Skocz do zawartości

Co tu się dzieje do jasnej...


Tajski Wojownik

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Brat Jan napisał(a):

Może pora dorobić po za domem starców?

 

Myśleliliśmy o tym ostatnio, tyle, że mama pracuje po 5-6 dni w tygodniu po 12 godzin. Jak już wraca do domu, to wymęczona w cholerę. Sama jednak stwierdziła, że pracę zmieni w przyszłości. A to znak, że ma już jakieś plany, które za niedługo wdroży w życie. Zobaczymy.

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, Tajski Wojownik said:

Ma na zmianie 2-3 Ukraińców, którzy zapieprzają za kilku, a Polak siedzi na fajce i pierdoli jakieś głupoty. Potem dziwota, 

Że jak zrobi się więcej Ukraińców to zaczynają się odgryzać - bo często mają za co. W januszeksach rzadko są dobrze traktowani 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Tajski Wojownik napisał(a):

Siedzę szósty rok w Tajlandii i mama nigdy nie prosiła mnie o kasę. Sam z siebie jak to mówisz kolokwialnie "sypnąłem". No bo co, nie mogę mamie pomóc?

Nie. Po prostu z innych wpisów można wywnioskować że nie wprost komunikuje że potrzebuje kasy a Ty jej przesyłasz.

2 godziny temu, Tajski Wojownik napisał(a):

Ma na zmianie 2-3 Ukraińców, którzy zapieprzają za kilku, a Polak siedzi na fajce i pierdoli jakieś głupoty. Potem dziwota, że biorą Ukraińców do roboty, kiedy oni robią lepiej niż Polak.

Biorą Ukraińców do roboty często przez agencje. I to wygląda tak że Jak masz powiedzmy paczkarnie na dwie zmiany to Ukraińcy robią na dwie zmiany. Bo to nie jest tak że mają potrzebę czasu wolnego

Robi taki 4-10 a potem 16-22. A Polak to by chciał etat, chciałby mieć czas wolny i życie poza pracą i żeby zarobki mu rosły, zawsze też może pozwać pracodawcę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.