Jump to content

Anastazja z Wrocławia - grecka tragedia


Recommended Posts

12 minut temu, Gixer napisał(a):

Czyli jego zdrada to nie jest taka zła. Bo to samiec alfa i mu wolno zdradzać żonę której ślubował miłość-wierność i uczciwość małżeńska...

Widzę retoryka na forum w coraz lepszej formie...

Jasne że nie. Mówię jak to w praktyce wygląda.

 

Facet z bardzo wysokim smv robi co chce i kobieta nic mu nie powie. Beciak zdradzi i zostaje zgnojony. Przy atrakcyjnej kobiecie beciak nawet nie musi zdradzić, a i tak zostanie zgnojony.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

15 minut temu, antyrefleks napisał(a):

Facet z bardzo wysokim smv robi co chce i kobieta nic mu nie powie. Beciak zdradzi i zostaje zgnojony. Przy atrakcyjnej kobiecie beciak nawet nie musi zdradzić, a i tak zostanie zgnojony.

Nie ważne czy atrakcyjny czy nie.

Na co babie pozwoli to będzie miał.

Może jedynie na początku atrakcyjny będzie miał łatwiej, a potem to w związku już obaj z górki, jak kobiecie pozwolą tak będą mieć.

 

 

A co do głównego tematu to dziwne, żeby ciapak pracujący tam + handlujący narko bezpodstawnie zabił kobietę. Przecież on miał w miarę ułożone życie jak na warunki Bangladeszu.

 

Edited by Brat Jan
Link to comment
Share on other sites

43 minuty temu, Messer napisał(a):

- jak to sobie lubicie tworzyć taki obraz w swojej głowie, a potem go obalać i chełpić się w myślach jak to obalacie i jak to wiele nie "znacie świata".

 

Nie chce mi się przetrząsać forum w poszukiwaniu cytatów, bo potem i tak to przekręcisz. Zresztą jesteś dobry "W psychologię" , więc wiesz, co to projekcja. ;) 

 

45 minut temu, Messer napisał(a):

zuję względem tych ludzi z Bliskiego Wschodu i podobnych terenów, niechęć. Tak samo jak czuje się niechęć do złodzieja, nieroba czy mordercy - to jest naturalne u ludzi, którzy troszczą się o życie, nie kradną i uczciwie pracują.

Ja  mam podobnie z mokebe, poparte życiowym doświadczeniem.

 

46 minut temu, Messer napisał(a):

 możesz swojemu koledze zasugerować, żeby w końcu pomógł mamie w domu i schudł,

Eee? Znowu nie paniał xD.

 

 

47 minut temu, Messer napisał(a):

Różnica między mną a wami

 

47 minut temu, Messer napisał(a):

, a wy

Ta liczba mnoga to maniera z rosyjskiego czy jak?🤔

 

50 minut temu, Messer napisał(a):

i latami mielicie przyciąganie do kobiet w formie nienawiści, pretensji

W sensie, że?

 

51 minut temu, Messer napisał(a):

się onanistycznych wybryków.

?

 

41 minut temu, PyrMen napisał(a):

Jedyny plus z tej sytuacji że mocno uaktywnił się brat @Messer,

 

Rzekłbym jak Bolek. Aż dziwne, że jeszcze inny nadczłowiek nie napisał, że to wina jej chłopaka i takie tam brednie. Zresztą liberynka coś pisała o starciu z 5 ciapakami to znowu by się opowieści z krypy  zaczęły.🤣

 

43 minuty temu, PyrMen napisał(a):

człowieka za mindset i sposób wyrażania poglądów.

To popatrz co piszesz na czacie odnośnie relacji D/M i sklej, że bez wzajemności. ;)  

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Szczegóły będą wychodzić na jaw przez dłuższy czas (albo i nie...), więc nie ma się co nakręcać. 

 

Tak czy inaczej:

- należy być ostrożnym, spoufalanie się z marginesem nie prowadzi do niczego dobrego

- zwłaszcza kobiety powinny sobie przyswoić tę lekcję

- to, że ktoś nie ma prawa nam zrobić krzywdy, nie zdejmuje z nas odpowiedzialności za własne bezpieczeństwo (przechodząc przez pasy, rozglądam się, choć przecież każdy kierujący powinien mi ustąpić)

 

Od siebie napiszę tylko tyle: p0lka, która nie stroni od alko i narkotyków, mieszkająca w Holandii (i dorabiająca jako hostessa), w Grecji puszcza się z jakimś Bengalczykiem z nizin, podczas gdy jej chłop zapierdala na kuchni.

 

Przecież to mówi samo za siebie. iksde, kurwa, iksde. :D 

Edited by zychu
  • Like 12
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

11 minut temu, Zatarra napisał(a):

27e4ee970d36d0b01842de8c0636d348a44f186c

Właśnie taka narracja dominowała w przypadku taksiarzy ze stolicy - że to nie problem "backgroundu", ale "toksycznej męskości".

Oczywiście narrację forsowały wyzwolone kobietki.

 

Pozostaje życzyć udanych kursów.

49 minut temu, $Szarak$ napisał(a):

Znaleziono ciało. Dziewczyna nie żyje..

Nikt chyba jeszcze nie potwierdził, że to ona. 

Edited by zychu
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

W dniu 17.06.2023 o 16:24, Jan III Wspaniały napisał(a):

No to pojechała z chłopem zarabiać. Ręce opadają. 

Szkoda tego chłopaka, że sobie wziął takiego szona, z drugiej strony, dobrze, że nie założył rodziny z nią, nie wziął kredytu etc....

Szkoda też tej dziewczyny, która została zabita, ta śmierć może coś wbić wielu Julkom do głowy, że tak się nie postępuje.

Link to comment
Share on other sites

24 minuty temu, Druid napisał(a):

ta śmierć może coś wbić wielu Julkom do głowy, że tak się nie postępuje.

Z pewnością ;)

 

2 godziny temu, zychu napisał(a):

Właśnie taka narracja dominowała w przypadku taksiarzy ze stolicy - że to nie problem "backgroundu", ale "toksycznej męskości".

Tu będzie identycznie.

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem, wiadomo przecież, że zwierzęta z bliskiego wschodu mają w kulturze wpisaną przemoc, agresję i brak szacunku do kobiet, a naszym kobietom cieknie na myśl spotkania z takim bad boyem. Jest to przykre bo dziewczyny została zabita, a jednak w pewnym sensie stało się to na własne życzenie. Kim trzeba być, żeby nie mieć instynktu samozachowawczego. Przeciętny facet o ile nie jest patusem lub psychopatą wie żeby nie chodzić w miejsca niebezpieczne lub jeśli musi to iść w kilka osób. Polka natomiast nie czuje żadnego zagrożenia od gości mających kod kulturowy w którym normalizowana jest przemoc i kobiety są traktowane jak szmaty i nie czuje żadnego zagrożenia. Założę się, że ta sytuacja zostanie w jakiś sposób przedstawiona jako objaw toksycznej męskości, a nie jako pokazanie odrealnienia współczesnych kobiet.

Edited by MłodyWilcy
  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

46 minut temu, Druid napisał(a):

Szkoda tego chłopaka, że sobie wziął takiego szona, z drugiej strony, dobrze, że nie założył rodziny z nią, nie wziął kredytu etc....


Nie znam człowieka ale generalnie ludzie podobnie się dobierają. Patola swata się z patolą, tworząc często kolejne pokolenie patolki, więc jest tutaj duże prawdopodobieństwo, że gościu na podobnym do niej poziomie funkcjonował. Aczkowiek to tylko moje teorie, mogę się mylić.

 

50 minut temu, Druid napisał(a):

Szkoda też tej dziewczyny, która została zabita, ta śmierć może coś wbić wielu Julkom do głowy, że tak się nie postępuje.


A mi szkoda jest rodziców, coś okropnego dowiedzieć się, że Twoje dziecko zostało zamordowane. Ja jakoś nie odczuwam żalu a bardziej zażenowanie całą sytuacją. Codziennie ludzie są mordowani, jest dużo niesprawiedliwości na świecie- akurat ta sytuacja została medialnie nagłośniona. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Roman Ungern von Sternberg napisał(a):

Jest taka mądrość: pogłaszcz chama to cię kopnie, kopnij chama to cię pogłaszcze. Tak właśnie działają Polki, tzn na analogicznej zasadzie, gdzie cham to bad boy

Wciąż mnie to zachowanie szokuje. Kiedyś wracałem z koleżanką i jej koleżankami z imprezy i wychodząc z klubu natknęliśmy się na 2 facetów pomiędzy którymi była kłótnia i widać było, że szykuje się bójka, a dziewczyna z grona koleżanek mojej koleżanki wskakuje jakby nigdy nic pomiędzy tych dwóch kolesi i mówi żeby się nie kłócili ponieważ trzeba żyć w pokoju. Jak to zobaczyłem to nie byłem wstanie uwierzyć, że ktoś jest tak tępy i nie ceni swojego życia. Gość zmierzył ją wzrokiem i kazał jej wy*ierdalać, ona już zaczęła się burzyć i coś zacząć pyskować ale złapałem ją za rękę, szarpnąłem i wyciągnąłem spomiędzy nich, powiedziałem sorry chłopaki my już sobie idziemy, a idiotkę potem opieprzyłem, że co ona robi, na co ona wybuchła płaczem i pytała o co mi chodzi. Teraz po kilku latach sądzę, że być może nie potrzebnie interweniowałem bo najszybsza nauka jest na własnej skórze, ale naprawdę zadziwia mnie ten brak u polek instynktu samozachowawczego.

 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, MłodyWilcy napisał(a):

Wciąż mnie to zachowanie szokuje. Kiedyś wracałem z koleżanką i jej koleżankami z imprezy i wychodząc z klubu natknęliśmy się na 2 facetów pomiędzy którymi była kłótnia i widać było, że szykuje się bójka, a dziewczyna z grona koleżanek mojej koleżanki wskakuje jakby nigdy nic pomiędzy tych dwóch kolesi i mówi żeby się nie kłócili ponieważ trzeba żyć w pokoju. Jak to zobaczyłem to nie byłem wstanie uwierzyć, że ktoś jest tak tępy i nie ceni swojego życia. Gość zmierzył ją wzrokiem i kazał jej wy*ierdalać, ona już zaczęła się burzyć i coś zacząć pyskować ale złapałem ją za rękę, szarpnąłem i wyciągnąłem spomiędzy nich, powiedziałem sorry chłopaki my już sobie idziemy, a idiotkę potem opieprzyłem, że co ona robi, na co ona wybuchła płaczem i pytała o co mi chodzi. Teraz po kilku latach sądzę, że być może nie potrzebnie interweniowałem bo najszybsza nauka jest na własnej skórze, ale naprawdę zadziwia mnie ten brak u polek instynktu samozachowawczego.

 

To jest raczej zaje.... Pewność siebie, podbudowana latami ustępowania jej przez chłopców, nauki mam, że dziewczynek się nie bije, w klasowym konflikcie dziewczynka kontra chłopak zazwyczaj od grona pedagogicznego obrywa chłopak, jak dziewczę ma brata, to nie rzadko jej więcej wolno.... Nie raz pewnie wpadła z morda na kolegów i zadziałało i jej ustąpili.... I myśli że jest nieśmiertelna 

  • Like 3
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Wiecie co? Wasza wada jest taka że nigdy nie jesteście się w stanie wczuć w daną osobę. 

 

Od razu zakładanie tego co najbardziej niektórym pasuje. Że loszka* z Polski poleciała na ciemnego i poszła się kurwić. Albo że winna bo się napiła. 

 

 

No bo pojechała motorem z przyjacielem. 

Za dzieciaka też łaziłem z przyjaciółmi. Takimi przyjaciółmi że bym ich na hakach rzeźniczych porozwieszał. Ale nazywałem ich tak  by rodzice się nie martwili

 

Na zwrócenie uwagi że wielu o ile nie wszyscy w podobnej sytuacji by pewnie spanikowała i zrobiła dokładnie to samo co ta dziewczyna, ktoś mi zaczął pisać o honorze. Jeszcze inni wezwali moderacje. 

 

Honor ładnie wygląda na nagrobkach. 

 

* tak, wiem że szef mówił by nie używać tego słowa w stosunku do kobiet, ale skoro i tak się je uznaje za bezwartościowe zera, p0lki, to może warto się zastanowić nad tym by albo zezwolić na dowolne wyzywanie, albo penalizować "p0lke".

 

 

Jeszcze jedno. Jakbym był rodzicem tej dziewczyny i bym natrafił na ten temat to nie wiem co bym zrobił. Pewnie czułbym nieopisany wkurw i rozgoryczenie. Zwłaszcza na tych co skwitowali "to kurewka".

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.