Skocz do zawartości

Take care of your pussy!!!


Rekomendowane odpowiedzi

Jak pewnie część z Was słyszała wśród kotów panuje od kilku dni poważna choroba o nieznanym pochodzeniu. Biedaki szybko się zarażają, cierpią m.in. na gorączkę, hiperglikemię, drgawki i odchodzą w ciagu doby. Nie wypuszczajcie wychodzących futrzaków, chowacie buty do szafek i dawajcie sprawdzoną karmę. Mój ma właśnie areszt domowy, zamęczy mnie swoimi miaukami, ale przynajmniej mniejsze ryzyko.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Jan III Wspaniały napisał(a):

To masz na myśli?

Tak, zastanawiałam się na ile to fakenews, ale niestety kicia mojej przyjaciółki miała objawy i zwinęła się po 12h od spaceru.

5 minut temu, Jan III Wspaniały napisał(a):

Ja mojej nie utrzymam nawet jednego dnia w domu, nie ma takiej opcji. 

Z moim też jest bardzo ciężko. Strzelił focha, miauczy pod drzwiami, próbuje wykorzystać każdy lufcik, aby się wyślizgnąć. Zapewniam mu rozrywki, jak skakanie po szafkach czy polowanie na smaczki, ale i tak jest tygrys sfrustrowany. Mam nadzieję, że jak najszybciej okaże się co to za cholerstwo, bo w ciągu tygodnia ktoś albo zabije kota albo kot nas XD

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Edelgeist napisał(a):

 Oho... Oby się nie szykował covid bis... Wtedy rzekomo od nietoperzy się zaczęło..

Taa… Śledzę grupy weterynaryjne i każdy ma swoją teorię m.in. pojawiają się takie o zmutowanym covidzie. Trochę byłaby beka, ale raczej ludzi już się tym nie zastraszy. Szczerze mówiąc bardziej martwię się teraz o zdrowie kota niż o swoje w 2020. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Hatmehit napisał(a):

@I1ariusz Ścianę mam od czasów niemowlęctwa, gdyż potrzebujące opieki koty od zawsze mi towarzyszą❤️ 

 

A w ogóle kupowanie zwierząt… Tfu 

 

Za https://encyklopedia.pwn.pl/haslo/;4002515.html

 

Cytat
zwierzę, 

organizm cudzożywny, wielokomórkowy, o komórkach eukariotycznych (materiał genetyczny jest zawarty w uorganizowanym jądrze), otoczonych cienką błoną komórkową, z reguły mający zdolność do samodzielnego, aktywnego ruchu (przynajmniej w niektórych stadiach cyklu rozwojowego);

 

https://encyklopedia.pwn.pl/haslo/czlowiek;3889799.html

Cytat
człowiek, Homo sapiens, 

istota żywa wyróżniająca się wśród innych najwyższym rozwojem psychiki i życia społecznego, jedyna posiadająca kulturę i zdolna do jej tworzenia, pod względem biologicznym gatunek człowiekowatych (Homo sapiens) żyjący od schyłku plejstocenu;

 

https://pl.economy-pedia.com/11039882-trade-exchange

 

Cytat

Wymiana handlowa to działanie, poprzez które jedna osoba dostarcza towar lub usługę drugiej w zamian za wynagrodzenie.

Wymiana handlowa to bardzo częsta akcja w społeczeństwie. Jest to działanie, poprzez które dwa podmioty gospodarcze wymieniają towary lub usługi w zamian za wynagrodzenie. Wspomniana opłata może być pieniężna (pieniądze) lub rzeczowa (dobra lub usługa).

Zestaw wymian nazywa się handlem, ponieważ integruje całą relację wymiany, która występuje na planecie.

 

1. Zarówno Ty jak i Twój partner/mąż/osoba z którą jesteś w związku jesteście zwierzętami

2. Jako, że związki mają charakter transakcyjny to między Wami zachodzi szereg wymian o charakterze handlowym

3. Handel definiuje się jako transakcja, gdzie towar/usługa jest wymieniany na inny towar/usługę bezpośrednio lub za pośrednictwem uniwersalnego przelicznika/waluty

 

Reasumując Tak... Tfu... kupiłaś/ciągle kupujesz / będziesz kupować pewnego zwierzaka. 🤔

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Miszka Aha

18 minut temu, Ramaja Awantura napisał(a):

UWAGA! BÓJ SIĘ, CZEMU SIĘ NIE BOISZ? GUPI JESTEŚ? MASZ SIĘ BAĆ BUUUUUU!

Czy gdzieś w temacie nawołuję do bania się? XD kurde, jak kochasz zwierzaka, to oczywiste jest, że martwisz się o jego zdrowie i chcesz dbać o bezpieczeństwo. Imo warto takie sprawy nagłaśniać, aby można było przeciwdziałać 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Baca1980 napisał(a):

Możliwe że jakaś partia popularnej karmy została skażona np. dioksynami. A że wypełniaczem w budżetowych karmach są często zboża. To stawiam na zboże "techniczne" z Ukrainy.

 

Trzeba komisje śledzą powołać, kocie mamy to wpływowa grupa wyborcza

Ch..u że w odrze ryby pływały brzuchem do góry, koty to ranga najwyższych lotów, jedni z najważniejszych w władzach to kociarze przecież

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.