Skocz do zawartości

JulkaTV - kwiat polskiej młodzieży, czyżby rodzice bezwiednie wychodowali roszczeniowe pasożyty


spacemarine

Rekomendowane odpowiedzi

6 hours ago, Boromir said:

 

Dobry film. I opowiada o Aleksandrze Kołłontaj - walkirii rewolucji, która sama miała problemy ze sobą i nie potrafiła sobie z nimi poradzić ale z totalną demoralizacją, uprzedmiotowieniem kobiet i mężczyzn, rozbiciem rodziny sobie poradziła ponad normę. Tak bardzo, że Stalin się jej musiał pozbyć (nie zabił jej ale skazał na polityczną "banicję"), żeby przywrócić jako taki ład w społeczeństwie.

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.12.2020 o 22:18, Jorgen Svensson napisał:

W syf może i nie wdepnie, ale jest skazany w sumie na samotnicze życie, w wielu przypadkach. Najgorsze, że w sumie nie ma nic pośredniego, albo wchodzisz w gówno, albo żyjesz po swojemu, ale w stylu zbliżonym do mgtow.

 

Tak jak lubię Twoje posty Bracie tak tutaj chciałbym Cię zapytać za czym tęsknisz? Związki, poza tymi parami 50+, to w większości szambo trzymane tylko przez kredyt i wspólne dzieci? Poza tym - rozgarnięty facet, widząc bezcelowość działań na jednym froncie, stara się wygrać na drugim. Jeśli zależy Ci na fajnej kobiecie, z naszego kręgu kulturowego, niech tylko skończy się Covid ruszaj na Białoruś i Ukrainę - znajdziesz w cholerę fajnych dziewczyn, naprawdę ładnych, które Cię docenią i zachowują się jak normalne kobiety bez darcia ryja, że "ona nie jest kurą domową i obiadu nie ugotuje". Jest jeszcze wspomniana Gruzja z pięknymi dziewczynami, są inne kraje - zależy od gustu. Czasy mamy jakie mamy i albo człowiek żyje swoim życiem i nie wpieprzy się w gówno małżeństwa z Polką albo szuka innych rozwiązań :) Oczywiście problemem jest to, że jak ją tu przywieziesz z czasem może się "zjulczyć".

 

 

W dniu 3.12.2020 o 19:53, Everson napisał:

Porozmawiaj z przeciętną 16-18 latką z Ukrainy a potem z przeciętną siksą z Polski w tym wieku a zobaczysz różnice jeżeli chodzi o mentalność na korzyść młodych ukrainek. 

 

Ale tu nie ma czego porównywać na ten moment - na Ukrainie znajdziesz dziewczyny z mentalnością jaka była w Polsce jakieś 20-30 lat temu - nie wszystkie oczywiście. Ale to się u nich już też skończy, za jakieś 5-10 lat i będzie jak u nas. Chyba, że "postępowy świat" zadecyduje, że ich kobiety mają się zlewaczyć szybciej. A i ważna rzecz - kobiety ze wschodu, które mieszkają już w PL kilka lat, mogły zostać "zjulkowane".

 

23 godziny temu, Król Jarosław I napisał:

Jeśli mówimy o Polce to zakrawa o farmazon już od dawna.

 

Powiem tak - moje wszystkie partnerki z ostatnich dwóch lat były młodsze o minimum 8-10 lat. Moja eks-żona - 10 lat. Czadem nie jestem na pewno, one brzydulami nie były. Reasumując -  kręciły się w wieku 23-27 lat. Oczywiście to są już "starsze" Julki ale zj*banie umysłowe ze skrętem na lewo już i w tych rocznikach jest obecne mocno. Więc - jeśli ktoś ma trochę samozaparcia to można ale po co? Na żonę i matkę - przecież "jej c*pa, jej sprawa, Twój portfel i zasoby, również jej sprawa". Dlatego - da się, choć jest coraz trudniej ale profity nie rekompensują poniesionych nakładów finansowych, czasu, a także nerwów. Mam trochę kumpli w moim i starszym wieku i zasada jest prosta - dbasz o swoje ciało (70% sukcesu u młodych) + masz kasę ogarniesz sobie młodą bez problemu tylko nie licz na normalność, a utrzymywanie bardzo drogiej prostytutki - tak żyją, ich sprawa.

 

17 godzin temu, Everson napisał:

gdzie spotkała 21 letniego gruzińskiego przystojniaka. To jakie zdjęcia wstawiała na instagrama z nim ( ma prywatny profil więc jej rodzice nie widzą co wstawia jeśli nie mają ją w znajomych/obserwowanych) mnie zszokowały bo dziewoja miła nie jest ani trochę   a na zdjęciach z nim zachowuje się właśnie tak jak napisałeś czyli  potulny, miły,sympatyczny  baranek.  Oczywiście wszędzie się z nim obściskuje,itp. więc nie mów ,że te Julki nie mają nikogo

 

Oczywiście, że mają:

1. Cuckoldów do służenia - te leszcze co latają z transparentami na ich demach - to może być także "oficjalny chłopak"

2. Sponsora - rodzice bądź starszy facet / oskarek z dobrego domu

3. A grzmocą się na potęgę z typem gości o jakich piszesz - hipergamia - tak jak dla przeciętnego Polaka będą opryskliwe i wściekłe tak dla takich gości przymilne i potulne.

 

23 godziny temu, Stefan Batory napisał:

Dziwi mnie, że kogokolwiek może obchodzić co kilka nikomu nieznanych panienek ma  do powiedzenia. Nie są one grupą reprezentatywną dla swojego pokolenia.

 

Przy całym szacunku do Ciebie ale żyjesz w bardzo odrealnionym środowisku - wypowiadasz się jako facet, który jest przez x lat (20?30?40?) z jedną partnerką, która dodatkowo nie traktuje Cię dobrze. Zejdź na ziemię - to jest właśnie głos tego pokolenia, a to, że wychowałeś córkę inaczej (chwała Ci za to! Oby znalazła fajnego i szanującego ją faceta) i ona teraz (!!) będąc pod skrzydłami rodziców zachowuje się jak kobieta z klasą a nie koorewka jak większość 18-25 to po prostu jest niereprezentatywna grupa dla tego pokolenia. Sorry - mój kolega miał taką córkę, która była "porządna i świętojebliwa" - z orgasmusa wróciła z kolorowym  "bombelkiem", tatusia dzieciątka brak.

 

Przeglądałeś profile na instagramie dziewczyn w tym wieku? Na Tinderze? Na fejsie? Nie wspomnę już o portalach stricte do szukania sugar daddy? Śmiem wątpić. Rozmawiałeś z kimś ze starej emigracji w UK jak się zachowują p0lki, które przyjeżdżają na wyspy? Moja świętej Pamięci Ciocia, która na wyspy trafiła z Armią Andersa, pod koniec życia widziała to koorestwo i powiedziała mi jedną rzecz - aż jej się płakać chciało i wstydziła się za te dziewczyny, że też są Polkami.

 

Na koniec - nie zastanowiło Cię, skąd tak dużo młodych dziewczyn ma nowiuteńkie i wypasione Iphone'y po więcej niż 4k za sztukę? Buty droższe niż 400 zł za parę? Metkowe ciuchy? Przecież to są drogie rzeczy w Polsce w porównaniu do zarobków przeciętnej części społeczeństwa. Wszyscy rodzice na to zarabiają? A może one to znajdują pod kamieniem?

 

I żeby nie było - to nie jest wina kobiet - one są totalnie poddane naturze + ich strategia to dostosowanie się do społeczeństwa, a nie walka i zdobywanie jak mężczyźni - a społeczeństwo - głosem Netflixa, Instagrama i Fejsika mówi im - możesz się rooochać z kim chcesz, kiedy chcesz, ile chcesz, a najlepiej rób to z kolorowymi / jeśli swój to tylko topka inaczej przeliczaj związek na profity. Co innego jest dla nas Panowie, co innego dla górnych 10% i Mokebe / Alvaro.

 

Edytowane przez niemlodyjoda
  • Like 3
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, niemlodyjoda napisał:

Na koniec - nie zastanowiło Cię, skąd tak dużo młodych dziewczyn ma nowiuteńkie i wypasione Iphone'y po więcej niż 4k za sztukę? Buty droższe niż 400 zł za parę? Metkowe ciuchy? Przecież to są drogie rzeczy w Polsce w porównaniu do zarobków przeciętnej części społeczeństwa. Wszyscy rodzice na to zarabiają? A może one to znajdują pod kamieniem?

 

I jeszcze same mieszkanie wynajmują a raczej miejsce "pracy"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, smerf napisał:

 

I jeszcze same mieszkanie wynajmują a raczej miejsce "pracy"...

 Policzmy:

- kawalerka (nie na rentierstwo i wynajem ?) - od 1500 do 2500 zł (mieszkanie)

- jedzenie - dieta pudełkowa od 1000 zł bo sama nie gotuje, a jak już no to spokojnie na babskie żarcie idzie 1000 zł bo Pani byle gówna (w jej mniemaniu) nie zje + okazyjne napady depresji / okres gdzie trzeba kupić prosecco (full exclusive :D ) bądź nażreć się słodyczami :D

- knajpy / restauracje - 2 razy w tygodniu - liczmy że 300-500 zł bo nie płaci za wstęp i frajerzy czasem stawiają a jak nie no to drineczek za 20 zł x 4-5 + taksówka jak się nie trafi jeleń co odwiezie

- ciuchy - 200- 300 zł miesięcznie (wiadomo, frajera czasem trzeba zachęcić więc musi się ubrać + dla docelowego Czada nie może być byle jak ubrana bo tam jest kolejka)

-  własne auto benzyna - 600 złotych jeśli nie uber + komunikacja miejska spokojnie 300 zł (odpada jak frajer wozi)

- "okazjonalne zakupy" (jak frajer nie kupi) - liczmy skromnie 500 zł miesięcznie

- kosmetyczka / fryzjer - średnio te 100 zł miesięcznie na bank (sama depilacja brazylisjka to 80-100 zł, paznokcie 50-100 zł itp. itd.)

- kosmetyki /chemia - luźno 100zł miesięcznie

 

W wariancie minimum masz więc 3400 - 5600 zł. Pamiętaj, że tu jest liczone bez wakacji co najmniej dwa razy do roku z których są fotki na insta i innych dupereli jak ubezpieczenie samochodu itp. Czyli, tak uśredniając, laska musi mieć na takie życie koło 5-7 koła lekką ręką - w Wawie czy innym dużym mieście. Załóżmy że nawet zarabia 3-4k na rękę - skąd ma na resztę? Rodzice? Jasne :D Albo beciak co to sponsoruje albo sugar daddy starszy. Jest takie fajne zdanie "za każdą insta-podróżniczką stoi starszy, zamożny, Pan, który za to płaci ".

 

Studentka pracująca w weekendy "w Galerii" - tak to się rodzinie najczęściej przedstawia :D

 

BTW - jakby większość facetów znała realny "przebieg" swoich dziewczyn / narzeczonych / żon to ruszyłaby fala rozwodów bez względu na koszty.

 

Edytowane przez niemlodyjoda
  • Like 8
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.12.2020 o 18:59, spacemarine napisał:

A matka na koszt męża, obie siedzą w domu wkurwione, bo to piekło.

No zgadzam się, że to piekło. Tak siedzieć i nic nie robić, to można się zdenerwować serio. ;)

 

Poważnie, to system finansowy pewnie musi paść, żeby ludzie przestali myśleć o pierdołach, a wzięli się do ciężkiej pracy. I od razu też im się myślenie poprawi i będą zdrowsze. Wszystko jest coraz bardziej zadłużone, więc nadzieja na to jest i Julki będą musiały ubrać fartuchy i zapieprzać na magazynie, w sklepie, czy, tym bardziej, jako pielęgniarki, bo tam średnia w zawodzie to ponad 50 lat, zdaje się.

 

A te pierdoły dobrze wrzucać i jechać po Julkach ile wlezie. Pamiętam, że kiedyś była taka strona Białe Kozaczki, gdzie wrzucano zdjęcia kobiet w takim obuwiu i na 10 lat one zniknęły z ulic. ;) Widzę, że teraz moda zaczyna wracać.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Everson napisał:

 

 

 

Przypatruje się różnicom wieku w obecnym społeczeństwie. i mam swoje zdanie na ten temat .Żeby nie było to od razu mówię, że nie jestem archem negującym różnicę wieku ?  Po prostu swoje widzę.  No cóż, zaryzykuje i napiszę o co mi chodzi.

 

Mam 25 lat i trochę ciekawiło mnie jakich chłopaków dobierają sobie kilka lat młodsze dziewczyny. Więc w sumie niedawno bo jakieś kilka miesięcy temu  wszedłem sobie na instagram i zacząłem przeszukiwać dziewczyny m.in też w takim wieku o jakim mówicie czyli 20 latki.  Generalnie patrzyłem na dziewczyny w wieku od 17 do 21 lat.  Nie wiem czy można tak ogólnie ocenić wszystkie dziewoje w tym wieku ,ale widzę że niemalże wszystkie są w związkach z rówieśnikami a jeśli z jakimś starszym to maks 2 lata starszy.  Praktycznie zawsze to są jacyś chłoptasie. Takie typowe bardzo młodo wyglądające Oskarki/Brajanki.  

 

Więc jeśli chodzi o związek 20 latki z 40 latkiem to w obecnych czasach chyba o to jest ciężko bardzo.

 

Czasy, gdzie b różnice wiekowe w związkach były  większe niż 2 lata to lata 90-dziesiąte i może do 2006 roku.  Mam dwa przypadki w rodzinie par ,które zawierały związek w latach 90-dziesiątych

 

- dalsza ciotka - ( córka siostry mojej babci ) .Ma  około 40 lat obecnie . W latach 90-dziesiątych mając 21 lat związała się z 32 latkiem .Obecnie są małżeństwem

- dużo starszy dalszy kuzyn. Będąc na studiach i mając 26 lat związał się z  17 letnią dziewczyną z liceum . Dziś są też małżeństwem.

 

A więc przypadki, które dzisiaj są chyba raczej nie spotykane.  Nie wiem, może ślepy jestem albo nie wiem co. 

 

Ciekawe jak wygląda sytuacja ,jeżeli chodzi o różnice wieku,w takich krajach, gdzie feminizm i wyzwolenie kobiet jeszcze nie wpływa tak mocno na społeczeństwo. Chodzi mi o takie kraje jak np. Ukraina czy też Białoruś . 

 

Realne to dalej jest, tylko pytanie dla którego 30-40 latka, taka dziewucha będzie atrakcyjna pod względem charakteru, przekonań, ideologii czy stylu bycia? 

 

Sam sobie pytanie zadałem sam sobie odpowiem ?, dla kukolda jedynie i to takiego, że ratunku już dla niego nie ma.

 

Mi się kompletnie nie podobają kobiety z kolorowymi włosami, odpycha mnie to niesamowicie, dziwnie bym się czuł idąc z taką przez miasto, jest w moim odczuciu kompletnie nie kobiece.

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 12/3/2020 at 5:59 PM, spacemarine said:
On 12/3/2020 at 5:17 PM, wrotycz said:

Przypuszczam, że jednak żyją na koszt matki bo ojca nie ma...

A matka na koszt męża

 

Może się wyraziłem nieściśle - żyją na koszt matki. To, czy ojciec płaci na utrzymanie czy też alimenty, czy nie, czy dziadek czy mityczne państwo czyli ja i ty, nie ma takiiego znaczenia jak to, że matka i tak płaci większość rachunków, taka jest brutalna prawda*, i ma przemożny wpływ na wychowanie.

Jeśli nawet myślała, że skroi jelenia i będzie leżeć i pachnieć to się myliła, alimenty, nawet jak są to nie wystarczają na życie więc musi włożyc swoja pracę do układu; tylko "nikt jej tego nie powiedział"...

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Everson napisał:

Mam 25 lat i trochę ciekawiło mnie jakich chłopaków dobierają sobie kilka lat młodsze dziewczyny. Więc w sumie niedawno bo jakieś kilka miesięcy temu  wszedłem sobie na instagram i zacząłem przeszukiwać dziewczyny m.in też w takim wieku o jakim mówicie czyli 20 latki.  Generalnie patrzyłem na dziewczyny w wieku od 17 do 21 lat. 

Błędnie dobrana próba.

Dlaczego? Instax i inne sociale służą budowaniu pozycji społecznej. Masz tam wykreowany sztucznie świat.

Julka z instaxa wiedzie życie, jakiego julka z reala nawet nie powąchała. Coś na poziomie Polaka na wakacjach dźgającego foty przy Lambo stojącego na ulicy. To raz.

Druga sprawa: Ten przekaz ma za zadanie budować pozycję społeczną. Tam nie znajdzie się NIC, co mogłoby być "szkodliwe społecznie". To, że pani w realu opędza pęto na imprezie to cssiii - tego nie ma. Ona jest PORZĄDNA. I bogobojna.

 

11 godzin temu, Everson napisał:

Więc jeśli chodzi o związek 20 latki z 40 latkiem to w obecnych czasach chyba o to jest ciężko bardzo.

 

Popatrz wyżej -> to nie jest powszechnie akceptowalne społecznie. Więc pani julka nie będzie się z tym obnosić, bo jej social proof spadnie.

11 godzin temu, Everson napisał:

Nie wiem, może ślepy jestem albo nie wiem co.

Patrzysz na fragment wykreowanej, sztucznej rzeczywistości i na jej podstawie wnioskujesz. Błąd.

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Anonim84 napisał:

a wzięli się do ciężkiej pracy. I od razu też im się myślenie poprawi i będą zdrowsze. Wszystko jest coraz bardziej zadłużone, więc nadzieja na to jest

Przykro mi :( nie ma.

Praca ludzka zawsze będzie mniej wydajna niż maszyna, a teraz stoimy u progu realnie wchodzącej rewolucji przemysłowej 4.0. Postęp robotyzacji, SI, 5G...

Ostatni news ;) o z Korei: awatar oparty na AI jako prezenterka w wiadomościach.

https://dailyweb.pl/stalo-sie-awatar-pojawil-sie-w-wiadomosciach-w-koreanskiej-tv/

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, niemlodyjoda napisał:

Ale tu nie ma czego porównywać na ten moment - na Ukrainie znajdziesz dziewczyny z mentalnością jaka była w Polsce jakieś 20-30 lat temu - nie wszystkie oczywiście. Ale to się u nich już też skończy, za jakieś 5-10 lat i będzie jak u nas. Chyba, że "postępowy świat" zadecyduje, że ich kobiety mają się zlewaczyć szybciej. A i ważna rzecz - kobiety ze wschodu, które mieszkają już w PL kilka lat, mogły zostać "zjulkowane".

 

Co ciekawe z tym, że ukraińskie dziewczyny są takie jak były polki 20-30 lat temu to już słyszałem od dwóch osób więc to nie może być przypadek ?

 

Wszystko to wina wylewających się wszędzie wpływów feminizmu.

 

Wydaje mi się jednak, że nawet mentalność dziewczyn urodzonych w latach 90-dziesiątych była inna niż tych urodzonych w 2000 roku i po 2000 .Mam 25 lat i jestem z rocznika 1995.  Po pierwsze to na pewno nie były tak głupie. i nie miały lewicowych ciągot .Jak chodziłem do liceum to niektóre trochę bardziej ogarnięte  nasze koleżanki ze szkoły w wieku 16-19 lat miały  chłopaków ze studiów mających 23-25 lat.  Pamiętam jak z kolegami zazdrościliśmy im i  mówiliśmy ,że jak pójdziemy na studia to będziemy na miejscu tych studentów wyrywających nasze koleżanki i też się jakąś licealistkę wtedy poderwie. Dostaliśmy mokrą ścierą w twarz. Rozmawiałem jeszcze półtora roku temu z kolegami i każdy twierdzi ,że te obecne licealistki są nie dość ,że poza zasięgiem to mają mentalność jak za naszych czasów miały gimnazjalistki. Porażka.  Każda woli pustego Oskarka/Brajanka w swoim wieku lub maks 2 lata starszego.  

 

Tym bardziej wątpię ,żeby one w przyszłości mając 20 lat chciały się wiązać np. z 30 latkiem . 

 

 

Tak czy siak byłem w tym roku podczas trwania wiosny na jakimś portalu, gdzie można było poznawać ludzi z ukrainy. Bez problemu pisałem z dziewczynami w wieku 18-19 lat  z Ukrainy. Było też kilka  17 latek i one tak samo na luzie pisały.. Dla mnie to był szok, że tamtejsze ukraińskie odpowiedniczki naszych Julek w tym wieku na luzie ze mną piszą ,chcą pisać i są dość miłe  bo w Polsce to dziewoje w tym wieku sugerują mi że ''za stary jestem ''  i są dość nieprzyjemne . 

 

12 godzin temu, niemlodyjoda napisał:

Powiem tak - moje wszystkie partnerki z ostatnich dwóch lat były młodsze o minimum 8-10 lat. Moja eks-żona - 10 lat. Czadem nie jestem na pewno, one brzydulami nie były. Reasumując -  kręciły się w wieku 23-27 lat. Oczywiście to są już "starsze" Julki ale zj*banie umysłowe ze skrętem na lewo już i w tych rocznikach jest obecne mocno. Więc - jeśli ktoś ma trochę samozaparcia to można ale po co? Na żonę i matkę - przecież "jej c*pa, jej sprawa, Twój portfel i zasoby, również jej sprawa". Dlatego - da się, choć jest coraz trudniej ale profity nie rekompensują poniesionych nakładów finansowych, czasu, a także nerwów. Mam trochę kumpli w moim i starszym wieku i zasada jest prosta - dbasz o swoje ciało (70% sukcesu u młodych) + masz kasę ogarniesz sobie młodą bez problemu tylko nie licz na normalność, a utrzymywanie bardzo drogiej prostytutki - tak żyją, ich sprawa.

 

 

 

 

 

Mówisz więc o dziewczynach z mojego pokolenia.  One akceptują starszych. Podejrzewam, że te obecne Julki, gdyby miały 23 czy 24 lata to w życiu nie umówiłyby się z kimś o 8-10 lat starszym .     

 

 

 

9 godzin temu, Jorgen Svensson napisał:

 

Realne to dalej jest, tylko pytanie dla którego 30-40 latka, taka dziewucha będzie atrakcyjna pod względem charakteru, przekonań, ideologii czy stylu bycia? 

 

Sam sobie pytanie zadałem sam sobie odpowiem ?, dla kukolda jedynie i to takiego, że ratunku już dla niego nie ma.

 

Mi się kompletnie nie podobają kobiety z kolorowymi włosami, odpycha mnie to niesamowicie, dziwnie bym się czuł idąc z taką przez miasto, jest w moim odczuciu kompletnie nie kobiece.

 

Nie każda ma kolorowe włosy ,ale niemal każda ma już spaczony charakter.

 

 

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, Everson napisał:

 

Co ciekawe z tym, że ukraińskie dziewczyny są takie jak były polki 20-30 lat temu to już słyszałem od dwóch osób więc to nie może być przypadek ?

 

Umawiałem się z laskami z Ukrainy i Białorusi - zarówno w Polsce jak i tam. Uwierz - te kobiety wiedzą jak być kobiece oraz kim jest kobieta, a kim mężczyzna. Zobacz na rekacje p0lek na Ukrainki - to jest po prostu lwi ryk wściekłości :D  Największą głupotą natomiast jest wyrabianie sobie opinii o nich, na podstawie tych, które siedzą w PL kilka lat - to są już inne kobiety zalane debilizmem feminizmu i spermiarstwem naszej cuckoldwehry.

 

Cytat

 

Wydaje mi się jednak, że nawet mentalność dziewczyn urodzonych w latach 90-dziesiątych była inna niż tych urodzonych w 2000 roku i po 2000 .Mam 25 lat i jestem z rocznika 1995.  Po pierwsze to na pewno nie były tak głupie. i nie miały lewicowych ciągot .Jak chodziłem do liceum to niektóre trochę bardziej ogarnięte  nasze koleżanki ze szkoły w wieku 16-19 lat miały  chłopaków ze studiów mających 23-25 lat. 

 

Mogę Ci powiedzieć, że 10 lat wcześniej wyglądało to tak samo ;)

 

Cytat

Pamiętam jak z kolegami zazdrościliśmy im i  mówiliśmy ,że jak pójdziemy na studia to będziemy na miejscu tych studentów wyrywających nasze koleżanki i też się jakąś licealistkę wtedy poderwie. Dostaliśmy mokrą ścierą w twarz. Rozmawiałem jeszcze półtora roku temu z kolegami i każdy twierdzi ,że te obecne licealistki są nie dość ,że poza zasięgiem to mają mentalność jak za naszych czasów miały gimnazjalistki. Porażka.  Każda woli pustego Oskarka/Brajanka w swoim wieku lub maks 2 lata starszego.  

 

Tym bardziej wątpię ,żeby one w przyszłości mając 20 lat chciały się wiązać np. z 30 latkiem . 

 

Kolego ale po uj Wam one? Znasz języki? Bierzcie się za Erazmuski - naprawdę fajne dziewczyny. Randkuj, twórz nowe znajomości i najważniejsze - szlifuj język bo pamiętaj że randewu z Panią to gra słowami, żartami itp. czego nie nauczą Cię na zajęciach z tego języka (bo sami nauczyciele nie mają o tym pojęcia). Celuj najpierw w laski, które są nativeami z ang - lista krajów jest długa :)

 

Cytat

Tak czy siak byłem w tym roku podczas trwania wiosny na jakimś portalu, gdzie można było poznawać ludzi z ukrainy. Bez problemu pisałem z dziewczynami w wieku 18-19 lat  z Ukrainy. Było też kilka  17 latek i one tak samo na luzie pisały.. Dla mnie to był szok, że tamtejsze ukraińskie odpowiedniczki naszych Julek w tym wieku na luzie ze mną piszą ,chcą pisać i są dość miłe  bo w Polsce to dziewoje w tym wieku sugerują mi że ''za stary jestem ''  i są dość nieprzyjemne . 

 

To jest zupełnie inne liga niż wiecznie nadąsane p0lki albo j*bnięte młode julki.

 

Cytat

Mówisz więc o dziewczynach z mojego pokolenia.  One akceptują starszych. Podejrzewam, że te obecne Julki, gdyby miały 23 czy 24 lata to w życiu nie umówiłyby się z kimś o 8-10 lat starszym .     

 

Spokojnie - Ty naprawdę myślisz, że będzie tak, że one zostaną przy Oskarkach? Zresztą nawet jak tak - krzyż im na drogę. Świat jest duży i piękny a nikt Ci nie każe się ograniczać do p0lek.

 

 

Cytat

Nie każda ma kolorowe włosy ,ale niemal każda ma już spaczony charakter.

 

Mi te julki przypominają Ukraińców na Wołyniu - jak wybuchły strajki to widziałem tę samą, tłumioną, złość i nienawiść. Niby żyją obok nas a zupełnie obce, gotowe rozszarpać w każdej chwili. Sorry - dzięki.

 

BTW - jak Ty masz 25 lat to lej ciepłym moczem na 20latki obecne. Ucz się, dbaj o ciało, zarabiaj. Życie faceta zaczyna się po 30stce, chyba, że zostanie wąsatym Januszem z gromadą gówniaków. Twój cel - brak ślubu i dzieci minimum do 30stki. Każdy mój kumpel, który się w to władował wcześniej, jest już żywym trupem. Chcesz mieć 40stkę i obok siebie stare pudło w Twoim wieku? Nie - kobiety nie starzeją się z godnością - wyjątek - z godnością i z pełnią klasy i urody starzeją się wierne żony i dobre matki dzieci - takim wieczny szacunek i wszystko co najlepsze się należy bo w dzisiejszych czasach to gatunek wymierający, skarb :)

 

Edytowane przez niemlodyjoda
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, niemlodyjoda napisał:

BTW - jak Ty masz 25 lat to lej ciepłym moczem na 20latki obecne. Ucz się, dbaj o ciało, zarabiaj. Życie faceta zaczyna się po 30stce, chyba, że zostanie wąsatym Januszem z gromadą gówniaków. Twój cel - brak ślubu i dzieci minimum do 30stki. Każdy mój kumpel, który się w to władował wcześniej, jest już żywym trupem. Chcesz mieć 40stkę i obok siebie stare pudło w Twoim wieku? Nie - kobiety nie starzeją się z godnością - wyjątek - z godnością i z pełnią klasy i urody starzeją się wierne żony i dobre matki dzieci - takim wieczny szacunek i wszystko co najlepsze się należy bo w dzisiejszych czasach to gatunek wymierający, skarb :)

 

 

U mnie to było tak ,że w wieku do 22 lat latałem za rówieśniczkami lub ewentualnie 1-2 lata młodszymi. Nic nie wyszło  Od 24 roku zacząłem celować od 4 do maksymalnie 8 lat młodszych.  Chciałem sobie właśnie znaleźć młodszą partnerkę na przyszłą żonę ,ale te Julki do niczego się nie nadają. 

 

Żałuję bardzo ,że 6-7 lat temu byłem licealistą a nie wśród tych studentów wyrywających koleżanki z mojej szkoły. Widzę, że niektórzy z nich z moimi koleżankami albo po ślubie albo zaręczeni . Mają partnerki 6-9 lat młodsze. Ale po prostu moje koleżanki po prostu były bardziej ogarnięte . Te obecne ''Julki z liceum'' to poziom gimnazjalistek z pierwszych klas 10 lat temu 

Edytowane przez Everson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Everson napisał:

Żałuję bardzo ,że 6-7 lat temu byłem licealistą a nie wśród tych studentów wyrywających koleżanki z mojej szkoły. Widzę, że niektórzy z nich albo po ślubie albo zaręczeni . Ale po prostu moje koleżanki po prostu były bardziej ogarnięte . Te obecne ''Julki z liceum'' to poziom gimnazjalistek z pierwszych klas 10 lat temu 

 

To co piszesz jest prostą drogą do wpieprzenia się w niezłe gówno - daj sobie spokój z takim Myśleniem. Twoim celem jest twoje szczęście, a nie ślub z kobietą. Poczytaj dział o rozwodach to zrozumiesz jakim szambem jest większość małżeństw.

 

Teraz ucz się, pracuj, zarabiaj, zdobywaj doświadczenia. Jak Ty masz 25 lat to spokojnie przez najbliższe 15-20 możesz się hajtnąć i mieć dzieci będąc jeszcze całkiem młodym :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, niemlodyjoda napisał:

 

To co piszesz jest prostą drogą do wpieprzenia się w niezłe gówno - daj sobie spokój z takim Myśleniem. Twoim celem jest twoje szczęście, a nie ślub z kobietą. Poczytaj dział o rozwodach to zrozumiesz jakim szambem jest większość małżeństw.

 

Teraz ucz się, pracuj, zarabiaj, zdobywaj doświadczenia. Jak Ty masz 25 lat to spokojnie przez najbliższe 15-20 możesz się hajtnąć i mieć dzieci będąc jeszcze całkiem młodym :)

 

 

Ale w wieku 40 lat to ja takiej np. 20-dziestki w Polsce nie poderwę patrząc na te młode pokolenia  ?  25 latkę ? Większość w tym wieku jest zajęta a jeśli wolna to już po wielu partnerach i już generalnie spaczona. A znajdź jeszcze taką co będzie chciała 15 lat starszego.  Zostaną 36 latki w najlepszym wypadku po wielu przejściach..   Szczerze ? Znajdują się takie 20-dziestki ,które już teraz kręcą nosem ,że jestem te 5 lat starszy.  A mam 25 lat i dodatkowo wyglądam na chłopaka a nie mężczyznę. Polki są strasznie rozbestwione i wybrzydzają niesamowicie. Wszystko musi być : dobry albo bardzo dobry wygląd, odpowiedni wiek bo jak jesteś starszy o 3-4 lata więcej niż powinieneś to narazie , dodatkowo dobre auto, z bogatej rodziny. Nie spełniasz któregoś z warunków ? Dobranoc. 

 

Generalnie mam plan ,aby w przyszłym roku udać się na Ukrainę na 2 miesiące i tam spróbować sił. Pierwszy kontakt z ukrainkami jaki miałem przez portal internetowy był naprawdę obiecujący . 

Edytowane przez Everson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Everson napisał:

Generalnie mam plan ,aby w przyszłym roku udać się na Ukrainę na 2 miesiące i tam spróbować sił. Pierwszy kontakt z ukrainkami jaki miałem przez portal internetowy był naprawdę obiecujący . 

Dzwoń po mnie. Dorzucę się do wahy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O dziewczynach ze wschodu istnieje wiele różnych opinii, ogólnie temat Ukrainek jest powszechny na całym świecie, single z USA czy Wielkiej Brytanii lecą specjalnie na Ukrainę w celu znalezienia żony, tam na miejscu działa mnóstwo biur matrymonialnych, głównym celem podróży singli jest Kijów i Odessa, ale trzeba uważać w Odessie, bo tam się zrobił niezły pierdolnik, dobre dziewczyny mieszają się z mnóstwem prostytutek i dziewczyn szukających jeleni (sponsoringu). 

 

Największe oszustki na świecie wśród kobiet przez neta to Ukrainki i Filipinki. 

Edytowane przez Nico
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Chadernest napisał:

Przeciętny facet który kiedyś nie miałby problemu wyrwac coś dla siebie, w dzisiejszych czasach ma bardzo ciężko. 

Nawet Donald Trump powiedział że "Nastały ciężkie czasy dla mlodych mężczyzn".

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Nico napisał:

O dziewczynach ze wschodu istnieje wiele różnych opinii, ogólnie temat Ukrainek jest powszechny na całym świecie, single z USA czy Wielkiej Brytanii lecą specjalnie na Ukrainę

 

To niech lecą ale to Ty jako Słowianin, będziesz tam miał branie oczywiście jeśli coś sobą reprezentujesz ;) A jak znasz rosyjski to kosisz :)

 

48 minut temu, Nico napisał:

w celu znalezienia żony, tam na miejscu działa mnóstwo biur matrymonialnych, głównym celem podróży singli jest Kijów i Odessa, ale trzeba uważać w Odessie, bo tam się zrobił niezły pierdolnik, dobre dziewczyny mieszają się z mnóstwem prostytutek i dziewczyn szukających jeleni (sponsoringu). 

 

Byłeś? Widziałeś? Bo ja Ci powiem że liczba agentur i biur matrymonialnych czekających na jelenia, szczególnie z zachodu, jest taka sama jak w Warszawie i Krakowie gdzie zjeżdżają angole z fabryk (bo to najtańsze miejsce na wieczór kawalerski czy weekendowy city-break) na bzykanie naszych rodaczek.

 

 

48 minut temu, Nico napisał:

Największe oszustki na świecie wśród kobiet przez neta to Ukrainki i Filipinki. 

 

Jak ktoś jest debilem to i w Willa Smitha chcącego zostawić swoją żonę dla Ciebie uwierzy :)

 

Godzinę temu, Carl93m napisał:

Dzwoń po mnie. Dorzucę się do wahy. 

 

Tylko we Lwowie "Kryjówkę" odwiedźcie ;)

 

10 minut temu, Patton napisał:

Nawet Donald Trump powiedział że "Nastały ciężkie czasy dla mlodych mężczyzn".

 

Nastały trudne czasy dla CIS - czyli, w naszym przypadku, heteroseksualnych mężczyzn + jak jesteś biały jesteś całym złem tego świata.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, niemlodyjoda napisał:

Byłeś? Widziałeś? Bo ja Ci powiem że liczba agentur i biur matrymonialnych czekających na jelenia, szczególnie z zachodu, jest taka sama jak w Warszawie i Krakowie gdzie zjeżdżają angole z fabryk (bo to najtańsze miejsce na wieczór kawalerski czy weekendowy city-break) na bzykanie naszych rodaczek.

Na Ukrainie liczba takich agencji, biur matrymonialnych dla obcokrajowców jest w ogóle nie porównywalna z Polską. Angole w Krakowie upijają się w trupa, dodatkowo twarze mają niezbyt wyjściowe i jedyne co mogą wybzykać to prostytutki na telefon, a też kluby nocne czerpią z nich spore zyski bo ich odurzają i czyszczą im $ z karty. I to są tacy bohaterowie. Polki to dają się łatwo uwodzić obcokrajowcom, ale o południowej urodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 hours ago, niemlodyjoda said:

.

 

Na koniec - nie zastanowiło Cię, skąd tak dużo młodych dziewczyn ma nowiuteńkie i wypasione Iphone'y po więcej niż 4k za sztukę? Buty droższe niż 400 zł za parę? Metkowe ciuchy? Przecież to są drogie rzeczy w Polsce w porównaniu do zarobków przeciętnej części społeczeństwa. Wszyscy rodzice na to zarabiają? A może one to znajdują pod kamieniem?

Kredyciki i raty 0%. Nie wyobrażasz sobie jak "młode, zdolne, pracujące" potrafią być zakredytowane na gadżety. Natomiast prawdą jest też to co piszesz, czyli życie na koszt lub zarabianie pupcią. 

 

Zasadniczo trafienie obecnie panny, która jest w jakikolwiek sposób przewidywalna w dłuższym okresie (2-3 lata chociaż), to mission impossible według mnie. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.