Skocz do zawartości

40-latka okradła partnera pracującego za granicą i wzięła ślub z innym


Rekomendowane odpowiedzi

Jak to było: "Pierwsze małżeństwo dla pieniędzy, drugie dla miłości" ?

 

"Policjanci z Parczewa wspólnie z łódzkimi kryminalnymi zatrzymali 40-latkę podejrzaną o kradzież sporej ilości gotówki swojemu byłemu partnerowi. Zakochani zamieszkali razem po niespełna dwumiesięcznej znajomości w domu mężczyzny. 42-latek pochodzący z gminy Dębowa Kłoda utrzymywał się z pracy za granicą. Podczas jego nieobecności, kobieta mieszkała z jego rodzicami i pomagała im w prowadzeniu gospodarstwa.

W czasie, gdy ukochany 40-latki przebywał w Niemczech, kobieta poznała w sieci innego mężczyznę. Ten namówił ją, by opuściła swojego aktualnego partnera."


https://wydarzenia.interia.pl/lodzkie/news-lodz-40-latka-okradla-partnera-i-wziela-slub-z-innym-grozi-j,nId,6318949#iwa_source=newsfeed_next

 

W artykule jest zdjęcie, jakby to powiedzieć kawał Pani

  • Like 2
  • Dzięki 1
  • Haha 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Moriente @pytamowiec kuurła kolejny atak na kobiety panowie!

 

A na serio: gość był tak zakochany że stracił rozum. Pracował na starą grubą babę, która miała wszystko i jeszcze chłopa okradła. 

Mi bardzo się nie podoba wyzyskiwanie i wrogość między nami ludźmi, między płciami no ale... Głową muru nie przebijesz. Póki co nie jestem zainteresowany polskimi kobietami, przynoszą wstyd naszemu narodowi oddając się niepiśmiennym obcokrajowcom. Kobiety z innych krajów też łase na egzotykę, ale branie bogatego białego którego stać na zabawę w Tajlandii, a branie najgorszego sortu mokebe z niskim IQ, innymi słowy oddawanie się najbardziej plugawym jednostkom to dwie inne kategorie.

  • Like 6
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widać, że wygląd kobiety, nie ma nic wspólnego z tzw ,,uduchowieniem" kobiety i nie patrzeniem na sprawy materialne.

Dodatkowo, tak a propos, im kobieta starsza tym bardziej patrzy na hajs, Marek z resztą na ostatnim lajwie to wspominał. 20-latka będziemy patrzeć bardziej na wygląd (bo może) a starsza kalkuluje, aby jak najwięcej wyciągnąć do siebie.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Krugerrand napisał:

Wiecie co? Z takim podejściem do kobiet jakie mamy tu na forum, bardzo trudno będzie nam zbudować cokolwiek wartościowego XD

 

Mężczyzna powinien umieć zbudować piec, w którym wypiecze ofiarowane przez kobietę bochny pełne miłości.

 

 

p.s. rozważam zmianę kariery na chrześcijańskiego kołcza miłości i relacji ;>

  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, DOHC napisał:

2. Nie ufaj ludziom, których znasz od dwóch miesięcy, zwłaszcza kobietom.

Czemu zwłaszcza po co to akcentowanie, takie rzeczy sie dzieją, czasem winna jest kobieta, czasem brat, czasem wspólnik w biznesie. Poza tym tu było dłużej niż dwa miesiące. Tu dwa miesiące wystarczyły raczej by nakłonić babę do kradzieży i ślubu.

21 minut temu, DOHC napisał:

3. Szukaj kobiety do związku a nie p0lki.

Bo inna Cię na pewno nie oskubie. 
Oskubie Cię Tajka, Chinka, czy Ukrainka. Wystarczy ze będzie miała w tym interes a Ty podasz się na talerzu.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie też coś w pewnym sensie podobnego spotkało.

 

W małżeństwie z "żoną" zbieraliśmy kasę jak to zwykle bywa "robiliśmy" oszczędności z moich zarobionych pieniędzy. Jako, że sam utrzymywałem rodzinę to oszczędności były skromne raptem około 12 tys zł.

 

W gotówce. W kartoniku. W woreczku. Na górze na szafie.

 

Po wypłacie chciałem dołożyć do "kupki". Ściągam kartonik. Otwieram kartonik. Wyciągam woreczek. A w woreczku pusto ......

 

Pytam "żony" - gdzie są pieniądze? A ona - Jakie pieniądze?

 

I tym sposobem skończyła się bajka pod tytułem małżeństwo. Tylko przypomniało mi się, że półtorej miesiąca wcześniej mówiła, że w aucie jej matki rozpadł się silnik i potrzebuje kasę żeby go naprawić.

 

Polowałem na nią pół roku z dyktafonem aby w rozmowach nawiązując do oszczędności przyznała się że je zabrała. I upolowałem.

 

Także więc. Moja rada zbudowana na własnym doświadczeniu. Nigdy nie dajcie się wkręcić w żadną wspólność majątkową z kobietą, "wspólne" oszczędności czy "wspólny" majątek.

 

Już tak pobocznie pewnie wiecie kto te "wspólne" oszczędności i majątek buduje.

 

  • Like 11
  • Dzięki 5
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Libertyn napisał:

Czemu zwłaszcza po co to akcentowanie

Celowe, po to, aby wbić gojom do głowy to, że kobiety to nie są boskie istoty które nie pierdzą nie zdradzają i życie z nimi to dolce vita.

Kobiety są jakie są, tak jak z psem. Możesz kochać, ale nie oczekuj że będzie grał na skrzypcach bo to pies. Kobieta podobnie. 

2 minuty temu, Libertyn napisał:

Bo inna Cię na pewno nie oskubie. 
Oskubie Cię Tajka, Chinka, czy Ukrainka. Wystarczy ze będzie miała w tym interes a Ty podasz się na talerzu.

Poznałem kobiety z różnych krajów, i białe i czarne ale takich popsutych jak p0lki nie ma wszędzie. Dlatego nie interesują mnie nasze rodaczki.

  • Like 8
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, DOHC napisał:

Celowe, po to, aby wbić gojom do głowy to, że kobiety to nie są boskie istoty które nie pierdzą nie zdradzają i życie z nimi to dolce vita.

To tak sobie wbijaj na wizażu czy netkobietach a nie na forum gdzie kobiety chyba nie są tylko winne wojnie w Ukrainie (chociaż kto wie). 

7 minut temu, DOHC napisał:

Kobiety są jakie są, tak jak z psem. Możesz kochać, ale nie oczekuj że będzie grał na skrzypcach bo to pies. Kobieta podobnie. 

Pewnie kobieta to samo może stwierdzić o facetach. Ale tak realnie wszyscy jesteśmy jednostkami. Nie będę oczekiwał odo jednostki tego co jednostkowo jest dla niej nieosiągalne

7 minut temu, DOHC napisał:

Poznałem kobiety z różnych krajów, i białe i czarne ale takich popsutych jak p0lki nie ma wszędzie. Dlatego nie interesują mnie nasze rodaczki.

Widzisz, ja też. Nigdy zadna Polka mnie nie potraktowała jak pewna Litwinka przy której dosłownie poczułem sie jak gówno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Libertyn napisał:

Nigdy zadna Polka mnie nie potraktowała jak pewna Litwinka przy której dosłownie poczułem sie jak gówno

Na ile nam się chwaliłeś swoimi fetyszami to to "gówno" może dwojako brzmieć. 😁😁

  • Like 1
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, pytamowiec napisał:

o co chodzi? czemu mnie wołasz se?

Zadanie zaczynamy z dużej litery, pamiętaj że jak Cię widzą tak Cię piszą. Nikt nie będzie poważnie traktował osoby, która nie umie napisać zdania bez błędu.

 

Oznaczam Cię abyś łapał kontent. Chciałeś się dowiedzieć, dlaczego paru chłopaków jest ostrożnych i zdystansowanych w różnym stopniu odnośnie kobiet to masz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.