Skocz do zawartości

Szukamy moderatorów na portal plusujemy.pl


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

Bry,

 

Tak jak się spodziewaliśmy, atak na plusujemy nadszedł. Ci co pamiętają mój pierwszy kanał Radio Samiec, wiedzą jak to wyglądało. Dobijali go z pomocą głównie Pań z pewnego portalu ponad tydzień, o ile mnie pamięć nie myli. Była to skoordynowana, zmasowana akcja wysyłania zawiadomień do YouTube. W efekcie kanał, czyli lata pracy, ponad tysiąc nagrań i tysiące waszych komentarzy został zlikwidowany.

 

Coś masz i już tego nie masz, jakby to powiedział Pan Dareczek w "ślepnąc od świateł".

 

 

 

 

 

Jeden rozpacza, drugi się raduje krzywdą bliźniego. Jeden stracił to co wypracował, drugi stracił czas i energię, nic nie osiągając oprócz uśmiechu z cudzej klęski.

 

I nie chcę być złośliwy, ale raz na kilka lat mi chyba wolno? A więc jeszcze raz: Jeden stracił, zasmucił się, ale zaczął od nowa swój znój i po latach znowu coś ma. Drugi się pośmiał z upadku pierwszego, ale nic nie osiągnął przez te lata, bo z gów.. i król Salomon zamku nie ulepi :)

 

 

 

Piszę o tym tak rozwlekle dlatego, gdyż chcę chociaż troszeczkę naświetlić Państwu ten mechanizm. Ten skasowany kanał, oczywiście był już wcześniej atakowany w standardowy sposób, ja także, ale największy atak, najgroźniejszy, gdyż skoordynowany z Paniami myślącymi bardziej na lewo, nastąpił w konkretnym momencie - nagrał o mnie bardzo znany w tamtym czasie YouTuber, z wdzięczności za mój materiał o jego problemie w związku. W efekcie, ponieważ już sprzedawałem książki, nie tylko liczniki wejść na kanał oszalały, ale i pieniądze sypały się jak w człowieku z blizną.

 

 

 

To był czas, gdzie zdałem sobie sprawę, że kupno domu, stingera, wszystko to jest tylko kwestią niedługiego czasu. I nagle bach, jakby ktoś wszystko przeciął nożem. Tak działa magia YouTuba i tak działa niewiedza, moja, gdyż można było się na to przygotować i zminimalizować porażkę, np. działać na dwa, trzy kanały równocześnie. Moje błędy to lenistwo, nie chciało mi się tyle działać, a także ignorancja, że przecież tego nie zrobią. Te błędy zostały wychwycone i wykorzystane. Tak człowiek się uczy, na błędach. 

 

Reasumując, najgorszy atak nastąpił wtedy, gdy nie tylko się dobrze czułem, ale przede wszystkim ZARABIAŁEM PIENIĄDZE. Tylko ten fakt tak naprawdę, zgromadził w jednym miejscu tych wszystkich rzekomo walczących o dobro kobiet ludzi, (lżących (bądź tolerujących) moją matkę, przyjaciółkę po trzech zawałach serca, Ankę) w szczytnym celu złamaniu komuś nadchodzącej pomyślności. 

 

Po tym co się stało, i owszem, hejt trwał w najlepsze, ale nigdy nie miał już takiej skali. A dlaczego? Bo radziłem sobie całkiem nieźle, ale na pewno nie tak, jak wtedy gdy miałem swoje 5 minut.

 

Tymczasem plusujemy, to projekt który nie tylko może pomóc wielkiej ilości ludzi, ale może też przynieść w dłuższej przyszłości PIENIĄDZE. Jeśli się rozwinie, to mało co go już zatrzyma, a na pewno nie dzisiejsi krytycy, nagrywający lajwy w rajstopach mamy na głowie. Portalu, że pozwolę się pochwalić, nie prowadzą dyletanci, tylko osoby życiowo doświadczone, wiedzące jak się bronić. Więc czas i miejsce żeby móc poważnie zaszkodzić, to tylko wtedy gdy portal powstaje.

 

Dlatego będą oszczerstwa na masową skalę, donosy itd., więc żeby przetrwać, musimy mieć bystrych moderatorów, pilnujących wklejanych tematów. Zależy nam na ludziach przede wszystkim uczciwych, którzy oprócz zabawy rozumieją że czy tego chcemy czy nie, MEDIA KSZTAŁTUJĄ świadomość, a przede wszystkim PODŚWIADOMOŚĆ, więc można w ten sposób czynić wiele dobra, ale też można czynić wiele zła, np. wmawiać ludziom kłamstwa, które niszczą ich życie. 

 

Ja osobiście, będąc w wieku dojrzałym :) uważam że wszystkiego nie zmienimy. Większość ludzi nadal chce niezbyt wysublimowanej rozrywki, więc niech to mają, ale można w zalew plastiku wpleść troszkę złotych okruszków - i to właśnie robiłem, robię i będę robił, póki serce i układ wydalniczy pracuje (he he).

 

Ważne! Moderator nie ma żadnych zobowiązań by być w danych godzinach itd., wystarczy że czasem zajrzy, skontroluje, rzuci okiem przed zaśnięciem na smartfon, to wszystko. Dlatego moderatorów musi być moim zdaniem dużo, by wszystkie okienka czasowe były mniej więcej wypełnione. Wiadomo że ja nonstop pilnuję, ale szczerze mówiąc/pisząc, nie jestem za bystrzacha i czasem nie dojrzę tego co trzeba.

 

Kogo polecacie, kogo proponujecie? Jakieś dobre rady o zjedzeniu bananka na ból brzuszka :)

 

Miłego dnia!

 

 

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Marek Kotoński napisał(a):

Kogo polecacie, kogo proponujecie?

Z kobiet: myślę @meghan zasadnicza kobieta, konkrertna, dosyć rozważna i praktyczna.

@crystal może @Lalka

 

Z mężczyzn: @Obliteraror @wrotycz @Messer @Margrabia.von.Ansbach@Brat Jan @nowy00@t0rek @mac@spacemarine @niemlodyjoda tu już nie będę opisywać bo za dużo chłopa.

Edytowane przez SzatanK
  • Like 3
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję:

@meghan

@nowy00

@DOHC

@Obliteraror

@Maszracius_Iustus

@antyrefleks

@spacemarine

i jeśli ktoś z Panów @Kiroviets lub @Chcni by dysponował czasem również niegłupio ;) 

 

@SzatanK - dziękuję

Edytowane przez niemlodyjoda
  • Like 3
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, niemlodyjoda napisał(a):

Proponuję:

@meghan

@nowy00

@DOHC

@Obliteraror

@Maszracius_Iustus

@antyrefleks

@spacemarine

i jeśli ktoś z Panów @Kiroviets lub @Chcni by dysponował czasem również niegłupio ;) 

 

@SzatanK - dziękuję


Ja się nie nadaje, pomysły na promocje wysłałem Prezesowi i często wrzucam posty.

 

Oczywiście Niemlodyjoda jest skromny wiec ja go nominuje na moderatora :) 

Edytowane przez spacemarine
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, niemlodyjoda napisał(a):

i jeśli ktoś z Panów @Kiroviets lub @Chcni by dysponował czasem również niegłupio ;)

Dzięki za wyróżnienie. U mnie niestety byłby problem z czasem, nie założyłem nawet jeszcze konta na nowym portalu. Ale myślę, że Ty brachu byłbyś dobrym kandydatem ;)

 

Poza wyżej wymienionymi ja nominuję @PyrMen  @RabarbaR @Spokojnie @Morfeusz

  • Like 2
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam to na plusujemy.pl ma konto niewielu ludzi, których wymieniacie na potencjalnych moderatorów?

Osoba taka musi mieć tam konto i często bywać.

Dodatkowo powinna odznaczać się bystrością, obiektywizmem i podejmowaniem szybkich działań bez wahania.

To również wielka odpowiedzialność, pilnowanie porządku i sprawienie by miejsce było przyjemne od wszelkiej maści trolli.

 

Z kobiet na modów proponuje @crystal

 

 

 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i co teraz? Szczerze się przyznam, że rzadko bywam na forum, trudno mi ocenić ludzi i w tej ocenie muszę polegać na tych, którzy tu są stałymi bywalcami.

 

Jeszcze raz chłopaki podkreślę - to w sumie jest banalnie proste. Widzisz w komentarzu albo że post łamie prawo, bądź uderza w czyjąś godność itd., to klikasz ukryj czy usuń. To wszystko co jest do zrobienia, kiedy ma się czas i ochotę.

 

Mimo wszystko jest to pewna odpowiedzialność i nie ukrywajmy, pozycja, stąd nasze pragnienie by była to osoba po prostu porządna. Nie święta, niech daje w ryj jak trzeba, do tańca i różańca, ale zasadniczo porządna, wewnętrznie uczciwa, brzydząca się podłością, kalumniami, oszczerstwami, szyderstwami i złością niektórych ludzi.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że najrozsądniejsza opcją z wymienionych osób (jeśli ma to być tylko jedna osoba) jest @Obliteraror ponieważ:

- jest stabilny emocjonalnie

- ma pojęcie o życiu i świecie

- jako obchodzący "kolejną osiemnastkę" nabrał już pewnego doświadczenia życiowego

- nie ponoszą go emocje

- nie prowokuje gównoburz, nie pompuje się jaki jest zajebisty, nie wywyższa się. a po prostu jest taki jaki jest

- istnieje możliwość, że dysponuje czasem ;) 

 

Ex aequo
 @DOHC jeśli ma czas.

 

 

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, niemlodyjoda napisał(a):

Uważam, że najrozsądniejsza opcją z wymienionych osób (jeśli ma to być tylko jedna osoba) jest @Obliteraror

 

Tylko pytaniem jest czy ma konto na plusujemy i będzie chciał tam pilnować porządku.

Tak jak Marek napisał musi być to osoba zaufana, która wykazała sie na forum i była zawsze pomocna.

Sprawdzeni ludzie to podstawa.

 

Co do @DOHC jak najbardziej chłopak się nadaje👍👊 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.