Skocz do zawartości

Już za dwa dni zderzam się że ścianą!


Rekomendowane odpowiedzi

42 minutes ago, Obliteraror said:

rzeszy normalnych, uczciwych i pracowitych ludzi.

 

No właśnie dzisiaj widzimy na każdym kroku, jacy z nich prawdziwi mężczyźni, własnej kobiety nie potrafią do porządku przyprowadzić, a co dopiero własnego kraju.

 

Ale ty tego nie zrozumiesz, bo prawdopodobnie takiego mężczyzny z krwi i kości to ty nigdy nie spotkałeś, więc rozmowa z tobą jest o tym jak ze ślepym o kolorach. Strata mojego czasu. Jeszcze kolejnego bana dostanę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, absolutarianin napisał:

No właśnie dzisiaj widzimy na każdym kroku, jacy z nich prawdziwi mężczyźni, własnej kobiety nie potrafią do porządku przyprowadzić, a co dopiero własnego kraju.

Może opowiedz jak Tobie udało się przyprowadzić do porządku swoją kobietę (a chyba nawet dwie o ile mnie pamięć nie myli). To co piszesz to puste slogany. Przyprowadz do porządku, cokolwiek to oznacza, chociaż jedną kobietę, a potem daj nam wszystkim cenne rady. Chętnie skorzystamy. Byle rady praktyczne, a nie luzne teoretyczne przemyślenia. 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Lawendowa napisał:

I teraz coś co może zgorszyć, wrażliwych samców proszę nie czytać ;). Mam zamiar jeszcze urodzić dzieci, mieć możliwość świadomego, dojrzałego macierzyństwa. Taki jest MÓJ wybór, tak się potoczyło MOJE życie.

 

23 godziny temu, Lawendowa napisał:

Skończyłam w tym roku 30 lat więc to już chyba dawno po zderzeniu że ścianą według tego forum ;), pora tylko czekać chyba na 40 jak ściana mnie przygniecie ;).


Kochanie to nie Twój świadomy wybór, a wtłoczenie do Twojej podświadomości niekorzystnych przekazów. 
 

Człowiekiem można manipulować, jak po sznurku, cierpi na taki brak zrozumienia i pokory, że dalej będzie myślał, że to jego decyzje.

 

Oby dzidziuś urodził się zdrowy, widziałem wiele poronien po 30/40 roku życia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.12.2020 o 20:53, Hatmehit napisał:

My mamy głównie tłuszczyk w fajnych miejscach, a wy mięśnie, o które znacznie prościej zadbać bez względu na wiek. Cycków sobie sportem radykalnie nie podniosę, nie ma jak. Podobnie ze skórą, macie grubszą i z większą ilością gruczołów łojowych.


Dobre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Hatmehit napisał:

a jednak niektórzy mężczyźni wolą je wybrać zamiast jeszcze trochę głupkowatych młódek. 

Coś w tym jest @Hatmehit.

 

W dobie dzisiejszych czasów, tiktokerek, youtuberek, instagramerek, i innych vlogerek modowych bardzo ciężko o młodą kobiete z jakimikolwiek umiejętnościami czy zaletami. Te kobiety nic sobą nie reprezentują poza wyglądem, do tego tendencja idzie w górę i nie zapowiada się żeby to się zmieniło w najbliższym czasie...

 

Całkiem możliwe, że część Panów się zreflektuje i wybierze nieco starsze kobiety do jakichkolwiek znajomości czy relacji.

 

Ja jestem młody, a czuje zwyczajne obrzydzenie tymi kobietami, a co ma powiedzieć taki starszy, ogarnięty facet o wyższym statusie?

 

 

Edytowane przez 17nataku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako człowiek, który w życiu spędził dużo czasu w towarzystwie zadbanych 40, 50 letnich kobiet, mogę powiedzieć tylko, że każda myśl napisana przez kobietę w stylu

„Nie mogę doczekać się 40, w końcu będzie czas, dla siebie, festiwale, Stany, podróże, wycieczki”

 

Te wszystkie słowa, to kłamstwa.

 

A jak nie, to jest to wynik fascynacji i zaprogramowania przez „ Seks w wielkim mieście”

 

 

Nie ma bardziej zgorzkniałych istot na świecie, niż kobieta po 40, nawet atrakcyjna i zamożna.

 

Dlaczego?

 

Odpowiedzcie sobie sami na to pytanie.

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, RENGERS napisał:

Nie ma bardziej zgorzkniałych istot na świecie, niż kobieta po 40, nawet atrakcyjna i zamożna.

Aż dziw bierze, że to nie jest grupa, wśród której odnotowuje się najwięcej samobójstw. Co je trzyma przy życiu... po co taki ktoś żyje i sieje zgorzknienie.

 

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, RENGERS napisał:

 


Kochanie to nie Twój świadomy wybór, a wtłoczenie do Twojej podświadomości niekorzystnych przekazów. 
 

Człowiekiem można manipulować, jak po sznurku, cierpi na taki brak zrozumienia i pokory, że dalej będzie myślał, że to jego decyzje.

 

Oby dzidziuś urodził się zdrowy, widziałem wiele poronien po 30/40 roku życia.

Wyraźnie w swojej wypowiedzi zaznaczyłam, że są to MOJE wybory i doświadczenia,  ale Ty jednak wiesz lepiej że ktoś coś do mojej podświadomości wtłoczył ?. Żeby móc wypowiedzieć się o czyimś życiu czy o jego wyborach ( jeśli już ktoś w ogóle ma taką potrzebę) to należałoby najpierw ubrać jego buty i przejść się chociaż kawałek.

Za życzenia zdrowego dziecka dziękuję, ja widziałam poronienia u 25 latki i u 37 latki. Niezależnie od wieku kobiety traumatyczne przeżycie.  Wiadomo wiek, jest ważnym czynnikiem w ciąży, ale  w wieku 30-34 nie jest traktowana jako ciąża podwyższonego ryzyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobiety zderzają się ze ścianą. Ściana zaś jest z kości słoniowej wzniesiona przez zamkniętych w sobie facetów, którzy roją sobie że zasługują na jedynie 20 latki które nie będą traktować ich jak bankomaty, i będą uległe przy jednoczesnej erudycji. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Orybazy napisał:

Bo to one w 2/3 inicjują rozwody i wychodzą z nich z dziećmi, domem i alimentami.

Jest sprawiedliwość przynajmniej. Nachapią się, ale dalej zgorzkniałe.

 

Powiem wam szczerze, że może ja się nie znam, może to przez moją wiejską mentalność i robotnicze pochodzenie. Ale jakbym mojej matce powiedziała, że ona ma chodzić zgorzkniała, bo się starzeje to popukałaby się w głowę i kazałaby mi się wziąć za jakąś porządną robotę, bo chyba za dużo czasu mam. I pewnie miałaby rację.

Czuć, że dawno wojny nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, 17nataku napisał:

W dobie dzisiejszych czasów, tiktokerek, youtuberek, instagramerek, i innych vlogerek modowyc

Ależ mi zupełnie nie o to chodziło. Sama jestem młoda i głęboko w nosie mam podane przez Ciebie zjawiska, interesuję raczej kwestiami ciekawymi dla kobiet i 200 i 2000 lat temu kiedy internetu nie było. Miałam tu na myśli, że niezależnie od warunków, kobieta ciut starsza niż 18-25 letni podlotek (nie plując w moje rówieśniczki, bo wiele wśród nich niegłupich istot), będzie prezentowała inne wartości, związane po prostu z doświadczeniem życiowym. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Orybazy napisał:

Sprawiedliwość, gdzie za biologię kobiety karani mają być mężczyźni. Co dalej, legalny kop w przyrodzenie od kobiety, która ma okres? Żeby on też pocierpiał?

Dobra, ale Ty sobie poruchasz młódkę w wieku 50 lat. Bierz i się nie targuj ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, absolutarianin napisał:

 

No właśnie dzisiaj widzimy na każdym kroku, jacy z nich prawdziwi mężczyźni, własnej kobiety nie potrafią do porządku przyprowadzić

A mnie nadal jednak dziwią takie sformułowania. Przyprowadzić swoją kobietę do porządku. To te kobiety z którymi się wiążecie nie potrafią same według swoich zasad, moralności, sumienia przeżywać życia? Potrzebują nad sobą bata? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Amperka napisał:

Czuć, że dawno wojny nie było.

 

Wojna trwa od dawna. Ideologiczna. I przykre jest tylko to, że słuszne obawy, stwierdzone popieprzenie obecnych czasów roztapia się w paranojach w rodzaju - aj, waj, jedziem sobie na wypizdowo świata, tam będzie domek mały, chatynka z bali, mycie w miednicy, sraczyk za domem i miłość po wsze czasy.

 

Oczywiście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minutes ago, Lawendowa said:

Przyprowadzić swoją kobietę do porządku. To te kobiety z którymi się wiążecie nie potrafią same według swoich zasad, moralności, sumienia przeżywać życia? Potrzebują nad sobą bata? 

Też tego nie rozumiem. Ktoś sobie wybiera herod-babę, będzie walczył o dominację ale to chyba margines? Większość, myślę jednak woli spokojne dziewczyny, gdzie wystarczy rozmowa i ustalenie zasad współżycia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Obliteraror napisał:

Wojna trwa od dawna. Ideologiczna.

I weź tu namierz wroga. Jak w takiej wojnie określić zwycięzców. Czy można ich nazwać odważnymi, walecznymi i nieustraszonymi. Tymi co opanowali trudną sztukę walki i oręża.

Czy ci co potrafili wkraść się do bazy danych wroga, odpalić samonakierowujący się pocisk, rozpowszechnić fałszywy mem w społeczeństwie są bohaterscy. Jak tu w takich warunkach wyłonić autorytety.

Smart domy, praca w usługach, informatyzacja - atrybut siły przestał być potrzebny. Nie jojczę, bo nie ma nad czym. Tak jest i już.

Przyszłość to zapełnione domy starców i upadający system emerytalny - bo niby jak inaczej, przy dzietności w Europie na poziomie 1,4 (gdzie statystyki zawyżają kraje gdzie jest spora grupa muzułmanów).

To jest realny problem. Nasi rodzice jeszcze mają dzieci - jeszcze zawiezie się ich na badania, odwiedzi w chorobie. Natomiast my, to społeczeństwo samotnie umierających ludzi, na których nie ma kto pracować, bo młodych jest za mało żeby udźwignąć ten ciężar.

Ktoś powie, Klub Rzymski też zakładał głód i brak możliwości wyżywienia ludzi bazując na ówczesnych danych, aż tu pojawiło się GMO.

Może teraz też ludzka kreatywność i energia coś zaradzi.

To jest właśnie przyszłość, już niedługo, za jakieś 30 lat.

Wszyscy panowie, którzy tu pośmichują się z 40-tek, 50-tek, jak wy wyobrażacie sobie swoją starość. @RENGERS to wiem, że zapyli jakąś młodszą panią i będzie się nim opiekowała ;) ale reszta. Nie starczy tych młodszych dam dla wszystkich.

 

 

 

 

 

Edytowane przez Amperka
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Orybazy napisał:

Będzie import. Oglądam kilku amerykańskich YTberów, niektórzy mają żony z Azji. Taki będzie trend. 

W Chinach obecnie jest największa dysproporcja liczby chłopców do dziewczynek. 120 chłopców na 100 dziewczynek. Drugie w kolejności są Azerbejdżan i Armenia - cały czas w stanie wojny. Ci ludzie kiedyś dorosną, kiedyś będą mieli po 20 lat. Czy starczy tych Azjatek dla Europejczyków. Może kobiety z Afryki jednak.

Zobaczymy. Ja jestem ciekawa jak to się wszystko rozegra.

 

A my tylko edukacja, prawa człowieka, rozwój - to wszystko jest ważne, ale zobaczymy jakie to będzie miało znaczenie za 30 lat. Może będzie jakiś przełom.

Edytowane przez Amperka
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.