Skocz do zawartości

Dziki trener wyjaśnia bananowych dzieciaków


Arthur Morgan

Rekomendowane odpowiedzi

Co tu mówić. Sami zobaczcie...

Akcja od 2:05

 

A tutaj opinia dzikiego trenera.

 

 

Osobiście uważam że tym wszystkim influencerom zaczyna się pod deklem zabardzo przewracać od "sławy". Zero szacunku do osoby pracującej w innym zawodzie niż "YouTube"

 

Zapraszam wszystkim zainteresowanych do dyskusji.

 

Pozdrawiam 💪

  • Like 6
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwię się że Dzikiemu chciało się to oglądać, mi się nie chciało, obejrzałem to co on na ten temat myśli, dzieciarnię ominąłem. 

 

Jest dużo wartościowych treści na YT żebym miał patrzeć jak ktoś wpierdala ulubioną sałatkę i żyłka mu pęka bo musi na nią poczekać. 

 

Dzisiaj można znaleźć najgorszy shit do obejrzenia w necie, tylko po co? Nie lepiej zobaczyć coś co może nas czegoś nauczyć? 

 

Ja wałkuję w wolnych chwilach kanały o tematyce inwestycyjnej (zapewne 50% wszystkiego co oglądam) rozwojowej,  historycznej, geopolitycznej i turystycznej, dodatkowo motoryzacja ale to akurat hobby i wiedza którą z tego wynoszę nie przekłada się na jakieś wymierne korzyści poza ogólną orientacją, za to uprzyjemnia pobyt w męskim gronie gdy panowie mają podobne zainteresowania, a sporo ma. 

 

Zdaję sobie sprawę że takie dzieci z chorym przerostem ego o jakich mówi Dziki istnieją, ale mam też świadomość że jak kliknę taki film to dołożę swoją cegiełkę, grosik, do ich twórczości i portfela, a dodatkowo stracę czas. A tego bym nie chciał.

 

Każdy orze jak może, są influencerzy, są patostreamerzy, są też ludzie którzy produkują treści mające wartość. Jak ktoś nie ma nic ciekawego do przekazania to zrobi jakąś dramę i to też będzie się klikać i swoje zarobi.

 

Społeczeństwo głupieje moim zdaniem, takie rzeczy się klikają bo coś się dzieje i nie trzeba nad tym myśleć, z każdym rokiem widzę coraz większą bylejakość z tym związaną.

 

Ważne co my robimy, w jaki sposób i gdzie wydajemy nasze kilka wolnych godzin w ciągu dnia. 😉

 

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, SuperMario napisał(a):

Dzisiaj można znaleźć najgorszy shit do obejrzenia w necie, tylko po co? Nie lepiej zobaczyć coś co może nas czegoś nauczyć? 

Łatwiej się pochłania takie proste treści, mózg się wyłącza.

Niektóre filmiki historyczne mają na YT tylko kilka wyświetleń.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Co tu mówić... Eksperyment Calhouna (sorry jeśli byka strzeliłem) pełną gębą... Będą kręcić filmy o sobie nawzajem, jak już teraz robi niejaki Spysiński. On nic ciekawego nie ma do przekazania, tylko co ktoś powiedział, w którą stronę pierdnął itp.

 

5 minut temu, zuckerfrei napisał(a):

Zapomniałeś o jednym ten cały dziki trener tez jest youtuberem!!

 

 Ale był kulturystą, prowadził/prowadzi jakieś tam biznesy i ma wartościowy, niezależny content. I ewidentnie widać, że YT nie jest dla niego źródłem dochodu.

Edytowane przez Edelgeist
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minutes ago, zuckerfrei said:

Zapomniałeś o jednym ten cały dziki trener tez jest youtuberem!!

No oczywiście że jest, nie śledzę go ale lubię za formę przekazu i to że często porusza istotne treści, chociaż ostatnio mam wrażenie że jak otworzę lodówkę to Dziki tam będzie, a wolałbym nie 😅

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Edelgeist napisał(a):

Ale był kulturystą, prowadził/prowadzi jakieś tam biznesy i ma wartościowy, niezależny content. I ewidentnie widać, że YT nie jest dla niego źródłem dochodu.

Nie kupuje i tak tego. 

To samo ten od piwka w okularach to tez youtuber. 

 

Inaczej, wpierw youtuber potem coś tam. (Wpisać sobie samemu) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, zuckerfrei napisał(a):

To samo ten od piwka w okularach to tez youtuber. 

Kopyra? Straszliwy nudziarz, jego faktycznie chyba można tylko słuchać po piwie. Nie mam pojęcia jak w branży na niego patrzą ale myślę, że na YT więcej zarobi.

13 minut temu, Edelgeist napisał(a):

Będą kręcić filmy o sobie nawzajem

To już dawno robią, zwłaszcza na zagranicznym YT.

13 godzin temu, Arthur Morgan napisał(a):

Akcja od 2:05

Jaka akcja? Weszli do knajpy, z kelnerem się przywitali, gadali coś tam między sobą. Nie chciało mi się tego dokładnie oglądać ale stopera chyba nie było. Pierwszy raz na oczy ich widzę, oni jacyś sławni są? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Arthur Morgan napisał(a):

Osobiście uważam że tym wszystkim influencerom zaczyna się pod deklem zabardzo przewracać od "sławy". Zero szacunku do osoby pracującej w innym zawodzie niż "YouTube"

 

Zapraszam wszystkim zainteresowanych do dyskusji.

 

Po jesiennych wyborach pewnie wróci powszechny pobór i takie Oskarki trochę spokornieją.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Arthur Morgan napisał(a):

wycięła ten fragment

Napewno zrobiła to z dobroci serduszka a nie, że zasięgi by spadły. Nie ma stopera, kelnerki etc. musiała dużo powycinać.

To nie fast food tylko restauracja, czego się oni spodziewali? Młodzi jeszcze nie wiedzą, że do kogoś kto ci jedzenie podaje się nie fika.


Oczywiście jak coś jest nie tak, zwrócimy kulturalnie uwagę to nikt nam do jedzenia nie napluje. Ileż to razy znalazłem włosa w jakiejś potrawie i nigdy nie było problemu z wymianą dania. Nie robiłem szopki na pół internetu, że coś takiego miało miejsce. Btw. 120 zł za steka w Warszawie to żadne luksusy. 

 

Raz czekałem w głupim McDonaldzie 50 minut na jedzenie (nie pamiętam ale chyba nawet zeżarłem ostatecznie za darmo) a ci zdziwieni, że w 10 minut „państwu” nie podali.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Pyrkosz napisał(a):

Napewno zrobiła to z dobroci serduszka a nie, że zasięgi by spadły. Nie ma stopera, kelnerki etc. musiała dużo powycinać.

To nie fast food tylko restauracja, czego się oni spodziewali? Młodzi jeszcze nie wiedzą, że do kogoś kto ci jedzenie podaje się nie fika.


Oczywiście jak coś jest nie tak, zwrócimy kulturalnie uwagę to nikt nam do jedzenia nie napluje. Ileż to razy znalazłem włosa w jakiejś potrawie i nigdy nie było problemu z wymianą dania. Nie robiłem szopki na pół internetu, że coś takiego miało miejsce. Btw. 120 zł za steka w Warszawie to żadne luksusy. 

 

Raz czekałem w głupim McDonaldzie 50 minut na jedzenie (nie pamiętam ale chyba nawet zeżarłem ostatecznie za darmo) a ci zdziwieni, że w 10 minut „państwu” nie podali.

Takie to są efekty bezstresowego wychowywania plus przerośnięte ego w wyniku bycia influencerom.... Szkoda gadac

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 26.06.2023 o 20:03, Arthur Morgan napisał(a):

Pozdrawiam 💪

Wkurzające jest to jak drze się do kamery i te zbliżenia są irytujące.

Mądrze prawi, tylko nie mogę zdzierżyć tego darcia do kamery i tych nagłych cięć i zbliżeń.

Edytowane przez Druid
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.