Jump to content

Recommended Posts

Otóż Bracia historia zaczyna się prozaicznie jak przygody wielu jurnych młodych mężczyzn którzy próbują zaznać tego sportu a oto doświadczenia jednego z nich. 

  Los temu chłopakowi sprzyja doświadczył odrzuceń gdy się nimi nie przejmował doświadcza zainteresowania gdy jest już dorosły nigdy się nie dał wyrolować dwa razy a prawie zawsze ostrożnie stąpa po ziemi a strach go motywuję. Dziś podjął ryzyko nie sprawdził opinii na garsonierze porządanie i ciśnienie nagromadzone przez no fap przesłoniło mu oczy ale czy napewno?

  Wybrał się dziś to divy choć ta pani nie zasługuje na to miano. Chciał się poczuć swobodnie a ona przywitała go oschle przeczuwał że coś jest nie tak gdy usłyszał ukraiński głos a kilka godzin  przed niby ta sama istota zapewniała go że to ona otworzy mu drzwi i wyjdzie z  mieszkania wielokrotnie spełniony, ale zaślepiony mężczyzna nie zważał na znaki. Wyglądała pięknie jak na zdjęciach niesiony przez odmęty porządnia w ładnym mieszkaniu położył się na łóżku uiścił opłatę a ona hamsko zaczęła go doić jak krowę gdy chciał doznać bliskości ,nie pozwalała mu na to poczuł się gorzej niż bydło a cała ochota uleciała do admosfery postawił ultimatum albo go rozbudzi albo nic z tego nie będzie na to ona wypowiedziała słowa zabije romantyzm bo ciężko się pisze w takim stylu "masz szybko dojść i wychodzić" parsknalem śmiechem podniosłem głos powiedziałem oddawaj kurwa pieniądze wstałem i wyszedłem zacząłem cisnąć bekę z tego odpaliłem LSO i jestem szczęśliwy że nie stracilem kasy zebrałem doświadczenie dziwka obsmarowna na garso i roskie krótka piła trzeba tańczyć z kurwami tango przepraszam że tak powiedziałem ugułem 

łapcie bracia przekaz i z fartem.

 

 

Edited by WsiunzSuchej
 • Like 3
 • Thanks 1
Link to post
Share on other sites
 • Replies 58
 • Created
 • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Albo inna beka, kolega był na randce w parku z dziewczyna, wiesz spacerujący ludzie, rodziny na spacerze, nagle koledze coś się stało i zachciało mu się srać, a nie srał przez cały dzień, dzień wcześn

Dorzucę kolejne historyjki.   Jeden koleś poszedł do divy. Diva kazała mu się umyć przed zabawą a on podniecony pod prysznicem z przyzwyczajenia odruchowo zwalił konia   Drugi mia

Mogłeś powiedzieć: przepraszam Panią, ale ja tu się przyszedłem zakochać, doznać romantyczych uniesień a Pani jest dla mnie nie miła. 

17 minut temu, WsiunzSuchej napisał:

chciał doznać bliskości

Dramat dzisiejszych czasów.

Człowiek chce zaznac bliskości, a taka się przyssie i doi jak krowę.

 

Łączę się w bólu. 

Edited by Yolo
 • Haha 4
Link to post
Share on other sites
18 minut temu, WsiunzSuchej napisał:

parsknalem śmiechem podniosłem głos powiedziałem oddawaj kurwa pieniądze wstałem i wyszedłem zacząłem cisnąć bekę z tego odpaliłem LSO i jestem szczęśliwy że nie stracilem kasy zebrałem doświadczenie dziwka obsmarowna na garso i roskie krótka piła trzeba tańczyć z kurwami tango przepraszam że tak powiedziałem ugułem 

łapcie bracia przekaz i z fartem.

 

Następnym razem jak za ścianą będzie alfons to nie dość, że nie weźmiesz pieniędzy to sam będziesz doił ,,coś" jak krowę :D

 • Haha 6
Link to post
Share on other sites
1 minutę temu, Tomek9494 napisał:

 

Następnym razem jak za ścianą będzie alfons to nie dość, że nie weźmiesz pieniędzy to sam będziesz doił ,,coś" jak krowę 

Rozjebał bym tą chatę w drobny mak a że się wydałem to się przestraszyła . Ja się nie boję nie po to tyle ćwiczę żeby dać się dymać na kasę ewentualnie po kumpli albo na psy w ostateczności zero litości szacunek do klienta musi być.

@fckyeaNo ale ciężko z tymi opiniami na garso też nie bardzo wiem jak sprawdzić po numerze nie wyskakuje może coś źle robię niby miasto wojewódzkie a dużego wyboru nie ma a też szwagry mało aktywne 

 • Like 1
Link to post
Share on other sites
30 minut temu, WsiunzSuchej napisał:

Otóż Bracia historia zaczyna się prozaicznie

Jak wchodzisz, to z automatu ustalasz zasady z nią, co się stanie jak skończę wcześniej, nie gadaj przez telefon, bo gości napalonych na ruchanie ma na pęczki.

13 minut temu, Tomek9494 napisał:

doił ,,coś" jak krowę

Z tym mi się kojarzy.

 

 

 • Like 1
 • Thanks 1
Link to post
Share on other sites
14 minut temu, Tomek9494 napisał:

 

Następnym razem jak za ścianą będzie alfons to nie dość, że nie weźmiesz pieniędzy to sam będziesz doił ,,coś" jak krowę :D

 

Można zastosować samoobronę przez odgryzienie xD

 • Haha 2
Link to post
Share on other sites
8 minut temu, zuckerfrei napisał:

Sorry Typie ale mam z Ciebie bekę. 

Sam mam z siebie bekę 

 

7 minut temu, horseman napisał:

Za LSO zawsze plus. Może "nie zadbałeś o dobry nastrój"?

 

https://www.youtube.com/watch?v=agCof0o43c8&ab_channel=kigonjirokigonjiro

Wiedziałem że na tym forum muszą być prawilne mordy co Goga słuchają

Co ja poradzę zimno było gładziłem ręką po udzie nawet nie chciała się położyć jak nie potrafi zbajerowac klienta to się słabo sprzedaje.

@Boromirahhh chyba się zakochałem może do mnie wróci 

Edited by WsiunzSuchej
 • Like 1
Link to post
Share on other sites
Teraz, RealLife napisał:

doznać romantyczych uniesień a Pani jest dla mnie nie miła. 

To trzeba było tak rozmawiać z kobietą, ucz się od mistrza, acha i jeszcze kupić jej futro i dać 3 tys złotych do ręki

 

 

Link to post
Share on other sites
Teraz, RealLife napisał:

Panią, ale ja tu się przyszedłem zakochać, doznać romantyczych uniesień a Pani jest dla mnie nie miła. 

Jak byłem w armii to jeden starszy marynarz był lekkim "nieogarem" - nawet dziwki się z niego śmały... chałbym ten widok wymamać z pamięci.

Link to post
Share on other sites
4 minuty temu, zuckerfrei napisał:

... chałbym ten widok wymamać z pamięci.

A co ? Z kwiatami, bukietem róż przychodził do burdelu ?

Albo czekoladkami Wedla ?

Lub co najgorsze, tak jak zrobił mój kumpel przyniósł swojej lasce na randce obranego kuraka z piór i od razu uciętą głową, panna nie mogła ze śmiechu.

 

 

@Analconda Dałbyś swojej ulubionej prostytutce czekoladki Wedla, albo przyniósł bukiet róż ?

Edited by Boromir
 • Haha 5
Link to post
Share on other sites
2 minutes ago, Boromir said:

b co najgorsze, tak jak zrobił mój kumpel przyniósł swojej lasce na randce obranego kuraka z piór i od razu uciętą głową, panna nie mogła ze śmiechu.

 

Dobry chłopak, może ze wsi. W latach 90 swojskie kury nosiło się lekarzom na łapówki. Tak samo jaja. Może twój kolega z Podlasia na przykład. 

 

Link to post
Share on other sites

@Boromir tak to nie, no burak do N potęgi, ale taki przypadek zakochania w Divie też znam.

 

 

Z bekowych randek mój kolega swoją dziewczynę zaprosił do domu (to była jej pierwsza wizyta), mama otwiera, witają się, zaprowadza do pokoju, a Go nie ma. Wpada po 5 minutach totalnie nago do pokoju... tak ją zaskoczył. (nie było jeszcze sexu)

Edited by zuckerfrei
 • Haha 2
Link to post
Share on other sites
Teraz, RealLife napisał:

Może twój kolega z Podlasia na przykład. 

Panna mówiła dla beki na randce, a ten myślał, że na poważnie, więc wziął siekierę i zabił kuraka, obrałz piór, uciął głowę, ubrał się ładnie, wziął brudną ciudrachę i przyniósł na randkę.

Teraz, Analconda napisał:

W ogóle nie rozumiem o co chodzi w temacie. Jakieś wyjaśnienie?

Domyślam się, jaki numer kolega kolegi odwalił, ze nawet prostytutki się z niego śmiały.

 • Haha 2
Link to post
Share on other sites
12 minut temu, zuckerfrei napisał:

(nie było jeszcze sexu)

Też miałem podobny przypał, przyprowadziłem pannę do domu na ruchanie, zabrakło mi floty na hotel, posiedziała u mnie 2h, potem zaczęliśmy się lizać, zaczęła mi loda robić, ja jej minetę. Wyobraź sobie ja jestem goły, ta panna to samo, patrze przez okno, a tu mama wraca do domu, parę h. wcześniej, nie było ruchania, był sernik i makowiec, k#rwa dobrze że zauważyłem, jaja by były gdybym nie zauważył, chciałem ją brać na stole albo walić w powietrzu, bo był karakan, jaja by były , gdyby moja mama weszła, albo co najgorzej moja babka. A stara po tym, jak pojechała, no jak tam synowa, a ja z nią się chciałem poruchać bez zobowiązań, po koleżeńsku. Starsza oczywiście, że to moja przyszła dziewczyna była :)

Cyrk na kółkach.

11 minut temu, Analconda napisał:

W ogóle nie rozumiem o co chodzi w temacie. Jakieś wyjaśnienie?

A tak szczerze dałbyś czekoladki albo bukiet róż ?

9 minut temu, zuckerfrei napisał:

Jak zwykle o $. 

Czyli nie było czekoladek wedla :(

Edited by Boromir
 • Like 2
 • Haha 1
Link to post
Share on other sites
 • Marek Kotoński changed the title to Bez litości jak się nie dać wykorzystać prostytutce
 • Similar Content

  • By bezprym
   Ostatnio zauważyłem u siebie narastające zjawisko stresu w momencie, kiedy wykręcam numer do divy, żeby się umówić. Kiedyś też tam było jakoś delikatnie stresująco, ale sobie z tym radziłem. Teraz jednak to jest tak silna reakcja, że często rezygnuję ze spotkania, bo mi się ręce trzęsą. Podświadomość daje jasny sygnał do ucieczki. I teraz pytanie: Czy ktoś z Was też tak może ma? Jak wyglądają Wasze reakcje na płatne spotkanie? A może ktoś ma jakiś pomysł, gdzie może leżeć źródło takiej reakcji?
  • By Qsiorz
   Co wy panie zrobiły, jak się zachowały gdyby przyłapały swojego partnera/chłopaka/męża/itd. na wyżej wymienionym?

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.