Skocz do zawartości

Anastazja z Wrocławia - grecka tragedia


Reelag

Rekomendowane odpowiedzi

59 minut temu, Yolo napisał(a):

 

Serio? 

 

Nie widzę tu zdecydowanych komentarzy, które jechałby po gościach, którzy prawdopodobnie zbiorowo zgwałcili i zamordowali człowieka. 

 

Za to chętnie jedzie się po ofierze. 

Prawdopodobnie niezbyt inteligentnej czy moralnej, ale czy to znaczy że takie można w ten sposób traktować? 

Tak wynika z Twojego komentarza, @Messer i reszta kompanii. A przecież sam się często zżymasz na tych którzy dehumanizują tu kobiety. 

 

 

No własnie- z jednym.

A na miejscu, kiedy okazało się jakie atrakcje na nią czekają, prawdopodobnie walczyła o życie. 

 

Ja pierdolę. Co się z Wami dzieje, ludzie. 

To nie jest kwestia dania sobie po pysku, tylko gwałtu i morderstwa. 

Nie zgodzę się. Takie zachowanie trzeba "tępić", nawet chamsko i prostacko-może kilka następnych Anastazji się zastanowi zanim taką akcję powtórzy.

 

 

 

Jestem wielkim (190cm) dobrze zbudowanym chłopem i nigdy w życiu nie upiłbym się w grupie obcych mężczyzn (nawet Polaków) a już na pewno nie dałbym się nigdzie  w obce miejsce zabrać choćby złote góry obiecywali. Nawet przy moich gabarytach i siłę uważam to za bardzo niebezpieczne. 

 

Dziewczynie pewnie już i tak nie pomożemy ale innych można ustrzec.

Edytowane przez Tamerlan
  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Gixer napisał(a):

Ja znam taki przypadek ze porządna dziewczyna jest regularnie zdradzana przez męża. A dlaczego ? No bo on woli obracać 20 latki. 

 

Jaki morał z tej historii ? 

 

Świat nie jest czarno biały i to nie tylko kobiety robią świństwa w związkach...

A jak myślisz dlaczego z nim jest ? Czy ona nie czuje tego czegoś ? Badboy zdradza nie robi sobie nic z uczuć porządnej żony kiedy inni porządni są wolni. 

 

Takich przypadków jest wiele. Czy one są porządne ? Kręcą je tego typu emocje, które dostarczają niegrzeczni chłopcy. 

 

Porządna? Pozornie :) pazurki by pokazała przy wiernym beciaku ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Gixer napisał(a):

Ja znam taki przypadek ze porządna dziewczyna jest regularnie zdradzana przez męża. A dlaczego ? No bo on woli obracać 20 latki. 

 

Jaki morał z tej historii ? 

 

Świat nie jest czarno biały i to nie tylko kobiety robią świństwa w związkach...

 Tylko żonie w takiej sytuacji włączy się tryb walki o męża z konkurentkami. Mąż można powiedzieć solidnie punktuje jak może 20 obracać. U mężczyzn tak to nie działa.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda to tutaj tego chłopaka, pojechał z dobrą dziewczyna dorabiać się (ciekawe jak to dorabianie wyglądało, jak ona na wolnym upiła się pod sklepem i pojechała gdzieś z ciapatymi) a zaginęła mu już raczej mniej pożądna, prawdopodobnie już nie żyje albo nigdy jej nie znajdą bo jest w jakimś przybytku miłości, niestety szansa, że ja znajdą jest znikoma. Swoją drogą dla tego jej faceta to czy to dobrze jeśli wróci całą i zdrowa? Rozum mówi, że nie warto dalej tego ciągnąć, serce pewnie mówi co innego.... Ale koniec gdybania 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Mmario napisał(a):

. Swoją drogą dla tego jej faceta to czy to dobrze jeśli wróci całą i zdrowa?

 

Tak sobie pomyślałem co musi czuć jej rodzina jak czyta że podejrzany zeznał że zabrał ją kompletnie pijaną, wydupczył i zostawił. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Messer napisał(a):

Z twarzy widać po niej od razu pato klimaty. Prawdopodobnie prosta patusiara na poziomie rozwoju tych gości, z którymi się bawiła, fanka Maty i fame mma. Gdyby wziąć ich grupkę i zrobić średnią arytmetyczną ich IQ, to można przyjmować zakłady czy ich zbiorowe IQ dałoby radę wyjść ponad 85. Ja stawiam, że nie.

Chyba najlepsze podsumowanie całej sprawy. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minute ago, yrl said:

 

Tak sobie pomyślałem co musi czuć jej rodzina jak czyta że podejrzany zeznał że zabrał ją kompletnie pijaną, wydupczył i zostawił. 

Lub co w tym momencie przeżywa jej chłopak...

 

Kolejny przykład na to, że kobietom trzeba wyznaczać granice, a jeśli to jest postrzegane jako zaborczość? To do widzenia.

 

W swojej relacji wprowadziłem zasadę od samego początku, nie chodzimy bez siebie do klubów, nie upijamy się gdy nie jesteśmy razem. Sprawa jasna, a ile nieporozumień można uniknąć 

  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Moriente napisał(a):

W swojej relacji wprowadziłem zasadę od samego początku, nie chodzimy bez siebie do klubów, nie upijamy się gdy nie jesteśmy razem. Sprawa jasna, a ile nieporozumień można uniknąć 

 

Ostatnio w robocie mieliśmy imprezę integracyjną na którą nie poszedłem. Okazało się że panie bardzo popiły. Odwoził ich jakiś kolega kolegi (ale nie ten z naszego forum :D) I jedna się chwaliła że zaliczyli krótki wypad do lasu. 

Niby tak dla żartu, do niczego nie doszło. Ale baby były zalane w trupa więc nie byłbym taki pewny. Chłop wyjechał za granicę zarabiać a żonka ładnie się bawi pod jego nieobecność. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Część z was powinna się wstydzić tego co piszę. I piszę to całkiem poważnie. 

Już wyrok wydany! Kobita zdradziła faceta, pewnie poszła się puszczać! 

Tymczasem dla ..znawców" którzy powielają z góry założone rzeczy:

https://www.tuwroclaw.com/wiadomosci,porwanie-anastazji-z-wroclawia-na-wyspie-kos-coraz-wiecej-wskazuje-na-zabojstwo,wia5-3315-70800.html

Coraz więcej wskazuję, że doszło do morderstwa oraz gwałtu. Wydział zabójstw Grecji wkroczył do akcji. 

Fakty ustalone.

     *Zatrzymany pod zarzutem porwania 32-letni mężczyzna tuż po zniknięciu Anastazji kupił bilet lotniczy do Włoch. W tym tygodniu miał opuścić wyspę

  • Sąsiadka mężczyzny zeznała policji, że w środę widziała go biegnącego przed domem w ubraniu poplamionym krwią
  • Na ciele współokatora 32-latka policja znalazła liczne zadrapania, mogące świadczyć o tym że doszło do szarpaniny (mężczyzna twierdzi, że to efekty przeżytego niedawno wypadku)
  • W mieszkaniu obywateli Bangladeszu policja znalazła poplamioną damską bluzkę oraz kobiece blond włosy
  • Telefon komórkowy Anastazji został porzucony w opuszczonym budynku na peryferiach miasteczka, Polka nie miała z tym miejscem nic wspólnego
  • Z telefonu kobiety skradziono kartę SIM

Znawcy wyrok już wydali a najbardziej prawdopodobna wersja na obecną chwilę to gwałt i zabójstwo. Brawo.

Edytowane przez $Szarak$
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Reelag napisał(a):

Więc skoro jesteś za bezwarunkową migracją muzułmanów to akceptujesz ich kulturę. Czego nie rozumiesz?

 

To chyba Ty czegoś nie rozumiesz, podając przykład powyżej i sprawę simona mola, który zaraził kilkanaście kobiet, jako przykład na to że  większość kobiet w Polsce popiera gwałty. 

 

Godzinę temu, Brat Jan napisał(a):

Domniemanie niewinności.

 

Dosyć wybiórcze 😄

Zakładamy niewinność kolesi, z których jeden był widziany z nią jako ostatnia osoba, drugi chodzi podrapany, trzeci się przyznał że przeleciał nieprzytomną/półprzytomną pannę. 

 

Jeśli chodzi o pannę, o której wiadomo że piła publicznie alkohol i wsiadła z jednym kolesiem na motocykl, pisze się  tak, jakby świadomie i chętnie pobiegła na zbiorowe dymanko.

 

Powtarzam. Gdyby tak było, nikt by jej nie szukał. Nie byłoby powodu do zniknięcia. 

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Messer napisał(a):

Z twarzy widać po niej od razu pato klimaty. Prawdopodobnie prosta patusiara na poziomie rozwoju tych gości, z którymi się bawiła, fanka Maty i fame mma. Gdyby wziąć ich grupkę i zrobić średnią arytmetyczną ich IQ, to można przyjmować zakłady czy ich zbiorowe IQ dałoby radę wyjść ponad 85. Ja stawiam, że nie.

 

Niebywała strata dla słowiańskiej puli genetycznej.

 

 

Żeby tak randomowe laski o was się troszczyły, jak wy o patusiary, które chcą się ubogacać kulturowo z najniższą warstwą społeczną krajów trzeciego świata. 

Esencja. Mam nadzieję, że później wrócisz do tego tematu i przeprosisz, gdy wyjdzie, że ją zgwałcono i zabito.

Dziwne, jak na tak ,,doświadczoną" osobę obrzucać g*wnem ludzi - ,,bo na oko patusiara".

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Pietryło napisał(a):

 świat zmieli tych którzy sobie na to pozwolą

Aż sobie to zapiszę :)

 

@Yolo Też byłem taki emocjonalny jak ty kiedyś, nadal trochę jestem bo lubię swoją "wrażliwość" na np. sztukę, urodę i przyrodę.

 

Ale prawda jest taka że ta dziewczyna pewnie dawno już nie żyje... i nic z tym nie zrobisz... kto sieje wiatr tez zbiera burze.

Kto normalny jako kobieta idzie z nieznanymi kilkoma arabami-pajetami nachlany gdzieś itp? Sorry, dziewcze było głupie i za głupotę zapłaciło. Tak jak w królestwie zwierząt.

Chcesz żyć? - nie bądź głupi.

 

A wiesz co jest najbardziej przykre? Że śmierć tej dziewczyny na świecie nie zrobiła ŻADNEGO wrażenia. Po prostu jeden organizm "obumarł". 

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, $Szarak$ napisał(a):

Część z was powinna się wstydzić tego co piszę. I piszę to całkiem poważnie. 

Już wyrok wydany! Kobita zdradziła faceta, pewnie poszła się puszczać! 

Tymczasem dla ..znawców" którzy powielają z góry założone rzeczy:

https://www.tuwroclaw.com/wiadomosci,porwanie-anastazji-z-wroclawia-na-wyspie-kos-coraz-wiecej-wskazuje-na-zabojstwo,wia5-3315-70800.html

Coraz więcej wskazuję, że doszło do morderstwa oraz gwałtu. Wydział zabójstw Grecji wkroczył do akcji. 

Fakty ustalone.

     *Zatrzymany pod zarzutem porwania 32-letni mężczyzna tuż po zniknięciu Anastazji kupił bilet lotniczy do Włoch. W tym tygodniu miał opuścić wyspę

  • Sąsiadka mężczyzny zeznała policji, że w środę widziała go biegnącego przed domem w ubraniu poplamionym krwią
  • Na ciele współokatora 32-latka policja znalazła liczne zadrapania, mogące świadczyć o tym że doszło do szarpaniny (mężczyzna twierdzi, że to efekty przeżytego niedawno wypadku)
  • W mieszkaniu obywateli Bangladeszu policja znalazła poplamioną damską bluzkę oraz kobiece blond włosy
  • Telefon komórkowy Anastazji został porzucony w opuszczonym budynku na peryferiach miasteczka, Polka nie miała z tym miejscem nic wspólnego
  • Z telefonu kobiety skradziono kartę SIM

Znawcy wyrok już wydali a najbardziej prawdopodobna wersja na obecną chwilę to gwałt i zabójstwo. Brawo.

Myślę że dla większości ludzi była to najbardziej prawdopodobna wersja (gwałt i zabójstwo). Chodzi raczej jakie nierozważne zachowanie do tego doprowadziło.

Edytowane przez Tamerlan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Gixer napisał(a):

Świat nie jest czarno biały i to nie tylko kobiety robią świństwa w związkach...

No pewnie, mnie to nawet obrzydza jak niektórzy tutaj uważają mężczyzn za lepszych i świętych i inne a kobiety za te "niedobre".

Błagam qrwa... chyba taki ktoś z piwnicy nie wychodzi tylko czyta redpill całymi dniami XD.

Edytowane przez Ramaja Awantura
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minutes ago, Yolo said:

 

To chyba Ty czegoś nie rozumiesz, podając przykład powyżej i sprawę simona mola, który zaraził kilkanaście kobiet, jako przykład na to że  większość kobiet w Polsce popiera gwałty. 

 Ile razy mam tłumaczyć. Jak popierasz masową migrację z państw muzumańskich to akceptujesz napływ kultury z dobrodziejstwem całego inwentarza. Nie napisałem, że większość kobiet popiera gwałty. Napisałem, że większość kobiet w Polsce jest za migracją spoza UE, więc chyba jest świadoma jakie konsekwencje to niesie? Jest czy nie ? Bo skoro nie to może błędnie przyznano im prawa polityczne. 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, $Szarak$ napisał(a):

Dziwne, jak na tak ,,doświadczoną" osobę obrzucać g*wnem ludzi - ,,bo na oko patusiara".

Nie miałeś do czynienia z patusami to bez obrazy ale się nie wypowiadaj... taka laska by cię przeżuła i wyrzygała/wysrała.

Dla mnie jest mocno słabe pić wino pod sklepem. Sorry ale takie rzeczy już się nie robi w wieku 27 lat. Chlanie pod sklepem kojarzy mi się z ludźmi z problemami. Tacy co dla ukojenia nerwów musza kupować małpki o 5 rano.

  • Like 5
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minutes ago, Ramaja Awantura said:

Nie miałeś do czynienia z patusami to bez obrazy ale się nie wypowiadaj... taka laska by cię przeżuła i wyrzygała/wysrała.

Dla mnie jest mocno słabe pić wino pod sklepem. Sorry ale takie rzeczy już się nie robi w wieku 27 lat. Chlanie pod sklepem kojarzy mi się z ludźmi z problemami. Tacy co dla ukojenia nerwów musza kupować małpki o 5 rano.

 

Masz się czym chwalić. Ostatnio podbijała do mnie całkiem fajna filigranowa. Ale po sposobie wypowiedzi i obyciu widziałem, że to prosta dziewczyna. Dałem sobie spokój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Reelag napisał(a):

Masz się czym chwalić.

Tu nie chodzi o chwalenie się tylko o poznane perspektywy... jeżeli czegoś nie odczujesz i nie zobaczysz na własne oczy to to nie istnieje... wiedza internetowa jest często chuja warta bo nie wiesz kto siedzi po drugiej stronie. Kiedyś działałem w PUA i takich kowbojów klawiatury poznałem że głowa mała... na forum milfuckery a w realu zesrane dziady XD.

8 minut temu, Reelag napisał(a):

Ale po sposobie wypowiedzi i obyciu widziałem, że to prosta dziewczyna.

A tam, trzeba było puknąć :3 :3 chociaż mnie prostaczki też odrzucają XD...

Edytowane przez Ramaja Awantura
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, $Szarak$ napisał(a):

XD Tylko tak to skomentuję bo inaczej nie ma raczej sensu. 

 

Są tacy ludzie, którzy zawsze ładują się w kłopoty. Łączy ich to, że są "towarzyscy", i mają fatalny gust, jeżeli chodzi o dobór towarzystwa. Znam takich, obojga płci. Jednego nie raz ratowałem z opresji, czasem sam, a czasem z kumplami. Teraz trochę wyszedł na prostą, a ja - prawdę mówiąc - doszedłem do wniosku, że nie mogę się ciągle zamartwiać, czy po pijaku nie wpadnie do rzeki, albo czy nie dostanie oklepu od towarzyszy do kielicha, których poznał tego samego wieczoru. Po prostu nie mam na to sił.

A ta patusiara? Wygląda na to, że sama władowała się w kaszanę. Co absolutnie nie rozgrzesza potencjalnych sprawców.

 

Prawda jest taka, że dziewucha dopomogła szczęściu. Pucuj zbroję, mości rycerzu, niech mnie oślepi swym blaskiem.

Edytowane przez zychu
  • Like 10
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Yolo napisał(a):

Prawdopodobnie niezbyt inteligentnej czy moralnej, ale czy to znaczy że takie można w ten sposób traktować? 

Tak wynika z Twojego komentarza, @Messer i reszta kompanii. A przecież sam się często zżymasz na tych którzy dehumanizują tu kobiety. 

 

Oczywiście, że tak.

 

Ale ja nie lubię patologii. Całe dzieciństwo i do technikum miałem z tymi.. zwierzętami do czynienia. Po prostu jak widzę patola to NATYCHMIAST rozpoznaje z mordy i manier, paznokciach i kolorze włosów u kobiet, ten charakterystyczny "koński" ryj, najczęściej z oczojebnymi ufarbowanymi na czarno włosami. Natychmiast wiem, że chcę tego typu unikać. 

 

Nie odczuwam do nich pogardy. Raczej wolałbym od nich odczuwać grubą szybę - i byleby byli ode mnie z daleka. Nikogo takiego do życia nie wpuszczam i wolę, żeby byli ode mnie z daleka.

 

 

32 minuty temu, $Szarak$ napisał(a):

Esencja. Mam nadzieję, że później wrócisz do tego tematu i przeprosisz, gdy wyjdzie, że ją zgwałcono i zabito.

Dziwne, jak na tak ,,doświadczoną" osobę obrzucać g*wnem ludzi - ,,bo na oko patusiara".

 

Widzę, że zadra w serduszku nadal płonie na mój komentarzach o marnowaniu czasu.

 

No jak ktoś jest z pato klimatów to od razu widać. Tak samo widać po kimś inteligencję, poziom etc. Nie zawsze się to sprawdza, wiadomo, ale na ogół można "zbadać" daną osobę samym jej wizerunkiem. Myślę, że w większości przypadków niż w mniejszości. Im dłużej żyjesz - tym częściej widzisz wzorce. Nie zawsze się sprawdzają, ale wśród patusów są one bardzo widoczne. Czasem od razu widać, że ktoś ma pato tendencje. 

 

Poza tym.

 

sVYPqH6RokcHUnHI4ijNZQ0CHKgZV5Ri.png

 

 

Okazało się też, że jakiś brudas powiedział, że ją puknął.

Może doszli jeszcze kolejni w kolejce. Debilka zaczęła się rzucać, bo na gangbang się nie pisała, tylko po cichu dać dupy, żeby urozmaicić sobie życie. Jednak ruchanie przez kilku typa mogło jej nie przejść "przez gardło" i mogła mieć wyrzuty sumienia, że w końcu ma chłopaka, a kilku na raz to w końcu zdrada. Może zaczęła się rzucać, bo ktoś był podrapany wedle opisu. Doszło do gwałtu, bo chłopaki się napalili. Ktoś może przyjebał za mocno i baj baj.

 

Historia tak redpillowo schematyczna - chociaż redpilla nie trawię - że brakuje jeszcze murzyna w opowieści. Już brudasy są, już "p0lka" jest, już jest najniższy społecznie element i "społeczne śmieci". :) 

 

 

@$Szarak$, a w swojej miłości do kobiet, bronieniu ich czystych intencji jesteś tak samo błędnie nastawiony jak ci, którzy za wszystkie grzechy tej planety obarczają te kobiety.

 

Poza tym, z tego co romantycznie się unosisz to wnoszę, że pato laska by Cię zagryzła i wypluła i średnio miałeś z tym typem człowieka do czynienia.

 

Patusy mają cechę charakterystyczną - są bezdennie głupi w kwestii myślenia dłużej niż "trochę dalej". Ona tego testu nie zdała. Prawdopodobnie na amen.

 

Tyle.

Edytowane przez Messer
  • Like 16
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.