Skocz do zawartości

Anastazja z Wrocławia - grecka tragedia


Reelag

Rekomendowane odpowiedzi

4 minutes ago, Kleofas said:

Ale to ta sama dziewczyna? Na pierwszym zdjęciu wygląda na sympatyczną, cichą i miłą dziewczynę. Na drugim zupełnie na

odwrót…

To jest najgorsze. Spotkasz taką. Ona już +- 30 lat bo wcześniej na ciebie nawet nie spojrzy. Powie Ci że miała 2 chłopaków z czego jeden w liceum, na studiach pracowała. W głowie masz obraz fajnej, pracowitej dziewczyny a w rzeczywistości to szlauf.

Edytowane przez Reelag
  • Like 15
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Reelag napisał(a):

Tutaj dziewczyna pije winko z jakimś odpadem ludzkim, a potem z jednym z nich jedzie na kwadrat. Nie rozumiem tej sytuacji.

A ja rozumiem DOSKONALE. Beka ogólnie z propagowania tutaj że facet powinien mieć pasję, dobrze zarabiać i być porządny i laski będą mu jadły z ręki XD. Widać że piszą to ludzie którzy chyba z domu nie wychodzą...

 

Robi taki samorozwój 5-10-15 lat a w tym samym czasie rucha tą myszkę jakiś ćpun/alkoholik/narcyz/psychopata bo "on jest taki fajny i wyluzowany" i "on robi fajny vibe NA TĄ CHWILĘ".
 

Ja jako mężczyzna sam zauważyłem że z niektórymi ludźmi jest FAJNIE a z niektórymi CHUJOWO i nie obchodzi mnie wtedy czy oni mają pieniądze/wygląd czy nie... po prostu każdy człowiek w 90 proc jest EGOISTĄ i nic go nie obchodzi oprócz czubka własnego nosa... Każdego obchodzi tylko JAK ON SIĘ CZUJE... reszta jest nieważna.

Edytowane przez Ramaja Awantura
  • Like 11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minute ago, Ramaja Awantura said:

A ja rozumiem DOSKONALE. Beka ogólnie z propagowania tutaj że facet powinien mieć pasję, dobrze zarabiać i być porządny i laski będą mu jadły z ręki XD. Widać że piszą to ludzie którzy chyba z domu nie wychodzą...

 

Robi taki samorozwój 5-10-15 lat a w tym samym czasie rucha tą myszkę jakiś ćpun/alkoholik/narcyz/psychopata bo "on jest taki fajny i wyluzowany" i "on robi fajny vibe NA TĄ CHWILĘ".

 

Wygodniej płacze się w mercedesie. 

 

ćpun/alkoholik/narcyz/psychopata

 

Kończy na odwyku,cmentarzu, w pierdlu a szara myszka zostaje samotną matką.

 

Edytowane przez Reelag
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minutes ago, Ramaja Awantura said:

Ale mercedesa nie wyruchasz i się nie przytulisz do jego cycka i mercedes ci loda nie zrobi z połykiem :3.

 

Każdy ma inne priorytety. Jak chcesz to sobie pukaj szlaufy. Za jakiś czas nie pisz później o tym, że z emerytury dostaniesz 18% ostatniego wynagrodzenia, nie masz mieszkania czy pracujesz z pajetami na magazynie i nie wiesz co mozesz z tym zrobić bo tylko matura zdana. Te panny też się skończą, bo powyżej pewnego wieku będziesz już oceniany nie jako dynamiczniak tylko właśnie jako ten ubrudzony robol.

Edytowane przez Reelag
  • Like 2
  • Dzięki 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Messer napisał(a):

Z twarzy widać po niej od razu pato klimaty. Prawdopodobnie prosta patusiara na poziomie rozwoju tych gości, z którymi się bawiła, fanka Maty i fame mma.

 

Cytat

Kupiła m.in. wino. - Siedziała sama przy płocie pod sklepem i je piła

 

XD XD XD, no ten fragment daje do myślenia XD. Swoją drogą na tym pierwszy zdj wyszła naprawdę dobrze, fajna dupa się wydaje :3 .

27 minut temu, Kleofas napisał(a):

Ale to ta sama dziewczyna? Na pierwszym zdjęciu wygląda na sympatyczną, cichą i miłą dziewczynę.

Nie. Na pierwszym wygląda na rasową sucz klubową 2023 rok :3.

13 minut temu, Reelag napisał(a):

 

Każdy ma inne priorytety. Jak chcesz to sobie pukaj szlaufy. 

Spoko, tylko potem nie płacz że Polki się ruchają do 30stki gdy ty stawiasz na samorozwój... :) . Jest czas na zabawę i jest czas na naukę :) Można to pogodzić.

13 minut temu, Reelag napisał(a):

bo powyżej pewnego wieku będziesz już oceniany nie jako dynamiczniak tylko właśnie jako ten ubrudzony robol.

Tak tylko potem taka panienka z takim dzianym "nudziarzem" zawsze będzie głową za tym pierwszym sebkiem który w starym oplu zadzierał jej głowę mocniej i wbijał jej qtasa w gardło... bo były EMOCJE. Bo młodość, bo zakazany owoc, bo sebek był taki męski.

Tutaj był  taki jeden co opisywał związek z samotną matką (on był samotnym ojcem) i laska i tak zamiast niego (a gość był napakowany i wytatuowany ale z pisana widać że dobry chłopak) wróciła to męża alkusa bez grosza przy duszy bo "on się zmieni".

 

Nie mogę za cholery ogarnąć że niektórzy ludzie nie znają pojęcia CHWILI. Klimat, ludzie, miejsce... 

 

 

40d4ad591968ea70c616027c82cdeca5,0,0,0,0

 

Nie no, z urody laska fajna. Była.

Edytowane przez Ramaja Awantura
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Ramaja Awantura napisał(a):

A ja rozumiem DOSKONALE. Beka ogólnie z propagowania tutaj że facet powinien mieć pasję, dobrze zarabiać i być porządny i laski będą mu jadły z ręki XD. Widać że piszą to ludzie którzy chyba z domu nie wychodzą...

 

Robi taki samorozwój 5-10-15 lat a w tym samym czasie rucha tą myszkę jakiś ćpun/alkoholik/narcyz/psychopata bo "on jest taki fajny i wyluzowany" i "on robi fajny vibe NA TĄ CHWILĘ".

 

Samorozwój robisz, żeby się samemu dobrze czuć ze sobą. Mieć spokój ducha. A jak Twój vibe przyciągnie laski to masz wartość dodaną.

 

Cytat

Każdego obchodzi tylko JAK ON SIĘ CZUJE... reszta jest nieważna.

 

Nie dziwne, każdy z nas może w 99% zadbać tylko o siebie, więc to logiczne, że każdy chce czuć się dobrze w swoim ciele. Ten 1% zostawiłem na wskazówki, które możemy dać innym - pomocną dłoń, gdy ktoś jej rzeczywiście potrzebuje.

 

Cytat

Ja jako mężczyzna sam zauważyłem że z niektórymi ludźmi jest FAJNIE a z niektórymi CHUJOWO i nie obchodzi mnie wtedy czy oni mają pieniądze/wygląd czy nie... po prostu każdy człowiek w 90 proc jest EGOISTĄ i nic go nie obchodzi oprócz czubka własnego nosa...

 

Bo liczy się tylko vibe - ale żeby mieć vibe, to trzeba mieć władzę nad własnym umysłem, pozbyć się blokad i schematów. Laski wyczuwają vibe - to ich radar na samca.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj p00lki p00leczki już rozwolnienia dostaję jak czytam co te zwierzęta odpierdalają.

Napisał bym coś konstruktywnego ale co? niech każda najlepiej w wieku 18 lat od razu wyjedzie z ahmedem czy massimo i będzie spokój a dla nas zostaną kobiety z innych krajów.

 

Żeby nie było nie szufladkuję KAŻDEJ polki ale dobrze wiecie o czym mówię.

Edytowane przez bassfreak
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Roman Ungern von Sternberg napisał(a):

W tym, że na końcu ją zabili

Może spodobał się jeden z którym chciała seksu więc pojechała z nim na motocyklu. A że była okazja to wykorzystali ją wszyscy, trzeźwiejąc zagroziła skargą na policję o gwałt.

Dalej szarpanina i w efekcie może doszło do zabójstwa.

 

Mnie zastanawia 1 słowo w tytule "porwana". Przecież ta p00lka (pisownia zamierzona)  pojechała z jednym z nich dobrowolnie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Brat Jan napisał(a):

@Messer b. dobre podsumowanie

 

Serio? 

 

Nie widzę tu zdecydowanych komentarzy, które jechałby po gościach, którzy prawdopodobnie zbiorowo zgwałcili i zamordowali człowieka. 

 

Za to chętnie jedzie się po ofierze. 

Prawdopodobnie niezbyt inteligentnej czy moralnej, ale czy to znaczy że takie można w ten sposób traktować? 

Tak wynika z Twojego komentarza, @Messer i reszta kompanii. A przecież sam się często zżymasz na tych którzy dehumanizują tu kobiety. 

 

16 minut temu, Brat Jan napisał(a):

Mnie zastanawia 1 słowo w tytule "porwana". Przecież ta p00lka (pisownia zamierzona)  pojechała z jednym z nich dobrowolnie.

 

No własnie- z jednym.

A na miejscu, kiedy okazało się jakie atrakcje na nią czekają, prawdopodobnie walczyła o życie. 

 

Ja pierdolę. Co się z Wami dzieje, ludzie. 

To nie jest kwestia dania sobie po pysku, tylko gwałtu i morderstwa. 

  • Like 10
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minutes ago, Yolo said:

 

Serio? 

 

Nie widzę tu zdecydowanych komentarzy, które jechałby po gościach, którzy prawdopodobnie zbiorowo zgwałcili i zamordowali człowieka. 

 

Za to chętnie jedzie się po ofierze. 

Prawdopodobnie niezbyt inteligentnej czy moralnej, ale czy to znaczy że takie można w ten sposób traktować? 

Tak wynika z Twojego komentarza, @Messer i reszta kompanii. A przecież sam się często zżymasz na tych którzy dehumanizują tu kobiety. 

 

 

No własnie- z jednym.

A na miejscu, kiedy okazało się jakie atrakcje na nią czekają, prawdopodobnie walczyła o życie. 

 

Ja pierdolę. Co się z Wami dzieje, ludzie. 

To nie jest kwestia dania sobie po pysku, tylko gwałtu i morderstwa. 

 

A dziwisz się takiej reakcji? Wyjechała kobieta z facetem do pracy, aby zapewne zarobić na mieszkanie, studia, cokolwiek. Gościu tyrał w robocie, a jego panna zamiast na niego czekać poszła się upić. Reszta historii jest znana. A co mamy jechać po gościach? Robią to co robią przy zdecydowanym aplauzie większości kobiet w Polsce. Kto głosuje na lewice? Kto jest za masową migracją ludności spoza UE? Większość facetów jest temu przeciwna. Ile można to samo wałkować. Spróbuj w towarzystwie powiedzieć coś o migracji to zostaniesz wyzwany od rasistów i konfederaty. 

 

Polacy nie są szanowani przez kobiety. Jesteśmy traktowani jak drugi albo trzeci sort. Nie ma tygodnia aby nie było paszkwila na nasz temat. Mokebiak lepszy.

Edytowane przez Reelag
  • Like 17
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Yolo, dzicy robią, co robią, do nich tylko z kijem albo z rewolwerem. 

 

Jeżeli spoufalasz się z dzikim, to jak to świadczy o tobie?

 

Sprawcy (jeżeli tacy istnieją, bo na razie nie wiadomo, co się stało) powinnii zostać ukarani, ale nie udawajmy, że panienka jest niewiniątkiem, które napadli, zawinęli w dywan i powieźli do dalekich krain...

 

Swoją drogą, polecam wspomnienia polskiego awanturnika Józefa Białoskórskiego ("Niewolnice haremu") o procederze porywania białych kobiet przez dzikich z Maghrebu - i o tym, jak sobie z dzikimi radzono. Kiedyś to było...

Edytowane przez zychu
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, zychu napisał(a):

nie udawajmy, że panienka jest niewiniątkiem, które napadli, zawinęli w dywan i powieźli do dalekich krain...

 

Niewiniątkiem nie jest i nikt tak nie twierdzi. 

 

Tyle, że ja pisałem o czymś innym. Bo prawdopodobnie tak się stalo- napadli i zawinęli w dywan.

Gdyby tego chciała, nikt by jej teraz nie szukał. 

 

6 minut temu, Reelag napisał(a):

A co mamy jechać po gościach?

 

No nie, jeszcze ich usprawiedliwiaj. 

Tacy sięgają najpierw po te które same się im nawiną, a z czasem zgarniają z ulicy takie, które mają nieszczęście znaleźć się w nieodpowiednim miejscu i czasie. 

10 minut temu, Reelag napisał(a):

Robią to co robią przy zdecydowanym aplauzie większości kobiet w Polsce

 

Podtzuc jakieś źródła, gdzie widzisz ten aplauz większości kobiet dla gwałtów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minute ago, Yolo said:

 

No nie, jeszcze ich usprawiedliwiaj. 

Tacy sięgają najpierw po te które same się im nawiną, a z czasem zgarniają z ulicy takie, które mają nieszczęście znaleźć się w nieodpowiednim miejscu i czasie. 

 

Zrobili z nią to z czego są znani. Jak widzę pianego typa z podbitym okiem to przechodzę na drugą stronę jezdni, bo wiem jak to się może skończyć. Serio, nie możemy już od kobiet wymagać minimum zdrowego rozsądku i elementarnej pruderii? 

3 minutes ago, Yolo said:

Podtzuc jakieś źródła, gdzie widzisz ten aplauz większości kobiet dla gwałtów. 

 Muzułmanie znani są z podejścia do kobiet i tego chyba nie trzeba tłumaczyć. Więc skoro jesteś za bezwarunkową migracją muzułmanów to akceptujesz ich kulturę. Czego nie rozumiesz? Jest A i jest B. A - migracja, B - wzrost przestępczości (gwałty, sutenerstwo, handel żywym towarem, niewolnictwo)

8 minutes ago, Yolo said:

Podtzuc jakieś źródła, gdzie widzisz ten aplauz większości kobiet dla gwałtów. 

 Sprawa Simona Mola. Gość celowo zarażał hivem kobiety. Te które chciały zgłosić ten fakt na policję były przez swoje koleżanki szantażowane. 

  • Like 12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Yolo napisał(a):
Godzinę temu, Brat Jan napisał(a):

Mnie zastanawia 1 słowo w tytule "porwana". Przecież ta p00lka (pisownia zamierzona)  pojechała z jednym z nich dobrowolnie.

 

No własnie- z jednym.

 

Technicznie nie mogła 1 motocyklem odjechać z kilkoma na raz.

 

45 minut temu, Yolo napisał(a):

Nie widzę tu zdecydowanych komentarzy, które jechałby po gościach, którzy prawdopodobnie zbiorowo zgwałcili i zamordowali człowieka. 

 

 

Domniemanie niewinności.

 

18 minut temu, Yolo napisał(a):

prawdopodobnie tak się stalo- napadli i zawinęli w dywan.

Gdyby tego chciała, nikt by jej teraz nie szukał. 

Godz. 20.00. Anastazja przychodzi do miejscowego marketu. Jak później zezna ekspedientka, kupuje wino, a następnie pije je przed sklepem.

 

Godz. 21.00. Polka odjeżdża sprzed sklepu z 32-latkiem. Jadą motocyklem mężczyzny. Media spekulują, że mieszkaniec Bangladeszu zaoferował Polce sprzedaż narkotyków, które miała odebrać w mieszkaniu mężczyzny.

( czyli wszyscy wiedzą, że on był dilerem, czyli kasa się zgadzała i pewnie dostęp do ćpunek więc nie był aż taki wyposzczony, wątpliwe, że zaryzykowałby umyślne zabójstwo)

(ona był ana tyle trzeźwa, żeby utrzymać się na motocyklu)

 

Przypomnijmy, że ona w tej Grecji jest zaledwie od miesiąca.

 

 

Edytowane przez Brat Jan
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Yolo napisał(a):

Ja pierdolę. Co się z Wami dzieje, ludzie. 

To nie jest kwestia dania sobie po pysku, tylko gwałtu i morderstwa. 

Miałem się w temacie nie udzielać, ale jednak... Na początku też miałem ochotę palnąć tu coś głupiego, ale się ogarnąłem. Dziewczyna jakie by nie miała IQ, nie zasłużyła na to. Pewnie albo nie żyje, albo już gdzieś jest sprzedana, zresztą nie wiadomo. Nie mniej uważam, że jej los... nie powinien nas za bardzo interesować, świat zmieli tych którzy sobie na to pozwolą. Trzeba zadbać o bliskich i kobiety ze swojego otoczenia, dziewczyny, żony, siostry.

 

@Reelag Co to Twojego pytania, co jako mężczyźni możemy zrobić? Keep calm and carry on.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Reelag napisał(a):

Nie wiedziałem w którym miejscu umieścić ten temat. Jak popełniłem błąd to proszę moderatorów o przeniesienie.

 

Link do materiału źródłowego: P0lka w akcji

 

 

Ręce opadają. Najbardziej szkoda mi tego chłopaka. Typ pewnie zapierniczał 7 dzień z rzędu na wspólne "mieszkanie" a z relacji mediów wynika, że w tym czasie jego panna zabawiała się z pakistańczykami i typem z bangladeszu. Celowo piszę z małej litery, bo dla mnie to jest najgorszy sort ludzi. 

 

Znam mnóstwo porządnych, ogarniętych chłopów z fakultetami, dobrą robotą, pasjami ale są sami. Nie mogą nikogo sensownego znaleźć bo albo wymagania, albo coś w nich nie pasuje, albo są "nudni". Tutaj dziewczyna pije winko z jakimś odpadem ludzkim, a potem z jednym z nich jedzie na kwadrat. Nie rozumiem tej sytuacji.

 

Czy jest nadzieja dla Polek? Co my mężczyźni możemy z tym zrobić ? Kontrrewolucja konserwatywna? Promowanie dobrych obyczajów? Odnoszę wrażenie, że to jakie są kobiety w Polsce to wina mężczyzn. Nie szanujemy się, wybieramy partie polityczne, które jawnie plują nam w twarz. Nie respektujemy zasad. Mamy sfeminizowane szkolnictwo oraz zerowy wpływ na to co pokazywane jest w social mediach. Zapraszam do dyskusji.

 

Ja znam taki przypadek ze porządna dziewczyna jest regularnie zdradzana przez męża. A dlaczego ? No bo on woli obracać 20 latki. 

 

Jaki morał z tej historii ? 

 

Świat nie jest czarno biały i to nie tylko kobiety robią świństwa w związkach...

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od początku myślałem że cała akcja toczy się w u nas w PL i jakieś przyjezdne brudasy "zabrały" śmieci z pod sklepu.

 

2 minuty temu, zychu napisał(a):

Jakie to wszystko przewidywalne. 

z15992959IH,W-tej-kampanii-wyborczej-Kor

 

Każdy dostanie to na co zasłużył...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.