Skocz do zawartości

Dostałem zaproszenie na domówkę hue hue


scOOtt

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie,

 

Skromny apel.

Dajcie spokój chłopakowi, to nie ma sensu - jeszcze gotów jakąś głupotę zrobić, a przypominam że ma małe dziecko, które go potrzebuje. A już używanie słów potocznie uznanych za wulgarne świadczy wyłącznie o używającym a nie o osobie wobec której się je kieruje. Scoot sam się zamotał, jego półświadomy wybór - bo z tego co pisze wynika, że miota nim jak szatan, raz w lewo a raz w prawo. Może jeszcze nie przyszedł jego czas na zrozumienie pewnych rzeczy i wdrożenie je w życie. Może przyjdzie a może nie, ogranięcie się to bardzo indywidualna sprawa.

Sam wątek pozostanie dla potomnych jako poglądowa lekcja.

 

S.

Edytowane przez Subiektywny
  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Brzytwa napisał:

To jest prowokacja. scOOtt to baba.

 

Całkiem możliwe. Mi się rzuciły w oczy dwie, a właściwie to trzy kwestie:

1. "W poniedziałek zaczynam terapię w Centrum Psychiatrii i Psychologii."

     Który facet się przyzna, że pójdzie do psychiatry.

2. "Wczoraj po ponad dwugodzinnej rozmowie telefonicznej gdzie potrafiliśmy spokojnie wymienić argumenty..."

    Dwie godziny przez telefon, ja tak nie umiem.

3. W jednym z postów ScOOt napomknął, że jest informatykiem. Zacny zawód! Ja z informatykami miałem następującą przygodę. Parę lat temu                 kupowałem w specjalistycznym sklepie drogi przedmiot. Transakcja przebiegła tak, jakbym kupował bilet do kina. Po wszystkim pani ekspedientka           do mnie zagadała tak:

    - Przepraszam bardzo, czy jest pan przypadkiem informatykiem ?

    - Nie. A dlaczego Pani pyta ?

    - Bo widzi pan, mój mąż jest informatykiem. A informatycy to tacy konkretni i zdecydowani ludzie.:D

 

Mam jednak nadzieję, że Brzytwa się myli. Słabą nadzieję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, scOOtt napisał:

Po tym jak była dowiedziała się o tej 21 latce - pojechała tam. Rozmawiała z nią i z jej rodzicami. Powiedziała wszystko jej rodzicom. Wg. mojej opinii słusznie bo ta 21 latka nie ma żadnych skrupułów i pieprzyła się z pewnie z pierdyliardem studencików. Może wyciągnie jakieś wnioski na przyszłość.

ŚWIŃSTWO!!! Uruchomiłeś bydlęcą zemstę na młodszej konkurentce-to OBRZYDLIWE!!! Co by Ci nie zrobiła ta młoda-TAK SIĘ NIE ROBI. Masz coś z głową, by mieszać do swoich niepowodzeń niewinną dziewczynę-nie dość, że ci ''dała'', to ją zwyzywałeś i wywlekłeś to przeciw niej, jakbyś liczył się tylko ty i twój problemik egzystencjonalny urósł do rangi końca świata-po trupach chciałeś, by wyprano twoje brudy. Brzydzę się tobą.

Cytat

Podejrzewam u siebie stan depresyjny. Jednak z każdym dniem, zaczynam wykonywać coraz więcej czynności domowych, robić cokolwiek. Zaczynam żyć swoim własnym życiem. W poniedziałek zaczynam terapię w Centrum Psychiatrii i Psychologii.

 Ja diagnozuję bezgraniczne samolubstwo i dążenie po krzywdzie dziewczyny do celu, jakim jest uspokojenie sytuacji.

Cytat

Moja była kobieta twierdzi, że nawet jeśli kiedykolwiek mi wybaczy to co jej zrobiłem to nie wejdzie do mieszkania ani nie wsiądzie do auta - dla niej to miejsce kurestwa - twierdzi, że cały czas miałaby ją przed oczami śmiejącą się w twarz. 

Nią też się brzydzę-jak tak uwiera ją zdrada, niech znajdzie innego faceta, a nie mści się.

Cytat

Zdystansuję się do tej całej sytuacji - podejmę leczenie, uporządkuje siebie w środku i będę obserwował.

@Brat Jan:

Wielokrotnie w kłótniach mówiłem do niej, że nie jest mi do niczego potrzebna, że jak się nie podoba to wypad, ona też reagowała nerwami. Jestem pewien, że spowodowałem swoim zachowaniem względem jej, że jej samoocena spadła do zera. Wczoraj po ponad dwugodzinnej rozmowie telefonicznej gdzie potrafiliśmy spokojnie wymienić argumenty - mówiłem jej dlaczego się tak zachowywałem, co powodowało takie czy inne akcje (głównie mówiłem o dzieciach). Słuchała... Czy coś dotarło ? Nie wiem.

Nie biorę całej winy na siebie. Ale jestem przekonany, że gdybym był ustabilizowany emocjonalnie i psychicznie i tak jak @Red mówi trzymał ramę w tym związku - ułożyłbym tę kobietę. Zabrałem się za to od dupy strony. 

Najważniejsze:

Jeśli ja sam ze sobą nie zrobię porządku to każda kolejna relacja z kobietą - wielce prawdopodobnie, że się tak skończy.

Pozdrawiam Was wszystkich mimo, że macie mnie dość

MASZ POJECHAĆ JAK NAJSZYBCIEJ DO SKRZYWDZONEJ 21LATKI, PRZEPROSIĆ JĄ I POWIEDZIEĆ JEJ RODZICOM, ŻE TO, CO USŁYSZELI TO KŁAMSTWO I ELEMENT ROZGRYWKI MIĘDZY TOBĄ A TWOJĄ ''BYŁĄ'' ZAZDROŚNICĄ. Inaczej się nie znamy.

Cytat

 

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez AdrianoPeruggio
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@scOOtt: Adriano ma dobry pomysł. Masz szanse jeszcze naprawić krzywdę, którą zrobiłeś tej 21 latce. 

Iść i powiedzieć, że to kłamstwo.

 

Twoja Pani mści się na bogu winnych ludzi. 

Dziewczyna rżnęła się z Tobą z przyjemności a nie żeby komuś dojebać.

Dała Ci dupy bo Cie polubiła, poszła na dwa baty bo chciała Ci zrobić prezent na urodziny.

Ty w zamian zafundowałeś jej piekło.

 

Oczywiście, zrobienie tego leży w konflikcie z Twoją panią.

Więc masz wybór, udać, że nic się nie stało i wrócić grzecznie do swojej calineczki.

Albo mieć jaja i no matter what naprawić to co spierdoliłeś.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, toreador napisał:

Dziewczyna rżnęła się z Tobą z przyjemności a nie żeby komuś dojebać.

Dała Ci dupy bo Cie polubiła, poszła na dwa baty bo chciała Ci zrobić prezent na urodziny.

Ty w zamian zafundowałeś jej piekło.

 

 

Tu nie ma dla scoota żadnego wytłumaczenia za denuncjacje Bogu ducha winnej dziewczyny.

Resztę tego, co powinienem napisać i co myślę, litościwie przemilczę.

 

S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie a może scOOtt za bardzo zainspirował się moją historią którą opisywałem w temacie "Zbyt wielki indywidualista?"


 

Wspomniał, że mu to zaimponowało i chce spróbować coś podobnego. Tylko, że ja miałem powody żeby się tak zachować, bo chciałem laskę surowo ukarać za wszelkie jej niemoralne występki.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśle, że scoot emocjonalnie idealizuje kobiety.

Z drugiej strony czyta na forum jaka jest rzeczywistość.

Mota się między dwoma światami.

Poczytał forum, zaczął próbować i to co dostał rozjebało go.

Zobaczył "brud", a nawet się w nim zanurzył.

Ponieważ emocjonalnie się go brzydzi, oczyszcza się wylewając pomyje na samice, odcinając się od tego co zaszło.

Teraz wraca do tego co "bezpieczne", czyli do swoich wyimaginowanych ideałów.

Bo wierzy, że ideały istnieją, tylko on musi się bardziej postarać, "naprawić" się.

Edytowane przez toreador
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż mogę rzec.... 

 

Albo to troll, albo baba.

 

Sam przechodziłem odmienne stany świadomości a że palę marysię, to wiem jak człowiek reaguje. I opowieści o wkrętkach "że miał doła, uniesienie" to między bajki włożę.

 

Zachował się jak kawał ... z tą 21-latką. Aż nie wiem co powiedzieć. Ręce opadają. Chociaż stawiam, że pisała to jakaś kobieta, bo wiem sam po sobie, że nawet jeśli miałbym w takiej sytuacji pannę na "boku", to chuchałbym i dmuchałbym, że moja eks-preszła-przyszła-teraźniejsza nie dowiedziała się o niej a nie opowiadał na około wszystkim. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, kic-anty napisał:

Tak. Masz rację.  Obiecuję, że w ciągu kilku najbliższych dni wrzucę tu moją historię ku pokrzepieniu serc. Forum dużo mi dało, czas, abym się zrewanżował i też dał coś od siebie.

Dzięki w imieniu forum.

 

6 godzin temu, scOOtt napisał:

Po tym jak była dowiedziała się o tej 21 latce - pojechała tam. Rozmawiała z nią i z jej rodzicami. Powiedziała wszystko jej rodzicom. Wg. mojej opinii słusznie bo ta 21 latka nie ma żadnych skrupułów i pieprzyła się z pewnie z pierdyliardem studencików. Może wyciągnie jakieś wnioski na przyszłość.

Podejrzewam u siebie stan depresyjny. Jednak z każdym dniem, zaczynam wykonywać coraz więcej czynności domowych, robić cokolwiek. Zaczynam żyć swoim własnym życiem. W poniedziałek zaczynam terapię w Centrum Psychiatrii i Psychologii.

Moja była kobieta twierdzi, że nawet jeśli kiedykolwiek mi wybaczy to co jej zrobiłem to nie wejdzie do mieszkania ani nie wsiądzie do auta - dla niej to miejsce kurestwa - twierdzi, że cały czas miałaby ją przed oczami śmiejącą się w twarz. 

Zdystansuję się do tej całej sytuacji - podejmę leczenie, uporządkuje siebie w środku i będę obserwował.

@Brat Jan:

Wielokrotnie w kłótniach mówiłem do niej, że nie jest mi do niczego potrzebna, że jak się nie podoba to wypad, ona też reagowała nerwami. Jestem pewien, że spowodowałem swoim zachowaniem względem jej, że jej samoocena spadła do zera. Wczoraj po ponad dwugodzinnej rozmowie telefonicznej gdzie potrafiliśmy spokojnie wymienić argumenty - mówiłem jej dlaczego się tak zachowywałem, co powodowało takie czy inne akcje (głównie mówiłem o dzieciach). Słuchała... Czy coś dotarło ? Nie wiem.

Nie biorę całej winy na siebie. Ale jestem przekonany, że gdybym był ustabilizowany emocjonalnie i psychicznie i tak jak @Red mówi trzymał ramę w tym związku - ułożyłbym tę kobietę. Zabrałem się za to od dupy strony. 

Najważniejsze:

Jeśli ja sam ze sobą nie zrobię porządku to każda kolejna relacja z kobietą - wielce prawdopodobnie, że się tak skończy.

Pozdrawiam Was wszystkich mimo, że macie mnie dość

 

 

 

 

 

 

 

Zaniemówiłem... to chyba jakieś jajca? Wysłałeś byłą do dziewczyny z którą się bzykałeś, namówiłeś do rozmowy z jej rodzicami niszcząc jej życie i opinię? Jeśli to prawda, to jesteś kawał huja i nie ma tu miejsca dla Ciebie. To są zachowania skurwysyńskie, absolutnie niemoralne. Jeśli to nieprawda, to jesteś psychiczny że zmyślasz takie rzeczy i też nie ma tu miejsca dla Ciebie. Zresztą jakim cudem znałeś jej adres, skoro poznałeś ją na badoo i bzykaliście się u Ciebie? Podała Ci swój adres? Miałem ponad sto takich ustawek, i nigdy dziewczyna z którą się umówiłem, nie podawała mi swojego adresu, nawet przybliżonego. To śmierdzi kłamstwem na kilometr.

 

Chłopie, wstydu oszczędź i odejdź stąd.

  • Like 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagrywka z tą dziewczyną na prawdę była nie w porządku. My jesteśmy Panowie samcami. Troche lepszy gatunek niż samice różniacy się min tym, że mamy swoje zasady. Ta zagrywka ze starymi tej 21 latki cios poniżej pasa. Kobieca zemsta na innej kobiecie podobnie jak kobieca zemsta na facecie nie zna żadnych granic moralnych czy jakichkolwiek innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, toreador napisał:

Myśle, że scoot emocjonalnie idealizuje kobiety.

 

Ciekawie to okazuje-zlinczował dziewczynę w najgorszy możliwy sposób, a zadaje się z okrutną zazdrośnicą. Obydwu egoizm przesłania to, że zrobili krzywdę, u baby dochodzi ślepa chęć odwetu. To przekracza zwykłe zachowania zazdrosnej baby. To okrucieństwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

scOOt,

 

nie bede tutaj juz Cie dobijal, bo inni Ci swoje zdanie dokladnie powiedzieli. Mysle, ze w Twoim stanie bedziesz nad tym ubolewal.

Ale kurwa mac, chlopie, bez przesady - Twoja byla pojechala do jej rodzicow?!!!! Ja Cie pierdole, co Ty odstawiasz?!!!!!

Naprawic tego nie naprawisz, ale wez sie facet przynajmniej przepros!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

scOOt jeśli te absurdy to prawda co piszesz i rzeczywiście jesteś tak ciotowatym pseudofacetem...
Brak słów, potraktowałeś nas tu na forum jak jakieś Tampony emocjonalne. Przyszedłeś raz drugi trzeci, wyżaliłeś się, popłakałeś; ktoś pogłaskał cię po główce, ktoś cie pocieszył, ktoś ci poradził, ktoś do kurwy nędzy poświęcił ci swój cenny czas.
Miałeś to w dupie, wróciłeś do świata i dalej brnąłeś w swoje absurdy. 
Okazałeś wyjątkowy brak szacunku dla tej strony i użytkowników. Moje posty nie wnosiły wiele do twoich historyjek, ale nawet tego już nie uświadczysz. 

powodzenia nie życzę, bo z takim życiowym podejściem nie masz na to szas

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Subiektywny napisał:

A już używanie słów potocznie uznanych za wulgarne świadczy wyłącznie o używającym a nie o osobie wobec której się je kieruje.

 

A ja uważam, że pewne sprawy nazwać po imieniu bez oglądania się na to co ktoś o mnie pomyśli.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, lupele napisał:

 

A ja uważam, że pewne sprawy nazwać po imieniu bez oglądania się na to co ktoś o mnie pomyśli.

 

Powinieneś dostać ostrzeżenie z miejsca, ale z racji na to co zrobił Scoott, tym razem Ci odpuszczę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcale nie zdziwiłbym się gdyby ta młoda wyparła się tego że dobrowolnie poszła na 2 baty albo nawet na sam sex,

a jako formę obrony że ją do tego zmusił i pójdzie plotka, że scoot to zbok i gwałciciel.

Tu nie raz podawane były przykłady takich kobiecych prób obrony, w większości przypadków otoczenie daje wiarę kobiecie, tu tym bardziej bo on był "pod wpływem środków" i może alko.

 

 

ps

jeżeli to wszystko prawda :)

Edytowane przez Brat Jan
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.12.2015 at 09:41, scOOtt napisał:

Na to, że będę urabiany jestem przygotowany, mentalnie.

Wśród osób tam obecnych żadna nie odważy się podnieść na mnie ręki.

Czemu patrzycie przez pryzmat mojego słabego (dotychczas) charakteru jeśli chodzi o jej osobę ? 

Nie uważacie, że może być niezła beka z tego jak pojawię się tam z jej kuzynem i tylko my wiemy cośmy robili kilka dni wcześniej.

Jestem w stanie się z Wami zgodzić - gdybym tam miał pojechać sam - chujowo - ale z kompanem może być ciekawie.

Traktuję to też jako próbę swojego charakteru. Rozpowiada o mnie historie a ja co ? Chowam głowę w piasek ? Nie przyjdę bo uknuły sobie plan zeswatania nas z powrotem ? No fucking way !!

A mnie ciekawi czy kuzyn tam był i jak się zachowywał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno wracając do tej dziewczyny

Pisał, że kiepski miał z nią sex, więc wielce prawdopodobne, że nie miała aż tak wielkiego doświadczenia

Być może rzucił ją chłopak z tego powodu i chciała złapać "doświadczenie" lub zazdrościła szczupłym koleżankom powodzenia

A teraz wyjdzie na największą dziwkę w Lubinie :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Brzytwa zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.