Skocz do zawartości

Unijny rejestr majątku - każdy będzie musiał zgłosić ile ma pieniędzy czy nieruchomości a nawet crypto


spacemarine

Rekomendowane odpowiedzi

Wojna elit z jedwabnikiem postępuje na wielu frontach. Jedwabnik jest zdezorganizowany i wszystko mu się wciska jako "teorie spiskowe", podczas gdy oni są świetnie zorganizowani, zmotywowani i ze wsparciem coraz lepszych narzędzi zniewolenia o których nam się nawet nie śniło. 

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodajmy do tego likwidację gotówki, jakąś mutację systemu oceny społecznej, ogromne utrudnienia w zmianie miejsca zamieszkania przez zabranie de facto aut co już zapowiadają, że ma być mniej prywatnych środków transportu.

Miasta 15 minutowe itd itp. No i gwóźdź programu zakaz sprzedaży mieszkań i domów, na końcu pewnie dla wszystkich, bez obaw sprzedaż funduszom za 10% wartości jak nie będzie można sprzedać na rynku po cenie rynkowej.

Powoli domykają system i widać ten wektor gdzie to idzie. Wiezienie gdzie nie będziesz miał niczego

 

Pomyślcie że mają spis waszego majątku, po co?

A co jeśli wymyślą sobie że zaczną oceniać Twój majątek i jak nim rozporządzasz wg wymagań klimatu czy czegokolwiek innego, nie ma to znaczenia, zaczną się domiary, konfiskaty itd

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Brat Jan napisał(a):

Znaczy grupa zamknięta? :)

Czy z polecenia?

Czy wpisowe?

Nie wiem, musielibyśmy jakiegoś oligarchę zapytać ;) Nie moje rejony. Z ludzi przy PE znam np. tylko paru polskich ekspertów - wyrobników, pracujących nad ostatecznym kształtem ESG w komisjach. Ale to koło oligarchy nie stało, mimo zarobków ;) Dyskusja z nimi jest bezcelowa, bo to tak jakbym próbował gasić zaciekłość ideologiczną członka NSDAP w początkach Rzeszy ;)

 

Nie mówię, że nie próbowałem, bo próbowałem.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, spacemarine napisał(a):

Dodajmy do tego likwidację gotówki, jakąś mutację systemu oceny społecznej, ogromne utrudnienia w zmianie miejsca zamieszkania przez zabranie de facto aut co już zapowiadają, że ma być mniej prywatnych środków transportu.

Miasta 15 minutowe itd itp. No i gwóźdź programu zakaz sprzedaży mieszkań i domów, na końcu pewnie dla wszystkich, bez obaw sprzedaż funduszom za 10% wartości jak nie będzie można sprzedać na rynku po cenie rynkowej.

Powoli domykają system i widać ten wektor gdzie to idzie. Wiezienie gdzie nie będziesz miał niczego

 

Pomyślcie że mają spis waszego majątku, po co?

A co jeśli wymyślą sobie że zaczną oceniać Twój majątek i jak nim rozporządzasz wg wymagań klimatu czy czegokolwiek innego, nie ma to znaczenia, zaczną się domiary, konfiskaty itd

 

I ludzie pozwolą na to w powolnym procesie gotowania żaby. Nowe pokolenia już mają wyprane berety więc tam można robić wszystko. No i co... trzeba obrać kierunek hedonizmu póki jeszcze cokolwiek można? ;) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, spacemarine napisał(a):

Miasta 15 minutowe

Akurat ta koncepcja ma dużo sensu i wywodzi się z miast zanim pojawił się lobbing przemysłu samochodowego. 

Nie widzę nic wspólnego z przejmowaniem władzy nad światem.  Ale mogę o czymś nie wiedzieć 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Lambert napisał(a):

Akurat ta koncepcja ma dużo sensu i wywodzi się z miast zanim pojawił się lobbing przemysłu samochodowego. 

Nie widzę nic wspólnego z przejmowaniem władzy nad światem.  Ale mogę o czymś nie wiedzieć 


Możesz.
Jest różnica aby projektować miasta aby rzeczywiście ułatwić ludziom dostęp do usług a karać za przekraczanie granic wyznaczonych administracyjnie jak to się dzieje w związku z wprowadzeniem (niby testowym) obecnie w UK - bodajże Oxford? - gdzie wysyłają ludziom mandat za przejechanie granic wyznaczonych administracyjnie (i uchwyconych na wszechobecnych kamerach wrzucających to wszystko w bazę danych) więcej niż 2 czy 3 razy w tygodniu. 
 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Confuser napisał(a):


Możesz.
Jest różnica aby projektować miasta aby rzeczywiście ułatwić ludziom dostęp do usług a karać za przekraczanie granic wyznaczonych administracyjnie jak to się dzieje w związku z wprowadzeniem (niby testowym) obecnie w UK - bodajże Oxford? - gdzie wysyłają ludziom mandat za przejechanie granic wyznaczonych administracyjnie (i uchwyconych na wszechobecnych kamerach wrzucających to wszystko w bazę danych) więcej niż 2 czy 3 razy w tygodniu. 
 

https://spidersweb.pl/autoblog/mandat-za-wyjazd-z-wlasnej-dzielnicy-od-tego-pomyslu-dostalem-zez-a/amp/

 

Trochę mnie wykrzywiło jak to przeczytałem. 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Lambert napisał(a):

Akurat ta koncepcja ma dużo sensu i wywodzi się z miast zanim pojawił się lobbing przemysłu samochodowego. 

Byłoby miło, gdyby tak było, ale wątpię ;)

 

Współcześni "przyspieszacze" świata z powodów ideologicznych nienawidzą samochodów i kierowców. Dlaczego? Odpowiedź jest dosyć oczywista, mimo że dla wielu może brzmieć, hmm, dziwnie i "oldschoolowo" ;)

 

Otóż samochód osobowy to wolność. Wolność podróżowania w wybranym przez siebie kierunku i czasie. I pytania kogokolwiek o zgodę.

Kluczowe w powyższym zdaniu jest "przez siebie" ;)

  • Like 5
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, żyjemy w czasach (choć wygląda na to, że już niedługo) gdy przeciętny zjadacz chleba może cieszyć się dużą niezależnością w porównaniu do przeszłości. XX wiek był pod tym względem wyjątkowy, zachodnia rodzina z pensji przeciętnie zarabiającego mężczyzny mogła sobie pozwolić na budowę domu, kupno samochodu, wakacje w ciepłych krajach, wykształcenie dzieci, czyli tak naprawdę żyć na poziomie niewiele gorszym niż elity. Kiedyś 95% społeczeństwa to byli chłopi i ubogie mieszczaństwo, ich poziom życia był nieporównywalnie niższy niż ludzi zamożnych. Może dzisiejszych samozwańczych władców świata irytuje fakt, że Kowalski, Smith czy Bauer może sobie podróżować w te same miejsca co oni, mieszkać w tych samych hotelach co oni i kształcić dzieci na tych samych uczelniach co oni? Może uważają, że to się wymknęło spod kontroli i trzeba naprawić ten błąd Matrixa?

Edytowane przez Eskel
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny wymysł wykształconych debili ze złotych klatek.

 

Ludzie czy wy serio nie widzicie analogii do tego idioty od łodzi podwodnej "wychowanego w bogatym domu", "nie znoszącego krytyki" itd........ i jak skończył?

 

Oczywiście wyjdzie jak każda 5cio czy 10cio latka za komuny.... czyli wcale.

 

AfD drugą siłą w sondażach w rzeszy, Konfederacja trzecia w generalnej guberni, VOX ciągle depta lewactwu po piętach to samo Le Pen a będą mieli jeszcze więcej poparcia ludzi to jedyny trwały efekt poczynań tych zjebów na górze.

 

Posłuchajcie jak wam to tłumaczy robol, który już to widział milion razy w skali mikro najmując się przelotnie u jakiś poczutych studenciaków, którzy wszystko dostali po starym i myśleli, że są najmądrzejsi na świecie a w końcu i tak nikt nie chce na nich robić......

 

Ja sobie zasubskrybowałem jakiś czas temu kanał TVP na YT i sobie chwale. Co chwile mówią o sorosach, grupach bildenberg newsy o ciapatych przestępstwach i gwałtach są w tej telewizji na porządku dziennym. Meloni we włoszech też głośno ciśnie po LPGD, jak mówicie, że nic nie przebija się do głównego nurtu to zwyczajnie kłamiecie.

 

MARSZY O WOLNOŚĆ ILE BYŁO ALE TEGO SIE NIE POKAZUJE! CAŁA EUROPA OD COVIDU TO JEDEN NIEKOŃCZĄCY SIĘ CIĄG STRAJKÓW, PÓKI CO MNIEJSZYCH, WIĘKSZYCH JESZCZE NIE OGROMNYCH ALE SPOKOJNIE....

 

Ktoś mnie w takim razie spyta gdzie jest punkt zapalny, już odpowiadam.

 

Nie mam pojęcia, nie mam szklanej kuli. Ale jestem spokojny bo każdy z tych debilnych pomysłów pociąga za sobą WZROST CEN a to już nawet najubożej uposażony intelektualnie jedwabnik rozumie. 

 

Jak im zacznie brakować jeszcze bardziej a gdzieś jest ta granica nie ma takiej opcji, że nie ma to pójdą po rozum pałki, siekiery, kamienie i się zacznie. Nie takie reżimy upadały......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.06.2023 o 11:25, Lambert napisał(a):

Trochę mnie wykrzywiło jak to przeczytałem.

To chyba nie za bardzo analizujesz pomysły "rządu", bo cholera wie kto pociąga za sznurki, ktoś musi bo następuje duża zbieżności zdarzeń, np z covidem - kto chce niech dalej sobie wierzy, ale to jak ta akcja była zgrana międzynarodowo stawia pod dużym znakiem zapytania istnienie narodów :)

No i oczywiście wszystko dla naszego dobra i bezpieczeństwa!

 

 

Widzisz, pomysły i metody idiotyczne, ale jak to powiedział Maowiecki: "ludzie są tak głupi, że to działa".

 

I nie, nie ma normalnego cywilizowanego kraju który byłby normalny. Zachód odpada, wschód też radością nie napawa. Jakieś małe lojalności? Ale z czego tam dobrze żyć? 

Godzinę temu, DOHC napisał(a):

Wiemy gdzie jest wróg i wiemy co nas czeka. Kiedy zaczniemy działać?

Ale co, że we dwóch pójdziemy? Nawet ludzie na tym forum są podzieleni, jeden by drugiego pałą tłukł za nie branie udziału w eksperymentach medycznych :D A tu i tak nie jest źle jak w rzeczywistości.

 

 

8 minut temu, Król Jarosław I napisał(a):

AfD drugą siłą w sondażach w rzeszy, Konfederacja trzecia w generalnej guberni, VOX ciągle depta lewactwu po piętach to samo Le Pen a będą mieli jeszcze więcej poparcia ludzi to jedyny trwały efekt poczynań tych zjebów na górze.

A teraz uświadom sobie że to o czym mówisz to tylko teatrzyk. Właśnie złapałeś odrobinę nadziei i uważasz że wszystko samo się zrobi. Tak się gotuje goja ekhm żabę. W chuj Polacy zbiednieli i zrobił coś ktoś? Zakazali skrobania karynkom żeby wyszły na ulicę z simpami i wyszły, ale też nic się nie stało.

Nikt nawet nie próbuje się wyrwać z systemowych schematów, a tu muszą lecieć głowy po nitce do kłębka, innego wyjścia nie ma.

12 minut temu, Król Jarosław I napisał(a):

jak mówicie, że nic nie przebija się do głównego nurtu to zwyczajnie kłamiecie.

 

Nie przebija się do ludzkich głów, coś tam wspomną i tyle, a powiedz o tym na głos sam, to wyzwą Cię od szurów. Ludzie są po prostu głupi.

14 minut temu, Król Jarosław I napisał(a):

WZROST CEN a to już nawet najubożej uposażony intelektualnie jedwabnik rozumie. 

No już mamy wzrost cholernie wielki i co? I nic.

15 minut temu, Król Jarosław I napisał(a):

Jak im zacznie brakować jeszcze bardziej a gdzieś jest ta granica nie ma takiej opcji, że nie ma to pójdą po rozum pałki, siekiery, kamienie i się zacznie. Nie takie reżimy upadały......

Raczej zacznie się domaganie poprawy od rządu, wjedzie jakaś komuna czy miasta 15min i CBDC. 

 

Coś czuję że będą tak robić 1 krok w tył i 2 w przód wyczuwając stadko i zacieśniając zagrodę.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Imiennik napisał(a):

A teraz uświadom sobie że to o czym mówisz to tylko teatrzyk. Właśnie złapałeś odrobinę nadziei i uważasz że wszystko samo się zrobi.

Gdybym uważał, że wszystko samo się zrobi to bym nie łaził i nie gadał o tym ludziom w realu od X miesięcy gówno z tego mając tylko jeszcze większy ostracyzm w wielu przypadkach.

 

Ty tu widzisz teatrzyk, ja akcję i reakcję, zobaczymy kto miał rację ;)

 

A druga sprawa to nawet samo okazywanie niezadowolenia spowalnia pewne procesy nawet jeśli nie wygrywa się bitwy w danym momencie.

 

7 minut temu, Imiennik napisał(a):

W chuj Polacy zbiednieli 

Niby tak ale na szparagach brakuje wiary za PO niemcy mieli jej pod dostatkiem, czyli chyba aż tak im nie brakuje pieniędzy.

 

 

@Imiennik jeśli uważasz, że nie mam racji to powiedz czemu za komuny, żaden cudowny plan się nie udał? A wtedy to jedwabnika dopiero można było naginać.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Król Jarosław I napisał(a):

Gdybym uważał, że wszystko samo się zrobi to bym nie łaził i nie gadał o tym ludziom w realu od X miesięcy gówno z tego mając tylko jeszcze większy ostracyzm w wielu przypadkach.

No właśnie, gadaj z dupą to Cię osra. Dlatego ja sobie darowałem jakiekolwiek tłumaczenia. Robię swoje.

39 minut temu, Król Jarosław I napisał(a):

A druga sprawa to nawet samo okazywanie niezadowolenia spowalnia pewne procesy nawet jeśli nie wygrywa się bitwy w danym momencie

Oczywiście! Dlatego ja nikogo na siłę nie przekonuję, staram się trafiać na ludzi o podobnych "preferencjach". Nie interesuje mnie pierdolnik prawny czy na codzień, czy podczas specjalnych eventów typu plandemia. Niech mnie łapią i karają o ile im się uda.

41 minut temu, Król Jarosław I napisał(a):

Niby tak ale na szparagach brakuje wiary

Ja wiem czy brakuje. Dużo ludzi siedzi na stałe za granicą, niektórzy jadą do pracy i wracają do Polski cyklicznie, tzw delegacje. I z otoczenia w Polsce takich dużo znam, ze znajomości wirtualnych. Z resztą Niemcy to tylko jeden z kierunków, bo domyślam się że ten kraj masz na myśli ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.