Skocz do zawartości

Rozwód byłej Prezes Warty Poznań


yrl

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Brat Jan napisał(a):

Słowo p00lka w odniesieniu do kobiety polskiego pochodzenia gościnnej w kroku szczególnie dla kolorowych piszemy przez 2 zera!!!

 

Jak opiszesz mężczyznę polskiego pochodzenia, wyrażającego się skrajnie nieprzychylnie o krajankach, który jest mocno sfokusowany na pannach z innych lokalizacji?;)

 

To jak to jest, oni mogą, one nie? Czym to się różni? Bo jakoś skrajnie różnie opisuje się tu takie przypadki, w zal od płci. 

Widzę to co najmniej nutkę hipokryzji;) 

 

A co do pani prezes, jebać to. Trochę taki temat z magla, okazja by pobrechtać z innych. 

To i tak lepiej niż wieszanie się po ofierze gwałtu i morderstwa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Yolo napisał(a):

Jak opiszesz mężczyznę polskiego pochodzenia, wyrażającego się skrajnie nieprzychylnie o krajankach, który jest mocno sfokusowany na pannach z innych lokalizacji?;)

 

Rozsądnym :) 

  • Like 8
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Yolo napisał(a):

To jak to jest, oni mogą, one nie? Czym to się różni? Bo jakoś skrajnie różnie opisuje się tu takie przypadki, w zal od płci. 

Widzę to co najmniej nutkę hipokryzji;) 

Dorastająca córka przejęła konto?

To już nie 1 taki post od Ciebie.

25 minut temu, Tamerlan napisał(a):

Polecam komentarze

Są też takie sugerujące, że mąż tonie finansowo więc ona ucieka z czym się da.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Mosze Red napisał(a):

Rozsądnym :) 

 

Czym sie to różni, w zal. od płci? 

 

Nie oceniam powodów, każdy ma swoje. Piszę o skrajnie różnych ocenach takich postaw. 

 

4 minuty temu, Brat Jan napisał(a):

Dorastająca córka przejęła konto?

To już nie 1 taki post od Ciebie.

Mam Ci nagrać głosówki?;)

Ty ostatnio zaś, chyba czerwone przedawkowane. 

Edytowane przez Yolo
  • Haha 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Yolo napisał(a):

Czym sie to różni, w zal. od płci? 

 

Tym, że to my prawie zawsze płacimy a one prawie zawsze biorą.

 

@Brat Jan jestem tylko robolem, ortografia to moja pięta achillesowa, takie zmiany jak przeskok z "0" na "00" trochę trwają zanim się utrwalą 😜

 

@Mosze Red grafika nie działa ta co wrzuciłeś .

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Brat Jan napisał(a):

Dorastająca córka przejęła konto?

To już nie 1 taki post od Ciebie.

Są też takie sugerujące, że mąż tonie finansowo więc ona ucieka z czym się da.

Nie zdziwiłbym się. Chociaż gdyby to była zorganizowana akcja to dzieci pewnie by wiedziały dlaczego to wszystko.

 

42 minuty temu, Yolo napisał(a):

 

Jak opiszesz mężczyznę polskiego pochodzenia, wyrażającego się skrajnie nieprzychylnie o krajankach, który jest mocno sfokusowany na pannach z innych lokalizacji?;)

 

To jak to jest, oni mogą, one nie? Czym to się różni? Bo jakoś skrajnie różnie opisuje się tu takie przypadki, w zal od płci. 

Widzę to co najmniej nutkę hipokryzji;) 

 

A co do pani prezes, jebać to. Trochę taki temat z magla, okazja by pobrechtać z innych. 

To i tak lepiej niż wieszanie się po ofierze gwałtu i morderstwa. 

 

Ja myślę że to niekoniecznie musi być Arab czy muzłumanin (po drugie wątpię żeby chciał matkę 6 dzieci-chociaż wiem że są różne zboczenia).

 

Jak Dubaj to może nawet expat Polak być

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Brat Jan

 

O czym Ty do mnie rozmawiasz? 

 

Odniosłem się do Twojego stwierdzenia- 

 

"Słowo p00lka w odniesieniu do kobiety polskiego pochodzenia gościnnej w kroku szczególnie dla kolorowych piszemy przez 2 zera!!!"

 

Zadając proste pytanie.

Jeśli jest jakaś grupa, która ma swoje powody by szukać poza granicami, skąd tak skrajna ocena tych postaw w zal. od płci? 

Mocno krytykujesz kobiety z tej grupy, co napiszesz o mężczyznach? 

Ja osobiście mam to w pompie, niech sobie kazdy szuka gdzie chce. Pokazuję pewną niekonsekwencję;)

 

9 minut temu, Brat Jan napisał(a):

Tym, że zdradzający mężczyźni nie podają żon o agresje i nie wybielają się. Nie kombinują jak ugrać jak najwięcej majątku dla siebie.

 

Ale czego Ty chcesz, mam Ci rozpisać na czym z polega zdrada w wykonaniu mężczyzn? 

Przecież to oczywiste że działamy inaczej, nawet jeśli odbierać Twoje słowa dosłownie. 

A kiedy się rozgladam w realu i patrzę jak to wygląda, bywa naprawdę różnie.

To, że tutaj opisuje się pewien schemat, nie znaczy że to jedyny schemat. 

 

1 minutę temu, Król Jarosław I napisał(a):

Tym, że to my prawie zawsze płacimy a one prawie zawsze biorą.

 

Stary, a czyja to wina? Ty nie bierzesz jak dają? Coś tu sam pisałeś przed chwilą o dojeniu socjalu.

 

Jedni płacą, inni nie. A jeszcze inni pompują worek bez dna i niczego się nie uczą. 

Życie. 

1 minutę temu, Tamerlan napisał(a):

Ja myślę że to niekoniecznie musi być Arab czy muzłumanin (po drugie wątpię żeby chciał matkę 6 dzieci-chociaż wiem że są różne zboczenia).

 

Nie wiem, w sumie to mam to gdzieś. 

Następna szopka z "pokrzywdzoną" kobietą, którą tym razem wyjasniają własne dzieci. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Yolo napisał(a):

Jeśli jest jakaś grupa, która ma swoje powody by szukać poza granicami, skąd tak skrajna ocena tych postaw w zal. od płci? 

Z tego co na forum napisane to samcy szukają z braku powodzenia u rodaczek, a rodaczki mimo, że mają powodzenie w PL szukają atrakcji poza granicami. Często zachodząc w ciąże i obarczając społeczeństwo polskie wychowaniem swoich dzieci.

  • Like 6
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Obliteraror napisał(a):

Kurna. Naładowany pod korek forsą pan Pyżalski to dla małżonki dalej za mało, jak widać.

Chyba trafił swój na swego.

Oboje są dość przaśni i prości. Pan Jakub pieniądze zarabiał per fas et nefas (papieroski bez akcyzy, paserka) pani też powiedziała, że niejedno ma za uszami (tyko ona wie, pewnie jakieś niematerialne dowody wdzięczności dla sponsorów i jury). To, że była przemoc, jest całkiem możliwe - prosty i grubo ciosany haban, który lży piłkarzy rynsztokową mową, pewnie i nie miał problemów, żeby i jej czasem nie szturchnąć. Natomiast głupotą było pchanie tej trophy wife na prezesury spółek. Nie zaglądałem do infoveriti i innych ssaków z KRSu ale obstawiam, że pani w żadnych podmiotach nie uczestniczyła wcześniej swoją  kasą, tylko była obsadzana z woli małżonka. Taki sznyt naszego polskiego biznesu, gdzie, wzorem polityki i spółek SP, związki i związeczki mają oddziaływanie na strukturę (słynna rozmowa dwóch żon prominentów: "Co robisz?" "Nic" "A w której spółce?"). 

 

Na marginesie to jest przykład, że nic nie daje 100% gwarancji szczęścia w związku. Wydawałoby się, że ona ma w nim i od niego wszystko - wygląd (koks z dyskoteki, ale może się podobać pani modelce), emocje (w tańcu pan Jakub się zdecydowanie nie pie***li) pieniądze (mniejsza z tym skąd, pani zresztą albo to nie obchodzi, albo dodaje pikanterii), szóstka dzieci (to jednak spaja), synekury. Wydawałoby się, że i dobrze dobrani i pani ma dużo tematów do przemyślenia, gdyby chciała się urywać. A jednak zaryzykowała. 

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Brat Jan napisał(a):

o, że mają powodzenie w PL szukają atrakcji poza granicami. Często zachodząc w ciąże i obarczając społeczeństwo polskie wychowaniem swoich dziec

To nie jest tylko trend w PL ;) popatrz na te tiktoki różnych "powerfullll and braveeee USAnek - w wieku 20-50)". Góra pretensji, frustracja, parcie na czada.

U nast co prawda to pewnie dochodzi jeszcze ojkofobia u fajnopolek i kompleksy postkolonialne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, rkons napisał(a):

Fakt, że moderatorem został koleś, dla którego kobieta w Polsce to p0lka mówi wiele w jakim kierunku to forum idzie..

 

Gdybyście tyle samo postów tworzyli w temacie samorozwoju to forum by było zajebistym miejscem - dziś jest wylęgarnią mizogoniów, centralnie

 

7 godzin temu, rkons napisał(a):

Jest tu parę chłopaków z głową na karku ale jest tu też masa cymbałów którzy potrafią tylko pierdolić w internecie

 

7 godzin temu, rkons napisał(a):

Wy wcale nie jesteście lepsi bo sami nic ze sobą nie robicie tylko komentujecie ten syf i wylewacie swoje zale 😅

 

Obrażanie i podważanie roli moderatora, pisanie o chłopakach, którzy mają prawo rozmawiać o czym chcą na forum per "cymbały"

czy insynuowanie, że forum jest wylęgarnią mizoginów.

 

@rkons Proponuje ochłonąć i przemyśleć swoje zachowanie.

 

A do panów, którzy podlajkowali pozytywnie post mam jedno słowo wstyd! 

  • Dzięki 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Brat Jan napisał(a):

tego co na forum napisane to samcy szukają z braku powodzenia u rodaczek

 

Kto ma głowę na karku i umie się ogarnąć, a przy tym nie boi się kobiet albo nie jest do nich uprzedzony, znajdzie tę swoją Wandę, co to Niemca czy innego mokebe nie chciała. 

 

Raczej chodzi o to, że łatwiej ogarnąć pewne sprawy stawiając się w roli bankomatu albo mokebe. Bo tym biali są dla tych kobiet, egzotykami podnoszącymi status. 

Ale mniejsza z tym, bo niech sobie każde szuka tam gdzie chce. 

 

Jest jeszcze jedna drobna niespójność w Twojej i innych wypowiedziach, krążących po tym bożym forumie, gdzie smutna prawda miesza się z głupotami jak chyba nigdzie indziej. 

 

Jeśli dobrze rozumiem, Polka mająca słabość do egzotyków, ceniąca ich bardziej niż swoich, to p00lka, tak? 

Taki gorszy sort, jeśli dobrze rozumiem? Gorsza kategoria? 

 

To w takim razie, kim są te kobiety z obcych kultur, którym podobają się np Polacy? Czy na pewno najlepszym wyborem? Co powiedzieliby o nich ich krajanie? 

A co się tutaj o nich pisze? 

 

Już pomijając hipokryzję, to gdzieś tu nawet logika się sypie w tym czarno- białym postrzeganiu rzeczywistości;) 

 

By to jeszcze były stałe kolory. Ale nie- to co jest dla mnie złe, jest czarne. Identyczna sytuacja, na której jednak mogę skorzystać, już całkiem jasnym brzaskiem o poranku się jawi. 

Nową szansą na upragnione szczęście;) 

 

 

 

13 minut temu, Iceman84PL napisał(a):

insynuowanie, że forum jest wylęgarnią mizoginów.

 

Raczej przyciąga takie postawy. Czasem też je wspiera. 

Ile masz tutaj tematów pozytywnych na te tysiące tematów związanych z kobietami, a ile o negatywnymi odcieniu? 

 

 

18 minut temu, Iceman84PL napisał(a):

A do panów, którzy podlajkowali pozytywnie post mam jedno słowo wstyd! 

 

Komu? Gość napisał prawdę. 

Kolejny temat z dupy, niczego nie wnoszący ale pokazujący jak pięknie potrafią takie informacje trigerrować. 

Przecież to gorsze niż magiel czy inny pudelek. Chodzi tylko o epatowanie negatywizmami. 

 

Jeśli takie tematy sie tu dobrze sprzedają, a tak jest, to jest dosyc jasny papierek lakmusowy. 

Porównaj sobie dwie ostatnio opisywana tutaj śmierci- zgon patosrreamera, prawdopodobnie w wyniku takiego a nie innego trybu życia i morderstwo poprzedzone gwałtem.

Ciekawe studium przypadku, porównanie tych dwóch wątków. 

 

25 minut temu, Iceman84PL napisał(a):

Obrażanie i podważanie roli moderatora

 

A czym on Cię obraził? Nauczyłeś się już pisać poprawnie słowo Polka? 

Nie śledzę Twoich postów, ale jeszcze niedawno pisałeś p0lka. Gość stwierdził fakt. 

  • Like 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Yolo

 

Nie powinno cię obchodzić jakie tematy poruszane są na forum.

Ludzie mają prawo rozmawiać o czym chcą.

Jeżeli komuś się nie podoba temat to po prostu nie wchodzić i nie robić śmietnika.

Jeżeli z pewnymi użytkownikami jest nie po drodze to jest opcja ignoruj.

 

Co do reszty przemilczę twoje przytyki bo są nie na miejscu.

Proponuje powrócić do istoty tematu lub sobie odpuścić.

To tyle z mojej strony.

Edytowane przez Iceman84PL
  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Yolo napisał(a):

To w takim razie, kim są te kobiety z obcych kultur, którym podobają się np Polacy? Czy na pewno najlepszym wyborem? Co powiedzieliby o nich ich krajanie? 

A co się tutaj o nich pisze?

Ja kiedyś napisałem że według mnie azjatki nieprzyjemnie pachną i przez dwa lata mi to niektórzy wypominają przez co jest mi czasem przykro.

Ale na moje uczucia to już nikt nie patrzy 😢

 

A co do tematu to na Dubaj jest obecnie duży hype. W umysłach części polek to ziemia obiecana i eden, niektóre instalancypudry aż się trzęsą na samą myśl.

Coś jak co poniektórzy za Tajlandią. Kiedyś znajoma przyszła do mnie i mówi żebyśmy kupili razem mieszkanie w Dubaju, zapytałem po co, a ona że bo to dobra inwestycja i każdy chce tam mieszkać - jak widać pani prezes również.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Iceman84PL napisał(a):

Nie powinno cię obchodzić jakie tematy poruszane są na forum.

 

A skąd pomysł że obchodzi i dlaczego nie powinno? To dotyczy każdego aktywnego członka, czy tylko mnie nie powinno? 

 

13 minut temu, Iceman84PL napisał(a):

Ludzie mają prawo rozmawiać o czym chcą.

 

No i rozmawiają. A ja mogę, czy mnie nie wolno?;) 

 

13 minut temu, Iceman84PL napisał(a):

Co do reszty przemilczę twoje przytyki bo są nie na miejscu

 

Przytyki? Przecież to Ty się przywaliłeś do gościa, bo się mu nie podoba to co wg Ciebie powinno mu się podobać. 

Ty byś chciał chyba żebyśmy mowili wspólnie jednym głosem. 

Jeśli to miejsce ma być rzeczywiście areną wolności słowa, to nigdy nie będzie jednomyślne. Tak to działa. 

A jeśli uważasz że @rkonsnapisał nieprawdę, to mu to wypunktuj zamiast rzucać fochem i zasłaniać się funkcją. 

 

 

8 minut temu, Sankti Magistri napisał(a):

A co do tematu to na Dubaj jest obecnie duży hype. W umysłach części polek to ziemia obiecana i eden, niektóre instalancypudry aż się trzęsą na samą myśl.

Coś jak co poniektórzy za Tajlandią.

 

 

Ten przykład pokazuje gdzie są ustawione priorytety dla części populacji. U męzczyzn to seks, u kobiet kasa. 

No ale też umówmy się. Nie każda ciągnie do Dubaju, nie każdy szuka szczęścia w burdelach Tajlandii. 

 

12 minut temu, Sankti Magistri napisał(a):

jest mi czasem przykro.

Ale na moje uczucia to już nikt nie patrzy 😢

 

Sami twardziele i samce alfa. Spostponują, wypomną, a przytulić nie ma komu! 

No już, już. Ciiii;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, Yolo napisał(a):

Ile masz tutaj tematów pozytywnych na te tysiące tematów związanych z kobietami, a ile o negatywnymi odcieniu? 

Co nie najlepiej świadczy o kobietach... :D Nie no luz, wiem o co chodzi.

 

13 minut temu, Sankti Magistri napisał(a):

Kiedyś znajoma przyszła do mnie i mówi żebyśmy kupili razem mieszkanie w Dubaju, zapytałem po co, a ona że bo to dobra inwestycja i każdy chce tam mieszkać - jak widać pani prezes również.

A nie czasem wywożą tam gówna ciężarówkami bo nie ma kanalizacji? ... ;)

 

Dubaj... dla mnie to pomnik ludzkiej głupoty.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Iceman84PL napisał(a):

@Yolo

 

Nie powinno cię obchodzić jakie tematy poruszane są na forum.

Ludzie mają prawo rozmawiać o czym chcą.

Jeżeli komuś się nie podoba temat to po prostu nie wchodzić i nie robić śmietnika.

Jeżeli z pewnymi użytkownikami jest nie po drodze to jest opcja ignoruj.

 

Do dzisiaj "nie rozumiem" ludzi, którzy nie zgadzają sie z ideą/poglądami jakiegoś miejsca a w nim siedzą i usilnie walczą z wiatrakami.

 

Ja nie mam czasu czytać 90% postów na tym forum, podobnego odsetka użytkowników w ogóle nie czytam, niektórych przeczytam dopiero jak ktoś z tych 10ciu procent, które czytam ich zacytuje.

 

To tak jakbym mając masę zajęć w realu, wchodził tu po łebkach a potem jeszcze na kafeterię się wykłócać - skąd na to brać czas? Szczególnie jak się zarabia dużo, zalicza dupy, wycieczki i jeszcze życie towarzyskie ma ?

 

"Nie rozumiem" ale się domyślam.....

  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Yolo napisał(a):

A jeśli uważasz że @rkonsnapisał nieprawdę, to mu to wypunktuj zamiast rzucać fochem i zasłaniać się funkcją.

 

Jeżeli Tobie lub komukolwiek innemu nie podobają się decyzje podejmowane przez moderatorów i/lub moderację, zawsze możecie zgłosić moderatora do moderacji za pomocą odpowiedniej opcji, nazywa się to: zgłoś, zamiast wylewać publicznie swoje żale. My tu w swoim gronie bardzo wnikliwie rozpatrzymy każde tego typu zgłoszenie:D

 

Gorąco zachęcam.

Edytowane przez Krugerrand
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Król Jarosław I napisał(a):

Do dzisiaj "nie rozumiem" ludzi, którzy nie zgadzają sie z ideą/poglądami jakiegoś miejsca a w nim siedzą i usilnie walczą z wiatrakami.

 

Nie wiem czy o mnie chodzi, bo z jednej strony tak wynika z cytatu, z drugiej- nie mam konta na kafeterii, nie chwalę kasą, wycieczkami, dupami, itp. 

 

No więc jeśli o to mnie chodzi, mam jakąś słabość do tego miejsca.

Tutaj, z jednej strony pomóc może zostać pogubiony mężczyzna i nie będzie to pomoc polegająca na głoszeniu standardowego "poszukaj winy w sobie", z drugiej strony- jest tu nadreprezentacja ludzi mających wyraźny problem w stronę kobiet, próbujących siać swoimi negatywizmami. 

Można tu spotkać dużo prawdy o życiu, często gorzkiej i niewygodnej, ale i ludzi którzy tą goryczą przesiąkli i epatują.

 

Więc to nie jest tak że skreślam red pill, nie zgadzam z nim. 

Dla mnie to jest jeden z puzzli, ważnych i potrzebnych, bez którego układanka się sypie. 

 

Ale czasem ktoś chce za pomocą tego jednego puzzla tworzyć sobie obraz świata, co tutaj czasem widać. 

 

5 godzin temu, Król Jarosław I napisał(a):

Ja nie mam czasu czytać 90% postów na tym forum, podobnego odsetka użytkowników w ogóle nie czytam, niektórych przeczytam dopiero jak ktoś z tych 10ciu procent, które czytam ich zacytuje.

 

To tak jakbym mając masę zajęć w realu

 

Zerknąłem Ci na profil- mamy podobną liczbę postów biorąc pod uwagę spędzony tu czas. 

 

Na początku to miejsce mnie wciągnęło, spędzałem tu każdą wolną chwilę. Teraz, czytam po łebkach.

Ale czasem, jak teraz, przychodzi luźniejszy weekend, człowiek przeczyta coś, wejdzie w rozmowę i daje się jej porwać. 

Spokojnie, zaczął się nowy tydzień i będzie mniej czasu na takie zabawy;) 

 

Bo w sumie to miejsce to też forma rozrywki.

Ja w jego pierwowzorze- antycznym forum, gdzie ludzie dyskutowali, ścierali swoje poglądy i ogólnie spędzali czas razem wchodząc w interakcję. 

 

 

@Krugerrand

 

No ok. A jeśli ktoś napisze takiemu moderatorowi publicznie co myśli o jego zachowaniu, korona mu z głowy spadnie? 

 

To też dorosły człowiek, mężczyzna. Może się bronić czy atakować. A jeśli ktoś się do niego przypierdoli bez powodu, szybko go ustawią. 

 

Był w wojsku taki zwyczaj, że kiedy kapral miał coś do zwykłego żołnierza, albo w drugą stronę, a sprawa wymykała się regulaminom, itp. wtedy gość chował pagony do kieszeni i szli tacy delikwenci wyjaśnić sobie sprawę na salę sportową, zakładając wcześniej rękawice. 

Takich ludzi, którzy nie chowali się za stopniem, najbardziej szanowano. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.