Skocz do zawartości

Walentynki 2023 - edycja bingo


spacemarine

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 14.02.2023 o 15:31, Mariusz 1984 napisał:

Kumpel powiedział swojej babie: nie pójdę z Tobą do kina na film gdzie jakiś koleś z Włoch posuwa starsza kobietę z Polski. 

A ona: a co , będziesz zazdrosny? 

I wez teraz kurde zripostuj:D

Twój kumpel źle wyraził zdanie, sam idiota zastawił na siebie pułapkę XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba chuja się wszyscy znacie:

63ebed40906a0_o_large.jpg

Tak trzeba żyć, a nie jakieś gówno kwiaty z biedry.

 

"Przy Centrum Handlowym Bażantowo w Katowicach pojawiły się nietypowe bilbordy. Niektórzy zrobią wiele, aby pokazać swoją miłość i oddanie drugiej połówce. Zobacz, co pewien mężczyzna napisał dla swojej wybranki." Źródło: klik

 

I żyli długo i szczęśliwie... :)

  • Haha 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Spokojnie napisał:

Chyba chuja się wszyscy znacie:

63ebed40906a0_o_large.jpg

Tak trzeba żyć, a nie jakieś gówno kwiaty z biedry.

 

"Przy Centrum Handlowym Bażantowo w Katowicach pojawiły się nietypowe bilbordy. Niektórzy zrobią wiele, aby pokazać swoją miłość i oddanie drugiej połówce. Zobacz, co pewien mężczyzna napisał dla swojej wybranki." Źródło: klik

 

I żyli długo i szczęśliwie... :)

Kiedy social media nie wystarczają :D

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Spokojnie napisał:

Chyba chuja się wszyscy znacie:

63ebed40906a0_o_large.jpg

Tak trzeba żyć, a nie jakieś gówno kwiaty z biedry.

 

"Przy Centrum Handlowym Bażantowo w Katowicach pojawiły się nietypowe bilbordy. Niektórzy zrobią wiele, aby pokazać swoją miłość i oddanie drugiej połówce. Zobacz, co pewien mężczyzna napisał dla swojej wybranki." Źródło: klik

 

I żyli długo i szczęśliwie... :)

 

Kuk dekady

  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak miałem naście lat to też mi takie durne pomysły do głowy przychodziły 😅 już miałem banner z prześcieradła robić i na wiadukcie wieszać. Jednak mój wewnętrzny leń zwyciężył, i stwierdziłem że mam to jednak w dupie 😄 postarałem się na mocne 30% kupując lizaka. Zapytała czy to jakaś aluzja 😈 no jak nie jak tak 😁 od tamtej pory laskom daję tylko lizaki 🙂 każda wie o co chodzi. 

  • Like 4
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 2/16/2023 at 12:52 PM, Spokojnie said:

"Przy Centrum Handlowym Bażantowo w Katowicach pojawiły się nietypowe bilbordy. Niektórzy zrobią wiele, aby pokazać swoją miłość i oddanie drugiej połówce. Zobacz, co pewien mężczyzna napisał dla swojej wybranki."

Poprzeczka podniesiona tak wysoko że zagraża ruchowi lotniczemu i jak tu konkurować?

On 2/16/2023 at 5:31 PM, sargon said:

"Fryteczko

To ta z pierwszej edycji Big Brothera? "Obiecuje poprawę", brak słów.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.