Skocz do zawartości

"Gaz, gaz, gaz, gaz na ulicach"


Rnext

Rekomendowane odpowiedzi

11 hours ago, mac said:

Wystarczy się im postawić, bo oni tylko siłę rozumieją. To ich strategia negocjacji od wielu lat. Wcześniej już podobnie kombinowali. Groźby odcięcia, żeby zwiększyć presję negocjacyjną. Teraz niech poczują, co znaczy głęboko wsadzony kutas w dupę xD i że nic nie zadziała. Zmięknie im szybko rura. Nie ma głupich i oni polskiego rynku na pewno nie chcą stracić. To brednie, że mają jakieś kurwa przewagi nad nami. Chuja mają.

 

Bardzo się tutaj mylisz, bo myślisz kategoriami starego świata, globalnego, którego już nie ma. Teraz jest świat panregionów. Oni przejdą upokorzenie, biedę i zaczną sobie budować świat bez zachodnich łapsk, bo już tak kiedyś robili. Żeby to zrozumieć, że czas wcale nie gra na korzyść zachodu, tylko Rosji, polecam przesłuchać dokładnie i przemyśleć ten wykład:

 

 

 

On tam też mówi, jakie wyjście mają kraje planktonowe, kiedy odwoływanie się do jakiejś globalnie pojętej moralności, czy sądów, lub innych instytucji międzynarodowych pod protektoratem amerykańskim w nowym świecie już po prostu nie zadziała. 

Zostaje postawienie się i dostanie w pysk, lub siedzenie cicho i bycie wchłoniętym przez któregoś podmiotowego gracza, który podjął ryzyko zmiany układu przy stole. Ryzyko odwetu sił wewnętrznych i zewnętrznych. Mali mają opcję tę co zawsze - wziąć się ostro do roboty i przetrwać burzę, oraz uratować zasoby.  

  • Like 6
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Brat Jan napisał:

Braknie to braknie, był stan wojenny, kartki i też było fajnie, zarobić się dało, kombinować lewiznę też;)

 

Nie po to system przez lata się uszczelnił. Aby można szybko przejść do szarej strefy. Załóżmy że kupie sobie prosiaka( musi podlegać rejestracji).   Za samodzielny ubój i rozbiór tuszy grozi mi grzywna.  Kurła jak za niemca:).

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Baca1980 jak jebnie kryzysem to nikt nie będzie aż taki skrupulatny, albo poluzują przepisy.

Nie będzie wyjścia bo głodni ludzie wyjdą im na ulice, a rozhisteryzowany tłum potrafi być nieobliczalny. Próbkę widać było przy opróżnianiu marketów z żarcia podczas covid.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Brat Jan napisał:

Nie będzie wyjścia bo głodni ludzie wyjdą im na ulice, a rozhisteryzowany tłum potrafi być nieobliczalny

Tak samo jak wychodzili jak w trakcie COVIDu rząd rozpierdzielał ludziom biznesy zamykając całe branże.  Cieszę się, że ludzie przy inflacji 10% wyszli na ulicę i zarządali przedwczesnych wyborów. To nie jest tak wcale, że PiS może wygrać kolejne wybory ;)

 

Już od jakiegoś czasu zrozumiałem, że problemem tego kraju to nie jest polityk problemem tego kraju jest polak. Bo kim jest polak? To analfabeta ekonomiczny, cwaniak, egoista i półgłówek. Taki przeciętny polak w naszym kraju.

 

PiS to uwaga uwaga, analfabeci ekonomiczni, cwaniacy, egoiści i półgłówki. No przypadek. Ale wiadomo polak dobry, tylko władza to złodzieje. PiS wiadomo sfałszował wybory i sam się wybrał.

Edytowane przez NoHope
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, absolutarianin napisał:

Bardzo się tutaj mylisz, bo myślisz kategoriami starego świata, globalnego, którego już nie ma.

Za PO i innych rządów Rosja robiła identyczny myk przed negocjacjami, albo w trudniejszych chwilach. Groźby odcięcia lub ograniczenie gazu i zawsze kręcono przy tym wały. Teraz będzie to samo, co zwykle, a dla szarego człowieka zwyczajnie miska ryżu z kopem w dupę. Oczywiście, że się mylę w większości spraw i nie jestem jasnowidzem. Patrzę tylko z perspektywy małego. I tak na nic nie mam wpływu, nawet na siebie ograniczony, więc coraz bardziej mi wszystko jedno. Wystarczy, że idę do sklepu i patrzę na pomidory po 18 zł/kg i odechciewa się robić obiadu xD 4 podwyżki w ciągu roku i to nawet nie ratuje, więc serio, ale nie wiem, czym i jak tutaj się bronić, kiedy działa patologiczny system. Idę coraz bardziej w pracę na lewą rękę i po prostu wychodzę z opodatkowania. Liczy się już tylko przetrwanie jednostki, bo nie wierzę w dobre intencje rządu, czy to naszego, ruskiego, globalnego, czy innego. Żaden układ świata nie zmieni praw tej rzeczywistości, a główne prawo to silny zjada słabszego. Czy oni zakręcą gaz, czy nie to nie ma znaczenia. Szary człowiek musi się martwić o własne dupsko. Dla mnie jedyna sensowna reakcja na system pato to po prostu wyjście z niego. Przychylam się jednak do zdania, że lepiej trzymać z zachodem niż z Rosją, nawet mlekiem i miodem płynącą, jeżeli kiedykolwiek do tego dojdzie, w co szczerze wątpię, skoro u podstaw mają system mafijny. Rosja utożsamia wręcz prawo silny zjada słabszego, więc z kimś takim nie wchodzi się w dyskusje i nie negocjuje w biznesie. Nie wiem, czy mamy odpowiednich ludzi do takich zadań. Szczerze wątpię. W Polsce historycznie obowiązuje polityka i do tej pory się nic nie zmieniło, jakoś to będzie, jakoś sobie poradzimy. Tak mówi nawet moja babcia, esencja polskiego ducha. Nawet, jak nas rozpierdolą atomówką to jakoś to będzie, więc tymi słowami dziękuję za twój post :D I zgadzam się z tym, że się mylę. To oczywiste. Nie siedzę na górze, tylko na dnie łańcucha pokarmowego.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale przynajmniej mam nadzieję dobre piosenki będą śpiewać o upadku polski i naszym bohaterstwie.

 

 

Bo nieważne żeby wygrać, żeby minimalizować straty, że kraj był bogaty a ludzie zadowoleni. Nie, Nie, Nie. Rozjebmy ten kraj a później dzielnie walczmy z szabelką na czołg :)

 

POLAND STRONG

 

unnamed.jpg

 

Husaria-Promatic-Group.jpg

Edytowane przez NoHope
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Jan III Wspaniały napisał:

Nie przypominam sobie okresu w moim życiu, żebym aż tak załamywał ręce nad kondycją naszej polityki.

Jak można tak wszystko spierdolić?

 

Mi zostało rok do wyprowadzki, utwierdzam się tylko w słuszności mojej decyzji. Nie ma takiej opcji żebym tutaj został. Jesteśmy razem z Rumunią liderem w UE, skąd najchętniej ludzie pryskają za granicę- więcej chyba nie trzeba dodawać.

 

Czekam tylko aż przypierdolą zielonym ładem mocniej. Nienawidzimy ruskich, utożsamiamy się z Ukrainą- to proszę bardzo. Będziemy mieć realną drugą Ukrainę u siebie w stanie przed wojną.

 

Ale jakże to! Larum grają. Ojczyzna w potrzebie! A Ty kwita do cywila rzucasz!?!. :).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z resztą powinniśmy brać przykład z naszej historii:

 

 

Powstanie warszawskie - miasto zostało zrujnowane, dzieci, kobiety umarły bez sensu. Warszawa to jeden wielki cmentarz, a polska weszła pod okupację rosyjską. Vivat polonia. Tak się przeprowadza powstania! 

 

Sami bohaterowie no. No tak, aż tak bardzo rozjebać stolicę swojego kraju to nie lada wyczyn. Polak potrafi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego drwicie z ludzi za patriotyzm?

 

Każdy ceni wartości jakie ceni.

 

 

3 minuty temu, NoHope napisał:

aż tak bardzo rozjebać stolicę swojego kraju

Niemcy burzyli po upadku powstania.

 

https://pl.wikipedia.org/wiki/Zburzenie_Warszawy

 

"

. Adolf Hitler oświadczył więc Frankowi podczas rozmowy w dniu 6 lutego 1944:

Warszawa musi zostać zburzona, gdy tylko nadarzy się ku temu sposobność[4].

W tej sytuacji wybuch powstania warszawskiego (1 sierpnia 1944) został potraktowany przez nazistowskich przywódców jako doskonała okazja do rozwiązania „polskiego problemu”.

 

 

Edytowane przez Brat Jan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Brat Jan napisał:

Niemcy burzyli.

Ruscy źli. Blablablabla. Historia polski to historia nieudaczników. Byłem w Krakowie w muzeum kościuszkowskim i nie wierzyłem w co widzę. Jak można tak gloryfikować bycie jebanym przegrywem?

 

Zawsze nas zdradzają, zawsze bohatersko umieramy. Ruscy źli, niemcy źli. Płaku płaku. Naród pizd i nieudaczników tyle.

 

Aleksander Wielki podbił połowę ówczesnego świata, takich bohaterów mają grecy. A my? Jakiś gównobohater który się spierdział przed ruskami xD

Edytowane przez NoHope
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Brat Jan Bo są TCHÓRZAMI. Przecież gdy uciekną w inne miejsce i tam też pojawi się problem to znowu uciekną. I tak będą uciekać do usranej śmierci. Byleby pipom zapewnić bezpieczeństwo. 😜

 

I dziwić się, że niektórzy mają problem z płcią przeciwną - ciężko nie mieć, skoro jest się pipą. 

Ciekawe czy przy świeczkach śpią...

 

@NoHopeIle krajów oprócz naszego zajęło Moskwę?

Edytowane przez $Szarak$
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, NoHope napisał:

Płaku płaku. Naród pizd i nieudaczników tyle.

Chyba masz na myśli siebie. ;)

Popadasz w skrajność.

 

@$Szarak$ a Ty w drugą.

 

 

 

9 minut temu, Kespert napisał:

Bo ostateczny głód jest wtedy, gdy patrzysz na innego człowieka..

Zjem Cię @Kespert :D

 

 

Edytowane przez Brat Jan
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale kogo interesują niewinne osoby?

Polish_civilians_murdered_by_German-SS-t

Te wszystkie bezsensowne życia ludzkie poświęcone przez idiotów.

eksch.jpg

 

Przecież na tym polega wojna co nie? Przegrać i dostać wpierdol ale taki, żeby cię najlepiej na mapie nie było.

 

Stalin poświęcał ludzi ale przynajmniej rosja wygrała, polacy poświęcali ludzi ale jak zwykle dostaliśmy zwykły wpierdol i tyle. Chłopcy do bicia. Jeśli patriotyzm to głupota to wyrzekam się patriotyzmu.

Edytowane przez NoHope
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Jan III Wspaniały napisał:

Nie ma takiej opcji żebym tutaj został.

!! Nasz dzielny żołnierz Szarak zaraz cię podsumuje/prześwietli/naprostuje, ty defetysto, tchórzu, dekowniku. Tfu! gdyby tylko Szarak miał karabin i boskie przyzwolenie... - inaczej byś śpiewał.

 

btw. akurat Rumunia nie jest taka zła - o ile nie jesteś obywatelem Rumunii. :)

Edytowane przez zychu
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli tak wygląda bohaterstwo

 

?t=resize:fill:408:255,enlarge:1

 

to ja wolę być tchórzem.

 

Chory nasz kraj. A nawet bardzo. Jak się popatrzy z boku na naszą kulturę to aż trudno uwierzyć XD

 

Najbardziej gnije z niemiec wywołały 2 RAZY wojnę światową a teraz to europejskie mocarstwo a unia to taka IV pokojowa rzesza bis.

Edytowane przez NoHope
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, NoHope napisał:

Historia polski to historia nieudaczników. Byłem w Krakowie w muzeum kościuszkowskim i nie wierzyłem w co widzę. Jak można tak gloryfikować bycie jebanym przegrywem?

Tu się z Tobą całkowicie zgadzam.

Powoli to się zmienia, ale bardzo powoli.

 

7 minut temu, NoHope napisał:

Jeśli patriotyzm to głupota to wyrzekam się patriotyzmu.

Ja każdemu dałbym wolną rękę, ale nie lubię drwin z cudzych wartości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, $Szarak$ napisał:

Ile krajów oprócz naszego zajęło Moskwę?

😆😅🤣

 

Ale my potężni! Szable w dłoń! Na moskala! 😆

 

Twojej głupoty nawet wiekiem nie da się wytłumaczyć.

Oto pokolenie oczadziałych gówniarzy, którym mitologia Wyklętych i długie lata bogoojczyźnianego pierdolenia do cna sprały mózgi. To nie jest patriotyzm.

Edytowane przez zychu
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Brat Jan napisał:

ale nie lubię drwin z cudzych wartości.

 

Niestety, ale z patriotyzmem jest jak z pozostałymi ideologiami. Są ci, którzy je głoszą (i mają je w głębokim poważaniu, oraz reszta, która łyka bajki jak młody pelikan.

 

Mięsko armatnie potrzebuje motywacje aby iść na śmierć. Dlatego rządzący używają metod...samic, czyli EMOCJE.

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Brat Jan napisał:

Ja każdemu dałbym wolną rękę, ale nie lubię drwin z cudzych wartości.

Ale jakie to są wartości? Patriota w czasach pokoju dba o swój kraj, pracuje, szanuje drugiego polaka, a w czasie wojny chce wygrać poświęcając jak najmniej niewinnych ludzi a jeśli nie może wygrać to się poddaje.

 

A polak?

 

W czasach pokoju rozpierdala swój kraj, patrz nawet na cyrki II RP. A w czasie wojny jest naiwny, dziecinny i głupi.

 

To jest patriotyzm? Jakim trzeba być bez obrazy debilem żeby takie coś pochwalać?

 

Głupi polski romantyzm. Szkoda, że na codzień nie jesteśmy dla siebie tacy romantyczni.

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.