Skocz do zawartości

Nauczyciel we Francji ścięty przez kłamstwa nastolatki


spacemarine

Rekomendowane odpowiedzi

Cytat

Nauczyciel zapłacił głową za perfidne kłamstwa swojej 13-letniej uczennicy. Prawnik reprezentujący 13-latkę, Mbeko Tabula, przekazał, że w dniu, w którym nauczyciel Samuel Paty miał pokazywać klasie karykaturę nagiego X , dziewczyny nawet nie było w szkole w miejscowości Conflans-Sainte-Honorine niedaleko Paryża. Mimo to kłamała, że nauczyciel języka francuskiego uchybił muzułmanom, znieważając X. Spirala nienawiści doprowadziła do strasznej śmierci 47-latka 16 października 2020 roku.

Kłamała, ponieważ czuła się uwięziona w gmatwaninie kłamstw, jej koledzy z klasy poprosili ją, by była ich rzecznikiem - utrzymuje mecenas, którego cytuje "The Independent".

https://www.wp.pl/?s=https%3A%2F%2Fwiadomosci.wp.pl%2Fskandal-we-francji-nauczyciel-sciety-przez-klamstwa-13-latki-teraz-ujawnila-prawde-6616206517705280a&nil&src01=e345d

Edytowane przez spacemarine
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Paryżu była akcja w której jakiś muzułmanin przed  wybuchem siedział w środku kolejki na koncert po turecku i krzyczał alah akbar ale policja i ludzie nie interweniowali bo bali się reakcji otoczenia które będzie ich oskarżać o rasizm.

  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minutes ago, Libertyn said:

To dosć łatwe. Wystarczy utylitaryzm. W SIngapurze się z takimi nie cackają.

1. W Singapurze nie stanowią xx% ludności i nie stanowią pokaźnego procentu w większości miast.

2. W Singapurze nie dostają socjalu za to, że siedzą i psują powietrze.

3. W Singapurze jest kara śmierci.

4. W Singapurze nie ma populistycznych partii politycznych wspierających masową emigrację wszystkich jak leci. 

5. W Singapurze nie ma polityki wstydu odnośnie swojej kolonialnej przeszłości i parcia na "wyrównanie krzywd".

6. W Singapurze jest merytokracja, we Francji idiokracja.

 

Jeśli się nie zgadzasz pomimo tych argumentów (a zakładam, że się nie zgadzasz), to powiedz jak by takie wyrzucenie kilku(nastu) milionów ludzi miałoby wyglądać, zważywszy, że więkoszść z nich ma fracuskie obywatelstwo, żyją w no-go zones i mają dostęp do uzbrojenia. Ciekawi mnie to.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałem, że we Francji jest capital punishment poprzez ścięcie...  

 

Tak czy owak, jedno bawi mnie niezmiennie. Gdybyś nakazał kobietom zakrycie twarzy na mocy prawa szariatu nad Wisłą, to potok feminazistek wylałby się i płynął od Tatr aż po siwe fale Bałtyku, ale wystarczyła mała plandemijka i płeć tak zwana piękna najgorliwiej je przywdziała w wybranym przez siebie dizajnie... Ale śmiać mi się chce z tych intelektualistek, co mają mózgi zespawane razem z telawizją i gadułą wyrodną :D  

Edytowane przez absolutarianin
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minutes ago, absolutarianin said:

Gdybyś nakazał kobietom zakrycie twarzy na mocy prawa szariatu nad Wisłą, to potok feminazistek wylałby się i płynął od Tatr aż po siwe fale Bałtyku

Można dla beki przejść na islam i napisać na social media, że wg islamu kobiety mają chodzić zasłonięte, bo inaczej to dziwki. A potem patrzeć :D

  • Like 2
  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, manygguh napisał:

1. W Singapurze nie stanowią xx% ludności i nie stanowią pokaźnego procentu w większości miast.

No i? A Ty wiesz ile na Pomorzu było Niemców? Dla chcącego nic trudnego. Wystarczy żelazne prawo i  lanie ciepłym moczem na argumenty o dyskryminacji czy ograniczeniu wolności.
 

35 minut temu, manygguh napisał:

2. W Singapurze nie dostają socjalu za to, że siedzą i psują powietrze.

Dostają za to prace i w razie biedy darmową słuzbę zdrowia, dodatkowo mieszkania są w większości państwowe

35 minut temu, manygguh napisał:

3. W Singapurze jest kara śmierci.

A także chłosty itd.

35 minut temu, manygguh napisał:

4. W Singapurze nie ma populistycznych partii politycznych wspierających masową emigrację wszystkich jak leci. 

W Singapurze mamy autorytaryzm merytokratyczny

35 minut temu, manygguh napisał:

5. W Singapurze nie ma polityki wstydu odnośnie swojej kolonialnej przeszłości i parcia na "wyrównanie krzywd".

Singapur sam był kolonią

35 minut temu, manygguh napisał:

6. W Singapurze jest merytokracja, we Francji idiokracja.

We Francji jest wolność, w Singapurze zamordyzm

35 minut temu, manygguh napisał:

Jeśli się nie zgadzasz pomimo tych argumentów (a zakładam, że się nie zgadzasz), to powiedz jak by takie wyrzucenie kilku(nastu) milionów ludzi miałoby wyglądać, zważywszy, że więkoszść z nich ma fracuskie obywatelstwo, żyją w no-go zones i mają dostęp do uzbrojenia. Ciekawi mnie to.

Przestępstwo -> test z języka i kultury -> więzienie lub w razie oblania banicja na 10 lat do kraju przodków. Powrót dopiero po ogarnięciu języka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie wkurwia, że wczoraj srały różami, pochwałami, czekoladki im rozrywały dupska po nocy, a dzisiaj widzę wpisy, że to sztuczne święto, jeden dzień dostała kwiaty itp a później mają piekło w naszym kraju przez cały rok. 

 

 

 

 

Ja pierdole, dzień mężczyzn, dostań kurwa od kobity nowego laptopa i płacz na drugi dzień, że to tylko jeden prezent i masz później cały rok z nią piekło, jakoś nie widzę, ani tego laptopa od kobity, ani takich wpisów. 

 

 

 

 

Mogły wczoraj tak wstawiać, a nie jak się nachapały to krzyk, że mało, a jak napierdalała co jedna ile róż i czekoladek dostały to były pewnie w amoku, ale doszły po rozum do głowy na drugi dzień i przypomniały sobie o swoim piekle. 

 

 

 

JA PIERDOLE. 

 

 

 

 

PS. Nie ten temat, ale chłopa szkoda jak cholera. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Libertyn Widzę, że czepiasz się słówek w stylu "autorytaryzm merytokratyczny" albo chłosty itp, no i po co to piszesz, to nic nie wnosi. Wypisałem to, by pokazać, że są różnice w wyniku których podejście rodem z Singapuru (który sam wcześniej przywołałeś) się nie sprawdzi we Francji. 

31 minutes ago, Libertyn said:

Przestępstwo -> test z języka i kultury -> więzienie lub w razie oblania banicja na 10 lat do kraju przodków. Powrót dopiero po ogarnięciu języka

Gdzie tu logika? Przecież oni znają francuski, przecież znają kulturę, ale jej NIE CHCĄ i uważają  ja za gorszą. Zdadzą taki test z palcem w nosie i będą dalej robić swoje. Świetna strategia na poradzenie sobie z problemem. A nie czekaj, nie zaprezentowałeś strategii, tylko taktykę, i to, jak napisałem wyżej, nieskuteczną.

 

Jedyne co można zrobić, to zamknąć granicę i otworzyć tylko dla specjalistów i pracowników deficytowych branż, i deportować co roku setki tysięcy ludzi, a pozostałych przesiedlać w różne miejsca, by nie tworzyli getta. Dodatkowo zamykanie meczetów i deportowanie imamów wzywających do aktów nieposłuszeństwa wobec władzy. Natomiast to jest niewykonalne z powodu "demokracji", idiokracji i braku jaj.

 

Testy z języka XD

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, mac napisał:
3 godziny temu, Jonash napisał:

Kto to jest X? 😕

X-MEN? xD

ALLAH !!!

 

Tak swoją drogą, wygląda na to, że cenzurowanie słówek na tymże portalu działa również w pisanych artykułach haha

 

Godzinę temu, Turop napisał:

JA PIERDOLE. 

 

 

 

 

PS. Nie ten temat, ale chłopa szkoda jak cholera. 

Ja nie świętuję na rozkaz, są korzyści z takiego podejścia, polecam.

 

2 godziny temu, Orybazy napisał:

Kiedyś gilotyny, teraz maczety. Technologicznie też regres u nich. 

Postęp.

 

Maczetą można ściąć wroga ludu w pozycji pionowej :)

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Francja chciała ubogacenia to mają a co oni myśleli ,że muzułmanie to aniołki pokoju i da się ich urobić i wychować😆

Za max 20 lat będzie z nimi w Europie potężny problem bo namnoży się tego i siłą będą przejmować państwa. 

Na szczęście czują respekt do państw Europy wschodniej czyli nie są to takie kozaki jak nam się wydaje.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.