Skocz do zawartości

Spotkanie z dziewczyną


xander99

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
5 minut temu, xander99 napisał:

Próbowałem pogadać o chorobach homocysteinie i wlewach dożylnych na randce.

Moje pytanie jest następujące: czy uważasz, że to dobre tematy na randkę tylko ona nie potrafiła wczuć się w rolę? Czy też może nie optymalnie dobrałeś tematy rozmowy? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, KolegiKolega napisał:

może nie optymalnie dobrałeś tematy rozmowy? 

A może ona studiuje medycynę. 

Xander logistykę i w końcu na którejś randce wspólnie by ogarnęli kolejki do specjalistów na NFZ. 🤔😂😂

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Kiroviets napisał:

A może ona studiuje medycynę. 

Xander logistykę i w końcu na którejś randce wspólnie by ogarnęli kolejki do specjalistów na NFZ.

Raczej mi chodziło o to, że ludzie tutaj dzielą się na tych co odjebali jakiś przypał na randkach i na tych co jeszcze nie ruchali.

 

To co zrobił @xander99 może i lekko żenujące jest ale do rekordu świata, do naprawdę żenujących sytuacji to mu bardzo daleko. 

 

To co teraz @xander99 powinieneś zrobić to powiedzieć sobie: "No trudno, odjebało się, czasu nie cofnę. Trzeba znaleźć inną pannę i spróbować inną metodą, na homocysteinę i wlewy dożylne nie dają się zaciągnąć do łóżka, trzeba przygotować inny tekst. Tylko idiota by próbował kolejny raz tej samej metody wiedząc że ona nie działa."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.