apologeta Rewolucji. Ja również uważam, że Kościół ma zbyt duże wpływy w kraju, niemniej jednak dostrzegam niebezpieczny kierunek, w jakim zmierzają te kuriozalne protesty. Dziatwa myśli, że wie o co chodzi, podczas gdy są rozgrywani jak... no, dzieci.

Widzę, że tobie również agresja się dupką wylewa. Nie jesteś mądrzejszy od tych dzieci.

 

A teraz: WY-PIER-**-***:) To jest przekaz dostosowany do twojego poziomu. :)

Edytowane przez zychu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, MalVina napisał:

Nie zakazano, a stwierdzono sprzeczność z Konstytucją. Póki nie zmienimy samej ustawy zasadnicznej to tak będzie i koniec. A tej Konstytucji tak btw nie pisał obecny rząd tylko rząd Kwaśniewskiego. Js

W składzie orzekajacym była profesor Pawłowicz, która wielokrotnie formalnie podpisywała się pod podobnymi postulatami. Z tego względu powinna zostać wyłączona od orzekania. 

 

Prezesem TK jest kobieta, która nie poradziła sobie w sądzie rejonowym i wielokrotnie w swoich orzeczeniach dokonywała obrazy prawa materialnego, a także zasłynęła z wydawania wyroków bez przeprowadzania postępowania dowodowego. 

Jest magistrem prawa z ukończona aplikacja sądową na dodatek pracowała w zawodzie relatywnie krótko, a z pewnością zbyt krótko, żeby objąć takie stanowisko. 

 

To są fakty. 

 

Czekam, aż PIS założy szkoły na kształt tzw szkół Duracza i będzie kształcił swoją "elyte" prawnicza na rocznych kursach dla analfabetow. 

 

To jest amatorszczyzna level master. 

 

W tym komentarzu będę poważny jak jeszcze nie byłem nigdy na tym forum, odstawie swoje specyficzne poczucie humoru na bok i powiem Wam tak:

 

Nie biorę udziału w protestach przede wszystkim dlatego, że protestujące środowisko jest dla mnie jeszcze większym zagrożeniem niż PIS i PO razem wzięte. 

 

Prywatnie gówno mnie obchodzą kościoły ponieważ jestem przekonany, że rząd dobrze zadba o to, żeby kler nie byl stratny na tych protestach a szkody się szybko naprawi z pieniędzy właśnie tych protestujących i wiernych owieczek kleru. 

 

Jednak opierajcie się w swoich wnioskowaniach na faktach a nie na emocjonalnym wysrywie, który doprawdza ten kraj do kolejnej tragedii. 

 

Jesteście winni tej całej sytuacji bo podniecacie się wyrokiem jak podnieca się polska karyna ujezdzajac czarnego bolca. Ponieważ rządzący grają na emocjach to jest skalkulowany efekt Waszej narodowej histerii, oni to przewidzieli i mają z Was beke (jak to mawia młodzież) 

 

Czy ktokolwiek z Was zadał sobie pytanie jak wyglądała ta legalna aborcja w praktyce? 

Nie? A od tego powinniście w ogóle zacząć swoje postulatywne rozważania bo zawsze w swoim wnioskowaniu warto jednak wziąć pod uwagę rzeczywistość. 

 

W przepisach prawa materialnego możecie zawrzeć każdy bełkot jednak natury ludzkiej nie jesteście w stanie zmienić i jesli odpowiednio zindoktrynowany albo opłacony urzędnik będzie chciał nadużyć swoich uprawnień to zrobi to bez zastanowienia. 

 

Życie to gra strategiczna i czasami trzeba grać jak pozwala przeciwnik. 

 

Więc ja już spieszę z wyjaśnieniem jak to kurwa wszystko wygląda w rzeczywistości a nie w głowie Pani Godek i strajkujących ludzi. 

 

W 2016 roku Trybunał Konstytucyjny uznał za sprzeczny z ustawą zasadniczą obowiązek wskazania przez lekarza zaslaniajacego się klauzula sumienia innego lekarza, który jest przeprowadzi aborcję (wówczas jakoś nie protestowaliscie) 

 

Było to jedno z wielu zielonych świateł do legalnego blokowania aborcji, która była wówczas waszym ustawowym uprawnieniem. 

 

Ponadto ustawa nakładala obowiązek uzyskania zaświadczenia od konserwatywnego (często) prokuratora, któremu nie było zbyt śpieszno z wydaniem przedmiotowego dokumentu .

 

Kobiety wpadaly w pułapkę. 

 

Polykaly haczyk w postaci niskich kosztów i obiecanego im komfortu psychicznego, że wszystko mogą załatwić oficjalnie. W rzeczywistości jednak to prawo było martwe, a one pozostawione same sobie odbijaly się od lekarza do lekarza od prokuratora do prokuratora i w konsekwencji rodziły dzieci z wodoglowiem, które przeżywaly maksymalnie trzy tygodnie, umierając w strasznych bólach. 

 

Wiecie przeciwko czemu protestujecie? Protestujecie bo ktoś Wam zabrał iluzje!!!!!!! 

Przez lata zylyscie w bance i nie widziałem wówczas na ulicach wielce oswieconych nowoczesnych korpo kobiet walczących o swoje prawa. Nie protestowałyscie bo nie znalyscie rzeczywistości a ja się z tą rzeczywistością spotykałem codziennie. 

Bylyscie ofiarami spychologii, ale zaczelyscie protestować dopiero w momencie jak ktoś Wam zabrał Waszą ukochana iluzje i złudne poczucie bezpieczeństwa. 

 

Teraz zwrócę się do prolajferow, a ponieważ nie chcę mi się już szczepić ryja na Was wszystkich to powiem tylko krótko. 

 

Dzięki Waszemu emocjonalnemu myśleniu i jezuskowaniu z babcią i przy serniku będzie wykonywanych w Polsce więcej aborcji niż wcześniej. 

 

Pozbuwacie się realnej władzy na której Wam rzekomo tak zależy, gdyż 

 

1)Czechy, Niemcy, Słowacja i tabletki poronne załatwia sprawę, a Wy będziecie mieli pierwszy raz od dawien dawna gówno do gadania! 

 

Teraz wujek Mroczek pozwoli Wam wszystkim pokręcic się na karuzeli własnego spierdolenia. 

 

Aborcjonisci mogą podziękować prolajferom za zwiększenie liczby aborcji w przyszłości. 

 

Kliniki aborcyjne mogą podziękować prolajferom za wzrost dochodów 

 

Pisowcy mogą podziękować protestującym za odwalenie za nich czarnej roboty. 

 

Pisowcy mogą podziękować swoim wyborcom za ich głupotę

 

Teraz się pogudzcie bo wszyscy jesteście tacy sami. 

 

BTW sorry za błędy, ale mam duże dłonie a pisze z telefonu. 

Edytowane przez Mroczek
  • Like 5
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.