Skocz do zawartości

Żarty podszyte prawdą lub niekoniecznie 2.0


Brzytwa

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Redbad napisał(a):

Zełeński na pewno był aktorem komikiem, nie wiem czy malował widokówki, ale co do reszty trudno nie przyznać Ci racji 👍

Miałem na myśli Hitlera. Zelenski mieszka u Ciebie w lodówce  i śpi z Tobą w łóżku że go wszędzie widzisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Libertyn napisał(a):

Miałem na myśli Hitlera. Zelenski mieszka u Ciebie w lodówce  i śpi z Tobą w łóżku że go wszędzie widzisz?

W tym zdaniu można zdiagnozować pewien niepokojący problem - pierwsza odpowiedź na całkiem neutralne seksualnie zdanie, zawiera od razu wyobrażenie dwóch sypiających ze sobą mężczyzn 🤔

 

A nie, czekaj, dla niektórych to nie jest problem 😉

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 9/29/2023 at 11:04 AM, Kespert said:

 

 

 

 

0wYDzyAdBjBq8hu0EAYNaZtgrzh8SWtW.png

 

 

Znalazłem ten artykuł. Jest dramatyczny :( Otwiera oczy jak nic innego. Nadzieja że cokolwiek się zmieni w PL umarła u mnie jakiś czas temu. Zbieram się teraz do wyjazdu. Nie miałem jednak pojęcia o masowości tego zjawiska. To jak typ to opisuje ma sens i było to widać. Masakra. Z PL trzeba uciekać. Tu już nic nikogo nie czeka. W takim kurwidole?

 

https://www.salon24.pl/u/glos-pokolenia-90/1289250,polska-tajlandia-europy-masowa-seksturystyka-nad-wisla

  • Like 1
  • Dzięki 1
  • Smutny 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minutes ago, Trevor said:

 

Znalazłem ten artykuł. Jest dramatyczny :( Otwiera oczy jak nic innego. Nadzieja że cokolwiek się zmieni w PL umarła u mnie jakiś czas temu. Zbieram się teraz do wyjazdu. Nie miałem jednak pojęcia o masowości tego zjawiska. To jak typ to opisuje ma sens i było to widać. Masakra. Z PL trzeba uciekać. Tu już nic nikogo nie czeka. W takim kurwidole?

 

https://www.salon24.pl/u/glos-pokolenia-90/1289250,polska-tajlandia-europy-masowa-seksturystyka-nad-wisla

 

Niskie poczucie wartości Polek (Polaków też) tym własnie skutkuje. 

Mieliśmy w firmie na produkcji Abdula (cholera wie jak mu było na imię, kazdy mówił na niego Adul, żonaty z polką, 2 dzieci) i pojechał kiedyś z nami na imprezę integracyjną. Na miejscu byliśmy po 16:00. Od razu impreza, alko itp. O 22:00 już ruchał miejscową kobietę i tak całą noc ją ruchał aż rano biegł za nami za autobusem bo mu zrobiliśmy trochę na złość i powiedzieliśmy kierowcy, że może jechać. Może z 2-3 godziny mu zajeło wyrwanie Polki na całonocne ruchanie. 

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Byliśmy za żelazną kurtyną.

Snickers w Pewexie kosztował pół pensji.

Walkiewicz mówił "Jestem z pokolenia, gdzie jechało się do USA, aby zarobić 15 tys dolarów i być ustawionym na całe życie".

 

Każdy gość zza granicy był wtedy panem z lepszego świata.

Każdy... czy robotnik z fabryki, czy upadły artysta, czy pijaczek na zasiłku.

 

Dlatego Polki lecą na murzynów, Hiszpanów, Włochów, anglojęzycznych. 

 

I to trochę takie głupie gadanie, że one są łatwe. Nieprawda.

Wstaw się w skórę Ukrańców, Rosjan, Rumunów — lecą na nich?

Nie lecą, bo Polki SMV tych nacji oceniają niżej.

 

Prostytutki piszą że nei chcą Ukraińców.

Prostytutki się już nauczyły, że pan-amerykanin, to jakiś emeryt, co ledwo przędzie w swoim kraju, a przebojowy angol to pijaczek spod angielskiego stadionu.

 

Trzeba parę lat, aby zwykłe polki, nie prostytutki, przestały się podniecać na język angielski.

 

 

Natomiast inny kolor skóry, inna uroda, — na to nic nie poradzimy. Zgodnie z biologią my mężczyźni chcemy ruchać kobiety różnie wyglądające aby dobrze mieszać geny, a kobiety chcą do siebie dopuszczać inaczej wyglądających mężczyzn.

 

Dlatego jak pojedziesz do Japonii, albo na Filipiny, czy na Kubę to będziesz miał rwanie. Bo jesteś biały.

 

Wstaw do swojego towarzystwa murzynkę, która nie jest otyła, wygląda na zdrową. Każdy gościu będzie chciał ją przelecieć.

 

 

 

 

 

 

 

1 godzinę temu, Obliteraror napisał(a):

🤡🤡🤡

 

F7bZ9MAXQAErucf?format=jpg&name=large

 

 

Myślałem, żę to żart... mem... czy ktoś takie coś zrobił dla beki.

Ale to naprawdę jest na stronie wyborczej... no szok.

 

W nagłówku:

 

 

PiS kreuje się na partię prorodzinną. Tymczasem zaostrzenie prawa aborcyjnego, brak rzetelnej edukacji seksualnej i brak możliwości formalizowania związków jednopłciowych odbierają Polkom i Polakom przyjemność seksu. Przez obecną politykę mogą się rozwijać dysfunkcje seksualne.

 

 

Mam skręt mózgu. Czy brak możliwośći formalizowania powoduje u mnie dysfunkcję?

Jak bardzo trzeba mieć n*sr*ne w głowie, aby takie tezy wypisywać?

I czy ktokolwiek by się pod tym akapitem podpisał?

 

 

 

 

 

Edytowane przez kenobi
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minutes ago, Trevor said:

W takim kurwidole?

Wbrew pozorom czy artykułom "Salonu", w Polsce jeszcze nie jest aż tak źle, jak w niektórych innych krajach "wyzwolonych".

Byłem kiedyś w miejscu, gdzie kobiety po prostu od razu "dawały" komu chciały (tak, głównie ciemnoskórzy korzystali) - a jedyne co robiły władze, to postawienie medycznego punktu badań na HiV. Ale kilka ulic dalej, poza ścisłym śródmieściem, ktoś kto by się "dostawiał" do kobiety mógł zarobić po mordzie... także po kilku specyficznych miejscach, nie można oceniać całego kraju.

Senyszyn też kiedyś promowała "Simona z HIVem" wśród studentek kulturoznawstwa, a nie harcerek czy rolniczek. Specyficzne miejsca, specyficzni ludzie.

 

cEYwXFWLNJNnJviTa0421YFBQXTJiAyP.jpg

 

jsMxkkkMfjQF2UfAE285jkHrCuupPZfz.jpg

ZQphpbuAjJ61TW7B9XRnSkws3zQM8dIF.jpg

 

 

 

  • Like 4
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, kenobi napisał(a):

Mam skręt mózgu. Czy brak możliwośći formalizowania powoduje u mnie dysfunkcję?

Jak bardzo trzeba mieć n*sr*ne w głowie, aby takie tezy wypisywać?

I czy ktokolwiek by się pod tym akapitem podpisał?

 

On cierpi przez to na impotencję. ;)

 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.