Skocz do zawartości

Co tu się dzieje do jasnej...


Tajski Wojownik

Rekomendowane odpowiedzi

Dostałem telefon od mamy:

 

W pracy u mamy przyjęto Ukrainki, które bladego pojęcia nie mają na temat opieki nad osobami starszymi. Mama jak pielęgniarka, dba, owija, ratuje życie, kiedy trzeba. Ukrainki głównie stoją i się patrzą. Bardzo wolno albo w ogóle się nie uczą, a wszystkie obowiązki spadają na mamę. Mają po prostu wyjebane. Mamie zabrano nadgodziny na poczet nowo przyjętch super gwiazd, więc jest mniej kasy i teraz muszę dosyłać kasę do Polski, bo mamie nie wystarcza.

Gdyby te Ukrainki zajmowały się tymi starszymi ludźmi to połowa ich już by zeszła. Do tego te laski pyskate i bezczelne.

 

Na zewnątrz mama nie czuje się bezpiecznie, wszędzie ukraiński, mało polskiego. Ostatnio ktoś ją śledził, kiedy szła na autobus.

 

Siostra nie może znaleźć przedszkola dla swojego dziecka, bo wszystko pozabierane przez ukraińskie dzieci. Brak miejsc, trzeba dojeżdżać do innego miasta. Sporo dodatkowych kosztów, zwłaszcza dojazdów. A najgorsze to, że przedszkole pod nosem, ale nie można dziecka zapisać.

 

Denerwuje mnie ta sytuacja z Ukrainą i to grubo. Martwię się o mamę. Widzę, że chodzi strasznie poddenerwowana.

Musiałem to napisać, bo dawno się tak nie wkurwiłem.

 

Co to się dzieje z tą Polską? 

Mam zamiar przylecieć w następnym roku, ale kurde sam nie wiem co zastanę.

Edytowane przez Tajski Wojownik
  • Like 7
  • Smutny 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Tajski Wojownik zmienił(a) tytuł na Co tu się dzieje do jasnej...

Ale bomby nie spadajo ( wrrrrrrróć, spadajo ). Zaraz przyczlapie tu ta ekipa ukrofili i będzie przekonywać, że to jest nadużycie, incydeny, prowokacje RUSa, to są nasze braty przenajwdzięczniejsze i przenajukochańsze, qrwa jego mać.

I mamy ich kochać.

A wracając do tematu : to co opisałeś to objawy ukrospierdolenia jakiego jesteśmy świadkami i sponsorami.

  • Like 8
  • Dzięki 4
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, tmr napisał(a):

Ale bomby nie spadajo ( wrrrrrrróć, spadajo ). Zaraz przyczlapie tu ta ekipa ukrofili i będzie przekonywać, że to jest nadużycie, incydeny, prowokacje RUSa, to są nasze braty przenajwdzięczniejsze i przenajukochańsze, qrwa jego mać.

I mamy ich kochać.

A wracając do tematu : to co opisałeś to objawy ukrospierdolenia jakiego jesteśmy świadkami i sponsorami.

W Dojczach to samo.

 

Jest sporo spoko ukrów.

80 %, klas gdzie uczą się języka to kobiety, kiedyś większość to abbdullachy i mokebe. (Widać różnicę uchodzców a nachodzców) ale też masa którym wydaje się że się należy i wykorzystują to do tak głupich rzeczy, nawet jak wpychanie się do

kolejki w sklepie.

 

 

Sądzę że system ich skłania i jak jest okazja to wykorzystują ją.

Sporo panienek z tego co wiem też wracało na Ukrainie jak się już w ich rejonach uspokoiło.

 

Z klasy może 30 osobowej 5 wróciło na krainę.

 

Ktoś kiedyś napisał nie wiem czy dla jaj ale jak nawet nie to wielu tak myśli.

"Przyjeżdżajcie bracia do Niemiec dadzą wam pieniądze, kobiet teraz masa wolnych ukraińskich będziecie mieli jak w raju."

 

Nie jestem fanem teorii spiskowych ale sądzę że jednolicenie UE trwa w najlepsze.

Po co silny mężczyzna biały z jakimś tam oczytaniem i wiedzą.

Inżynierowie i Lekarze w 80% to mężczyźni z kolei z krainy ta sama skala lecz kobiet.

 

Ciekawie to wygląda i coś jest na rzeczy z tym.

To samo propagowanie lgbt i rozwiązłości i spełniania się karynek.

 

 

 

Edytowane przez Optimus Prime
  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jak wybuchł ten dziwny konflikt, był covid, szpitale pozamykane, kryzys, brak kasy. Nagle są miejsca w szpitalach, nie potrzebne paszporty srovidu, jest kasa na pomoc itd. 

Rok temu napisałem iż w Polsce mamy ok 20 000 osób bezdomnych - większość mężczyźni. Nie ma kasy aby przywrócić choć część z nich, nie ma miejsc stricte dla mężczyzn jakie chciał stworzyć ś.p Earl Silverman, za to Ukraińcy full wszystkiego. Ta cegiełka dołożyła się do mojego przekonania iż dobrze zrobiłem wyjeżdżając.

  • Like 15
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, DOHC napisał(a):

Pamiętam jak wybuchł ten dziwny konflikt, był covid, szpitale pozamykane, kryzys, brak kasy. Nagle są miejsca w szpitalach, nie potrzebne paszporty srovidu, jest kasa na pomoc itd. 

Rok temu napisałem iż w Polsce mamy ok 20 000 osób bezdomnych - większość mężczyźni. Nie ma kasy aby przywrócić choć część z nich, nie ma miejsc stricte dla mężczyzn jakie chciał stworzyć ś.p Earl Silverman, za to Ukraińcy full wszystkiego. Ta cegiełka dołożyła się do mojego przekonania iż dobrze zrobiłem wyjeżdżając.

Mam sen o srovidzie który wyczyści większość populacji na świecie czyli męskich przeciwników o złej naturze. Wszystkie trzepnięte i odklejone (co by to nie zrobiły seks misji) a reszta świata kobiet dla Polskich mężczyzn którzy w 100% by się ostali na tej planecie także do koloru do wyboru by było.

 

No dobra tych o złej energii nawet z polskiej ziemi obiecanej mógłby srovidos wyczyścić  😀 

 

Każdy Polak harem by miał 😆

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, PyrMen napisał(a):

Znak czasów.

 

Nie zapominajcie anty-imigranci że:

 

Polacy są wszędzie, w wielu krajach stanowią najliczniejszą grupę imigracyjną,

 

Są potrzebni naszej gospodarce.

No jasne ale jednak większość Polaków pracuje i to nie wymysł z gazety tylko widzę to na oczy kto jest produktywny a kto nie.

 

A czy są potrzebni? Nie mam wiedzy i narzędzi aby to sprawdzić bo to co piszą. Wiesz wiele rzeczy można napisać. Coca cola też opłacała tych którym wiarę się powinno dać ;)

3 minuty temu, PyrMen napisał(a):

Znak czasów.

 

Nie zapominajcie anty-imigranci że:

 

Polacy są wszędzie, w wielu krajach stanowią najliczniejszą grupę imigracyjną,

 

Są potrzebni naszej gospodarce.

Zresztą nie brzmij jak ci co gadają że polscy też byli uchodzcami ale oni w większości wracali dalej walczyć 😉

Edytowane przez Optimus Prime
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minutes ago, DOHC said:

Pamiętam jak wybuchł ten dziwny konflikt, był covid, szpitale pozamykane, kryzys, brak kasy. Nagle są miejsca w szpitalach, nie potrzebne paszporty srovidu, jest kasa na pomoc itd. 

Rok temu napisałem iż w Polsce mamy ok 20 000 osób bezdomnych - większość mężczyźni. Nie ma kasy aby przywrócić choć część z nich, nie ma miejsc stricte dla mężczyzn jakie chciał stworzyć ś.p Earl Silverman, za to Ukraińcy full wszystkiego. Ta cegiełka dołożyła się do mojego przekonania iż dobrze zrobiłem wyjeżdżając.

 

W każdym kraju są bezdomni, którzy często nie chcą pomocy. W UK jest bezdomnych 300 tys., Czyli 15x więcej niż w PL. Wyjechałeś do UK?

  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do imigrantów to chciałbym aby rząd inwestował w dzieciaków z Kambodży co mają wybitne wyniki w matmie z Indii w IT i technologii itd 😉

Takim to warunki robić i sprawiać aby chcieli tu zostać założyć rodzinę i wdrażać technologie (nasze)

 

(Szkoda że dzieci z Korei Północnej nie zostały u nas zawsze to asymilacja 100%)

Edytowane przez Optimus Prime
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minutes ago, Tajski Wojownik said:

Bardzo wolno albo w ogóle się nie uczą, a wszystkie obowiązki spadają na mamę. Mają po prostu wyjebane

 

Myślisz że młode, polskie witaminki same się garną do wycierania tyłków starcom? Przecież było by tak samo. Do opieki nad starcami nadają się osoby które mają do tego predyspozycje, określony typ charakteru. 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, RealLife napisał(a):

Przecież było by tak samo.

To po co zatrudniać ukrainki "na siłę" ? Czytałeś, odbywa się to kosztem nadgodzin personelu, który wykonuje swoje obowiązki. 

Poza tym, problemem może być nagromadzenie ukrainek w 1 zakładzie. W grupie czują się pewnie. 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Tajski Wojownik napisał(a):

Mama jak pielęgniarka, dba, owija, ratuje życie, kiedy trzeba. Ukrainki głównie stoją i się patrzą. Bardzo wolno albo w ogóle się nie uczą, a wszystkie obowiązki spadają na mamę. Mają po prostu wyjebane. Mamie zabrano nadgodziny na poczet nowo przyjętch super gwiazd, więc jest mniej kasy i teraz muszę dosyłać kasę do Polski, bo mamie nie wystarcza.

🤷 Ja bym się nie przemęczał w takim razie na jej miejscu. Skoro mają więcej rąk do pracy to niech robią swoje. Może i to bezwzględne, ale tak trzeba. Twoja mama nie jest Chrystusem żeby zbawiać służbę zdrowia.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo w tym jebanym bantustanie nigdy nie może być normalnie. Zamiast normalnych wymogów i traktowania ich jak ludzi, polska pisowska wypina dupsko i dziwi się, że ja piecze. Najlepsze, że to kompletnie nie jest wina Ukraińców (na ich miejscu każdy by korzystał) tylko bandy cweli wycierajacej sobie ryje patriotyzmem I katolicyzmem. 

  • Like 12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tajski Wojownik

 

Napisałem tu dość długi post na ten temat, chodzi o sytuację międzynarodową a nie samych Ukraińców ale jednak nie zdecyduję się na jego publikację - niech samo to da Ci ogląd tego co tu się dzieje. 

Strajki Kobiet, Pandemia i wojna wukrainie zmieniły ten kraj nie do poznania.

To nie jest już to miejsce, które pamiętasz z dzieciństwa czy sprzed wyjazdu.

 

Powiem Ci tylko jedno - nie wracaj do Polski. Szkoda czasu, nerwów i zdrowia. To już nie jest ten sam kraj co kiedyś.

Słowianom płci męskiej zachód wyznaczył rolę taniej siły roboczej i mięsa do maszynki wojennej, a kobietom urew.

Ja niedługo spadam na południe Europy - jak Ci się Azja znudzi i zatęsknisz za "tą starą urwą Europą" to zapraszam.

 

A co do mojego stosunku do tego co się dzieje w Polszy to tutaj jest najlepsze podsumowanie:

 

 

 

 

Edytowane przez niemlodyjoda
  • Like 11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Tajski Wojownik napisał(a):

Co to się dzieje z tą Polską? 

Że polska jest psem Ukrainy? ah tak "o jak możesz tak pisać ruska onuco".

 

Polska chrystusem narodów zawsze w dupe y_bana... przez innych.

 

Wiem że to chamsko zabrzmi ale urodziłeś się w kraju OFIAR gdzie liczono porażki i "bohatersko przelaną krew" a nie zwycięstwa. Zwycięstwa to WSTYD bo TO NIE PO BOŻEMU, NIE SKROMNIE, BOZIA SIĘ GNIEWA, DAJ NA TACE BO DO PIEKŁA PÓJDZIESZ XD.

1 godzinę temu, tmr napisał(a):

Ale bomby nie spadajo ( wrrrrrrróć, spadajo )

Nie polecam wchodzić na Wykop. Tam się ostro robi laskę Ukrainie.

  • Like 10
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.