Skocz do zawartości

Anastazja z Wrocławia - grecka tragedia


Reelag

Rekomendowane odpowiedzi

@MesserI za takie coś powinieneś być ukarany. 

Jeśli ktoś dba o forum - i rzeczywiście jego wizerunek - to według mnie - obiektywnie, całkiem szczerze to co napisał @Messer jest dużo dużo gorsze, niż jakiś wątek o Ukrainie który mają wykorzystać załóżmy hejterzy. Hejterów jajo obchodzi wątek ukraiński, obchodzą ich właśnie takie ,,kwiatki". 

 

Niech sobie ktoś to poczyta i się zastanowić. Dla niektórych pewne zachowania są, jak powietrze - przyzwyczaili się do tego, więc dla nich to normalne. 

Dla mnie nie. ;)

14 minut temu, Messer napisał(a):

. Debilka zaczęła się rzucać, bo na gangbang się nie pisała, tylko po cichu dać dupy, żeby urozmaicić sobie życie. Jednak ruchanie przez kilku typa mogło jej nie przejść "przez gardło" i mogła mieć wyrzuty sumienia, że w końcu ma chłopaka, a kilku na raz to w końcu zdrada. Może zaczęła się rzucać, bo ktoś był podrapany wedle opisu. Doszło do gwałtu, bo chłopaki się napalili. Ktoś może przyjebał za mocno i baj baj.

 

15 minut temu, Messer napisał(a):

którzy za wszystkie grzechy tej planety obarczają te kobiety

Skonfrotnujcie to sobie i cytuje, żeby zostało nie usunięte. Niech każdy pamięta ten wpis. 

Edytowane przez $Szarak$
  • Like 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie ja zadbam o wizerunek forum i napiszę coś, co można będzie przedrukować w Wysokich Obcasach:

"Niezależna Polka przebywając w pracy na obczyźnie poznała kilku romantycznych mężczyzn z baśni 1001 nocy. Niestety, stres wojenny, trudne dzieciństwo, trauma związana z życiem uchodźcy a także choroba psychiczna u nowopoznanych mężczyzn doprowadziły do tragedii. Za wszystko odpowiedzialny jest niejaki Messer z forum BraciaSamcy.pl"

  • Like 2
  • Dzięki 3
  • Haha 11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, $Szarak$ napisał(a):

@MesserI za takie coś powinieneś być ukarany. 

Jeśli ktoś dba o forum - i rzeczywiście jego wizerunek - to według mnie - obiektywnie, całkiem szczerze to co napisał @Messer jest dużo dużo gorsze, niż jakiś wątek o Ukrainie który mają wykorzystać załóżmy hejterzy. Hejterów jajo obchodzi wątek ukraiński, obchodzą ich właśnie takie ,,kwiatki". 

 

Nie oszukujmy się, że "wszyscy są równi".

 

To jest stwierdzenie tak samo żałosne jak górnolotnie "piękne". Wszyscy się różnimy i są ludzie "lepsi" i "gorsi".

 

Zawsze byli i zawsze będą.

 

Ten koncept jest z natury błędny, bo równość wyklucza wolność. Nie możemy być wolni, skoro mamy być równi. Jedyny poziom na którym możemy być równi, to poziom duchowy - jeżeli chodzi o substrat istnienia, duszę, świadomość etc.

 

Ludzie z krajów bantustanów są gorszej jakości - wskazują na to przede wszystkim statystyki przestępczości. Co ci ludzie osiągają, co robią? Poza ciągnięciem socjalów, gwałceniem i wszystkiego co z przestępczością związanego.

 

Dla mnie to gorszy sort człowieka, z którym nie chcę mieć NIC do czynienia. Wolę mieć w 100% więcej do czynienia z Ukraińcami, ruskimi czy nawet Azjatami - mimo ich dziwnej natury.

 

Natomiast kraje Afryki - w większości - Azji Środkowej i te zbliżone miejsca, to egzystują na poziomie zwierząt. I w taki sposób się zachowują. Dla mnie to są brudasy, gwałciciele i wręcz podludzie. Nie zasługują na miano człowieka. Człowiek to istota, którą się staje na drodze wyboru i ewolucji. Oni tego nie przeszli i to są dorosłe, agresywne szympansy - w każdym razie na zbliżonym poziomie rozwoju.

 

BZdUWnoCEAAVNce.jpg

 

 

DVEBblWXkAA-G3o.jpg

 

 

Teraz te statystki wyglądają jeszcze gorzej. I Szwecja bodajże jest na 4 miejscu na świecie pod względem gwałtów na 100000 osób. PEWNIE PRZYPADEK.

 

Poważni gracze nie przyjmują do siebie ŚMIECI. Tak, śmieci. Tak powiedział imam, który ostatnio głośno mówił na temat imigracji i poszło to nagranie viralowo.

 

 

 

 

Wy wszyscy "pro imigracyjni" powinniście sobie brać takich typków z Bangladeszu na własne utrzymanie. A nie z mordą lecieć, że wymagana jest odpowiedzialność zbiorowa.

 

I nie. Nie jestem rasistą, tylko wiem z kim mam do czynienia. 

  • Like 14
  • Dzięki 4
  • Haha 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Messer napisał(a):

 

Natomiast kraje Afryki - w większości - Azji Środkowej i te zbliżone miejsca, to egzystują na poziomie zwierząt. I w taki sposób się zachowują. Dla mnie to są brudasy, gwałciciele i wręcz podludzie. Nie zasługują na miano człowieka. Człowiek to istota, którą się staje na drodze wyboru i ewolucji. Oni tego nie przeszli i to są dorosłe, agresywne szympansy - w każdym razie na zbliżonym poziomie rozwoju.

Dawaj dawaj czekamy na więcej! 

  • Dzięki 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ramaja AwanturaNie rozumiem, jak można tak traktować człowieka. Pisać o kimś  brudas, podludz i inne określenia tego pokroju. Dla mnie to jest po prostu niezrozumiałe. 

To się nazywa ksenofobia i rasizm. I to z definicji słownika języka Polskiego...

rasizm

 

Rasizm  - pogląd, ideologia oraz związane z nimi zachowania wynikające z rzekomej wyższości jednych ras człowieka nad innymi. 

Ksenofobia - niechętne, wrogie nastawienie do innych narodów i ich kultury.

Edytowane przez $Szarak$
  • Like 2
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, $Szarak$ napisał(a):

To się nazywa ksenofobia i rasizm.

To sobie nie rozum ale zrozum że jakbyś wylądował w czarnej dzielnicy w Chicago to nie wiem czy byś cały wyszedł z tego....

To że murzyn zachowuje się jak bydło i ja to określam jako bydło to jest rasizm? Sorry ale Afryce są wysyłane miliony dolarów a oni ciągle w większości żyją na niskim poziomie bo taką mają mentalność... jak ktoś nie chce pracować i określę go jako leń to go obrażam?

Mam pytanie... ile ty masz lat?

 

I nadal unikasz odpowiedzi... miałeś do czyniena z patologią? Wiesz jaką oni mają mentalność?

Edytowane przez Ramaja Awantura
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, $Szarak$ napisał(a):

jak można tak traktować człowieka. Pisać o kimś  brudas, podludz i inne określenia tego pokroju. Dla mnie to jest po prostu niezrozumiałe. 

Słuszna uwaga :)

To teraz sobie przypomnij własne komentarze o Rosjanach z wojennego wątku ;)

 

  • Like 5
  • Dzięki 6
  • Haha 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Roman Ungern von Sternberg napisał(a):

@Messer nasi miejscowi volksdeutsche jeszcze nie zauważyli, że powolutku wahadło wychyla się w drugą stonę:

https://wydarzenia.interia.pl/zagranica/news-lider-szwedzkich-demokratow-o-polityce-migracyjnej-kompletna,nId,6842728

 

Czytałem o to - bo tematyka imigracyjna jest dla mnie cierniem w duszy, bo strasznie wkurwiałem się i nadal to we mnie zostało, co zrobiono ze wspaniałej, białej Europy i ile tego syfu nawpuszczano.

 

Pamiętam, że kilka lat temu oglądałem materiał, że jakiś śniady książe we Włoszech upolował KOTA, zabił go, ukradł drewno i jakoś na środku ulicy DOSŁOWNIE rozpalił ognisko i tego kota opiekał, żeby zjeść..

 

I coś takiego tutaj się pałęta, gwałci, ciągnie socjale, wzbudza niepokoje społeczne. Nie mówiąc o materiałach, gdzie oni są tak pewni siebie, że krzyczą do nativów, że podbiją ten kraj, będą brać ich córki za żony, bo oni mają po 10 dzieci etc. 

 

Muszę ten temat emocjonalnie przepracować, bo gorsze toto niż namawianie 15-latki, żeby ucięła sobie piersi jak czuje negatywne emocje.

 

1 minutę temu, Ramaja Awantura napisał(a):

To że murzyn zachowuje się jak bydło i ja to określam jako bydło to jest rasizm? Sorry ale Afryce są wysyłane miliony dolarów a oni ciągle w większości żyją na niskim poziomie bo taką mają mentalność... jak ktoś nie chce pracować i określę go jako leń to go obrażam?

Mam pytanie... ile ty masz lat?

 

W Afryce to zabawnie wygląda.

Wysyłają im pomoc. Jak pojawia się pomoc w postaci jedzenia = niegry zaczynają się masowo rozmnażać i następuje fala głodu.

Zaczyna jakiś niegr pracować - super. Co mu wyrośnie na polu, to wpada inny niegr z kałachem i rozkułacza cwaniaka i wprowadza mu komunizm, żeby tym żarciem się podzielił. I cyk, znowu klęska głodu.

Temat spłaszczam, ale od tego typu ludzi się ucieka jak od zarazy. A nie wpuszcza na własne podwórko i daje im wszystko pod nos, za nic.

  • Like 14
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Messer napisał(a):

Wysyłają im pomoc. Jak pojawia się pomoc w postaci jedzenia = niegry zaczynają się masowo rozmnażać i następuje fala głodu.

Zaczyna jakiś niegr pracować - super. Co mu wyrośnie na polu, to wpada inny niegr z kałachem i rozkułacza cwaniaka i wprowadza mu komunizm, żeby tym żarciem się podzielił. I cyk, znowu klęska głodu.

Temat spłaszczam, ale od tego typu ludzi się ucieka jak od zarazy. A nie wpuszcza na własne podwórko i daje im wszystko pod nos, za nic.

Oj oj nie mów tak ty rasisto jeden! Bo zaraz zacznę cię ZAWSTYDZAĆ byś się poczuł miałki i byś przepraszał że żyjesz ty rasisto... prawda jest względna!! XD XD.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Obliteraror napisał(a):

To teraz sobie przypomnij własne komentarze o Rosjanach z wojennego wątku ;)

 

Bo trzeba się zgodzić z tym co napisał @Messer:

 

17 minut temu, Messer napisał(a):

Nie zasługują na miano człowieka. Człowiek to istota, którą się staje na drodze wyboru i ewolucji. Oni tego nie przeszli

 

Sam fakt posiadania DNA homo sapiens nie czyni jeszcze człowiekiem. Żeby być człowiekiem trzeba też zachowywać się po ludzku. Jak się ruskie ponownie zaczną zachowywać jak ludzie to wrócę do pisania ich wielką literą. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, $Szarak$ napisał(a):

@Ramaja AwanturaNie rozumiem, jak można tak traktować człowieka. Pisać o kimś  brudas, podludz i inne określenia tego pokroju. Dla mnie to jest po prostu niezrozumiałe. 

To się nazywa ksenofobia i rasizm. I to z definicji słownika języka Polskiego...

rasizm

 

Rasizm  - pogląd, ideologia oraz związane z nimi zachowania wynikające z rzekomej wyższości jednych ras człowieka nad innymi. 

 

@$Szarak$ nie zesraj się. Facet nazwał sprawy po imieniu w kwestii osobników, którzy drugiego człowieka, zwłaszcza jak jest biały, chętnie potną nożem, zgwałcą jak to kobieta, okradną i co tam jeszcze chcesz, a ty się rzucasz. Pamiętasz co było w Niemcowni, jak sobie ubogadzacze kulturowi robili w sylwestra polowania na Niemki? Albo co zaatakowali tą polską parę we Włoszech?

 

Ta Anastazja była głupia i tyle, że poszła na chatę do jakichś 5 brudasów, w których kulturze kobieta to śmieć. No co mogło pójść nie tak?

 

I nie podniecaj się tak niezdrowo na forum, bo twoja niechęć do @Messer aż bije po oczach i widać  daleka, jakie te twoje kręcenie na siłę inby jest sztuczne. 

 

Dobra rada, zwal konia w chusteczkę i idź spać.😉

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to jest ta ,,nauka". 

 

Stereotypy, populizmy i inne bzdury. Tak wygląda nauka. 

 

A później się dziwić w sondażach, że prawicowcy gorzej wykształceni od ,,lewaków". 

Liberałowie po prostu odrabiają lekcje...

To nie jest obraza. Takie po prostu są badania. 

Badania mówią, jak się budują społeczeństwa. Badania mówią od czego zależy IQ, badania mówią, dlaczego dochodzi do pewnych zachowań patologicznych... Wszystko sprowadza się do nauki.

Edytowane przez $Szarak$
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, $Szarak$ napisał(a):

@Obliteraror Zawsze swoje wpisy celowałem w żołnierzy rosyjskich którzy biorą udział w wojnie na Ukrainie. Oczywista oczywistość. 

Którzy wolą ich zabijać, niż odmówić walki na froncie. 

Jak jesteś taki empatyczny to wiesz że w afryce jak ukradniesz jakieś gówno jest lincz? Dosłownie kamienują/sztachetują gościa na środku ulicy, układają w opomach i palą żywcem? Kumasz? Jedziesz sobie motorkiem do pracy a tutaj obok kuli się i rzęzi gość który płonie żywcem... czuć smród palonego ludzkiego mięsa... a obok chodzą ludzie jakby nigdy nic...

Takiego świata byś chciał? I co powiesz że jestem rasistą? XD

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Messer napisał(a):

Pamiętam, że kilka lat temu oglądałem materiał, że jakiś śniady książe we Włoszech upolował KOTA, zabił go, ukradł drewno i jakoś na środku ulicy DOSŁOWNIE rozpalił ognisko i tego kota opiekał, żeby zjeść..

 

Też pamiętam to nagranie. Szukałem tego jakiś czas temu ale nie mogłem znaleźć :P

 

6 minut temu, Messer napisał(a):

Wysyłają im pomoc. Jak pojawia się pomoc w postaci jedzenia = niegry zaczynają się masowo rozmnażać i następuje fala głodu.

Prosty rachunek. Dzisiaj "utrzymujemy", strzelam, 50 mln ludzi? To jutro będzie to 100, a później 200mln.

 

7 minut temu, Messer napisał(a):

Wysyłają im pomoc. Jak pojawia się pomoc w postaci jedzenia = niegry zaczynają się masowo rozmnażać i następuje fala głodu.

Zaczyna jakiś niegr pracować - super. Co mu wyrośnie na polu, to wpada inny niegr z kałachem i rozkułacza cwaniaka i wprowadza mu komunizm, żeby tym żarciem się podzielił. I cyk, znowu klęska głodu.

Temat spłaszczam, ale od tego typu ludzi się ucieka jak od zarazy. A nie wpuszcza na własne podwórko i daje im wszystko pod nos, za nic.

Władza wie co to za ludzie, ale z jakiegoś powodu ich wpuszczają.

We Włoszech "antyimigrancki" rząd wpuścił od początku roku 55 tysięcy nachodźców.

Tak biednych, że stać ich na opłacenie przemytników. No chyba, że ktoś płaci  za nich.

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Ramaja Awantura napisał(a):

@Yolo Też byłem taki emocjonalny jak ty kiedyś, nadal trochę jestem bo lubię swoją "wrażliwość" na np. sztukę, urodę i przyrodę

 

To nie jest kwestia emocjonalności czy wrażliwości. A może i trochę tak, ale tu się kłaniają elementarne zasady naszej cywilizacji.

W tym wątku wybrzmiewa jasno narracja- sama sobie winna, nic się nie stało, albo niewiele. 

Stało się.

Morderców i gwałcicieli nie usprawiedliwia nic.  To oni są prawdziwą patologią robiącą innym krzywdę, @Messer

 

Czy ktoryś z Was, gdyby jakimś cudem zwaliła sie Wam na chatę napruta panna, zgwałciłby ją i zamordowal? 

Rozumiecie teraz o czym piszę? 

 

Ona prawdopodobnie za swoją głupotę zapłaciła z nawiązką. Kwestia odpowiedniego potraktowania tych, którzy za to odpowiadają. Tacy ludzie powinni być tępieni bez litości. 

 

 

33 minuty temu, $Szarak$ napisał(a):

Jeśli ktoś dba o forum - i rzeczywiście jego wizerunek - to według mnie - obiektywnie, całkiem szczerze to co napisał @Messer jest dużo dużo gorsze, niż jakiś wątek o Ukrainie który mają wykorzystać załóżmy hejterzy. 

 

Gdyby nad tym tematem chciało się pochylić jednemu z mocnych mainstremowych mediów, czy tam jakiemuś urzędasowi o określonej linii światopoglądowej, da się na jego podstawie narobić właścicielowi tego miejsca takich problemów, że dotychczasowe będzie wspominał z rozrzewnieniem. 

 

Media lubią chłopców do bicia, a na takie tematy zacierają ręce. Tematy poruszane tutaj na codzień są dla zwykłego człowieka mocno kontrowersyjne, ale tutaj to już dajecie po jajach. Chyba niektorym się zapomniało że nie jesteśmy w wąskim gronie znajomych, a w ogólnodostępnym publicznym miejscu. 

 

  • Like 7
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Ramaja Awantura napisał(a):

Jak jesteś taki empatyczny to wiesz że w afryce jak ukradniesz jakieś gówno jest lincz? Dosłownie kamienują/sztachetują gościa na środku ulicy, układają w opomach i palą żywcem? Kumasz? Jedziesz sobie motorkiem do pracy a tutaj obok kuli się i rzęzi gość który płonie żywcem... czuć smród palonego ludzkiego mięsa... a obok chodzą ludzie jakby nigdy nic...

Takiego świata byś chciał? I co powiesz że jestem rasistą? XD

Najbardziej rozpierdala mnie, że ich kobiety (bo faceci "nie mogą" pracować) nadal przenoszą jakieś rzeczy w koszach na głowie.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@$Szarak$, nauka akurat świadczy na niekorzyść osobników wywodzących się z "trzeciego świata". Nie powinno to rzutować na podejście do indywidualnego człowieka, ale fakty są takie, że bagaż kulturowy, który taszczą ze sobą imigranci "stamtąd", ma ogromny wpływ m.in. na stosunek do miejscowych, do pracy, do wolności słowa, wreszcie do kwestii damsko-męskich...

 

Poczytaj, dokształć się - i przestań brandzlować się nauką, z którą nigdy nie miałeś do czynienia.

 

Na początek:

https://bonito.pl/produkt/wzbierajaca-fala-europa-wobec-eksplozji

 

 

Edytowane przez zychu
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Yolo napisał(a):

Morderców i gwałcicieli nie usprawiedliwia nic

Nic. NIGDY.

1 minutę temu, Yolo napisał(a):

Czy ktoryś z Was, gdyby jakimś cudem zwaliła sie Wam na chatę napruta panna, zgwałciłby ją i zamordowal? 

Rozumiecie teraz o czym piszę? 

W porządku, ale kobieta 27 letnia to nie jest 10 letnie dziecko które nie wie co jest dwa albo trzy... sorry ale od dorosłych wymaga się. Pewnych rzeczy. Ja będąc pijany nigdy nie wróciłem zarzygany/pobity/okradziony. BO MYŚLAŁEM mimo upicia się. MY ŚLA ŁEM.

2 minuty temu, Yolo napisał(a):

Tacy ludzie powinni być tępieni bez litości. 

Bez żadnej litości.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.