Skocz do zawartości

Brak możliwości przyjęcia mandatu wystawionego przez Policję


Rekomendowane odpowiedzi

14 godzin temu, DOHC napisał:

Nigdy nie głosowałem ani na pis, ani na po. Raz zagłosowałem kaczor vs bronek w drugiej turze, nigdy więcej nie popełniłem tego błędu i na drugą turę nie poszedłem.

 

 

Ja tak samo bracie nie głosuje na układ okrągłostołowy.

PiS i PO jedno zło pracujący dla swoich mocodawców

poplecznicy mający Polskę i Polaków tam gdzie nie dochodzi słońce.

  • Like 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jeszcze niedawno myślałem, że w Polsce się zmieni jak pokolenia '80, które już nie pamięta komuny, dojdzie do władzy, Do władzy idzie się gdzieś w wieku 45 lat czyli w 2025 ale jak popatrzyć na młode pokolenie PiSu to będę musiał chyba zjeść buta (chyba, że coś innego nas poratuje; no w każdym razie, nie jest to jedyny powód, dla którego w Polsce może być/będzie lepiej)

 

comment_16102135772cDoeUylO3gZbCxBVW06Di

 

Ten w prawym górnym rogu to Jak Kanthak, rocznik 1991, to on reprezentuje ten projekt (i nie tylko ten ale to może kiedy indziej)

 

 

comment_1610191949iye75yRez7VNahxv0RddBK

 

 

Ładniutki, nie? Wesołki alias sodomici (ang. gay) też tak myślą.

 

I nie tylko oni.

 

Quote

Po wstrętnych atakach J. Kanthaka wymierzonych w LGBT+ podjąłem decyzję (nie znoszę hipokryzji i szczucia na mniejszości) o ujawnieniu faktu: przed laty w 2011r. w krk klubie Kitsch Janek - wtedy mi nieznany - wielokrotnie i obcesowo nagabywał mnie swoją ofertą seksu oralnego.

 

Obrońca konserwatywnych wartości, się znalazł, psia mać.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewola, niewola, niewola... Nic nie możesz, ale żyjesz w państwie demokratycznym.

 

Akurat kiedyś odwołałem się od takich pomówień, bo dostałem wpierdol, przekopkę aż dwa razy od psiarni i wiecie co? Na koniec, musiałem jeszcze opłacić koszty sądowe w wysokości bodaj ok. 1000zł. Nie warto kurwa, chyba że macie nagranie.

 

W ogóle zauważyliście, że człowiek nie ma prawa, człowiek ma być posłuszny, ma wykonywać wszystkie polecenia, ma się dostosować.

Przecież już na tym etapie, egzystencja zalatuje karą. Im głębiej z pytaniami, tym jebie większymi absurdami.

 

Nie kupowałem tego i nie kupię. Nie ma dla mnie alternatywy, jedyną alternatywą jaką udaje mi się rozpoznać w tym wszystkim jest Alternatywy 4.

Obłęd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, balin said:

zaszczują mentalnie ten naród, na grube dziesiątki lat

 

Właśnie, że nie ale do następnych wyborów wystarczy. Gros wyborców PiS to emeryci,

uid_b371f942bdac951f0f9d55e164598cd51571

 

których jedynym oknem na świat jest telewizor. Z alternatywy, jaką jest internet, nie korzystają.

 

Jak pokazały wyniki badań CBOS w 2018 r. korzystanie z Internetu było powszechne wśród młodszych użytkowników w wieku 25–34 lata i większej części osób w grupie wiekowej od 35 do 44 lat, a także dwóch trzecich osób mających od 45 do 54 lat. Jednak prawie połowa Polaków w grupie wiekowej 55-64 lata i trzy czwarte najstarszych użytkowników w wieku 65 lat i więcej – pozostawała offline (Polacy w sieci. Analiza przemian użytkowania Internetu).

 

Ci ludzie bez alternatywnego medium jakim jest internet uwierzą we wszystko co się im wyświetli w telewizji. Ale oni wiecznie żyć nie będą. Ostatnia p(l)andemia pokazała, że emeryci umierają. Do jesieni 2023 umrze ich, od teraz grubo ponad milion, z czego 2/3 to będą wyborcy PiSu. Pis musi zadbać o brak alternatywy medialnej już dziś i właśnie to robi. "Repolonizacja" mediów to nie tylko ich sztandarowe sanacyjne hasło ale też sposób na zapewnienie sobie monopolu na informacje. Ale "repolonizacja" to nie jedyny ich pomysł. Do sejmu wpłynął poselski projekt ustawy o zmianie ustawy - Kodeks karny oraz niektórych innych ustaw - druk 867 (kolejny po 866 dotyczącym mandatów) W projekcie przewiduje się możliwość nakazania przez sąd lub prokuratora (!) uniemożliwienia dostępu do danych informatycznych lub treści udostępnianych drogą elektroniczną przez dostawców usług cyfrowych, podmioty prowadzące działalność telekomunikacyjną lub świadczące usługi drogą elektroniczną. Sąd lub prokurator mają mieć możliwość nie tylko nakazania zablokowania tych danych lub treści ale i ich usunięcia (sprawdźcie art. 2 pkt. 2 z powyższego odnośnika).


Nie ma przypadków, a na pewno PiS nic przypadkowi nie pozostawia.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.01.2021 o 07:32, Imiennik napisał:

To ja nie wiem co Wy w tej robocie robicie i jakie zaniedbania zdrowotne mają Twoi współpracownicy. W byle sklepie typu lidl/biedronka 70% ludzi, w tym pracownicy lata z maską pod nosem którym w tym czasie oddychają. Jak wiadomo COVID mieszka sobie między innymi w nosie, bo się go stamtąd wydłubuje patykiem, tak? To jakim cudem nie zamknięto żadnego sklepu? Powinny padać masowo jak muchy. Ostatnio starsze znajome mi małżeństwo zachorowało na covida, kobieta w domu przesiedziała, facet trafił do szpitala z objawami mocnego zapalenia płuc. Już praktycznie doszedł do siebie. Dobry powód do zatykania mordy dla całego kraju i gwałcenia wszelkich swobód

 

Jeśli w załodze np. holownika jedna osoba jest chora, to wszyscy to złapią. Nie da się tego uniknąć w takich warunkach. Jesteś lekarzem? Czyli co, światowy spisek Biopharmy? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

12 minut temu, Stefan Batory napisał:

Jeśli w załodze np. holownika jedna osoba jest chora, to wszyscy to złapią. Nie da się tego uniknąć w takich warunkach. Jesteś lekarzem? Czyli co, światowy spisek Biopharmy? 

Ajwaj. A jak pracowaliście wcześniej? Jak ktoś złapał np. grypę to szedł na L4 i fajrant. Ktoś w między czasie też coś "złapał i co był jakiś dramat? Nie pracowaliście dalej. W mojej pracy w okresie grypowym na L4 przebywało ok. 20% załogi. I ktoś robił z tego dramat? Nie.

A teraz ajwaj dżuma!

Pandemia covidu to od dawna już nie kryzys zdrowotny tylko epidemia strachu. I nie spisek bigharmy. A wojna Chin z USA o hegemonie na świecie.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.01.2021 o 16:42, Szczery Człowiek napisał:

że PO będzie lepsze, ale myśle, że nie gorsze od PiS,

Będzie to samo + koalicja z lewicą + jawny import wszystkich postępackich idei z Brukseli

Od uzgadniania płci, przez likwidację rolnictwa (umowa z mercosurem), po "eko" rozwiązania - tu warto sobie przypomnieć niemiecki koncern motoryzacyjny, instalujący w samochodach oprogramowanie fałszujące testy emisji spalin. I dokładnie tak działa ta całe brukselska ekologia - $$ ma się zgadzać, a nie tam jakieś bzdury. Bzdury to się narzuca na innych, żeby robić na nich te $$.

 

Jedyna szansa, żeby coś się zmieniło to chyba tylko jeden wielki krach, całej tej lewicowej wizji świata. Jak to wszytko zbankrutuje to może będzie okazja, żeby wyłonił się jakiś lider z rozsądnym podejściem do gospodarki i wziął to wszystko za mordę. Demokratycznie to się tego nie ruszy, bo politycy w systemie demokratycznym nie mają w tym interesu.

 

  

22 godziny temu, balin napisał:

Znacznie groźniejszy temat, to repolonizacja mediów

 


Tylko ciekawe czemu Niemiec nie płacze jak sprzedaje Orlenowi?

Może dlatego, że te wszystkie media, jak je razem wziąść do kupy, to mają zasięg mniejszy od Sashy Grey. ?

 

Bardzie to wygląda na jakąś PISowską łapówkę.

 

Edytowane przez BumTrarara
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Baca1980 napisał:

Ajwaj. A jak pracowaliście wcześniej? Jak ktoś złapał np. grypę to szedł na L4 i fajrant. Ktoś w między czasie też coś "złapał i co był jakiś dramat? Nie pracowaliście dalej. W mojej pracy w okresie grypowym na L4 przebywało ok. 20% załogi. I ktoś robił z tego dramat? Nie.

A teraz ajwaj dżuma!

Pandemia covidu to od dawna już nie kryzys zdrowotny tylko epidemia strachu. I nie spisek bigharmy. A wojna Chin z USA o hegemonie na świecie.

 

Jak ktoś u nas łapał grypę, to nie lądował pod respiratorem, jak to się zdarzało w przypadku covida. W mojej pracy, jeśli ktoś nie wymaga zwiezienia na ląd helikopterem, to znaczy, że nadaje się do pracy. Jeśli z załogi ze względu na chorobę wypadnie np. kapitan czy starszy mechanik, to nie można odbić od kei mając niekompletną załogę, co generuje ogromne straty i powoduje dramat. Na morzu kapitana możesz zastąpić tylko innym kapitanem, a nie weżmiesz ich z ulicy przecież.

 

W fabryce czy biurze jest inaczej. .  Nie wiem jak to jaśniej wytłumaczyć.

 

Nie będąc lekarzem z odpowiednim doświadczeniem klinicznym nie wypowiadam się o jak to nazywasz "epidemii strachu". Ja nie tyle obawiam się covida, którego przeszedłem dość łagodnie jesienią, ale że mój pracodawca zbankrutuje, bo nie będzie komu pracować.

 

Relacje znanych mi lekarzy i pielęgniarek pracujących na "pierwszej linii" z covidem, czy relacje kolegów, którzy przeżyli ciężko zakażenie tym wirusem powoduje, że na cały problem patrzę innym okiem, niż internetowi specjaliści. Jesteś lekarzem?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, Stefan Batory napisał:

Nie da się tego uniknąć w takich warunkach. Jesteś lekarzem? Czyli co, światowy spisek Biopharmy? 

Gdyby ten wirus był taki zajadliwy jak przedstawiasz, to wiele sklepów zostałoby zamkniętych jako skupiska wirusa, pracownicy na kwarantanne i nieczynne do odwołania. No ale mamy pandemię bo na jakimś kutrze ktoś miał powikłania po chorobie, nawet nie wiadomo jakiej bo testem PCR to można najwyżej rzucić w dal. Naprawdę nie trzeba być lekarzem by rozumieć proste informacje ;)

Edytowane przez Imiennik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Stefan Batory napisał:

Jak ktoś u nas łapał grypę, to nie lądował pod respiratorem, jak to się zdarzało w przypadku covida.

Ajwaj mój kolega sam wylądował na jednodniowej tlenoterapii (silne duszności). Żyje i ma się dobrze.

 

6 minut temu, Stefan Batory napisał:

Ja nie tyle obawiam się covida, którego przeszedłem dość łagodnie jesienią,

 Też już przechorowałem i to w lutym zeszłego roku. Suchy kaszel, osłabienie oraz wysoka gorączka . Nie robiono jeszcze testów i lekarz stwierdził zapalenie oskrzeli.

 

9 minut temu, Stefan Batory napisał:

Relacje znanych mi lekarzy i pielęgniarek pracujących na "pierwszej linii" z covidem, czy relacje kolegów, którzy przeżyli ciężko zakażenie tym wirusem powoduje, że na cały problem patrzę innym okiem, niż internetowi specjaliści.

Mój dobry znajomy z "'resortu zdrowia". Mówi krótko; "Gdyby nie testy oraz panika. Szpitale pracowałyby w jak corocznym okresie grypowym. To przepisy "covidowe" paraliżują prace lekarzy. Dajcie nam pracować a będzie dobrze".

15 minut temu, Stefan Batory napisał:

Jesteś lekarzem?

Nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra. Wszyscy psioczą, narzekają i biadolą. Teraz mam pytanie: kto z was głosował na Dudę w ostatnich wyborach? Pytanie jest jest zasadne, bo znam osoby o poglądach "prawiej" od PiS-u, w ostatnich wyborach prezydenckich głosowały na Dudę. Wiem, prezydent niewiele może, ale biorąc pod uwagę to, że Senat należy do opozycji, to niepisowski prezydent zmieniłby sytuację. Uprzedzę wszelkie pytania: głosowałem na Trzaskowskiego. I to było mniejsze zło.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.01.2021 o 08:25, Baca1980 napisał:

Jedyna nadzieja w tym. Że Jarek się przeziębi i strzeli kopytami. Zacznie się walka o schedę i to będzie  koniec PiS-u. Tylko co po nim?

Smutne, ze prawdopodobnie przy zmianie wladzy np. podwyzki z kazdym poczatkiem nowego roku beda stale, corocznie...

 

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 1/9/2021 at 5:51 PM, Bohun said:

*tak w ogóle to nie mamy żadnej demokracji ani w Polsce, ani na świecie tylko iluzje tego(tzw.rząd w obrębie danego kraju to sobie co najwyżej może wybrać kolor deski klozetowej w kiblu)

Najważniejsza osoba w państwie premier jest nie wybierany, ministrowie, sędziowie SN, komendant główny policji itd. Uważam że warto głosować ale mieć świadomość że to nie ma większego wpływu. Wracam zawsze do tego samego przykładu, państwowy Orlen, Lotos. Prawie każdy wie że połowa ceny paliwa to podatki, prawie każdy nagradza państwo dodatkowo jeszcze marżą tam jeżdżąc.

Jeśli Polacy nie potrafią pojechać do prywaciarza, który nie ma takich dobrych hot-dogów to o czym tu mówić.

Póki jest żarcie w lodówce i papka w TV nie będzie zmian.

Nie należy się bać kryzysu, bez niego będzie tylko równia pochyła.

28 minutes ago, Perun82 said:

Pracuj, płać i płacz.

No właśnie pracuj jak najmniej (zarobkowo). Możesz zrobić coś sam, rób zmniejszaj swoje potrzeby finansowe. Nie kupuj nowych rzeczy (VAT), hoduj żarcie, kupuj od rolnika itd. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Bugman napisał:

Teraz mam pytanie: kto z was głosował na Dudę w ostatnich wyborach? (...) Wiem, prezydent niewiele może

Co to ma za znaczenie kto na kogo głosował? Wybory to iluzja dla plebsu. 

 

Sam stwierdziłeś, że PREZYDENT niewiele może, myślisz, że możesz wybrać prezydenta? 

22 godziny temu, Bugman napisał:

głosowałem na Trzaskowskiego. I to było mniejsze zło.

Ta, mniejsze zło. Co za różnica czy Cię skroi Seba czy Mati? To dalej ta sama banda.

@Shit test odbiłem rozwodemrozwodem

Bardzo fajny materiał, ale co z tego jak dalej toczy się dyskusja kto na kogo głosował :D

Edytowane przez Imiennik
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.