Skocz do zawartości

Serdecznie witamy na forum dwóch nowych Braci Moderatorów. Gratulujemy!


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 9.06.2023 o 22:25, Marek Kotoński napisał(a):

Do tego trzeba kogoś, kto zna realia forumowe (co kto z kim i kiedy

Ten kawałek jest czytelny jak promienie słońca.

W dniu 10.06.2023 o 01:08, Iceman84PL napisał(a):

chłopaki za zaufanie

Osobiście stawiam beton.

Ja do Ciebie zaufania NIE MAM.

16 godzin temu, Jan III Wspaniały napisał(a):

Dziękuje za miłe słowa i nominacje

Do tego Waszmościa głos na plus.

Gratulacje.

:)

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Dworzanin.Herzoga napisał(a):

Lajki od moderatora liczą się podwójnie widzę. :P

 

Widocznie zasłużyłeś😉

A tak poważnie to zapewne błąd bo mi się wyświetla -1 reakcję.

Edytowane przez Iceman84PL
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Alejandro Sosa napisał(a):

Chociaż jak przeczytałem kilka swoich agresywnych i pisanych w emocjach postów to zacząłem się zastanawiać, w której grupie sam się niechcący znalazłem :)

 

Każdemu zdarza się agresywnie zachować czy mieć zły dzień.

Jeżeli będzie to pierwsze takie przewinienie to tylko reprymenda i pogadamy na pw co i jak😉

 

Natomiast gdy notorycznie będzie się to zdarzać lub zachowanie zostanie określone jako nieodpowiednie to w zależności od stopnia przewinienia będzie warn.

Nawet osoby, które lubimy na forum lub znamy nie będą miały taryfy ulgowej i uczciwie będziemy podchodzić do spraw ich przewinień.

 

Jednak jak dotąd u ciebie nie zauważyłem byś łamał regulamin także jest git.

Można mieć dosadne posty uświadamiające coś drugiemu użytkownikowi z zastrzeżeniem by nie obrażały go, nie piętnowały.

 

A tego wiele osób na forum nie rozumie i nie potrafi zrobić bo ego im na to nie pozwala.

Pierwsza podstawowa zasada szanujmy sie nawzajem nawet jak mamy inne poglądy na różne tematy.

 

Mogę Ci powiedzieć, że tego czego wy nie widzicie a my jako mody mamy wgląd zmienia perspektywę i ocenę danego użytkownika.

Nie spodziewałem się, że tylu ludzi ma tu różne przewinienia, są na te osoby notoryczne zgłoszenia, skargi.

Dlatego mądrze trzeba podchodzić do rozpatrywania spraw by resocjalizować niepokorne osoby.

 

Na bieżąco monitorujemy co dzieje się na forum i wyłapujemy co rusz to nowe kwiatki do ukarania czy dania odpoczynku by sobie coś przemyśleli.

 

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.