Skocz do zawartości

Współczesne kobiety w polityce czyli kompromitacja siebie i urzędu


Rekomendowane odpowiedzi

19 minutes ago, smerf said:

Współczesna kobieta nadaje się jedynie do burdelu - tam będzie spełniona.

 

Różnie bywa. Generalizowanie nie służy optymalnej ocenie.

 

https://www.rferl.org/a/ukraine-russia-sweden-parliament-politician-soldier-training-infantry/32380519.html

 

Mimo to coś jest mocno nie tak. 

 

 

Gdy ich mężczyźni walczą na froncie Ukrainki bawią się tak. Szkoda gadać. Świat taki już jest że są i gnidy i lepsi ludzie, przy czym nie uważam że jak ktoś bierze karabin to jest lepszy od kogoś kto tego nie robi, ale jak twój kraj jest w stanie krwawej wojny to trzęsienie dupą jest trochę mocno nie na miejscu.

  • Like 3
  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Trevor napisał:

Gdy ich mężczyźni walczą na froncie Ukrainki bawią się tak. Szkoda gadać. Świat taki już jest że są i gnidy i lepsi ludzie, przy czym nie uważam że jak ktoś bierze karabin to jest lepszy od kogoś kto tego nie robi, ale jak twój kraj jest w stanie krwawej wojny to trzęsienie dupą jest trochę mocno nie na miejscu.

 

Równouprawnienie :) Kobiety po prostu zwariowały, papkę z mózgu im zrobiono. 

 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Trevor napisał:

Gdy ich mężczyźni walczą na froncie Ukrainki bawią się tak. Szkoda gadać. Świat taki już jest że są i gnidy i lepsi ludzie, przy czym nie uważam że jak ktoś bierze karabin to jest lepszy od kogoś kto tego nie robi, ale jak twój kraj jest w stanie krwawej wojny to trzęsienie dupą jest trochę mocno nie na miejscu.

 

A czego Ty się spodziewałeś po miejscu, które już przed wojną było Bangkokiem Europy?

 

Pisałem Wam tutaj nie raz - mieszkałem w Kijowie - jak rano szedłeś do sklepu to było masę parek młoda Ukrainka + gość mówiący po angielsku (zazwyczaj Brytol / Turek / Arab), którzy przyjechali sobie po prostu poruchać tak jak Brytole przylatują sobie tanio poruchać do Krakowa..

 

W "starej części miasta" (tam gdzie są zabytki, Majdan Niezależności etc.) są "kluby", a w "nowej" (bloki zbudowane za komuny" agencje towarzyskie jedna na drugiej - tutaj też macie plażę nudystów w środku miasta, wyspę, i też większość parek tam była "mieszana" językowo

 

Swingers Party? No problem,

Trójkącik w Kijowie? No problemo.

Papierosy, wóda i koks śmiesznie tanie, kobiety to samo.

 

Zauważ -kobiety i koks w Kijowie były tanie i łatwo dostępne, a teraz, przy ich problemach z pracą (a te problemy są na Ukrainie) jak mówisz po angielsku i masz jakiś chajs to towaru nie przeruchasz.

 

Ukraińscy faceci mieli i teraz mają jeszcze bardziej prze*ebane niż Polacy u siebie.

 

O Odessie - jednym wielkim burdelu dla zachodu to nawet szkoda ryja strzępić.

 

Taką im rolę napisali - faceci na front jako mięso armatnie i ginąc w imieniu dolara, a one jako urwy dla bogatego zachodu.

Ja współczuję Ukraińcom, którzy siłą zostali wcieleni do wojska -a takich jest masa - bo dali się wyruchać przez system aż miło.

 

Bardzo dużo przebywam na Instagramie ostatnio i ilość Pań z Ukrainy, które jak je zapytasz to 'są w separacji" albo "chłopak jest na Ukrainie" poraża.

Tylko tu nie chodzi o to żeby jechać po Ukrainkach - to samo robiłyby Polki, Amerykanki, Czeszki, Rosjanki czy jakiekolwiek kobiety z kultury zachodu / łacińskiej -tak to jest ustawione - zwykły normik do maszynki do mięsa a baby do zabawy.

 

Każdy może zdecydować czy chce brać udział w tym gównie czy nie.

Edytowane przez niemlodyjoda
  • Like 4
  • Dzięki 4
  • Haha 1
  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Trevor napisał:

@niemlodyjoda po prostu uważam to jest mega smutne.

 

Mega smutne to jest to, że w imię tzw. "patriotyzmu" znów wysyła się na rzeź normików i zwykłych, młodych chłopaków, po to tego żeby stare dziady i ich rodziny mogły sobie napaść kieszenie kasą, poruchać za darmo i wykupić kolejny kraj, a Polska, przykłada do tego rękę.

 

Dopóki społeczeństwo tego nie zrozumie dopóty scenariusz będzie się powtarzał w każdej części globu i w każdym kraju.

 

Ale skoro ludzie tego chcą - wolna wola - niech ich dymają.

Edytowane przez niemlodyjoda
  • Like 10
  • Dzięki 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minutes ago, niemlodyjoda said:

 

Mega smutne to jest to, że w imię tzw. "patriotyzmu" znów wysyła się na rzeź normików i zwykłych, młodych chłopaków, po to tego żeby stare dziady i ich rodziny mogły sobie napaść kieszenie kasą, poruchać za darmo i wykupić kolejny kraj, a Polska, przykłada do tego rękę.

 

Dopóki społeczeństwo tego nie zrozumie dopóty scenariusz będzie się powtarzał w każdej części globu i w każdym kraju.

 

Ale skoro ludzie tego chcą - wolna wola - niech ich dymają.

 

Zgadzam się. Z tym że ludzie tego chcą to się do końca nie zgodzę. Mają wyprane mózgi (w dużej mierze pokolenie naszych dziadków i rodziców). Nie łączą kropek. Dają się omamić. Wierzą w rzeczy które już dawno nie mają miejsca. Świat się zmienił a oni tego nie zauważyli, ale młodszych pokoleń nic nie tłumaczy (poza młodzieńczym idealizmem, i naiwnością - i to jest bardzo niebezpieczne).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Trevor napisał:

 

Różnie bywa. Generalizowanie nie służy optymalnej ocenie.

 

https://www.rferl.org/a/ukraine-russia-sweden-parliament-politician-soldier-training-infantry/32380519.html

 

Mimo to coś jest mocno nie tak. 

 

 

Gdy ich mężczyźni walczą na froncie Ukrainki bawią się tak. Szkoda gadać. Świat taki już jest że są i gnidy i lepsi ludzie, przy czym nie uważam że jak ktoś bierze karabin to jest lepszy od kogoś kto tego nie robi, ale jak twój kraj jest w stanie krwawej wojny to trzęsienie dupą jest trochę mocno nie na miejscu.

Krwawa wojna na Ukrainie to w wiadomościach, tymczasem w kraju dalej rozgrywają mecze ligowe piłki nożnej i bawią się w klubach, jebie chujem z  kilometra.

Edytowane przez RENGERS
  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Trevor napisał:

Gdy ich mężczyźni walczą na froncie Ukrainki bawią się tak. 

Tak już bywało w historii. Pod Verdun rzeź, a Paryż się bawi.

 

Niemniej przypomnę - po raz kolejny - że to jest realizacja scenariusza, jaki dla Europy Wschodniej sporządziła opcja euroatlantycka. Mężczyźni na front, kobiety na zachód - jako świeże mięcho do miksowania z negrami, wszystko w służbie Nowego Wspaniałego Świata.

Europy wschodniej ma nie być.

2 godziny temu, niemlodyjoda napisał:

Taką im rolę napisali - faceci na front jako mięso armatnie i ginąc w imieniu dolara, a one jako urwy dla bogatego zachodu.

O, kolega mnie uprzedził. Ale ma rację. 

Edytowane przez zychu
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minutes ago, zychu said:

Tak już bywało w historii. Pod Verdun rzeź, a Paryż się bawi.

 

Niemniej przypomnę - po raz kolejny - że to jest realizacja scenariusza, jaki dla Europy Wschodniej sporządziła opcja euroatlantycka. Mężczyźni na front, kobiety na zachód - jako świeże mięcho do miksowania z negrami, wszystko w służbie Nowego Wspaniałego Świata.

Europy wschodniej ma nie być.

 

Myślę o tym często. Wczoraj słuchałem Polaków którzy siedzą w Bachmucie i opowiadają co się tam dzieje. Za nic w świecie nie chciałbym tam być a oni tam pojechali sami z własnej nieprzymuszonej woli. Jeden z typów którzy walczyli w Mariupolu opowiadał że zjedli jakieś mięso prawdopodobnie ludzkie. Tam obydwie strony się odczłowieczają po prostu. Nie widzę sensu bronić tego bajzlu w którym żyjemy. 36 lat spędziłem tutaj harując i nie mając z tego nic. Polak Polaka będzie deptał. Nie ma czego tutaj bronić.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yoda wyjaśnił temat.

 

Od siebie mogę dodać, że prędzej odstrzelę sobie kciuka byle nie służyć jako mięcho na froncie.

Dla mnie patriotyzm to nie jest szybkie pójście do piachu. Za co miałbym umierać?

Za pisowską władzą, która przy najbliższej okazji spierdoli?

Za polki, które będą dawać dupy murzynom na zachodzie?

XD

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Trevor napisał:

po prostu uważam to jest mega smutne.

Smutne, ciężki temat. Optymistycznie zakładam, że jeszcze nie wszystko stracone, kogo walec przemieli to przemieli (w zależności od płci danym sposobem).

 

Przy założeniu tego najgorszego scenariusza, tak sobie myślę... Jak już rozwalą tą wschodnią Europę, mężczyzn wybiją, kobiety wezmą, zostaną się tylko niedobitki, to skąd zachód i arabusy będą brać te białe blondyneczki? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Lannes napisał:

Yoda wyjaśnił temat.

 

Od siebie mogę dodać, że prędzej odstrzelę sobie kciuka byle nie służyć jako mięcho na froncie.

Dla mnie patriotyzm to nie jest szybkie pójście do piachu. Za co miałbym umierać?

A czym w ogóle jest patriotyzm? Wywieszeniem flagi 2 razy do roku bo tak robią sąsiedzi?
Okazyjnym bólem dupy jak coś na Ukrainie pozytywneggo o Banderze i UPA mówią?
I czemu miałbyś umierać? Czemu nie miałbyś żyć?

A teraz szybko zmianiaj profilowe bo wątpię by Jean Lannes chciał by jego wizerunek firmował tchórza. 

Moze Benedict Arnold by sie bardziej nadał. 

2 minuty temu, Lannes napisał:

Za pisowską władzą, która przy najbliższej okazji spierdoli?

Za polki, które będą dawać dupy murzynom na zachodzie?

XD

 

Tak patrzac to byśmy nawet w 1920 przegrali. 
W 1939 byśmy poddali sie bez wystrzału. 
A prawdopodobnie to by nawet niepodległości nie było bo by nie było po co walczyć.

Walczysz za dom, za rodzinę , za tych po lewej i za tych po prawej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Libertyn, trochę racji masz, ale jeżeli lud nie czuje, że ma o co walczyć, to nie będzie walczył, albo będzie walczył marnie. 

 

Polactwo już zapomniało, że jeszcze dwa lata temu znaczną część populacji własny rząd i jego przydupasy straszyli odebraniem praw obywatelskich, możliwości pracy i nauki, społeczną stygmatyzacją i nakładaniem (bezprawnych) kar. Teraz już wszystko jest cacy, bo Putin, armia, (ro)zwarci i gotowi, ani guzika, #polskapotęgąjest i #odmorzadomorza...

Ci, którzy najbardziej cię urabiają hasłami społecznej solidarności i obowiązku wobec ojczyzny, pierwsi spierdolą, aby kibicować z daleka.

 

Ukraińcy w swej naiwności nie widzą, że walczą za interesy zachodniego kapitału, ich kraj już został sprzedany i rozparcelowany. A młode ukraińskie mięsko płci żeńskiej właśnie jest stręczone negrom i innym oblechom.

 

 

Edytowane przez zychu
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minutes ago, Libertyn said:

Walczysz za dom, za rodzinę , za tych po lewej i za tych po prawej.

 

Zniszczono więzi rodzinne. Po tym okresie pandemicznym moja rodzina już nie zbiera się tak chętnie. Zatarły się więzi ze znajomymi. Jedyny większy kontakt z rodzicami utrzymuję kontakt. Między ludźmi powstałą potężna wyrwa spowodowana podzieleniem ludzi na wszelkie możliwe sposoby podczas pandemii. Jedni byli napuszczani na drugich, byli agresywni. Pokazali swoją prawdziwą twarz, że nie szanują innych i są gotowi agresywnie wobec ciebie występować, nie szanować twoich decyzji o tobie samym. Na mnie cała rodzina naskoczyła jak powiedziałem że się nie zaszczepię choćbym miał po lasach przed policją uciekać. 

 

Nie jesteśmy już narodem a masą jednostek które już niewiele mają ze sobą wspólnego. Każdym kieruje tylko, i wyłącznie własny interes i zachowywanie pozorów (o ile to jeszcze w ogóle ma miejsce). Patriota to dzisiaj naiwny człowiek. Ślepy na to co się stało i co się dzieje. Patriota to dzisiaj człowiek który sam wpycha się do maszynki do mielenia mięsa w imię niczego tak naprawdę. Wojny można toczyć i w nich walczyć, ale to musi mieć jakikolwiek sens. Ta wojna na Ukrainie sensu nie ma. Jest efektem coraz bardziej agresywnych posunięć zachodu. 

 

Gdyby Rosjanie uzbrajali i szkolili meksykańską armię amerykanie napadliby na meksyk w tydzień.

  • Like 6
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Trevor napisał:

Nie widzę sensu bronić tego bajzlu w którym żyjemy. 36 lat spędziłem tutaj harując i nie mając z tego nic. Polak Polaka będzie deptał. Nie ma czego tutaj bronić.

 

Wojna to biznes, a to że bronisz "ojczyzny" i tak należy to jest program, bo ojczyzna ma tak naprawdę twój los w dupie.

Samo wojsko to przecież pranie mózgu i odczłowieczanie. 

 

Za żadne pieniądze bym nie poszedł na wojnę ani też nie bronił tego kraju tzn.  judaistycznego reżimu. 

 

Godzinę temu, RENGERS napisał:

Krwawa wojna na Ukrainie to w wiadomościach, tymczasem w kraju dalej rozgrywają mecze ligowe piłki nożnej i bawią się w klubach, jebie chujem z  kilometra.

 

Bo to teatr ludzi u władzy którzy bardzo dobrze ze sobą się znają. 

 

Wojny wywołuje się w jakimś celu, ginie pleb, żeby elity mogły coś osiągnąć czy zyskać.  Np. WW2 miała na celu odtworzyć państwo Izrael i wyciągnąć Niemcy i USA z recesji.

 

 

 

 

 

Edytowane przez smerf
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Trevor napisał:

 

Zniszczono więzi rodzinne.

Zniszczon czy moze  dano aprobate by syn alkusa przemocowca nie czuł z nim więzi tylko z racji na biologie?

9 minut temu, Trevor napisał:

Po tym okresie pandemicznym moja rodzina już nie zbiera się tak chętnie. Zatarły się więzi ze znajomymi.

A to nie jest tak ze jeden z drugim dorobił się bombelka? Znajoma co  urodziła nie dawno odpisuje mi na wiadomosci raz na tydzień albo i rzadziej bo ciągle kolki pieluchy i ząbkowanie. 

9 minut temu, Trevor napisał:

Jedyny większy kontakt z rodzicami utrzymuję kontakt. Między ludźmi powstałą potężna wyrwa spowodowana podzieleniem ludzi na wszelkie możliwe sposoby podczas pandemii.

A ja przed pandemią byłem samotnikiem i dalej jestem samotnikiem. Ale widzę ze ludzie którzy zabiegają wzajemnie o kontakt trzymają sie no matter what.

9 minut temu, Trevor napisał:

Jedni byli napuszczani na drugich, byli agresywni. Pokazali swoją prawdziwą twarz, że nie szanują innych i są gotowi agresywnie wobec ciebie występować, nie szanować twoich decyzji o tobie samym. Na mnie cała rodzina naskoczyła jak powiedziałem że się nie zaszczepię choćbym miał po lasach przed policją uciekać. 

A może mamy płatki śniegu myślą ze są ofiarami i chwytają się każdej szurskiej teorii by to uzasadnić a tak realnie po prostu nie potrafiły uszanować czyjejś potrzeby bezpieczeństwa. 
Krótko przed covidem mój wujek zachorował na raka płuc. 
I co miałem dyskomfort noszenia maseczki przez jakiegoś snowflake'a przedkładać nad jego bezpieczeństwo?

9 minut temu, Trevor napisał:

Nie jesteśmy już narodem a masą jednostek które już niewiele mają ze sobą wspólnego. Każdym kieruje tylko, i wyłącznie własny interes i zachowywanie pozorów (o ile to jeszcze w ogóle ma miejsce). Patriota to dzisiaj naiwny człowiek. Ślepy na to co się stało i co się dzieje. Patriota to dzisiaj człowiek który sam wpycha się do maszynki do mielenia mięsa w imię niczego tak naprawdę. Wojny można toczyć i w nich walczyć, ale to musi mieć jakikolwiek sens. Ta wojna na Ukrainie sensu nie ma. Jest efektem coraz bardziej agresywnych posunięć zachodu. 

Podpisałbyś volskliste? 
Jeśli nie to dlaczego? 

9 minut temu, Trevor napisał:

Gdyby Rosjanie uzbrajali i szkolili meksykańską armię amerykanie napadliby na meksyk w tydzień.

xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Libertyn napisał:

Krótko przed covidem mój wujek zachorował na raka płuc. 
I co miałem dyskomfort noszenia maseczki przez jakiegoś snowflake'a przedkładać nad jego bezpieczeństwo?

Dobrze wiesz, że nie chodzi o te pierdolone maseczki.

Ja nosiłem maski, robiłem testy, stosowałem "samoizolację". Ale tym skurwielom było mało.

 

A co z moim poczuciem bezpieczeństwa?

9 minut temu, Libertyn napisał:

Podpisałbyś volskliste?

A ja się zastanawiam, ilu z was, forumowych patriotów, naprawdę robi coś dla kraju oprócz odprowadzania podatków?

Nie mówię już nawet o takich rzeczach jak służba w WOT czy praca w przemyśle zbrojeniowym, ale nawet takie - pozornie - błahe sprawy jak aktywne przeciwstawianie się wycince drzew na osiedlu.

 

Działacie? Czy tylko pierdolicie?

Edytowane przez zychu
  • Like 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, niemlodyjoda napisał:

poruchać za darmo i wykupić kolejny kraj, a Polska, przykłada do tego rękę.

No to co lepszego? Oddać Ukrainę Rosji, która także boryka się z podobnymi problemami i nie mają zajebistej sytuacji demograficznej? Kto był w Rosji ten też mówił, że w Moskwie czy Petersburgu mnóstwo jest burdeli. 

Z naszego punktu widzenia bardzo ważne jest by mieć bufor i przykładanie do tego ręki jest bardzo pragmatyczne. Już wystarczy, że Polska wschodnia ucierpiała na panice sprzed wojny myśląc, że zabawa szybko się skończy. 
 

PS. Do tematu - rozwiązaniem problemu rozwiązłości kobiet nie może być zewnętrzne mocarstwo, przegrana czy poddanie się, ale ustanowienie nowego porządku wewnątrz - coś na podobieństwo reformacji w XVI wieku gdy zauważono, że papieże w ch*ja lecą robiąc burdel z Watykanu. Nowa kultura nastawiona na twardą dyscyplinę, ostracyzm na kurwienie się i słabość. Nie da się rozwiązać problemów wprowadzając wroga, bo jemu w to graj.

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, zychu napisał:

Dobrze wiesz, że nie chodzi o te pierdolone maseczki.

Ja nosiłem maski, robiłem testy, stosowałem "samoizolację". Ale tym skurwielom było mało.

I ja Cie rozumiem. Nie rozumiem typów którzy mieli ból dupy o noszenie maseczki w sklepie bo ojej, dyskomfort.

22 minuty temu, zychu napisał:

 

A co z moim poczuciem bezpieczeństwa?

A ja się zastanawiam, ilu z was, forumowych patriotów, naprawdę robi coś dla kraju oprócz odprowadzania podatków?

Nie mówię już nawet o takich rzeczach jak służba w WOT czy praca w przemyśle zbrojeniowym, ale nawet takie - pozornie - błahe sprawy jak aktywne przeciwstawianie się wycince drzew na osiedlu.

 Siedzenie w komisji podczas wszelkich wyborów? To robię akurat ja.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, maroon napisał:

Ej, ale taką Sannę to byście poruchali, co nie? 

Zbyt kwadratowa szczęka, oczy nieskalane inteligencją. Nie ruchałbym, ale na obciąganie bym wziął.

Cytat

Każdy narzeka na kurwidołek, ale jak co do czego, to fiuta na uwięzi może ze 2 na 10 potrafiłoby utrzymać. 

Bo tak to już działa, że zdrowy samiec dba, aby jak najwięcej samiczek było do jego dyspozycji - a samców z obcego stada goni. Stosunek obcych do miejscowych kobiet jest miarą respektu wobec miejscowych mężczyzn*. I to się nigdy nie zmieni. Możesz to olać, i żyć poza tymi kwestiami.

 

* jest też miarą kondycji moralnej społeczeństwa, bardzo niepopularne stwierdzenie - ale tak jest. Ci, którzy nas nachodzą, to są bardzo prymitywne stworzenia. Możliwość wyruchania miejscowej kobiety bez poniesienia konsekwencji - raj na ziemi, kobiety to mięcho, a mężczyźni to wykastrowane simpy. Można brać więcej, bo i tak nic nie powiedzą.

 

Edytowane przez zychu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Była niepisana zasada że mężczyźni chronią kobiety a kobiety dbają o rodzinę i dzieci, działało tysiące lat, ALE państwo na tym nie zarabiało a chciało rosnąć, stąd wszelkie feminizmy które były sponsorowane przez corpo i państwa, między facetów a kobiety weszło państwo żywiąc się ich konfliktem, gdzie facet ma te same obowiązki albo i większe niż kiedyś i otrzymuje za to o wiele mniej. Jak była II Wojna to mężczyźni walczyli o swoje rodziny i ziemię, a dziś o co mamy walczyć? Jaki mamy interes? W zasadzie facet ma tylko wianuszek pasożytów i to bardzo roszczeniowych a im sytuacja gospodarcza i polityczna będzie gorsza to wielu powie do widzenia i kupi bilet do innego kraju w jedną stronę. Dla kobiet powstała idealna sytuacja, mogą wymagać tego samego co mają od tysięcy lat czyli ochronę i opiekę w zamian nie dając już praktycznie nic, bo nawet są tak samolubne że dzieci nie chcą rodzić. To jest skutek tego wpychania się państwa między kobiety i mężczyzn, oczywiście państwo ma narzędzie przymusu szczególnie dla facetów, ale jak nie ma o co walczyć to faceci będa myśleli o sobie a nie o witaminki, które nimi gardzą.

Ja podziwiam Ukraińców jak dzielnie walczą, ale myślę że nam to powinno otworzyć oczy, wiele razy ja w parkach widziałem jak damy robiły sobie zdjęcia przy kwiatach i zdjęcie cykało dziecko, a później na tinderku tyle nowych twarzy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@niemlodyjoda tak opisałeś Ukrainę, że mam lekki wzwód i chęć wejść na jeszcze tanie linie lotnicze. Raj na ziemi. Zrobię tam kombo - słowiańska uroda - czyli ryj jak ziemniak plus mówię po anglikańsku lepiej jak Waldemar Kiepski. 

 

Zaruchhhammmmmmm!!!!

  • Like 2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.