Skocz do zawartości

Żarty podszyte prawdą lub niekoniecznie 2.0


Brzytwa

Rekomendowane odpowiedzi

5 hours ago, kimball said:

121449447_260694915320548_17852199019790

Nie tylko jeden Lewy, jest też Duda. Jan-Krzysztof Duda, który przerwał dwuletnią passę 125 zwycięstw Magnusa Carlsena, najlepszego obecnie gracza na świecie, w szachach klasycznych.

 

link_1602356808EkqelmdWA2fkRAgeSNaZZQ,w3    mqdefault.jpg

 

altibox-norway-chess-2020/9/1/1 (może trzeba wybrać z listy partię, pierwsza z góry, Duda gra białymi)

 

 

 

  • Like 4
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, wrotycz napisał:

Nie tylko jeden Lewy, jest też Duda. Jan-Krzysztof Duda, który przerwał dwuletnią passę 125 zwycięstw Magnusa Carlsena, najlepszego obecnie gracza na świecie, w szachach klasycznych.

 

link_1602356808EkqelmdWA2fkRAgeSNaZZQ,w3    mqdefault.jpg

 

altibox-norway-chess-2020/9/1/1 (może trzeba wybrać z listy partię, pierwsza z góry, Duda gra białymi)

Dokładnie, ja bym rzekł nawet, że Lewandowski to taki idol dla motłochu co siedzi po 4 godziny dziennie przed TV, nie czyta książek, żłobie piwsko itd.

A Jan-Krzysztof Duda to idol dla wykształconej części społeczeństwa.

 

Ky7u9GctGWY.jpg

 

VjCRM4E-Sfw.jpg

Edytowane przez Lukas3k
Obrazki z szkodliwością TV dodane
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Lukas3k said:

Dokładnie, ja bym rzekł nawet, że Lewandowski to taki idol dla motłochu co siedzi po 4 godziny dziennie przed TV, nie czyta książek, żłobie piwsko itd.

A Jan-Krzysztof Duda to idol dla wykształconej części społeczeństwa.

Lewandowski to proletariacki idol, to fakt ale Duda jest raczej nikomu nieznany. Ja sam go nie znałem ale faktem jest, że bardziej mnie cieszy jego wygrana z Carlsenem. To jak zwycięstwo z T-1000.

Szczególnie polecam film z analizą (Magnus does bleed), w której jest wyjaśnione dlaczego ruch 25 królem jest wygrywający, i dlaczego Carlsen przegrał. Przegrał, bo przeszarżował. Zrobił jeden a nawet dwa znaczące błędy a potem nie chciał iść na remis a wciąż wygrać i dlatego.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, wrotycz napisał:

Lewandowski to proletariacki idol, to fakt ale Duda jest raczej nikomu nieznany. Ja sam go nie znałem ale faktem jest, że bardziej mnie cieszy jego wygrana z Carlsenem. To jak zwycięstwo z T-1000.

Szczególnie polecam film z analizą (Magnus does bleed), w której jest wyjaśnione dlaczego ruch 25 królem jest wygrywający, i dlaczego Carlsen przegrał. Przegrał, bo przeszarżował. Zrobił jeden a nawet dwa znaczące błędy a potem nie chciał iść na remis a wciąż wygrać i dlatego.

 

Ja to oglądałem, pod koniec Carlsen próbował go jeszcze na czas wziąć :) Tylko ja sam gram w szachy ledwo na poziomie 1100 ELO. Muszę poćwiczyć.

Dobre omówienie przez Polaka (profesjonalny gracz):

 

 

Tutaj obrazek dla przyciągnięcia/odwrócenia uwagi :)

d6pimgs-b92ace5a-0c7f-4aa7-8ad3-408202a7

Edytowane przez Lukas3k
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.