Skocz do zawartości

Przewidywalność kobiet


maroon

Rekomendowane odpowiedzi

Moja instagramerka, o której tu parę razy wspominałem, a którą od długiego czasu zlewam i ogólnie traktuję na odwal się, napisała właśnie do mnie:

 

"Czemu jesteś wobec mnie taki obojętny?" 😂

 

Dziewczę miało ostatnio etap zerkania na mnie gdy wydawało jej się, że nie widzę. 

 

No i teraz zagwozdka. Grać w tę grę czy nie. 😂

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież wiesz o co jej chodzi.

Oleje Cię dokładnie w tym momencie, gdy dasz jej atencję jak ta banda simpów, która ślini się do niej na insta. Jej śliczna, ale nieco pusta główka nie ogarnia tego, że ktoś może na nią reagować tak jak Ty. 

Ta taktyka w przypadku atencjuszek praktycznie zawsze działa („on jako jedyny mnie olewał, a ja nie wiedziałam czemu”), o ile oczywiście nie jesteśmy jakimś maszkaronem - rób dalej to co robisz, a jej fascynacja Tobą będzie się pogłębiać. 

Ja bym grał dalej dla czystego sportu, no ale ja lubię gry damsko- męskie. Tylko cel trzeba określić realnie, bo ślubu i bombelków z tego nie będzie 😆

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, maroon napisał:

"Czemu jesteś wobec mnie taki obojętny?" 😂

Przyzwyczaiła się myszunia do tego, że każdy bolec orbiter skacze przy niej jak przy miss świata a tu zooooonk.

 

Jestem taka piękna, mam ogromną atencję więc dlaczego on się mną nie zachwyca?

Heloł Maroon, tu jestem, heloł, gdzie komplement???

 

Baby tak mają, 99 ćwoków jest na zawołanie to jest fajnie ale jak jeden kładzie na nią lache to gadzi móżdżek jest skupiony tylko na tym jednym rodzynku.

 

@maroon wedle zasady "Ruchać, jebać niczego się nie bać".

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, maroon napisał:

No i teraz zagwozdka. Grać w tę grę czy nie. 😂

 

No kto jak kto, ale stary herbatnik i takie rozkminy 😂

Też mam jedną taką pierdolniętą, tylko że ja z tą kiedyś kręciłem, po czym ona mnie olała, więc uciąłem kontakt i elo.

To było jakoś w zeszłe wakacje, nie te co były w tamtym roku, tylko w jeszcze poprzednie, no to zaraz będzie 2 lata 

jak miesiąc w miesiąc o sobie przypomina jakimś esemesem, bo a to ją właśnie na wspominki po pijaku wzięło,

a to na FB coś u mnie zobaczyła (chociaż sama mnie wyjebała ze znajomych) a to przemyślała wszystko jeszcze raz... 

Dodam tytułem uzupełnienia, że w tym roku laska kończy 41 lat, ma 2 dzieci, dla ojca których kopnęła mnie w dupę,

czego jak łatwo się domyślić pożałowała szybciej niż wpadła na ten zajebisty pomysł, no ale chuj tam, nie mój cyrk.

Teraz mi tu lamenty wypisuje i przemyślenia, które oczywiście że mam w dupie głęboko, bo jak tylko podejmę temat,

to wiadomo co będzie dalej - nie mogę od niego odejść, bo nas pozabija, ale chyba nigdy nie przestanę myśleć o tobie...

 

Beka w chuj. Ogólnie dziewczyna nie wygląda na swój wiek, a już tym bardziej na dwójkę dzieci, petarda jest taka,

że pała mi stoi na samo wspomnienie, więc może być jej ciężko przyjąć do wiadomości fakt, że po chamsku ją olewam

i w jej kobiecym mózgu nie chce się pomieścić, że jak to kurwa ja tu taka dama do niego wypisuję, a on nie reaguje? 

Już było nawet to, że ten jej chłop z którym ma te dzieci i do niego wróciła, gdzieś tam mnie szukał, później do mnie jechał,

ale też nie podziałało, bo z mojej strony poszedł na to tylko sik prosty, no to ostatnio ze dwa tygodnie temu dostałem

zdjęcie przekrojonej bułki posmarowanej masłem z dopiskiem, że zawsze będzie wspominać nasze wspólne poranki 🤦‍♂️

 

Może na samym początku coś tam jeszcze jej odpisywałem, mając nadzieję że oprzytomnieje i ostatecznie zostanie ze mną,

ale jak mnie raz zrobiła w chuja, a potem drugi raz nakręciła na powrót, po czym stwierdziła, że ona jednak nie może,

to już ani słowem się nie odezwałem, a ta dalej nakurwia w najlepsze, bo pewnie jej się nudzi jak ten chlor leży nawalony

i szuka sobie jakiegoś zajęcia wypisując jakieś ckliwe pierdy w nadziei, że się rzucę jak Reksio na świeży boczek w święta.

 

Także sam widzisz, że im to nawet z wiekiem nie przechodzi. Szkoda w ogóle energię i czas poświęcać na bzdety.

 

 

 

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minutes ago, marcopolozelmer said:

 

No kto jak kto, ale stary herbatnik i takie rozkminy 😂

 

Wiesz 9/10 😂 Jeszcze względnie młoda (26). Kto by się oparł 🤔

 

Prześmiewczo to napisałem, bo spodziewałem się, że zaczną być jakieś reakcje na ciągłą olewkę. Stąd przewidywalność. 

 

No ale zawsze mogła się też zakochać, prawda? 😁

 

Case jest o tyle ciekawy, że tam do niej spermiarze to nawet dziurą w kiblu walą. Więc powinna mieć wyjebane na jedną atencję mniej lub więcej. A tu proszę każdy głos się liczy 😁

 

 

Edytowane przez maroon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, marcopolozelmer napisał:

dostałem zdjęcie przekrojonej bułki posmarowanej masłem z dopiskiem, że zawsze będzie wspominać nasze wspólne poranki

 

Uważasz, ze masło to dobry lubrykant? Podaj proszę kilka za i przeciw, bo osobiście nie mam jeszcze zdania na jego temat 😀

  • Haha 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, maroon napisał:

Case jest o tyle ciekawy, że tam do niej spermiarze to nawet dziurą w kiblu walą. Więc powinna mieć wyjebane na jedną atencję mniej lub więcej. A tu proszę każdy głos się liczy 😁

 

Te na NIE liczą się podwójnie 👍

 

Generalnie laski nawykłe do tego, że każdego dnia męska atencja wylewa się na nie wiadrami, nie zwracają już uwagi na samo zjawisko jako takie,
dla nich to jest coś normalnego i zwyczajnego, coś jak poranne siku, po którym beznamiętnie spuszczają wodę i gaszą światło wychodząc z kibla.

Jak taka laska wstawia na FB nową fotę, to ona wie, że w ciągu pierwszej godziny dostanie 280 polubień od napalonych kretynów i ma to w dupie,

bo większości z nich nawet nie zna, a pozostali są jej doskonale obojętni, stanowią tylko tło dla jej wspaniałości lub pełnią rolę pociesznych głupków

w długie zimowe wieczory, kiedy akurat nie leci nic ciekawego w tv, no to sobie wybierze tam jakiegoś, żeby poklikać i ciągnąć łacha z typa,

który dwoi się i troi wychodząc z siebie, żeby ją rozweselić, dostać od niej serduszko, emotikona z buziaczkiem albo w najlepszym wypadku:

 

- Ha ha ha, ty to jesteś udany, chciałabym kiedyś mieć faceta takiego jak ty - a przecież ty jesteś facetem takim jak ty 🤡

 

 

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, maroon napisał:

Case jest o tyle ciekawy, że tam do niej spermiarze to nawet dziurą w kiblu walą. Więc powinna mieć wyjebane na jedną atencję mniej lub więcej. A tu proszę każdy głos się liczy 😁

 

Tylko od tych... no... jak oni są? Takich przystojnych z kwadratową szczęką. :D

Przecież brak atencji od gościa, który wygląda niczym bohater jakiegoś telewizyjnego factuala o tytule w stylu #mieszkaniec.piwnicy.o.dobrym.serduszku, by jej wisiał.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bracia, wyobraźmy sobie sytuacje w której @maroon decyduje się na cimcirimci z tą 26 letnią dziewuchą. Mija dzień czy tam dwa i według was jak wyglądała by później sytuacja? Dziewczyny starała by się dalej przypodobać samcowi czy jako już zaliczony zostaje olany, a samiczka z podłechtanym ego utwierdzona w przekonaniu, że nadal nie ma gacha co by się jej oparł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@WoLe chciałby, a decyduje to ogromna różnica.

 

Ze względu na walory "użytkowe" jak najbardziej chciałbym, bo na wdzięki obojętny nie jestem. 

 

Natomiast wiem jaki dziewcze ma charakter - maksymalnie zepsuty przez atencję. "Mnie się należy", "ja tego nie zrobię", więc to by ją kwalifikowało maks na kilka razy, bo potem by się na 100% pojawiły roszczenia i to duże. 

 

Więc sobie ją pogriluję patrząc jak żebrze o atencję i that's all. 

 

Dodatkowo też jest to "dupa z grupy", więc potem ewentualne kwasy mi niepotrzebne. 

4 hours ago, BumTrarara said:

Tylko od tych... no... jak oni są? Takich przystojnych z kwadratową szczęką. :D

 

Ale ja nie mam kwadratowej szczęki 😂 Jak już to Craiga może trochę przypominam czy Olbrychskiego. Wszystko blondynki 😁

 

Może to te zimne stalowo-błękitno-szare oczy 😁

Edytowane przez maroon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Haha. beka. 

 

Panna do mnie dzwoni z awanturą. Że ona nie życzy sobie ignorowania, że przestałem być z nią "blisko" (przecież nigdy nie byłem) , a w ogóle to ona nie musi ze mna rozmawiać, jak ja nie chce (i tak przecież nie rozmawiamy) i żebym jej nie zabraniał żyć jak chce (eeee?) . Po 5 minutach takiego wysrywu żegna się mówiąc, że jej w takim razie "nie zależy" (na czym?). 😂

 

Ostatni raz dzwoniła do mnie z jakąś oficjalną sprawą klubową gdzieś z pół roku temu. 

 

Mam zwarcie. Ktoś pomoże rozwikłać zagadkę? 😂

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@maroon wstawiałeś jakieś fajne zdjęcia na FB?

 

Ktoś ze wspólnych znajomych lub ona widzieli cię na mieście z młodsza laską?

 

Kupiłeś nowe auto?

 

Zmieniłeś metraż mieszkaniowy na większy? 

 

Dostałeś awans w pracy?

 

Wygrałeś ostatnio w totolotka? 

 

Stałeś się z jakiejś przyczyny lokalnym celebrytą?

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minutes ago, Mosze Red said:

@maroon wstawiałeś jakieś fajne zdjęcia na FB?

 

Ktoś ze wspólnych znajomych lub ona widzieli cię na mieście z młodsza laską?

 

Wrzucałem coś tam z mojego niezdarnego ujeżdżania dzikich rumaków. Parę fotek, jakieś story czy dwa. Jakieś laski w tle też tam były oraz pani instruktor (znajoma). 🤔

 

Aa. I byłem wczoraj na nielegalnej kameralnej imprezie tanecznej 😁 Byli tam wspólni znajomi. 

Edytowane przez maroon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@maroon jeżdżę od bardzo dawna. 

 

Zdjęcia z jazdy konnej, jakieś nagrody sportowe w tym zakresie czynią niejedną panią wilgotną ;)  Believe me.

 

To tak samo jak z motorem, panie lecą na motocyklistów, a motor tak naprawdę porusza te same struny co koń.

 

Na dodatek jeździectwo dalej się kojarzy z lepszym towarzystwem, zresztą nie bez przyczyny.   

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.