Skocz do zawartości

Kiedy kobiecie przeszkadza WSZYSTKO


Rekomendowane odpowiedzi

Witam zainteresowanych , krótko i zwięźle , spotykam się z nową kobitką i już po krótkim czasie czas prysł , pretensje o wszystko , że jadę na wakacje , że ćwiczę za dużo , że jestem za elokwentny? Nazywany przez Panią kiedy rozmawiam z kimś na poziomie filozofem , że nie organizuje wypadów jakich by chciała ,że z kolegą jutro jadę na basen , że za dużo zarabiam , że jem za zdrowo.

 

 

 

Kurwa , eloszka bambino szukaj el jelenio dalej , NEXT PLEASE.

 

 

 

Szkoda czasu i energii , nie wiem czy trafię na swoją Julie , ale wiem jedno , POJEBANE WYMAGANIA , w zasadzie dochodzi do sytuacji , że nawet gdybyś kogoś chciał poznać to za dużo energii tracisz już na wstępie , nie dziwię się ,że czasem ktoś chodzi sfrustrowany , ja już na to leje , ale nie powiem ,że trzeba mieć specyficzną część energii odłożona na PODRYWY ,jak masz zaspokoić kogoś wymagania jak on sam nie wiem czego od siebie chce?

 

 

Wzywam wszystkich Syzyfów , zostawcie swój kamień i chodźcie cieszyć się życiem .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Like 9
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Turop napisał:

po krótkim czasie czas prysł , pretensje o wszystko , że jadę na wakacje , że ćwiczę za dużo , że jestem za elokwentny? Nazywany przez Panią kiedy rozmawiam z kimś na poziomie filozofem , że nie organizuje wypadów jakich by chciała ,że z kolegą jutro jadę na basen , że za dużo zarabiam , że jem za zdrowo.

 

Laska ewidentnie Cię shitestowała, starając się cisnąć po czym popadnie. Ustawiasz do pionu i problem z głowy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Turop napisał:

Witam zainteresowanych , krótko i zwięźle , spotykam się z nową kobitką i już po krótkim czasie czas prysł , pretensje o wszystko , że jadę na wakacje , że ćwiczę za dużo , że jestem za elokwentny? Nazywany przez Panią kiedy rozmawiam z kimś na poziomie filozofem , że nie organizuje wypadów jakich by chciała ,że z kolegą jutro jadę na basen , że za dużo zarabiam , że jem za zdrowo.

Panie, coś pan se za babę znalazł??

Moja sama mnie wyciąga na rower, goni jak żrę za tłusto, wypycha na różne kursy... 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Normik'78 napisał:

Panie, coś pan se za babę znalazł??

Z opowiadań też taka była 

 

3 minuty temu, Normik'78 napisał:

wyciąga na rower, goni jak żrę za tłusto, wypycha na różne kursy... 

Ale nie patrząc na słowa , tylko co jest w realu , mówię eloszka .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie twój typ kobiety. Jak ktoś cie nazywa filozofem i to w negatywnym znaczeniu tego słowa (a wiadomo, rozpoznasz kiedy ktoś kpi, a kiedy komplementuje) to cie nie akceptuje takim jaki jesteś, nie podoba się tej osobie to co masz w głowie. Nie ta julka, nie ten romeo :( Kurwa jak to ktoś, a tym bardziej baba może nam mówić co mamy robić, a co nie ? To jest chore !

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Turop napisał:

Witam zainteresowanych , krótko i zwięźle , spotykam się z nową kobitką i już po krótkim czasie czas prysł , pretensje o wszystko , że jadę na wakacje , że ćwiczę za dużo , że jestem za elokwentny? Nazywany przez Panią kiedy rozmawiam z kimś na poziomie filozofem , że nie organizuje wypadów jakich by chciała ,że z kolegą jutro jadę na basen , że za dużo zarabiam , że jem za zdrowo.

 

 

 

Kurwa , eloszka bambino szukaj el jelenio dalej , NEXT PLEASE.

 

 

 

Szkoda czasu i energii , nie wiem czy trafię na swoją Julie , ale wiem jedno , POJEBANE WYMAGANIA , w zasadzie dochodzi do sytuacji , że nawet gdybyś kogoś chciał poznać to za dużo energii tracisz już na wstępie , nie dziwię się ,że czasem ktoś chodzi sfrustrowany , ja już na to leje , ale nie powiem ,że trzeba mieć specyficzną część energii odłożona na PODRYWY ,jak masz zaspokoić kogoś wymagania jak on sam nie wiem czego od siebie chce?

 

 

Wzywam wszystkich Syzyfów , zostawcie swój kamień i chodźcie cieszyć się życiem .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nie licz na to że spotkasz inne. Ja mam wywalone na takie myślenie kobiet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Turop napisał:

i już po krótkim czasie czas prysł , pretensje o wszystko

 

A że tak zapytam wprost.

 

Pierścionek kupiłeś? Nie?

Torebkie* kupiłeś? Też nie?

 

(...)

 

To masz za swoje ty ...**

Ty chciałeś szyneczki sromowej, to płać!

 

 

* torebkie (Guczi Gucci albo Dzęs Guess) brzmi lepiej niż torebkę...

** ja kupiłbym w Pepco. Bo markowe!

 

 

Edytowane przez GriTo
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wcale nie jest tak. Ona jest inna niż wszytskie, wyjątkowa. W głębi duszy to dobra i zacna osoba, wręcz fantastyczny materiał na żonę. To chyba moja wina, za mało się staram, powinienem bardziej, nawet zawalczyć o nią. Gdzie ja znajdę kogoś takiego jak ona?

 

Brzmi znajomo???

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

99% mężczyzn w związkach opisze ci to samo.  Że kobieta się czepia byle czego.  Dlaczego jest tak, a nie inaczej?  Odpowiadasz i tyle.  Nie ważne co byś zrobił, kobieta zawsze będzie kobietą.  Ona chce cię “naprawić”, a ty nie jesteś do naprawy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Turop napisał:

pretensje o wszystko , że jadę na wakacje , że ćwiczę za dużo , że jestem za elokwentny? Nazywany przez Panią kiedy rozmawiam z kimś na poziomie filozofem , że nie organizuje wypadów jakich by chciała ,że z kolegą jutro jadę na basen , że za dużo zarabiam , że jem za zdrowo.

Dlaczego po prostu nie kazałeś jej zamknąć mordy?

 

Trzeba reagować.

Jej rola to zrobić laske, wypiąć dupe rano i wieczorem i tyle - nie jest tu od komentowania.

  • Like 1
  • Dzięki 3
  • Haha 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Turop napisał:

że ćwiczę za dużo

 

Godzinę temu, Turop napisał:

że jestem za elokwentny

 

Godzinę temu, Turop napisał:

że za dużo zarabiam , że jem za zdrowo.

WTF.🤔

 

Mój chomik w głowie napierdala na kołowrotku aż laga złapałem.

 

Czyżby to nie była osiedlowa karynka?

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, SzatanKrieger napisał:

Dodatkowo tak nawisem "testy" na mężczyznę olewasz, nie wiem czy zauważyłeś.

Testy na mężczyznę tak , ale shit testy odbijam jak nasi wygraną na EURO 2020.

 

10 minut temu, BlacKnight napisał:

Mój chomik w głowie napierdala na kołowrotku aż laga złapałem.

 

Czyżby to nie była osiedlowa karynka?

Niee , normalna zwykłą kobitka , sam nie wiem czasami co ona do mnie mówiła haha .

 

 

 

 

Powiem wam srogo , nie gadam z nią już , i to nie jest tak ,że ktoś przyciąga takie osoby do siebie , nigdy nie wiesz na kogo trafisz , przychodzi taki moment jak ten i tu większość z nas polega i mówi sobie "jakoś to będzie" a kurwa nigdy nie jest 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Król Jarosław I napisał:

Ale prostactwo.

Jak ktoś nie wie o czym rozmawiasz to żeby obronić swoje "ja" , powie Ci że jesteś filozofem , nikt nie inteligenty nie przyzna , że nie wie o czym ktoś rozmawia.

 

 

 

Nawet nie było poruszanych tematów egzystencjalnych tylko trudniejsze słowa i Panią przegrzało parę razy .

 

 

 

 

Nie wiem , nie mam siły już próbować , może po wczasach się naładuje .

 

 

 

 

BTF Jadę na wakacje z 3 kolegami i będzie jedna Pani przy ścianie , nie znam jej , pisaliśmy tylko na grupie , coś czuję , że będą temaciki na BS oj będą hehe , szykujcie się na grube historie. 

 

 

Wakacje ze ścianą 2021 nadchodzę !

  • Like 1
  • Haha 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zwykle takie kobiety doprowadzałem do załamania nerwowego swoim zachowaniem. Jedna nawet do domu ledwo mogła dojechać tak ją zdenerwowałem. Chciała mnie upokorzyć i za mnie zapłacić, ja na to super dzięki przynajmniej spotkanie nie było całkiem zmarnowane i najadłem się za free. Zamówiła herbatę, a ja pij szybciej bo chce już iść do domu. A ona że gorąca ja że nic mnie to nie obchodzi pij szybciej :D

W podzięce za darmowy posiłek odprowadziłem ją na autobus jak gentelman :). Do tej pory mnie wspomina takiego chama to jeszcze nie poznała.

 

ps. Ona pierwsza zaczęła gardziołek mnie boli nie wiem czy przyjdę 5 min przed spotkaniem.

Spóźniła się 20min i cały czas wielka pani gadała jak to ciężko ma w życiu, że mieszkanie za małe 3 pokojowe duże w blokach sama mieszka praca be. 

 

Nie wolno się zmieniać dla kobiety tylko dla siebie i nie robić to co karze chyba, że jest to obiektywnie dobre i przyczyni się do twojego lepszego życia. Nie cierpię roszczeniowych kobiet i czepiających się o wszystko zawsze kończy się bardzo źle tzn ona mnie podsumuje że jestem taki czy taki to ja ją też podsumuje i wtedy jest foch oburzenie jak śmie.

Dobrze, że w pracy jestem wstanie się powstrzymać i jestem miły i grzeczny beta dla kobiet :) 

  • Like 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pretensje, że za dużo zarabiasz? xD Czy ja dobrze rozumiem, że z takim stażem na forum nowo poznanej pannie chwalileś się odcinkiem z wypłaty?😁😂😄

 

A tak na serio proponuję zastosować sprawdzoną metodę , odkrytą przez amerykańskich uczonych -"Kop w zad" xD.

Edytowane przez Kiroviets
Ort.
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.