Skocz do zawartości

Serdecznie witamy na forum dwóch nowych Braci Moderatorów. Gratulujemy!


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry wieczór,

 

Z racji na rosnącą ilość użytkowników i co nieodmiennie z tym związane, także "użyszkodników", chciałbym podziękować za przyjęcie funkcji moderatorskiej dwóm znanym chyba wszystkim Braciom, są to:

 

@Iceman84PL oraz @Jan III Wspaniały

 

Rzeczywistość pewnie nie tylko na forum wygląda tak, że aby spokojnie pisać mógł ktoś, musi być ktoś, kto bezwzględnie zajmie się wszelkiej maści manipulatorami, hejterami, agresorami, trollami, nieudacznymi narcyzami na luzie i innymi kreaturami, które lubią bliźnim odbierać spokój, radość, wiarę w siebie, zasiewać niepokój, konflikty itd.

 

I takiego osobnika trzeba złapać za mordę i wyrzucić na zbity pysk, mimo że grożą, mszczą się, dramatyzują i niekiedy robią z siebie niesprawiedliwie potraktowanych, żądających demokracji, czyli możliwości wypróżnienia się na dywan w cudzym domu bez konsekwencji.

 

Do tego trzeba kogoś, kto zna realia forumowe (co kto z kim i kiedy), ma silną wolę, a także kogoś, kto wie, że jedna mała mucha zapaskudzi garniec pysznego kompotu. Musi to być, reasumując, bystra i jak to mówią młodzi, "kumata" osoba. Musi mieć też nieposzlakowaną opinię, oraz wieloletnie godne zachowanie.

 

Tak więc dziękuję Braciom moderatorom, oraz życzę im, by władza którą mają, służyła wszystkim dobrym, porządnym, zagubionym ludziom szukającym u nas wiedzy i wsparcia, by ochronić ich przed wszelkiej maści pasożytami.

 

Gratuluję! Warnujcie, banujcie bez litości :) Oczywiście moderator może też, jeśli uzna to za stosowne, udzielić ustnego ostrzeżenia, jeśli uzna że warn (widoczny w aktach) to za dużo. 

  • Like 31
  • Dzięki 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Marku i chłopaki z moderacji za zaufanie😃

Dołożę wszelkich starań by pomagać wam w pilnowaniu porządku na forum.

 

Gratulacje również dla @Jan III Wspaniały.

 

2 godziny temu, Marek Kotoński napisał(a):

Warnujcie, banujcie bez litości :) Oczywiście moderator może też, jeśli uzna to za stosowne, udzielić ustnego ostrzeżenia, jeśli uzna że warn (widoczny w aktach) to za dużo.

 

Myślę, że na początku w mało rażących sprawach poszczególnych userów będę korzystał z warnów.

Oczywiście bacznie przyglądam się działalności pewnych szkodników i kto wie czy w przyszłości nie trzeba będzie skorzystać z innych opcji.

 

 

  • Like 27
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za miłe słowa i nominacje 🙂.

 

Dla mnie to nowość, zapoznam się z funkcjami i odpalę w końcu tryb dyktatorski (zdjęcie zobowiązuje) 😀.

 

Żarcik oczywiście 🙂. Postaram się rzecz jasna być ostoją sprawiedliwości, niech forum rośnie w siłę.

 

@Iceman84PL dzięki, powodzenia i rownież gratki. 

  • Like 23
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze gratulacje dla @Jan III Wspaniały i @Iceman84PL.

 

Muszę szczerze przyznać, że mnie ostatnie awantury sprzed kilku tygodni zniechęciły do korzystania z forum i zrobiłem sobie ponad dwutygodniową przerwę, która była dobrym ruchem.

 

Wydaję mi się, że to miejsce jest bardzo unikatowe w polskim Internecie - praktycznie nie ma cenzury, można swobodnie podyskutować na wiele tematów, a przede wszystkim mamy możliwość rozmów w gronie facetów - coś co nasza kultura zatraciła rugując choćby gentlemen clubs.

 

Myślę sobie że warto dbać o forum i nie robić z niego śmietnika i chlewu gdzie obrzucamy się nawzajem gównem wyzywając od cuckoldów czy redpilian. Jeśli my tego miejsca nie uszanujemy to w necie też nie będą go szanować, a ja lubię te atmosferę męskiego pogadania sobie.

 

Nie musimy się wszyscy kochać i poklepywać się po plecach ale myślę, że mieć choć trochę szacunku do siebie nawzajem i chęci do dyskusji a nie obrażania, umniejszania komuś czy wyśmiewania go bo idąc dalej tą ścieżką spowodujemy, że na forum zapanuje autocenzura - nikt nie napisze nic o swoich doświadczeniach czy przemyśleniach bo może zostać wyśmiany i wyszydzony.

 

To po co będzie wtedy to miejsce, skoro nie będzie można swobodnie pogadać?

 

Jeśli komuś nie podobają się czyjeś poglądy bądź po prostu uważa, że ktoś plecie bzdury - jest opcja "ignoruj".

 

Ma ona często większy sens niż tracenie czasu na napie*dalanki internetowe czy udowadnianie sobie kto ma więszego.

 

 

Edytowane przez niemlodyjoda
  • Like 12
  • Dzięki 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na forum ścierają się różne grupy będące często na antypodach poglądowych, patrzące z różnych perspektyw i mające inne doświadczenia życiowe.

Tak jak kiedyś już pisałem młody nie uwierzy staremu, syty nie zrozumie głodnego, śmiały ani trochę nieśmiałego, przystojny ni w ząb brzydkiego czy też bogaty tym bardziej biednego.

Punkt widzenia zależy od miejsca siedzenia.

 

To co mnie osobiście nie podoba sie na forum to prywatne wycieczki userów ad persona, rozbijanie wartościowych tematów

poprzez zmienianie treści czy robienia burz i dram, które przedstawiają forum w złym świetle.

Mitomani i przechwałek narcyzów oraz licytacji kto ma większe jajka przez obrażanie, wyśmiewanie czy piętnowanie oponentów.

 

Mamy tutaj wyjątkowe miejsce gdzie można pogadać, miło spędzić czas, nawiązać kontakty, przyjaźnie, uzyskać wsparcie, pomoc, zrozumienie a jednak znajda się i tacy, którzy chcą to rozbić.

 

Nie ma na to dłużej zgody i trzeba w końcu zrobić z tym porządek.

 

 

 

 

Edytowane przez Iceman84PL
  • Like 12
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Iceman84PL napisał(a):

miejsce gdzie można pogadać, miło spędzić czas, nawiązać kontakty, przyjaźnie, uzyskać wsparcie, pomoc, zrozumienie a jednak znajda się i tacy, którzy chcą to rozbić.

 

Nie ma na to dłużej zgody i trzeba w końcu zrobić z tym porządek.

Z pretensjami proszę do tych osobników, którzy z wątków o covidzie i wojnie w/na Ukrainie zrobili pole bitwy.

 

Nie ma ich wielu, ale są głośni i chętni do tropienia szurów i obcej agentury.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, yrl napisał(a):

Z doświadczenia wiem że takie coś to nic dobrego.

Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. 

 

15 minut temu, yrl napisał(a):

 Dodatkowa robota za którą nic się nie dostaje 

Jeśli lubi się to co się robi, to nie ma to znaczenia 🙂

 

15 minut temu, yrl napisał(a):

Przynajmniej ja tak kiedyś miałem. 

Mnie jakoś nikt nie atakuje.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, zychu napisał(a):

Z pretensjami proszę do tych osobników, którzy z wątków o covidzie i wojnie w/na Ukrainie zrobili pole bitwy.

 

Nie tylko w tych dwóch wątkach są trolle.

 

1 godzinę temu, zychu napisał(a):

Nie ma ich wielu, ale są głośni i chętni do tropienia szurów i obcej agentury.

 

Byś sie zdziwił ilu ich jest na forum.

Teraz jako mod mam pewne uprawnienia i widzę kto ile nabroił.

Z resztą ty też święty nie jesteś.

40 minut temu, nihilus napisał(a):

Trzymajcie się i oby forum z nową moderacją stało się jeszcze lepsze!

 

Dzięki.

Tak właśnie będzie👊

2 godziny temu, yrl napisał(a):

Z doświadczenia wiem że takie coś to nic dobrego. Dodatkowa robota za którą nic się nie dostaje tylko pretensje innych userów.

 

Przyjmując dodatkowe zadania liczyłem się z tym.

Z resztą nie jestem zupą pomidorową żeby mnie lubić.

Zawsze znajdą się zwolennicy jak i oponenci.

Nigdy nie zadowolisz na tyle by każdy był Ci wdzięczny.

 

 

 

2 godziny temu, MG-42 napisał(a):

Jest awans, gotowi na obcinkę? 😉

 

Obcinka to pół biedy miałem w wojsku natomiast Red szykuje dla nas obrzezanko😆

3 godziny temu, bassfreak napisał(a):

myślę że się należało :D

 

Jest wielu fantastycznych chłopaków z forum, którzy każdego dnia dają coś od siebie by to miejsce było przyjazne dla wszystkich.

Akurat my dostaliśmy propozycje, z której skorzystaliśmy.

Kto wie czy ktoś z was w przyszłości też dostąpi tej zaszczytnej funkcji😉?

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.